Community College Of Aurora

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Community College Of Aurora ( CCA ) je komunitní vysoká škola v Coloradu s kampusy v Auroře a Denveru. Kromě kurzů nabízených v těchto dvou areálech nabízíme online kurzy a tituly. Možná potřebujete diplom nebo vysvědčení, které vám pomohou získat vysněné zaměstnání - nebo hledáte cenově dostupný způsob, jak přestoupit na čtyřletou univerzitu nebo univerzitu v Coloradu; Community College Of Aurora vám může pomoci dosáhnout vašich cílů a snů. Community College Of Aurora má pro vás řešení, ať už chcete získat titul, zahájit vzdělání, které lze zaručeně přenést na jakoukoli státní školu nebo univerzitu v Coloradu, nebo absolvovat školení, které potřebujete k posílení nebo zahájení nové kariéry.

Jsme dost malí, abychom vás poznali, a dost velký, abychom mohli nabídnout četné studijní kurzy, které splní vaše vzdělávací cíle. Naše výjimečná schopnost a zaměstnanci, pohodlné časy a místa konání seminářů, přátelské podpůrné služby a různorodý studentský sbor vám pomohou utvářet vaši budoucnost v rychle se měnícím světě. A nabízíme školné a poplatky, které jsou zhruba poloviční oproti tomu, co studenti platí na veřejné nebo soukromé vysoké škole!

Community College Of Aurora posouvá vzdělávání na zcela novou úroveň kombinující pevnou teorii s praktickým výcvikem. S tímto přístupem vybavujeme studenty relevantním učením, které může vést k pevné a bezpečné budoucnosti.

Community College Of Aurora slouží naší rozmanité komunitě poskytováním vysoce kvalitních výukových a podpůrných služeb pro přípravu studentů na přestup a zaměstnání. Usilujeme o to, abychom byli univerzitou, kde každý student uspěje.

Místa

Denver

Adresa, 1. řádek
Alton Way,710
80230 Denver, Colorado, Spojené státy americké

Aurora

Adresa, 1. řádek
East Centretech Parkway,16000
80011 Aurora, Colorado, Spojené státy americké

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Programy

V současné době žádné programy k zobrazení

Upřesněte vyhledávání výše, podívejte se na naše oblíbené níže uvedených kategorií nebo provést vyhledávání podle klíčových slov.


... or simply by choosing your degree: