HIWASSEE COLLEGE

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Jsme rádi, že jste přemýšleli o tom stát se součástí Hiwassee komunity! Jsme tady, abychom vám pomohou s ničím a všechno, co potřebujete. Byli bychom rádi zodpoví všechny otázky, které můžete mít o koleje z akademických kruhů na dostupnosti a za jejími hranicemi.

Vlivy Hiwassee jsou bez omezení na bezprostřední oblasti. 10.000 plus absolventů přispívají k komunitám v 44 státech a 28 zemích. Někteří Hiwassee úspěšné absolventy patří: premiéra Jordánu, vysloužilý prezident operací amerického BMW, je Emory srdeční chirurg, a Broadway umělec. Během pouhých několika let, doufáme, že budeme moci zařadit vaše jméno mezi našimi absolventy prosperujících členů.

Náš školní areál rozrostla z pouhých sedmi akrech do většího areálu, složený z osmnácti budov umístěných na 400 akrů. Nabízíme různé univerzity paralelně a kariérní / odborných programů vedoucích k Associate umění, Associate vědy, Associate aplikovaných věd, bakalář umění a Bachelor of Science stupňů.

V posledních letech, Hiwassee získal chválu za svou finanční pomoc, akademické a sportovní programy a byla hodnocena jako jeden z pěti nejvíce prostých soukromých vysokých škol v Tennessee. Hiwassee profesoři, studenti a atletické týmy také často dostávají celostátní, národní, a dokonce i mezinárodní uznání. Ty by mohly být jedním z těchto vynikajících a uznávaných studentů, zatímco zde na Hiwassee vysoké škole!

Obklopen majestátností Appalachian hor, ocitnete se inspiroval Hiwassee College. Inspirován, aby se více, aby se dosáhlo velikosti, a plnit sny. V Hiwassee College, zažijete skutečný život, autentické společenství, a dobrodružství za každým rohem. Zde objevíte školu, která si cení vzdělání, excelence, individualitu, pravost, víru a vztahy.

Reálný život.

Hiwassee College je místo, kde přichází učení ve třídě, ale důležitější je, že pochází z real-svět zkušeností. Možná budete překvapeni, jak málo vidíte stůl před sebou. Učení je více než hands-on. Je to skutečný život.

Společenství.

Věříme v komunitě zde. To je místo, kde najdete celoživotní vztahy nejen se svými vrstevníky, ale i vaše instruktoři. Mnozí z našich studentů a profesorů mají podobné cíle, víry, a koníčky, vytvářet přátelství, které jdou nad rámec třídě.

Adventure.

S každým rohem zapnete, najdete dobrodružství. Atletika vaše věc? Máme téměř každý sport, dostupné a jsou vždy hledá nové talentované sportovce. Více outdoorsy typ? Zde můžete zjistit sami rafting po řece z peřejí, turistické náročné stezce, nebo prostě brát v majestátu krásné přírodě.

Hiwassee College je vysoká škola s bohatým dědictvím v oblasti vzdělávání, silnou komunitu, základech víry, a nespoutané duchem dobrodružství. Učení je tu jiný. Je založena v roce víře a kované v dokonalosti.

Výhody Hiwassee Účast na vysokou školu - malá škola svobodných umění

Hiwassee College jako malý, vysoká škola svobodných umění poskytuje studentům příležitost pro rozvoj vůdčích schopností již v prvním ročníku. Studenti mají možnosti vyjadřovat se prostřednictvím hudby, divadla, sportu, tvůrčí psaní, kluby a organizace, to vše při rozšiřování jejich úroveň sebevědomí v tom, co se může stát.

Studenti budou mít více příležitostí pro one-on-one kontaktu s profesory a s akademickými poradců, kteří mohou pomoci studentům vykreslit jejich průběh přes jejich akademickou kariéru. Studenti jsou často ve třídách vyučovaných svými akademickými poradci dávat jim dostatek příležitostí klást otázky o akademických záležitostech.

Hiwassee vysokoškolští profesoři jsou zcela zodpovědný za hodnocení pokroku studentů v kurzu. Vzhledem k tomu, Hiwassee nenabízí postgraduální programy, jako ve větších školách, asistenty nejsou použity pro výuku nebo bodování úkolů. Spíše, profesoři mít čas, aby pečlivě připravit poutavých učebních materiálů, číst práce studentů, nabízejí podrobné připomínky, a dát konstruktivní zpětnou vazbu ke studentům.

Omezený počet žáků ve třídě umožňuje profesoři přiřadit a vyhodnotit další písemné práce a projekty, a tím dát studentům dostatek příležitostí k rozvoji kritického myšlení a komunikační dovednosti potřebné k úspěchu v dnešním měnícím se světě.

V Hiwassee, výuka je primární zaměření fakulty. Student učení a žákem úspěšnosti jsou to, co si ceníme nejvíc.

Studenti budou zřídka mít ve třídě s více než 25 studentů - většina z nich bude v třídách méně než 20 studentů. Toto prostředí poskytuje větší možnost aktivně se podílet na diskusích a mají přímou interakci s profesory.

Eight-pět až devadesát procent všech tříd jsou vyučovány členů na plný úvazek fakulty.

Atletika

Jsme pyšní na atletickém programu na Hiwassee College, a většina našich studentů jsou zapojeny do týmu nebo intramurálních sportu. Jsme rekrutovat studenty z celého být součástí různých pánská sportovní žen, včetně: baseball, basketbal, golf, fotbal, softbal, tenis, volejbal, jezdecký, bass rybolovu, ponořování sportu a rodeo. Pro mnoho sportovců, které hodlají pokračovat ve sportu po střední škole, Hiwassee College nabízí ideální možnost připojit náš atletický program. Nabízíme mnoho stipendia talentované sportovce po celé zemi. Přijďte se součástí našeho týmu na Hiwassee College a "Go Tigers!"

Místa

Madisonville

Hiwassee College

Adresa, 1. řádek
225 Hiwassee College Dr.
37354 Madisonville, Tennessee, Spojené státy americké
Telefonní číslo
+1 800-356-2187