Columbia West College

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Právě teď, víme, že máte spoustu otázek o výběru správné jazykové školy - a právem. Ty samozřejmě chtějí školu, která kombinuje kvalitní programy a instrukce, užitečné služby pro studenty a odborné fakulty s teplou a poutavé prostředí. Ale co je nejdůležitější, budete chtít školu, která má čas, aby vám pochopit a vám pomůže zvládnout anglický jazyk, takže můžete dosáhnout svých cílů. Další jazykové školy může učinit podobné sliby.

Takže to, co dělá Columbia West College odlišný od všech ostatních?

Za prvé a především, chápu útrapy, které čelíte jako jazyk studenta anglické, protože jsem šel přes ně sám sebe, když jsem přišel do Spojených států před více než třemi desítkami let. Jsem velmi dobře obeznámeni s panickým pocitem dostanete, když Američan řekne něco, co vám v angličtině, že nebudete rozumět. Přesně vím, jak frustrující to může být, když nemůžete vyjádřit se jasně v angličtině. A chápu vaše rozpaky mluvit anglicky svobodně ze strachu, že byste mohli říct něco špatného a rozpaků sebe. Tak jsem začal tuto školu konkrétně pomoci studentům stejně jako vy. A protože jsem překonat tyto překážky a pomohl tak mnoho studentů, aby učinily totéž, jsme na Columbia West College pochopit problémy čelíte, a víte, že můžete dosáhnout úspěchu.

Nejen, že si uvědomujeme, máte velmi osobní a jedinečné důvody, proč chtějí učit anglicky. Jsou vaše potřeby, cíle a touhy se liší od všech ostatních, a chceme, aby vás na naučné stezce, která se hodí to, co chcete dosáhnout. Columbia West College je zde, aby vám pomohou dosáhnout vašich cílů tím, že jste s důsledným osnov, zkušených pedagogů a "studenti přicházejí první" prostředí, aby ho podpořili na vaší cestě.

Takže bez ohledu na vaše cíle - na další své vzdělání, aby se sám lépe prodejné pro zaměstnavatele nebo prostě cítit dobře a věřím rozhovoru pro Američana, vzdělání na Columbia West College může sloužit jako klíč k odemknutí své sny. A co je nejdůležitější, jsme rádi, že tě poznat. Tak jděte do toho a velký sen. Pomůžeme vám, aby vaše sny ve skutečnost. Nemůžeme se dočkat, až vám pomohou napsat svůj úspěch.

Nejteplejší pozdravem, Dr. Samuel N. Lee prezident, Columbia West College

Místa

Los Angeles

Adresa, 1. řádek
3435 Wilshire Blvd., Suite 1700 Los Angeles, CA 90010
Los Angeles, Kalifornie, Spojené státy americké