College Of The Albemarle ONLINE

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Na College of The Albemarle jsme vždy byli mnohem víc než kampusy, třídy, tituly a certifikáty. Naší skutečnou vášní je transformace: našich studentů, když dosáhnete svých snů, a sebe sama, jak rosteme, abychom lépe sloužili našim komunitám.

Každý z nás má obrovskou jiskru možnosti zářící v každém z nás. Pro mnoho studentů se toto světlo může cítit skryté za vrstvami pochybností. Na College of The Albemarle najdete podporu, kterou potřebujete, abyste prolomili a využili svůj plný potenciál. Učitelé, přátelé a učitelé jsou zde, aby vám pomohli představit vám zcela nový svět možností. Víme to, protože jsme se učili příběhy, byli svědky talentu a čas od času se podíleli na úspěchu našich studentů.

College of The Albemarle je první komunitní vysoká škola v Severní Karolíně se čtyřmi kampusy v sedmi krajích, vynikajícími vzdělávacími programy a silnou tradicí v regionu Albemarle. Především jsme katalyzátorem transformace životů. Jsme tu, abychom vyprávěli náš příběh a sdíleli, jak vám transformační síla zkušeností z College of The Albemarle může pomoci uspět.

Místa

Online Spojené státy americké

Adresa, 1. řádek
North Road Street,1208
27909 Elizabeth City, Severní Karolina, Spojené státy americké

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium