Přečtěte si oficiální popis

Pro studenty, kteří žijí mimo Spojené státy (USA), a chtějí získat titul z vysoké školy, která se nachází v jedné z nejdynamičtějších a kulturně rozmanité měst na světě, CBT College je ideální volbou pro vás.

CBT College je celostátně akreditované a mezinárodně uznávaný College v USA s pěti areály v celé oblasti Velkého Miami, nejvíce zalidněné město na Floridě. Každý z akademie kampusech jsou jen pár minut od slavné miamské šumivé bílé písečné pláže.

Navíc, CBT College nabízí mezinárodní studenty s vzděláním špičkové, stejně jako příležitost získat zkušenosti v kariéře, které jsou ve vysoké poptávce po celém světě.

CBT vysoká škola má celou škálu stupňů, které obstarávají zájmu nebo naplánovat spuštění libovolného jednotlivce. Vyberte, zda chcete dokončit svůj titul z naší School of Business, School of Technology, School of Allied zdraví, škola moderního umění nebo škola jazyků. Náš přístup k výuce uplatňovány a ruce na školení, připravit studenty, aby se stala dominantní postavy na globálním trhu.

CBT College nabízí naše studenty:

15: 1 student poměr učitelů. 5 umístění v centru Miami. Finanční pomoc (Pro ty, kteří mají nárok). Kariéra služby podporují v průběhu a po ukončení studia.

Historie CBT vysoké školy

Vysoká škola podnikání a technologie (CBT vysoká škola) byl založen v roce 1988 Fernando Llerena a Gladys Llerena. CBT College byla uznána v roce 2000, z větší Miami komory jako jeden z Top 100 hispánský podniky na Floridě. V roce 2002 CBT College začala nabízet přidružené studijní programy a změnil akreditaci na ACICS (Akreditační rada pro nezávislých škol a škol), za účelem výkonu vysokoškolských diplomů. CBT je pro-zisk, soukromé, dvou-leté kariéry College, která nabízí přidruženého studijní programy v oblasti obchodu, zdravotnictví, technologie a stavební vlnách jako předchozí non-studijních-programy. V roce 2005, CBT College otevřel dvě pobočky školní areály v Miami a Hialeah a v roce 2008, CBT otevřela pobočku v Cutler Bay. V roce 2010, CBT otevře pobočku West Kendall. CBT College je akreditována Radou pro akreditaci pro nezávislých škol a škol (ACICS) k udělení diplomu a akademické přidružených stupňů. CBT rovněž licencován podle Komise pro nezávislé vzdělávání (CIE) a certifikovány americkým ministerstvem školství. Navíc, CBT je pod regulaci floridského Celostátní systém číslování, který usnadňuje přenos kurzů mezi zúčastněnými institucemi. Osvědčení Jako 21 let svobodná matka, to bylo pro mě velmi těžké skloubit školu, práci a moje 2 roky starý syn. Naštěstí, CBT byla velká pomoc práci se mnou v tom, moji společníci titul v oboru Business Administration. Výhoda, která má učitelům pomoci mi pochopit každý předmět a flexibilní rozvrh, dal mi pomoc, kterou jsem vždycky potřeboval, aby byl zachován co teče. Šel jsem do třídy v noci a pracoval v průběhu dne a teď jsem konečně absolvoval tento měsíc! Všechny tvrdé práce a obětavosti byla plně stojí za všechny můj čas! Děkuji CBT College!

-Eliexa Leon, absolvent v inzerátu v oboru Business Administration (třída 2010) ____ Desde mi llegada este país decidí estudiar para tener una mejor calidad de vida para mí y mi Familie. Ingresé v CBT College para ser Técnico de Aire Acondicionado la cual Gracias a los Profesores on aprendido todo lo relacionado esta Industria y me siento preparado para empezar trabajar como Technické vybavení. También decidí incorporarme en las třídách de Inglés (ESL) para Přejít mi desarrollo academico. Me siento satisfecho con la preparación y dedicación de los Profesores y del colectivo de los Trabajadores de los CBT Cuál han Sido de Gran Nápověda en mi preparación Academica. Ahora, mi hijo y mi Sobrino ingresaron también CBT despues de mis resultados ver.

