Carteret Community College

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Carteret Community College nabízí příležitosti k celoživotnímu učení prostřednictvím vysoce kvalitního tradičního a distančního vzdělávání, školení, podpory a obohacování se zamýšleným účelem zlepšení kvality života pro všechny občany okresu Carteret a východní Severní Karolíny.

V reakci na místní obchodní a průmyslové potřeby nabízí akademie programy profesního školení, včetně programů určených na podporu cestovního ruchu, námořních povolání a právnických a obchodních profesí.

Vysoká škola přispívá k osobnímu, sociálnímu a kulturnímu růstu místních občanů a poskytuje studentům se zájmem kurzy, které se přenášejí do vyšších institucí.

Vysoká škola se zavázala jak k filozofii otevřených dveří, tak k učení a úspěchu studentů. Uznává, že někteří jedinci musí zlepšit své akademické dovednosti, než dosáhnou svých vzdělávacích cílů. Vysoká škola proto udržuje povinný systém zkoušení a umisťování akademických dovedností, který studentům umožňuje získat účinné akademické dovednosti před zahájením vybraných studijních programů.

Místa

Morehead City

Adresa, 1. řádek
Arendell Street,3505
28557 Morehead City, Severní Karolina, Spojené státy americké

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Programy

V současné době žádné programy k zobrazení

Upřesněte vyhledávání výše, podívejte se na naše oblíbené níže uvedených kategorií nebo provést vyhledávání podle klíčových slov.


... or simply by choosing your degree: