Computer Systems Institute

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Proč CSI?

Program Variety

Většina škol nabízí jen předčasného ukončování školní docházky. Nejsme jako většina škol. Kromě toho, že tři úrovně předčasného ukončování školní docházky, nabízíme Skill Building a akademické ESL programy. Tyto programy jsou vynikající pro studenty, kteří hledají získat vyšší úroveň vzdělání.

Užitečné International Přijímací Zaměstnanci

Víme, jak obtížné je aplikovat, aby se stal mezinárodní studentská. Náš přijímací personál je vysoce vyškolen v procesu F-1, který vám pomůže od začátku do konce, od vyplňování papírování, a plánování třídy.

Příležitost pro profesionální zkušenosti

Základním prvkem naší Skill programy budování je pro studenty doplnit třídě učení s externships. K tomu, zahraniční studenti se vydávají povolení pracovat přes CPT (Curricular praktický nácvik).

Cenově Školné

Je tu dost stres naučit, aby se vešly do nové kultury. Finance by neměl k němu přidám. Usnadnit život pro naše studenty, a snažíme udržet naše školné cenově dostupné. ESL programy začínají na pouze 3600 $ vyučování po dobu 33 týdnů.

Více Locations - Chicago a Boston

Máme školní areály ve dvou největších městech Spojených států. To nabízí studentům možnost dozvědět se o americké kultuře v cestách, které nemohou být vyučovány ve třídě.

Kvalitní zařízení

Classroom prostředí je důležitou součástí procesu učení. Nabízíme pokoje dost velké, aby pohodlně ubytovat našich žáků ve třídě a vybavit je up-to-data technologií.

Commuter přátelský

Chicago, Charlestown, a Skokie školní areály jsou přístupné prostřednictvím veřejné dopravy. Lombard a Worcester mají studentské parkoviště k dispozici. Všechny školní areály jsou v dojezdové vzdálenosti od příslušných centrech Chicaga a Bostonu.

Místa

Chicago

Adresa, 1. řádek
Chicago Campus
29 E Madison St

IL 60602 Chicago, Illinois, Spojené státy americké

Worcester

Adresa, 1. řádek
Worcester Campus
10 Mechanic Street

MA 01608 Worcester, Massachusetts, Spojené státy americké

Lombard

Adresa, 1. řádek
Lombard Campus
477 E Butterfield Rd

IL 60148 Lombard, Illinois, Spojené státy americké

Boston

Adresa, 1. řádek
Charlestown Campus
529 Main Street

MA 02129 Boston, Massachusetts, Spojené státy americké

Skokie

Adresa, 1. řádek
Skokie Campus
8930 Gross Point Road

IL 60077 Skokie, Illinois, Spojené státy americké