-Reinaldo Izquierdo, absolvent diplom v A / C Tech (španělsky Program) av současné době se zapsal do programu ESL. ____ Děkuji CBT za to, že mi dovednosti a znalosti, které jsem potřeboval, aby se stal certifikovaný zdravotnický Coder a Biller. CBT je pozoruhodný vysoká škola. Od okamžiku, kdy jsem přijel, byl jsem uvítán profesionální personál, který mi nabídl vedení a radu. Třídy jsou malé, takže jsme získat více osobní pozornosti, než vy ve většině vysokých škol. Profesoři jsem se setkal byli dobře informovaný a mimořádně přístupné oba na a mimo akademickou půdu. V průběhu této cesty, jsem se setkal s mnoha krásných osob, které výrazně obohatily můj život. Byl jsem schopen získává zaměstnání na velmi prominentní lékaři úřadu vzhledem k odborným znalostem a ruce na tréninku jsem dostal. Já, bezesporu doporučit CBT jako své škole volby.

-Maria Gomez, absolvent diplom v Lékařské Kódování a fakturace ____ Ahoj jmenuji se Gloria. Moje zkušenost v CBT College byla obohacující. I s mojí jazykovou bariérou ačkoli třídy byli instruováni v anglických instruktorů mi pomohli ve španělštině, který udělal můj studie úspěšné. V Zdravotnický asistent Samozřejmě, že jsem byl většinou dojem Anatomie a Phlebotomy z důvodu kvality učebny ruce na přístupu.

-Gloria Velasquez, AD v lékařské Pomoc ____ Začal jsem brát asistenčnímu programu lékařských a pak se rozhodl pokračovat ve své vzdělání a získat titul přidruženého podniku. Jako student na vysoké škole CBT otevřel mnoho příležitostí pro mě rozšířit svá studia, aby mě dál připravit se na technologickou budoucnost. Kromě získání skvělé vzdělání, nemusím chodit daleko, protože CBT vysoká škola se nachází přímo v mém okolí a nabízí vzdělávací program ve výši, ne-li lepší než hlavní koleje. Rozhodování o tom, vrátit se na vysokou školu byl nejtěžší, nastupování a udržet krok s všech činností bylo obohacující zkušenost. Nemůžu uvěřit, že jsem to neudělal dřív. Děkujeme všem profesorů a zaměstnanců pro všechny jejich tvrdou práci a pomoc, kterou poskytly.

-Roselynd Winfield, AD v lékařské Pomoc ____ Gracias a CBT llevo 2 años trabajando y progresando en mi Presente Empleo. Primero, já gradué de Aire Acondicionado y Refrigeracion (Asociado) teniendo en la cuenta calidad de la Escuela, los Profesores, y todo el osobní colectivo, Volvi nuevamente a la Escuela para estudiar mi Asociado en ELECTRICIDAD. De esta forma on conseguido expandir mis conocimientos en este rama. Mientras TENGA la oportunidad de estudiar y superarme, Siempre Pensare en CBT como la forma de salir adelante y progresar en este País.

-Manuel Silva, absolvent AD v A / C technologie & AD s elektřinou Technologie

Programy se vyučují na:
Angličtina

Tato škola dále nabízí:

Diplom

CBT College - Miami

Program počítačové sítě k dispozici odborná podpora na našich Florida areálech obvykle trvá 12 měsíců. Poté, co úspěšně dokončit tento program, obdržíte svou technickou d ... [+]

Program počítačové sítě k dispozici odborná podpora na našich Florida areálech obvykle trvá 12 měsíců. Poté, co úspěšně dokončit tento program, obdržíte svou technickou diplom z CBT College.

Když dostanete Computer Network Specialist Support diplom, můžete spustit svou kariéru v IT průmyslu. Ty bude obstarávat na e-maily a telefonní hovory od jednotlivců, kteří mají problémy s jejich počítačového hardwaru nebo softwaru. Některé podniky a organizace najmout počítačovou síť podpory specialistů získat podporu ve svých odděleních zpracování informací. Tyto pozice budou všechny vyžadují, abyste měli silné řešení problémů a analytické myšlení.... [-]

Spojené státy americké Miami
Září 2019
Angličtina
Denní studium
Kampus
Přečtěte si více v češtině

Diplomovaný specialista

CBT College - Miami

CBT akademie přidružený Titul v elektrotechnologie je navržen tak, aby připravit naše studenty s hands-on školení, aby se stal znalosti a příslušný technik rozvojem nezby ... [+]

CBT akademie přidružený Titul v elektrotechnologie je navržen tak, aby připravit naše studenty s hands-on školení, aby se stal znalosti a příslušný technik rozvojem nezbytné schopnosti uspět v této významné technologické oblasti.

Přehled

AS v elektrotechnologie program je k dispozici na Flagler a Hialeah areálů na Floridě. Tento studijní program obvykle trvá studenty 24 měsíců (20 měsíců) pro dokončení, a je k dispozici v angličtině a španělštině. Akademický osnovy, které budete studovat v AS v elektrotechnice studijního programu na vysoké škole CBT zahrnuje použití National Electrical Code.

