Community College Of Rhode Island

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Community College Of Rhode Island ( CCRI ) je jedinou státní veřejnou komplexní přidruženou institucí udělující titul. Poskytujeme cenově dostupný otevřený přístup k vysokoškolskému vzdělávání na místech po celém státě. Naším primárním posláním je nabídnout čerstvým absolventům středních škol a vracejícím se dospělým příležitost získat znalosti a dovednosti nezbytné pro intelektuální, profesionální a osobní růst prostřednictvím řady akademických, kariérních a celoživotních vzdělávacích programů. Vycházíme vstříc širokým vzdělávacím potřebám naší rozmanité populace studentů, stavíme na naší bohaté tradici excelence ve výuce a naší oddanosti všem studentům se schopností a motivací uspět. Stanovujeme vysoké akademické standardy nezbytné pro přestup a kariérní úspěch, prosazujeme rozmanitost, reagujeme na potřeby komunity a přispíváme k ekonomickému rozvoji našeho státu a pracovní síle regionu.

Už 45 let je výzvou akademie poskytovat akademické programy pro přenos, kariérně orientované školení a služby podpory studentů nejvyšší kvality.

Community College Of Rhode Island nabízí programy v akademických a profesně-technických oblastech a úplnou škálu programů a služeb pro studenty na plný i částečný úvazek, čerstvé absolventy středních škol a studenty starších dospělých.

Studentský sbor na Community College Of Rhode Island těší značné rozmanitosti věků, kultur a zkušeností.

Mnoho maturantů přestupuje na čtyřleté vysoké školy a univerzity. Jiní absolvují kariérně orientované programy, které mohou vést k okamžitému uplatnění v technických oborech.

Fakulta Community College Of Rhode Island má celkem přibližně 300 členů na plný úvazek.

Community College Of Rhode Island uděluje Associate in Arts (AA), Associate in Science (AS), the Associate in Applied Science (AAS), the Associate in Applied Science in Technical Studies (AAS-TS), and the Associate in Stupně výtvarného umění (AFA). Uděluje se také několik jednoročních certifikátů.

Community College Of Rhode Island otevírá své zázemí pro sponzorské programy pro veřejné použití v otázkách veřejného zájmu a nabízí workshopy a semináře pro malé podniky, vládní agentury a jednotlivce, kteří se snaží zlepšit své dovednosti nebo zlepšit svůj život.

V každém smyslu se The Community College Of Rhode Island snaží být komunitní vysokou školou na ostrově Rhode Island, která splňuje potřeby vzdělávacích potřeb tohoto státu.

Místa

Newport

Adresa, 1. řádek
John H Chafee Boulevard,1
02840 Newport, Rhode Island, Spojené státy americké

Prozřetelnost

Adresa, 1. řádek
Hilton Street,1
02905 Prozřetelnost, Rhode Island, Spojené státy americké

Lincoln

Adresa, 1. řádek
Old Louisquisset Pike,1762
02865 Lincoln, Rhode Island, Spojené státy americké

Warwick

Adresa, 1. řádek
East Avenue,400
02886 Warwick, Rhode Island, Spojené státy americké

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Programy

V současné době žádné programy k zobrazení

Upřesněte vyhledávání výše, podívejte se na naše oblíbené níže uvedených kategorií nebo provést vyhledávání podle klíčových slov.


... or simply by choosing your degree: