Cal Poly English Language Institute

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

The Cal Poly English Language Institute (CPELI) se specializuje na Angličtina jako druhý jazyk (ESL) instrukce a akademická příprava pro zahraniční studenty, kteří chtějí pokračovat ve své vysokoškolské vzdělání v Spojené státy, Náš ESL Program se skládá z pěti úrovní výuky, od začátečníků až po pokročilé. Kurzy jsou určeny k rozvoji jazykových a studijních dovedností potřebných k úspěchu v americké vysoké škole nebo univerzitě. Kromě naší plný pracovní úvazek Intensive English Program, našem ústavu, ve spolupráci s Cal Poly Pomona College of Extended UniversityTaké nabízí krátkodobé profesionální tréninkové programy, stejně jako Anglické a americké kultury tábory, Snažíme se posílit naši výuku s řadou příležitostí pro studenty do praxe, co se učí, jak v Conversation ClubA ve více neformálních kulturních prostředí, jako jsou výlety do muzeí, koncertů, festivalů a sportovních akcí. Věříme, že student se učí "dělat" a tím, že napadal každý den s novým materiálem a nových nápadů.

Považujeme za naprosto nezbytné jít nad rámec těchto jazykových dovedností podle pokyn našim studentům na kulturu třídě. Tato kultura se skládá z jak studovat, jak vzít zkoušku, jak používat počítač, jak na výzkum a organizovat nápady a jak se chovat v akademickém prostředí. Taktiky, které učíme jsou založeny na tom, co jsme sami zažili jako studenti a profesoři na jakých Cal Poly Pomona vyžadovat od svých studentů. To je důvod, proč nabízíme našim studentům základní počítačová školení, příprava TOEFLa kreditních ložiska třídy pro studenty vyšší úrovně. Pevně ​​věříme, že žádná mezinárodní studentská je zcela připraven na vysokoškolské studium bez těchto studijních dovedností. Je to pouze prostřednictvím kombinace pevných jazykových znalostí a odpovědných akademických dovedností, které student může dosáhnout úspěchu.

Na CPELI Naše zaměření je na studentovi, takže zaměstnanci jsou vždy k dispozici a poskytne studentům na bydlení, zdravotního pojištění, imigračních zákonů, registračních požadavků a vysoké školy umístění. Tak přijďte a připojte se k nám. Byli jsme přípravě studentů na vysokoškolské studium od roku 1991, a my bychom chtěli, abyste byli součástí Cal Poly English Language Institute, Naším cílem je pomoci vám dosáhnout vašeho cíle.

Místa

Pomona

Cal Poly English Language Institute

Adresa, 1. řádek
3801 W. Temple Ave., Bldg. 86
CA 91768 Pomona, Kalifornie, Spojené státy americké
Telefonní číslo
+1 909.869.4814