Učebna instrukce a praktické školení, které obdržíte, když se zapsal v tomto programu vám pomůže:... [-]

Spojené státy americké Miami
Září 2019
Angličtina
Denní studium
Kampus
Přečtěte si více v češtině
CBT College - Miami

AS v síti programu na vysoké škole CBT správa poskytuje studentům vyučování a praktické školení, které je nutné žádat o různých pozicích ve vědě o počítačích průmyslu, ja ... [+]

AS v síti programu na vysoké škole CBT správa poskytuje studentům vyučování a praktické školení, které je nutné žádat o různých pozicích ve vědě o počítačích průmyslu, jako například:

Databáze manažerů Internetové Manažeři Správci sítě Computer Support Specialisté Help-desk Analytici a více…

Společnost, ve kterém žijeme se stali závislými na počítačích; Proto, bude i nadále existovat potřeba pro správce sítě. Téměř každý průmysl na světě používá počítače, včetně:

Dopravní Industries Televizních společností Zábavního průmyslu Zdravotnických zařízení Komunikační Industries a více… ... [-]
Spojené státy americké Miami
Září 2019
Angličtina
Denní studium
Kampus
Přečtěte si více v češtině

Diplomovaný specialista přírodních věd

CBT College - Miami

Absolventi oboru Business Administration mít znalosti a odborné znalosti pro práci v různých podniků a průmyslových odvětví. Z tohoto důvodu, obchodní administrativa zůst ... [+]

Absolventi oboru Business Administration mít znalosti a odborné znalosti pro práci v různých podniků a průmyslových odvětví. Z tohoto důvodu, obchodní administrativa zůstává jedním z nejpopulárnějších možností pro stupně. AS titul v oboru Business Administration zdůrazňuje klíčové podnikové zásady, spolu s reálným světem aplikacemi a je skvělým místem, kde začít svou dynamickou kariéru v podnikání.

Tento studijní program vám poskytne solidní základy v podnikání, stejně jako jasnou představu o tom, jak úspěšně uplatnit své dovednosti na pracovišti. Stupeň Business Administration je chytrou volbou, protože nabízí širokou škálu kariéry a příležitosti k pokroku.... [-]

Spojené státy americké Miami
Září 2019
Angličtina
Denní studium
Kampus
Přečtěte si více v češtině

Kurzy

CBT College - Miami

Pokud se chcete přihlásit do programu na vysoké škole CBT A / C technik chladících zařízení, můžete absolvovat školení, potřebné k zahájení práce v pozici vstupní úrovně. ... [+]

Pokud se chcete přihlásit do programu na vysoké škole CBT A / C technik chladících zařízení, můžete absolvovat školení, potřebné k zahájení práce v pozici vstupní úrovně. Nemusíte trávit dlouhé roky školení pro příjem v průmyslové praxe, která je nezbytná pro zahájení hledání zaměstnání; místo toho, budete trávit osm měsíců v tomto programu, který je k dispozici v angličtině a španělštině. Ruce-na školení a kurzy, které užíváte, když se zapsal do A / C & technik chladících zařízení programu na našich Flaglera nebo Hialeah areálech vám pomůže naučit se rozumět, rozvíjet, opravovat a udržovat celou řadu zařízení. Kurzy, které užíváte budou pokrývat různé oblasti, včetně:... [-]

Spojené státy americké Miami
Září 2019
Angličtina,španělština
Denní studium
8 měsíce
Kampus
Přečtěte si více v češtině
CBT College - Miami

Studenti, kteří chtějí zlepšit svou angličtinu by měli zvážit přijetí angličtinu jako druhý jazyk non-studijní program. Tento program bude trvat 12 měsíců pro vás komplet ... [+]

Studenti, kteří chtějí zlepšit svou angličtinu by měli zvážit přijetí angličtinu jako druhý jazyk non-studijní program. Tento program bude trvat 12 měsíců pro vás kompletní. Protože se jedná o samostatný program, budou kurzy nabízené nepřenášejí do jiného programu nebo vysoké škole.

Některé z kurzů můžete očekávat, aby se, když se zapsal do angličtiny jako druhého jazyka programu na vysoké škole CBT zahrnují:

Základní Angličtina pro nízké začátečníky Angličtina pro začátečníky High Nízká Intermediate poslech, čtení, psaní, a Speaking Vysoká Intermediate poslech, čtení, a Speaking Advanced poslech, čtení, psaní, a Speaking Konverzační angličtina pro pokročilé ... [-]
Spojené státy americké Miami
Září 2019
Angličtina
Denní studium
12 měsíce
Kampus
Přečtěte si více v češtině

CBT College - Advance Your Career Today!