Coastline Community College

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Coastline College, komunitní vysoká škola pro více kampusů, se nachází v samém srdci Orange County v Kalifornii a nabízí osobní kurzy a distanční vzdělávání a učení založené na práci. Areály Coastline jsou vzdělávacím a kulturním centrem regionu.

Jako jedna z nejinovativnějších institucí v zemi vám Coastline přináší kurzy s pokročilými možnostmi distančního vzdělávání a sousedními kampusy v Garden Grove, Westminster, Newport Beach a samozřejmě v našem online kampusu. Pobřeží také nabízí řadu možností pro tituly a certifikáty v několika populárních oborech. Tyto programy jsou poptávány zaměstnavateli. Pobřežní fakulta a zaměstnanci spolupracují ruku v ruce s obchodem a průmyslem, aby tyto programy přizpůsobili tak, aby odpovídaly současnému pracovnímu světu.

Ať už hledáte získání titulu nebo certifikátu nebo získání jednotek, které potřebujete k převedení na CSU, UC nebo soukromé čtyřleté vysoké škole, zjistíte, že Coastline je vaše nejdostupnější, flexibilní a cenově dostupná volba.

Studenti pobřeží se pohybují podle věku a vzdělávacích cílů. Někteří navštěvují Coastline jako čerstvě absolventi vysokých škol, kteří pracují na svých požadavcích na GE, aby přešli na čtyřletou univerzitu. Jiní jsou dospělí, kteří chtějí změnit kariéru získáním certifikátu nebo titulu AA / AS v novém oboru kariéry. Někteří chtějí, aby si do životopisu přidali třídu nebo dvě, a jiní chtějí super nabitý a úplný rozvrh hodin (například v programu STAR), který jim pomůže rychle dokončit požadavky na studium.

Pobřeží také slouží tisícům opravářů a žen po celém světě prostřednictvím pobřežních vojenských programů. Tento jedinečný program umožňuje těm poddaným mužům a ženám splnit požadavky na studium na dálku, aniž by kdy vstoupili na areál Coastline.

Akreditační komise akredituje pobřežní College for Community and Junior Colleges (ACCJC) Western Association of Schools and Colleges, což je institucionální akreditační orgán uznaný americkým ministerstvem školství pro akreditaci vysokých škol.

Místa

Fountain Valley

Adresa, 1. řádek
Warner Avenue,11460
92708 Fountain Valley, Kalifornie, Spojené státy americké

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Programy

V současné době žádné programy k zobrazení

Upřesněte vyhledávání výše, podívejte se na naše oblíbené níže uvedených kategorií nebo provést vyhledávání podle klíčových slov.


... or simply by choosing your degree: