Přečtěte si oficiální popis

Proč zvolit nás?

Vzhledem k tomu, vaše cesta na možnosti začíná zde

Vítejte na vysoké škole Společenství Philadelphie, kde se více než 685,000 jednotlivci nastoupili na jejich cestě k možnostem od roku 1965. My sloužit různorodou populaci studentů, z nedávných absolventů středních škol začíná zde na jejich cestě k bakalářským titulem, pro dospělé, kteří chtějí změnit kariéru. Na našem hlavním sídle nebo u některého z našich tří regionálních center ve Filadelfii, nabízíme pohodlí naši studenti potřebují, aby se vešly třídy do jejich časových možnostech.

Snažíme se posílit naši komunitu prostřednictvím vzdělávání, jednoho jedince v čase. Více než 90 procent našich absolventů zůstává v této oblasti a posílit naši místní hospodářství. Naším posláním je připravit Philadelphians pro novou kariéru nebo převodem na čtyři roky vysoké školy, aby mohly dosáhnout jejich vzdělávací a profesní cíle.

Přenos příležitosti

Community College of Philadelphia dělá to pro vás snadné převést úvěry čtyřleté vysoké školy a ušetřit na školné dolarů, a to díky našim Dual přijímacího partnerství a dohod o převodu programu.

Přenos partnerství

Stráví první dva roky zde a získejte bakalářský titul za méně - mnohem méně. Naše přenosu partnerství, tzv dohody o dvojím Přijímací řízení, s 12 vysokých škol a univerzit v regionu usnadňují přechod na jinou vysokou školu po získání svého přidruženého míru zde. Navíc, tato partnerství zahrnují velké stipendijní příležitosti!

Doplňkové dohod o převodu

Prozkoumat mnoho dalších dohod o převodu máme na místě s mnoha vysokých škol a univerzit z celého regionu i mimo něj. Ať jsou vaše cíle pro přenos může být můžeme pomoci se tam dostat.

Výhody Dual přijímací

Ušetřit na výuku vydělávat vašeho přidruženého stupeň zde před přenést Platit žádný poplatek aplikace nebo pokuty, pokud jste se rozhodli nezúčastnit Nárok na stipendia a možná i jinými úsporami Přijímat podpůrných služeb a tady si převodu vysokoškolské výběru Splňovat požadavky programu rezervovat si místo v předávacím koleji Zadejte zvolené kolej s junior statusem

kariérní možnosti

Community College of Philadelphia vám nástroje, které potřebujete k úspěchu v dnešním pracovní síly. Naše programy vás připraví na vysoké poptávky, udržitelnosti v průmyslových odvětvích, které představují dobré platy, stabilitu zaměstnání a příležitosti pro rozvoj. Budete mít prospěch z praktických zkušeností, vývoje verbální i písemné komunikační dovednosti a kritické myšlení cvičení. Všechny naše programy jsou vyučovány v malých skupinách o vyhrazené fakulty, která vám osobní pozornost, kterou si zasloužíte. A mnoho programů jsou utvářeny a umocňuje se účastní odborníci z místních podniků, kteří zajišťují, že všechno, co naučit, je relevantní a obohacující.

College Success Story

Vzhledem k tomu, že otevře své brány v roce 1965, Community College of Philadelphia se stala nedílnou součástí města a poskytuje přístup k vyššímu vzdělání a odborné přípravy na různorodé těla studentů, kteří vstoupí do regionální pracovní síly a posílila místní hospodářství. Vysoká škola se těší mnoho úspěchů a milníků na cestě. S pomocí naší společnosti a našich studentů, budeme i nadále poskytovat kvalitní vzdělání pro jednotlivce, kteří hledají nejen lepší pracovní místa a lepší kvalitu života.

Zahraniční studenti

Community College of Philadelphia nabízí několik výhod pro studenty z celého světa, kteří v současné době představují více než 50 zemích světa. Zde objevíte pečování, personalizované prostředí při prožívání vzrušení, kulturu a příležitost k world-class město, které vyvažuje historie s moderním vybavením.

The College je přidruženým míra-udělovat instituce, které nabízejí více než 70 studijních a programy certifikátu. Jsme největší míra-udělovat instituci ve Filadelfii, ale naše intimní prostředí ve třídě umožňuje fakulty, aby vám individuální pozornost. Naši poradci jsou zde odpovídat na vaše otázky a připomínky, stejně jako vám pomůže přizpůsobit životu ve Spojených státech.

Každý student je zvláštní součástí naší vysoké školy komunity. Náš zkušený personál udělá vše pro to, aby pomohl vytvořit svůj přechod na Spojené státy, Philadelphia a vysoká škola úspěšná.

Proč Zahraniční studenti zvolit nás

Nákladově efektivní, kvalitní vzdělávání

Community College of Philadelphia nabízí cenově dostupné vzdělání a vás připraví na kariéru nebo pro přenos na čtyři roky vysoké školy nebo univerzity. Mnoho zahraničních studentů rozhodnou vydělat přidruženého titul před přenosem na čtyřleté vysoké školy, čímž se získá čas zvyknout na život vysoké školy, vydělat kolej kredity a ušetříte peníze.

Velikosti malé třídy

Průměrný počet žáků ve třídě akademie je 22 lidí, což znamená více času, který fakulty strávit s vámi. Naši instruktoři vás záleží a vzít aktivní roli při pomoci rozvíjet své silné stránky a cíle.

individualizované Pozor

Každý student je zvláštní součástí naší vysoké školy komunity. My vám pomůže pochopit, jak se zaregistrovat na výuku a najít svou cestu kolem kampusu. Akademie Main Campus je zvládnutelné velikosti a je snadno dostupná městskou hromadnou dopravou. Náš zkušený personál vám pomůže vytvořit svůj přechod na Spojené státy, Philadelphia a vysoká škola úspěšná.

Angličtina jako druhý jazyk (ESL) Programu

To může být prospěšné pro vás dokončit některé kurzy angličtiny, aby se stala pohodlnější s jazykem. Poté, co vzal rozřazovací test a diskutovat své výsledky s poradcem, pomůžeme vám vybrat třídy, které nejlépe vyhovují vašim potřebám. Náš ESL program bude zlepšovat své znalosti angličtiny a vám umožní získat co nejvíce z vašich zkušeností ve Spojených státech.

Naše Mezinárodní společenství

Community College of Philadelphia má různorodou a kulturně bohatá studentskou populaci, s více než 150 zahraničních studentů z více než 50 různých zemí, jakož i regionální studenty, kteří reprezentují mnoho etnických pozadí. Můžete připojit k mezinárodní studentské organizace, která plánuje jednodenní výlety a další aktivity kolem College. Na oslavu rozmanitosti, každoroční Mezinárodní festival vystavuje College komunitu k jiným kulturám. Filmové festivaly a akce představovat konkrétní národnosti také probíhat po celý rok.

Něco se vždy děje na akademické půdě. Máte rádi sportovat, nebo jsou studentské kluby víc váš styl?

Existují desítky způsobů, jak zapojit se a poznat nové lidi na vysoké škole. Nabízíme celou řadu sportů pro muže a ženy, navíc k více než 40 studentských klubů a organizací.

ideální umístění

Se nachází v blízkosti centra města a nedaleko Okresního muzea ve Filadelfii, naše hlavní kampus je snadno dostupný vlakem, autobusem nebo automobil, a můžete snadno projít mezi jejími budovami. Vysoká škola má také tři regionálních center v severovýchodní, severozápadní a západní Philadelphia, kromě několika sousedními míst, aby co nejlépe sloužit našim studentům.

Philadelphia, která se nachází mezi New York a Washington, DC, je jedním z nejvýznamnějších historických měst, a pátý největší ve Spojených státech. Tady v druhé největší město na východním pobřeží, a to jak Deklarace nezávislosti a ústavy Spojených států byly napsány. Kromě své bohaté škály kulturních aktivit, Philadelphia rovněž nabízí prvotřídní kuchyni, výjimečnou divadelní a umělecké čtvrti a rušným nočním životem. Ať už máte zájem o zkoumání minulosti, zažívá venku nebo se účastní profesionální sportovní událost, vzrušující region má co nabídnout.

Programy se vyučují na:
Angličtina

Tato škola dále nabízí:

Diplomovaný specialista aplikovaných věd

Community College of Philadelphia

Účetní osnovy vede k Associate v Applied Science (AAS) stupně. Studenti získají školení v teorii účetnictví a obecně uznávaných účetních metod, stejně jako v základní říz ... [+]

Popis:

Účetní osnovy vede k Associate v Applied Science (AAS) stupně. Studenti získají školení v teorii účetnictví a obecně uznávaných účetních metod, stejně jako v základní řízení a příbuzných oborů. Studenti jsou připraveny pro různé kariéry v průmyslu i vládě, včetně pozic, jako junior účetní, účetnictví koncipienta, pohledávky nebo závazky z obchodního styku technikem nebo daňové zkoušejícího.

Student Studijní výsledky:

Po dokončení účetnictví osnov, bude student schopen:

Prokázat pochopení účetní závěrky sestavené v souladu s obecně uznávaných účetních zásad (GAAP), připravit deníkových záznamů a dokončit účetního cyklu pomocí počítačového hlavní knihy software. Prokázat pochopení manažerských a nákladového účetnictví konceptů. Analyzovat a interpretovat finanční výkazy pro ekonomické rozhodování. Efektivně komunikovat s uživateli finančních informací ústně i písemně. Vstupní Program Požadavky: ... [-]
Spojené státy americké Philadelphia
Září 2019
Denní studium
4 semestry
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Community College of Philadelphia

Tento vzdělávací program je určen pro studenty se zájmem o práci s lidmi v nouzi. Studenti budou mít možnost studovat lidské chování a lidský rozvoj v rámci psychologický ... [+]

Popis:

Tento vzdělávací program je určen pro studenty se zájmem o práci s lidmi v nouzi. Studenti budou mít možnost studovat lidské chování a lidský rozvoj v rámci psychologických, sociálních a biofyzikální prostředí, ve kterém lidé žijí. Budou rozvíjet dovednosti potřebné pro práci s ostatními oba jeden na jednom a ve skupinách. Budou rozvíjet hodnotový základ, ze kterého se budou cvičit a učit etické standardy pomáhajících profesích. Naučí se ocenit a pracovat v multikulturním prostředí. Jako hlavní součást jejich studia, budou mít také možnost pracovat přímo s lidmi v nouzi tím, že je přiřazena dvě pole umístění s agenturami a institucemi v komunitě.... [-]

Spojené státy americké Philadelphia
Září 2019
Denní studium
4 semestry
Kampus
Přečtěte si více v češtině

Diplomovaný specialista přírodních věd

Community College of Philadelphia

Associate of Science (AS) v biologie studijní program je určen pro studenty, kteří chtějí vykonávat bakalářského studia v biologických vědách nebo plánovaných ke splnění ... [+]

Popis:

Associate of Science (AS) v biologie studijní program je určen pro studenty, kteří chtějí vykonávat bakalářského studia v biologických vědách nebo plánovaných ke splnění podmiňujících kurzy pro pre-farmacii školy nebo pro programy jako pre-veterinářství, pre-lékařský a pre -zubní. Chcete-li povolit bezproblémový přenos, tento vzdělávací program je navržen tak, aby paralelní první dva roky studia nabízeného v biologii programech na jiných vysokých školách.

Student Studijní výsledky:

Po dokončení tohoto programu budou absolventi schopni:

Shrnout hlavní fyzikální a chemické pojmy a procesy nezbytné pro živé organismy včetně udržování homeostázy, energetické transformace v průběhu prvních a mezi organismy, a interakce mezi živých organismů a jejich prostředí. Popište mechanismy reprodukce a dědičnosti, z obou klasických (Mendelian) a molekulárních perspektiv, a propojit genetické vlivy na evolučních procesů a adaptace. Vhodně využít stávající vědecké terminologii a zhodnotí zásluhy vědeckých dat pomocí kritické myšlení. Vysvětlovalo úroveň organizace v biologii, včetně chemických, buněčný, histologických a organismální úrovních, a vysvětlit dynamiku populací, ekosystémů a biosféry. Využít Vědecká metoda pro rozvoj hypotéz, správného návrhu experimentů, příslušného použití zařízení, sběr a analýzu dat a integraci vědecké literatury. Srovnejte hlavní skupiny mikrobů, prvoků, rostlin a živočichů. Vstupní Program Požadavky: ... [-]
Spojené státy americké Philadelphia
Září 2019
Denní studium
4 semestry
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Community College of Philadelphia

Associate of Science (AS) chemie studijní program je určen pro studenty, kteří chtějí vykonávat bakalářského studia v chemických nebo fyzikálních věd nebo kteří chtějí po ... [+]

Popis:

Associate of Science (AS) chemie studijní program je určen pro studenty, kteří chtějí vykonávat bakalářského studia v chemických nebo fyzikálních věd nebo kteří chtějí pokračovat v odborných studií, jako pre-lékárny, pre-lékařské nebo pre-zubní programů. Tento učební plán se vyrovná první dva roky studia nabízeného v programech chemie jiných vysokých škol a univerzit.

Student Studijní výsledky:

Po dokončení tohoto programu absolventi budou schopni:

Demonstrovat připravenost úspěšně přenést do chemie programu na čtyřleté instituce. Prokázat foundational znalosti obecných anorganických a organických principů chemie a konceptů pomocí této znalosti k řešení problémů a výkonnosti experimentů. Při dodržení všech bezpečnostních pravidel, kvalifikovaně provádět rutinní laboratorní úkoly v chemické laboratoři za použití přístrojového vybavení pro měření a analýzu, která je běžně k dispozici. Účinně shromažďovat, interpretovat, vyhodnocovat a sdělovat vědecká data v různých formátech pomocí výpočetní techniky podle potřeby. Vstupní Program Požadavky: ... [-]
Spojené státy americké Philadelphia
Září 2019
Denní studium
4 semestry
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Community College of Philadelphia

Tento program vede k míře jako v matematice. Hlavním cílem tohoto programu je připravit studenty pro převod do bakalářského programu v matematice. ... [+]

Popis:

Tento program vede k míře jako v matematice. Hlavním cílem tohoto programu je připravit studenty pro převod do bakalářského programu v matematice. Tento učební plán poskytuje freshman- a sophomore úrovni kurzů v obou spojitých a diskrétní matematiky.

