College Of The Desert

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

College Of The Desert ( COD ) je jednou z více než 115 komunitních vysokých škol v Kalifornii a důležitou součástí největšího systému vysokoškolského vzdělávání na světě. Řídícím orgánem College Of The Desert je Desert Community College District, který má pět volených členů v jeho správní radě a studentský správce zvolený studentským orgánem.

Jako dvouletá vysoká škola nabízí vysoká škola studentům přestupů cenově dostupnou možnost zahájit studium a přestěhovat se do čtyřleté instituce. College Of The Desert je zdrojem číslo jedna pro přestup studentů na Kalifornskou státní univerzitu v San Bernardinu. College Of The Desert také nabízí mnoho populárních odborných a technických programů, včetně ošetřovatelských a zdravotnických věd, digitálního designu a výroby, správy trávníku a okrasného zahradnictví, pokročilých dopravních technologií, kulinářského umění a celé řady kurzů správy spravedlnosti na veřejnosti. Výcvikové zařízení bezpečnostní akademie.

Místa

Palm Desert

Adresa, 1. řádek
Monterey Avenue,43500
92260 Palm Desert, Kalifornie, Spojené státy americké

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Programy

V současné době žádné programy k zobrazení

Upřesněte vyhledávání výše, podívejte se na naše oblíbené níže uvedených kategorií nebo provést vyhledávání podle klíčových slov.


... or simply by choosing your degree: