Přečtěte si oficiální popis

The CASA | Kulinářská Učňovské School of the Arts prezentuje vy, ctižádostivý kuchař, s alternativní volby v kulinářské vzdělání.

Jsme školy, který umístí uvnitř restaurace nebo hotelové kuchyně, v místě blízko vás, jako učeň (extern), pracující pod mistra kuchaře.

Kulinářská Učňovská škola Advantage Arts

  • One-on-one výuka - učit se v reálném restauraci - 100 procent on-the-job instrukce - $ 10500 tuce Pomocí našeho vyzkoušenou učení (externship) metodu, vás zápas s profesionálním kuchařem, který vás zavede přes naše strukturované Osnova a vás naučí vše, co potřebujete vědět o placenou kariéru v kulinářské umění. Od učení, co to znamená připravit zajímavé pokrmy s tím, jak se odvolat k patra lidí, kulinářského Učňovské School of the Arts ukazuje, že vytváří nezapomenutelný kulinářský zážitek je duch úspěšné kulinářské vzdělání.

Před mnoha lety lidé šli do škol, aby se stal kuchařem, se naučili v kuchyni tím, apprenticing sami profesionální kuchař. Máme víra v to pokusil a pravdivé tradice z celého srdce.

Kulinářská Učňovské School of the Arts míst, kam přímo v žáru akce, v luxusní restauraci, hotel kuchyňské nebo cateringovou společností, kde se naučíte recepty, techniky a příprava od lidí, kteří jsou ve skutečnosti obživy dnes od skutečného restaurace. Věří, že jeden z nejlepších způsobů, jak se naučit kulinářské umění je on-the-job-i kvůli našim rozsáhlým připojení restaurace, jsou ochotni nechat naši studenti učně (extern) ve svých kuchyních. Nejlepší způsob, jak dostat najal je již být na vnitřní straně. To je přesně tam, kde vás místo od prvního dne.

Nabízíme all-inclusive učňovské (externship) program, který byl navržen tak, aby přesně pomoci studentovi při rozšiřování jejich potravinářský průmysl vědomostní základnu a kulinářské skillset. a zároveň umožnit jim vytvářet vysoce kvalitní profesionální spojení, která mohou vést k umístění a lepším kariérním stavebních příležitostí. Kulinářská Učňovská škola osnov Arts byl navržen tak, aby produkovat kvalitní kuchaři, kteří jsou dobře situované jít dál mít prosperujících kulinářské kariéru.

Bez ohledu na počáteční úroveň dovedností, kulinářského Učňovské školy umění pomůže vám honit kariéru v kulinářské umění. Ať už jste v současné době zaměstnán potravinářský průmysl služeb profesionála domácí kuchař nebo nováček musíme cesty, které vám pomohou při dosahování svých cílů.

Culinary Učňovská škola umění funguje na jednoduchém Mentor / učeň přístupu. My vám spárovat s profesionálním kuchařem, který vás zavede uvnitř jeho nebo její kuchyni a vás naučí, jak přesně skutečný svět potravinářský průmysl funguje. Žádné učebny, žádné staromódní, zbytečné lekce. Místo toho se učíte své řemeslo přímo od jednotlivců, kteří tvoří působivý prvotřídní kuchyni pro bydlení.

Na rozdíl od jiných tradičních kulinářských ústavů, budete nelze učit jen umění vaření a způsoby profesionální kuchyně, budete mít také možnost ukázat, co můžete udělat, aby se stejnými lidmi, kteří vám pomohou postoupit svou kariéru. Tím apprenticing, vy budete neustále znovu potvrzuje svou vášeň pro jídlo a disk dělat dobře. Spoje provedené během svého vyučení (externship) jsou tím, co může vést k práci v oblasti, kde znalosti správných lidí vás dostane do lepší než drahý stupně někdy může.

Culinary Učňovská škola umění nabízí jedinečný vzdělávací program, který vám pomůže nejen v bump-začíná svou kariéru, ale naučí vás zevnitř jedinečném prostředí profesionální kuchyně.

Umístění

Uvažujete o přemístění, takže můžete zúčastnit kulinářské škole nebo vysoké škole programu kulinářské umění? Jste najít školné drahé? Nemusíte, aby se utopil v dluzích, aby se váš cíl je kuchař nebo pracovat v restauraci průmyslu realitou.

V restauraci průmysl je dovedností a zkušeností na bázi. Pravdou je, že drahé stupňů v tomto oboru nejsou to, co vás dostane práci. To, co chtějí vědět, je: Umíte vařit? Jste to udělal dřív? Jste kreativní?

Toto odvětví je mnohem více podobný Hollywoodu, než si možná myslíte. Je to všechno o tom, kdo víte a co je důležitější, kdo tě zná. Je velmi důležité pro vás, aby připojení a být vždy zdvořilý ke každému, koho potkáte a pracovat velmi tvrdě. Musíš se ukázat připraveni a ochotni dělat to nejlepší každý den. Vzhledem k tomu, že to, co je zapotřebí k úspěchu a nikdy nevíte, kdo se dívá. Dostat se do profesionální kuchyně s kulinářské Apprentice School of the Arts vás dostane to, co potřebují nejvíce: připojení k internetu. S tímto zcela intenzivního programu kulinářské umění, kterou jste ve dveřích v jednom dni, kde můžete získat spojení v reálném světě dovednosti a know-how je zapotřebí, aby ji. Co nejvíce z této velmi unikátní, velmi reálná možnost je jen na vás.

V tomto bodě, můžete se ptát sami sebe, kde se nachází naše škola. Díky naší pohlcující, hands-on struktuře Kulinářská Učňovské školy umění je všude s mentorů v téměř každé město v celých Spojených státech. Ty už musí mít právo žít a pracovat ve Spojených státech. Tento kurz nemá nárok na mezinárodní studentské vízum.

Dostaneme vás v profesionální kuchyni na jeden den po dobu šesti měsíců ode dne osnov opěradlem trénink pod vedením profesionálního kuchaře. Je to vaše práce, aby se nanejvýš o tom. Můžete vydržet teplo?

Culinary Učňovská škola umění byl nedávno pozván na programu Larry Kinga mluvit o tom, jak je náš program odborné přípravy (externship) dělat rozdíl propojením naše studenty a dostat je najal.

Si porovnejte naší Školné

Programy se vyučují na:
Angličtina

Tato škola dále nabízí:

Kurzy

CASA Schools

Všichni mají rádi pobyt v hotelech. Jsou únik z každodenní rutiny. Dělají jistě uspokojí všechny potřeby svých zákazníků. Přitom vyžaduje zaměstnává schopné jedince, kteř ... [+]

Všichni mají rádi pobyt v hotelech. Jsou únik z každodenní rutiny. Dělají jistě uspokojí všechny potřeby svých zákazníků. Přitom vyžaduje zaměstnává schopné jedince, kteří mohou usnadnit takovou službu, klíčové mezi nimi, luxusní gastronomické zážitky.

Culinary Apprentice School of the Arts nabízí vzdělávací program, který bude připravovat šéfkuchaři pro pořádání banketů, recepcí, konferencí a všechny ostatní společné akce.

Culinary SOU učebního plánu Arts je přizpůsoben pro splnění individuálních vzdělávacích potřeb a zájmů každého studenta i politiky v hotelu, kde jsou umístěny.

Jsme školy, který umístí uvnitř hotelové kuchyně, v místě blízko vás, jako učeň (extern), pracující pod mistra kuchaře.... [-]

Spojené státy americké Los Angeles New York San Francisco Chicago Atlanta Nashville  + 3 Více
Přihlašování započato
Denní studium
6 měsíců
Kampus
Přečtěte si více v češtině
CASA Schools

Catering zahrnuje širokou škálu potenciálních kulinářských možností. Vše od narozeninové párty až po velké svatební hostiny na rauty pro Fortune 500 podniků mohou spadat ... [+]

Catering zahrnuje širokou škálu potenciálních kulinářských možností. Vše od narozeninové párty až po velké svatební hostiny na rauty pro Fortune 500 podniků mohou spadat do působnosti této stravování.

At The Apprentice Culinary School of the Arts vám spárovat s stravování kuchař / mentora, který vás naučí vše, co potřebujete vědět o mnoha částech světa stravování. Získáte reálného světa aplikace, co by bylo teoretická ve většině kulinářských škol. Učení se praxí, a to prostřednictvím one-on-one opatrovnictví je to, co chystáme. Dokončením našeho kurzu budete mít více než 300 hodin reálného světa zkušeností v oboru.... [-]

Spojené státy americké Los Angeles New York San Francisco Chicago Atlanta Nashville  + 3 Více
September 2019
Denní studium
6 měsíců
Kampus
Přečtěte si více v češtině
CASA Schools

Nabízíme all-inclusive učňovské (externship) program, který byl navržen tak, aby přesně pomoci studentovi při rozšiřování jejich potravinářský průmysl vědomostní základnu ... [+]

Jsme školy, který umístí uvnitř skutečné kuchyně, v místě blízko vás, jako učeň (extern), pracující pod mistra kuchaře.

Culinary Apprentice School of the Arts Chef Advantage 6 měsíců one-on-one výuka - učit se v reálném restauraci - 100 procent on-the-job instrukce - 10500 Školné Pomocí našeho vyzkoušenou učení (externship) metodu, vás zápas s profesionálním kuchařem, který vás přenese do naše strukturované Osnova a vás naučí vše, co potřebujete vědět o placenou kariéru v kulinářské umění. Od učení, co to znamená připravit zajímavé pokrmy s tím, jak se odvolat k patra lidí kuchařský učeň School of the Arts ukazuje, že vytváří nezapomenutelný kulinářský zážitek je duch úspěšné kulinářské vzdělání. ... [-]
Spojené státy americké Los Angeles New York San Francisco Chicago Atlanta Nashville  + 3 Více
Přihlašování započato
Denní studium
Kombinované
6 měsíců
Kombinace studia online a v kampusu
Přečtěte si více v češtině

Jim Petulla On Larry King