Přečtěte si oficiální popis

Již více než 23 let, Capstone College, dříve Adelante Career Institute, bylo poskytování profesního zaměřen vzdělávací programy v rychle rostoucích odvětvích, včetně zdravotnictví, podnikání a topení / klimatizace obchoduje. Jsme specializované a zavázala pomáhat našim studentům realizovat své kariérní sny a jak jim práci připraven a do pracovního procesu tak rychle, jak je to možné. Jedním z ochranných známek Capstone College je naše historie osobní pozornost a vysoce podpůrné výukové prostředí. Jsme hrdi na poskytování nejvyšší úroveň vzdělání a umožnit našim studentům s vědomím, specifické pracovní dovednosti a pracovní chování očekávané ze strany zaměstnavatelů, aby mohli rychle a úspěšně se stal zaměstnán ve své zvolené kariéře.

Posláním Capstone College je nabídnout kariéry zaměřené na vzdělávání a odborné přípravy technické dovednosti, podpůrné služby a celoživotní vzdělávání potřebné k tomu, aby naše studenty, aby se úspěšně použity ve zvoleném oboru a dosáhnout jejich nejvyšší potenciál. Tím, že učí studenty dovednosti a znalosti potřebné v průmyslu a práce chování očekávané zaměstnavateli jsme se zmocnit studenty, aby úspěšně prosazovat jejich individuální profesní cíle. To jim umožní, aby se stala nedílnou součástí jejich komunity a pozitivní přispěvatelů do společnosti, ve které žijí.

Programy se vyučují na:
Angličtina

Tato škola dále nabízí:

Certifikát

Capstone College

HVAC Technik Program je určen pro studenty se základními znalostmi, dovednostmi, pracovních návyků a praktických aplikací HVAC / R systémů potřebných pro zaměstnanost ent ... [+]

Popis programu

HVAC Technik Program je určen pro studenty se základními znalostmi, dovednostmi, pracovních návyků a praktických aplikací HVAC / R systémů potřebných pro zaměstnanost entry-level v dnešním HVAC / R průmysl. Program HVAC technik připravuje studenty efektivně provádět a specializují na instalaci, údržbu a servis HVAC / R informačních systémů v rámci vysoké poptávky HVAC / R průmysl.

Program Poslání a cíle

Posláním a cílem HVAC Technik programu je poskytnout studentům s výcvikem ve vytápění, větrání, klimatizaci a chladicích systémů, včetně bezpečnostních postupech pro používání nástrojů a zkušebního zařízení, základní elektřiny, elektrických součástek, teorie a praktických aplikací topení, ventilace, klimatizace a chladicí systémy, montážní plech, schémata a pájení, údržba a servis, řešení problémů, opravy a instalace / R systémů HVAC. Studenti získají školení a praktické aplikace na základní HVAC / R procesů v reálném světě, hands-on laboratorním prostředí na stejném zařízení použity pro podnikání a průmysl a aby byl schopen efektivně plnit své povinnosti entry-úrovni požadované HVAC / R průmysl.... [-]

Spojené státy americké Pasadena
Září 2019
Denní studium
36 týdnů
Kampus
Přečtěte si více v češtině

HVAC Technician - HVAC School