College of Marin

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Vítejte na College of Marin

Byla založena v roce 1926, College of Marin je jedním ze 113 veřejných vysokých škol komunity v Kalifornii. Existují dva areály sloužit vám v krásném kraji Marin. Kentfield Areál se nachází přibližně 11 minut severně od Golden Gate Bridge při 835 College Avenue ve městě Kentfield. Indický Valley Areál se nachází jen několik minut jízdy na velkolepé 333 akrů místě na Ignacio Boulevard v Novato, CA.

Akreditace

College of Marin je akreditována Akreditační komise pro společenství a junior vysokých škol a západní Sdružení škol a vysokých škol, institucionální akreditačního orgánu uznaného radou pro akreditaci vysokých škol a americkým ministerstvem školství.

Studentský život

Přibližně 13.000 studentů zapsat každoročně v mnoha vynikajících tříd úvěr, noncredit a komunitní vzdělávání akademie. College získal pověst jako kvalitní vzdělávací instituce poskytující cestu k úspěchu a úspěch pro studenty všech věkových kategorií a ze všech oblastí života.

Aby bylo možné poskytnout studentům příležitosti, které potřebují, a aby se zajistilo, že studenti dosáhnout svých specifických cílů a záměrů, vysoká škola nabízí Associate umění a spolupracovník vědy studijních programů. College of Marin se podílí na garantovanými přijetí do konkrétního University of California areálech. Každý rok se mnoho zahraničních studentů, kteří absolvovali studium na College of Marin úspěšně převedeny na UC Berkeley, UCLA a UC Davis, mezi ostatními. Kromě toho vysoká škola má centrum pro transfer, který je složen za účelem pomáhání požadavky na přenosové studenti výzkumu a přijímací.

Vysoká škola poskytuje třiatřicet kariéry technické vzdělávací programy (CTE), jakož i poskytování základní dovednosti, Angličtina jako druhý jazyk (ESL) vzdělávání a komunitní vzdělávání tříd. Programy akademie CTE poskytnout dovednosti nezbytné pro úspěch v globálně konkurenčním prostředí pracovní síly. Zda cílem je kariérní postup, změně povolání, nebo vstupují do pracovního procesu poprvé, College of Marin nabízí celou řadu programů na pomoc studentům uspět.

Akademická oddělení

College of závazku Marin vzdělávacím dokonalosti má kořeny v poskytování spravedlivé příležitosti a podpora úspěchu pro všechny členy naší rozmanité společenství tím, že nabízí příprava pro převod do čtyřletých vysokých škol a univerzit, docenti titulů a certifikátů, angličtina jako druhý jazyk a celoživotní vzdělávání.

V současné době zajišťujeme výukové programy v těchto odděleních:

Allied Health Sciences behaviorální vědy podnikových informačních systémů Kariérní technické vzdělávání komunikace Poradenství Předškolního vzdělávání a Child Development Anglický / Humanitní studia / Filozofie Výtvarné / Vizuální umění Život a věd o Zemi matematika Scénická umění Tělesná výchova, kineziologie, a atletika fyzikální vědy Společenské vědy Světové jazyky a kultury

Místa

Kentfield

College of Marin - Kentfield Campus

Adresa, 1. řádek
835 College Avenue, Kentfield, CA 94904
94904 Kentfield, Kalifornie, Spojené státy americké
Telefonní číslo
+1 415-457-8811

Novato

College of Marin - Indian Valley Campus

Adresa, 1. řádek
1800 Ignacio Boulevard, Novato, CA 94949
Novato, Kalifornie, Spojené státy americké
Telefonní číslo
+1 415-457-8811