Coffeyville Community College

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Coffeyville Community College je komplexní dvouletá instituce postsekundárního vzdělávání. Vysoká škola nabízí 19 akademických programů, 15 technických programů a 14 certifikačních programů. Studenti mohou absolvovat vysokou školu s jednou ze čtyř možností přidruženého titulu.

Vysoká škola se skládá ze tří areálů. Hlavní kampus se nachází v centru města Coffeyville. Další dva kampusy se staly součástí vysoké školy v roce 2001 po sloučení bývalé technické školy v jihovýchodním Kansasu. Tyto dva kampusy, které se spojily, se nyní označují jako Coffeyville Technical Campus a Columbus Technical Campus. Technický kampus Coffeyville se nachází přímo na západ od střední školy Field Kindley High School. Technický kampus Columbus je asi 50 mil na východ-severovýchod od Coffeyville v Columbusu v Kanadě, přímo na východ od Columbus High School.

Fakulta na plný úvazek učí 91% z celkového počtu kreditních hodin nabízených vysokou školou. Vysoká škola nabízí program distančního vzdělávání, přičemž většina těchto kurzů je nabízena online. Prostřednictvím tohoto programu mohou studenti získat titul Associate in Arts zcela online.

Vysoká škola má každý akademický rok přibližně 3 000 studentů. Přibližně 54% z těchto studentů pobývá v Montgomery County.

Místa

Coffeyville

Adresa, 1. řádek
West 11th Street,400
67337 Coffeyville, Kansas, Spojené státy americké

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Programy