Central Wyoming College

Úvod

Read the Official Description

Váš úspěch je naším úspěchem

Centrální Wyoming College je dvouletá vysoká škola podávat Fremont, horké prameny a Teton krajů. Náš hlavní kampus se nachází ve městě Riverton Wyoming a máme dosahu centra v Lander, Jackson a Dubois, Které byly navrženy tak, aby vyhovovaly potřebám komunity, které slouží.

Jsme odhodláni pomáhat našim studentům dosáhnout úspěchu. Na CWC můžete získat titul, který vás zavede přímo do pracovního procesu, nebo že může převést na vysoké škole nebo vysoké škole podle svého výběru.

Jsme tu pro podporu svého vzdělávacího journey- to je důvod, proč najdete sami obklopeni fakulty a zaměstnance kteří se starají že máte velkou vysokoškolský zážitek. Nemůžeme čekat, získat titul, že jste vášnivý!

CWC_students

CWC Rychlá fakta

1,800+ Studenti
58% Fremont County obyvatelé
57% Žena 43% Muž
21 střední věk
125+ Akademické stipendia
3 lokace terénní
5 Možnosti bydlení v areálu
1+ Miliónů udělena stipendia
5 NJCAA Region 9 atletické týmy Zajišťujeme i celoživotní učení prostřednictvím komunitní obohacovacích tříd, profesní rozvoj a vzdělávání dospělých a profesního pohotovosti.

Navíc, vysoká škola je kulturním centrem regionu. S jedním z nejlepších vizuálních a performing arts center v regionu, najdete plnou břidlici kulturních aktivit! Podívejte se na náš kalendář akcí víc!

Vysoká škola je také domovem Wyoming PBS, jediné veřejné vysílací stanice státu.

CWC_campus
This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět Diplomovaný specialista aplikovaných věd » Vidět Diplomovaný specialista přírodních věd » Vidět Diplomovaný specialista » Vidět Health Diplomovaný specialista »

Programs

Tato škola dále nabízí:

Diplomovaný specialista

Associate in Biological Science

Campus forma Denní studium 2 let August 2019 Spojené státy americké Riverton Lander Jackson Dubois + 3 více

[+]

1500 dolar 1,500 dolarů [-]

Spolupracovat ve venkovním vzdělávání a vedení

Campus forma Denní studium 2 let August 2019 Spojené státy americké Riverton Lander Jackson Dubois + 3 více

S cílem rozvíjet dovednosti v oblasti outdoorového vzdělávání, budete muset plně ponořit do vzdělání, která vás zavede venku! Budete turistika, cykloturistika, rafting, horolezectví a lyžování wyomingské rozsáhlý terén, a zároveň rozvíjet dovednosti potřebné pro kariéru jako vedoucí v přírodě. Tento jedinečný program bude mít vám učení prostřednictvím objevování založených polních v oblastech vzdálených divočiny v okolí Wyoming Skalistých hor. Divočiny expedice a kurzy venkovní dovednosti jsou kombinovány s přírodopisu a učebních osnov svobodných umění. [+]

S cílem rozvíjet dovednosti v oblasti outdoorového vzdělávání, budete muset plně ponořit do vzdělání, která vás zavede venku! Budete turistika, cykloturistika, rafting, horolezectví a lyžování wyomingské rozsáhlý terén, a zároveň rozvíjet dovednosti potřebné pro kariéru jako vedoucí v přírodě. Tento jedinečný program bude mít vám učení prostřednictvím objevování založených polních v oblastech vzdálených divočiny v okolí Wyoming Skalistých hor. Divočiny expedice a kurzy venkovní dovednosti jsou kombinovány s přírodopisu a učebních osnov svobodných umění.

CWC je venkovní vzdělání a vedení je jedinečná ve čtyřech směrech Náš vzdělávací centrum Venkovní u umyvadel kaňonu s studentské bydlení Zaměřit se na experential vzdělávání a spolupráci s NOLS vynikající Fakulta Umístění na světové úrovni v podhůří Wyoming Rockies ... [-]

Diplomovaný specialista aplikovaných věd

Spolupracovník v řízení koní

Campus forma Denní studium 2 let August 2019 Spojené státy americké Riverton Lander Jackson Dubois + 3 více

Absolventi studijního plánu Jízda managementu získat dovednosti potřebné pro řízení a provoz výroby kůň, školení, stravování a prodejní zařízení, včetně koní a obchodní aspekty. [+]

kůň Vedení

Absolventi studijního plánu Jízda managementu získat dovednosti potřebné pro řízení a provoz výroby kůň, školení, stravování a prodejní zařízení, včetně koní a obchodní aspekty.

Požadavky programu Kurzy Kredity Veřejné mluvení NEBO 3 Produkce koní 3 Výživa koní 3 jezdectví I 3 kůň Showmanship 3 jezdectví II 3 Použití koní a zobrazování 3 Použití koní a zobrazování II OR 3 - 4 Angličtina Equitation I 3 Školení pro časovaných akce 3 Produkce koní Event 4 Fond výuky ježdění 3 Angličtina Jezdectví II 3 Intro to Business 3 Obecná Volitelné předměty 3 General Ed. požadavky ... [-]

Diplomovaný specialista přírodních věd

Associate in Business

Campus forma Denní studium 2 let August 2019 Spojené státy americké Riverton Lander Jackson Dubois + 3 více

[+]

4

1500 dolar 1500 dolar 1500 dolar Celkový [-]

Associate in Computer Sciences

Campus forma Denní studium 2 let August 2019 Spojené státy americké Riverton Lander Jackson Dubois + 3 více

[+]

1500 dolar Celkový 13 405 USD [-]

Videos

Welcome to your future at Central Wyoming College

CWC Student Life

Contact

Central Wyoming College

Adresa, 1. řádek 2660 Peck Avenue (307) 855 - 2000 (800) 735 - 8418
82501 Riverton, Wyoming, Spojené státy americké
Website http://www.cwc.edu/
Telefonní číslo +1 307-855-2000

Central Wyoming College

Adresa, 1. řádek 120 Leedy Blvd. (307) 332 - 3394 (800) 735 - 8394
82520 Lander, Wyoming, Spojené státy americké

Central Wyoming College

Adresa, 1. řádek 240 S. Glenwood St #124 P.O. Box 4795 (307) 733 - 7425
83001 Jackson, Wyoming, Spojené státy americké

Central Wyoming College

Adresa, 1. řádek 308 W. Ramshorn P.O. Box 175 (307) 455 - 2625
82513 Dubois, Wyoming, Spojené státy americké