Přečtěte si oficiální popis

Proč CSI?

Program Variety

Většina škol nabízí jen předčasného ukončování školní docházky. Nejsme jako většina škol. Kromě toho, že tři úrovně předčasného ukončování školní docházky, nabízíme Skill Building a akademické ESL programy. Tyto programy jsou vynikající pro studenty, kteří hledají získat vyšší úroveň vzdělání.

Užitečné International Přijímací Zaměstnanci

Víme, jak obtížné je aplikovat, aby se stal mezinárodní studentská. Náš přijímací personál je vysoce vyškolen v procesu F-1, který vám pomůže od začátku do konce, od vyplňování papírování, a plánování třídy.

Příležitost pro profesionální zkušenosti

Základním prvkem naší Skill programy budování je pro studenty doplnit třídě učení s externships. K tomu, zahraniční studenti se vydávají povolení pracovat přes CPT (Curricular praktický nácvik).

Cenově Školné

Je tu dost stres naučit, aby se vešly do nové kultury. Finance by neměl k němu přidám. Usnadnit život pro naše studenty, a snažíme udržet naše školné cenově dostupné. ESL programy začínají na pouze 3600 $ vyučování po dobu 33 týdnů.

Více Locations - Chicago a Boston

Máme školní areály ve dvou největších městech Spojených států. To nabízí studentům možnost dozvědět se o americké kultuře v cestách, které nemohou být vyučovány ve třídě.

Kvalitní zařízení

Classroom prostředí je důležitou součástí procesu učení. Nabízíme pokoje dost velké, aby pohodlně ubytovat našich žáků ve třídě a vybavit je up-to-data technologií.

Commuter přátelský

Chicago, Charlestown, a Skokie školní areály jsou přístupné prostřednictvím veřejné dopravy. Lombard a Worcester mají studentské parkoviště k dispozici. Všechny školní areály jsou v dojezdové vzdálenosti od příslušných centrech Chicaga a Bostonu.

Programy se vyučují na:
Angličtina

Tato škola dále nabízí:

Kurzy

Computer Systems Institute

Akademické ESL Programs počítačové systémy ústavu jsou určeny pro studenty, kteří jsou velmi zdatní, nebo blížící se plynulost v angličtině. Tyto kurzy obsahují slovní zá ... [+]

Akademické ESL programy

Akademické ESL Programs počítačové systémy ústavu jsou určeny pro studenty, kteří jsou velmi zdatní, nebo blížící se plynulost v angličtině. Tyto kurzy obsahují slovní zásobu budovu prostřednictvím čtení a diskuse ve třídě navíc k rozvoji akademických psaní dovednosti a komunikační dovednosti nezbytné pro účast ve škole učebnách v USA; Akademický ESL připravuje studenty ke studiu v běžné třídě s rodilými mluvčími tím, že staví své schopnosti, aby kritické názory v akademické diskuse, číst pozorně, a efektivně psát. Tyto kurzy pomoci studentům při rozvíjení dovedností potřebných pro zkoušky jazykové založené na vyžadovaných pro přijetí na vysokou školu programu.... [-]

Spojené státy americké Chicago Lombard Boston Skokie Worcester  + 2 Více
Přihlašování započato
Denní studium
11 - 33 týdnů
Campus forma
Přečtěte si více v češtině
Computer Systems Institute

Dovednostní Stavební programy počítačových systémů ústavu nabízejí způsob, jak studentům získat odborné dovednosti potřebné v obchodním světě. Každý program je specializo ... [+]

Skill Stavební Programy

Dovednostní Stavební programy počítačových systémů ústavu nabízejí způsob, jak studentům získat odborné dovednosti potřebné v obchodním světě. Každý program je specializovaný, rychlá, flexibilní, a akademicky přísné průběh studia. Studenti doplnit třídě přednášku externships v různých průmyslových pozicích.

Každý program je čtyři akademické čtvrtiny (44 akademické týdny) na délku a obsahuje externships jako nedílná součást učení. Tyto programy nejsou způsobilé pro financování Hlava IV (finanční podpora).

Zákaznický servis odborný program - 1 rok / 44 týdnů

Školné - 4700 dolar za rok nebo 1175 amerických dolarů za čtvrtletí... [-]

Spojené státy americké Chicago Worcester Lombard Boston Skokie  + 2 Více
Přihlašování započato
Denní studium
11 - 44 týdnů
Campus forma
Přečtěte si více v češtině
Computer Systems Institute

ESL programy CSI nabízejí soustředěný učebny a počítače založené na angličtinu jako druhý jazyk tréninku. Programy jsou rozděleny do tří tematických oblastí: 1.Vocabulary ... [+]

Angličtina jako druhý jazyk (ESL) Programy

ESL programy CSI nabízejí soustředěný učebny a počítače založené na angličtinu jako druhý jazyk tréninku. Programy jsou rozděleny do tří tematických oblastí: 1. Slovní zásoba a konverzace 2. Psaní a gramatika 3. Čtení strategií Zlepšením psaní, poslechu, a čtení s porozuměním, všechny ESL programy jsou navrženy tak, aby pomohla připravit studenty na účast v amerických vysokoškolských kurzů.

CSI nabídne instruktor-vedl přednášky, instruktor-vedl laboratoře, počítačové bázi materiálů a učení zasedání projektové bázi. Tato metoda umožňuje studentům učit anglicky efektivněji a dosáhnout svých cílů.... [-]

Spojené státy americké Chicago Worcester Lombard Boston Skokie  + 2 Více
Přihlašování započato
Denní studium
11 - 33 týdnů
Campus forma
Přečtěte si více v češtině
Computer Systems Institute

Vášnivý o počítačích? Je být na špici technologického něco, co vás vzrušuje? Pokud ano, můžete být ideální pro některého z našich programů Computer Science (CS). ... [+]

Program (CS) Computer Science Foundation

Počítačové systémy institutu Computer Science (CS) Nadace Program poskytuje studentům se silným akademickým zázemím a certifikace průmysl na bázi které pomáhají připravit na úspěch v oblasti počítačové vědy souvisejících profesí. Kombinací praktický výcvik s teoretickými znalostmi, CS Nadace Program poskytuje studentům dovednosti, které potřebují k úspěchu v tomto rychle se rozvíjejícím odvětví.

Cíle tohoto programu jsou: (1) dát studentům základy v oboru počítačových věd, které mohou využít ve snaze dalšího studia; (2) připravit studenty na zaměstnání entry-level; a (3) připravit studenty na ISTQB certifikace. Absolventi CS Foundation Program bude mít pracovní znalosti o počítačových systémů, programové konstrukce, elektrických a elektronických obvodů, ruční testování a zkušební automatizace, které mohou být použity v podnikání, IT a zdravotnictví. Tyto programy nejsou způsobilé pro financování Hlava IV (finanční podpora).... [-]

Spojené státy americké Chicago Skokie Worcester Lombard Boston  + 2 Více
September 2019
Denní studium
1 - 1 rok
Campus forma
Přečtěte si více v češtině