Cogswell College

Úvod

Read the Official Description

Proč Cogswell College

Studenti říkají, že našli svůj kmen v Cogswell - kreativní umělecká škola v srdci Silicon Valley.

Cogswell v prostředí zahrnujícím všestranné spolupráci vytváří intenzivní zaměření na vytváření podskupin pro práci v odvětvích s vysokou poptávkou v oblasti tvůrčích umění prostřednictvím projektového učení. Vystupujeme jako kreativní umělecká škola tím, že nabízíme skutečné ateliérové ​​prostředí, které obsahují vybavení na profesionální úrovni, multidisciplinární spolupráci a odborné instrukce v oboru, koučování a mentoring.

Mise a vize

Cogswell College využívá výuku založenou na projektech, aby vzdělávala studenty v oblasti technologií, digitálního umění a podnikání a připravovala je na kariéru v odvětví tvůrčích umění.

Poskytujeme bezpečné prostředí pro výuku, abychom mohli čelit současnému stavu a podporovat tvůrčí spolupráci mezi obory. Naše fakulta má rozsáhlé zkušenosti s daným průmyslem a poskytuje studentům relevantní a životně důležité rady.

Po absolvování budou absolventi vyzbrojeni vysoce kvalitním portfoliem a efektivními komunikačními dovednostmi, které zapůsobí na nábor manažerů a budou mít vliv na budoucí profesionální týmy.

Projektové učení

Naši studenti dostávají zřídka praktický přístup k praxi požadované dnešním tvůrčím průmyslem.

Projektová studia na on-campus nabízejí studentům zkušenosti z reálného světa, kteří pracují s průmyslovými klienty, zatímco pracují s různými funkčními skupinami se všemi programy. Tyto projekty, které jsou řízeny fakultními a průmyslovými poradci, učí studenty o přístup založený na týmu, který odráží skutečné vývojové týmy umělců, animátorů, herních návrhářů, zvukových specialistů a managementu.

Silicon Valley, Kalifornie

Jen krok mimo kampus a inovativní duch Silicon Valley obklopuje vás.

Zde je místo, kde objevíte spoluzakladatele s hlínou, abyste navrhli citlivé prostředí VR. Je to místo, kde se můžete setkat s studenty hackováním herního ovladače a vytvářením nových způsobů manipulace se zvukem. Vystupte ven a jste obklopeni mnoha světovými největšími high-tech korporacemi a tisíci kreativních startů. Máme přední dveře k největšímu ekosystému pro inovace a vědecký vývoj ve světě. S inspirací všude kolem budete mít příležitost pohánět talenty, o kterých jste ani nevěděli, že máte.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět BBA programy » Vidět Bakalář »

Contact

Adresa, 1. řádek 191 Baypointe Parkway
95134 San Jose, California, Spojené státy americké
Website https://cogswell.edu/
Telefonní číslo 800.264.7955