Student Studijní výsledky:

Po dokončení tohoto programu budou absolventi schopni:

Dokázat matematické prohlášení. Řešení matematických úloh. Provést matematické algoritmy. Vstupní Program Požadavky:

Tento program je otevřen pro zájemce, kteří prokázali připravenost pro angličtinu a matematiku 101 171, a to buď tím, že projde příslušnou rozřazovací test, nebo tím, že splňují předpoklady pro kurz. Vybrána matematiky a angličtiny kurzy jsou k dispozici pro ty, kteří nesplňují požadavky na přijímací. Edukační plán vedoucí k přijetí do programu budou vyvinuty pro každého žadatele, který nesplňuje požadavky na přijímací.... [-]

Spojené státy americké Philadelphia
Září 2019
Denní studium
4 semestry
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Community College of Philadelphia

Inženýrské Science curriculum poskytuje základ pro další studium směrem bakalářský titul v oboru strojírenství. Jako takový, to se vyrovná první dva roky inženýrských pro ... [+]

Popis:

Inženýrské Science curriculum poskytuje základ pro další studium směrem bakalářský titul v oboru strojírenství. Jako takový, to se vyrovná první dva roky inženýrských programů nabízených hlavních univerzit a vztahuje se na případnou technickou disciplínu. Studenti, kteří plánují věnovat bakalářského stupně v leteckém průmyslu, biomedicínský, chemikálie, civilní, elektrický, průmyslový, mechanické, jaderné nebo ropného inženýrství zvolit tento program. Studenti s jinými technickými zájmů může zvážit i jiné technologické osnov.

Student Studijní výsledky:

Po dokončení tohoto programu absolventi budou schopni:

Řešit problémy v algebry, trigonometrie a kalkulu. Vyřešit základní problémy ve vědě a inženýrství. Práce v týmech na realizaci projektů. Používat počítače pro sběr dat a řízení instrumentace. Sdělovat technické informace prostřednictvím písemné, verbální a grafické prezentace. Přeneste jako inženýrské majory institucím bakalářských studijních-udělovat. Vstupní Program Požadavky: ... [-]
Spojené státy americké Philadelphia
Září 2019
Denní studium
4 semestry
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Community College of Philadelphia

Computer Science curriculum vede k Associate v Science (AS) titul v oboru informatiky. Hlavním cílem tohoto programu je připravit studenty pro převod do bakalářského prog ... [+]

Popis:

Computer Science curriculum vede k Associate v Science (AS) titul v oboru informatiky. Hlavním cílem tohoto programu je připravit studenty pro převod do bakalářského programu v informatice. Kurikulárních dokumentů důraz je sada kurzů zaměřených na dovednosti potřebné pro analýzu matematicky orientovaných problémů a vývoj algoritmů a datových struktur k řešení těchto problémů pomocí počítačů.

Student Studijní výsledky:

Po dokončení tohoto programu absolventi budou schopni:

Používat technologii efektivně komunikovat a analyzovat informace vztahující se k počítačové programování, vývoj algoritmů a softwarového inženýrství. Pracovat jako součást profesionálního týmu pro design, kódu, testování a ladění matematicky založené, objektově orientovaného počítačového softwaru. Prokázat základní vědomosti o předávání informací a řízení v moderních počítačových systémech, včetně znalosti montážních jazyků, počítačové architektury a počítačové organizaci. Prokázat základní znalost matematických pojmů důležitých v oblasti počítačové vědy a softwarového inženýrství, včetně diferenciálního a integrálního počtu, statistiky a diskrétní matematiky. Vyvinout objektově orientované algoritmy a datové struktury pomocí strukturovaného sekvenční logiku počítačových programovacích jazyků v objektově orientovaném prostředí a provádění těchto řešení jako Java aplikací Java applety. Analyzujte časovou a prostorovou efektivitu algoritmů a datových struktur a redesign je pro zvýšení efektivity kde je to možné. Vstupní Program Požadavky: ... [-]
Spojené státy americké Philadelphia
Září 2019
Denní studium
4 semestry
Kampus
Přečtěte si více v češtině

Diplomovaný specialista umění

Community College of Philadelphia

Psychologie studijní program je určen pro studenty, kteří mají v úmyslu přejít do bakalářských programů v psychologii po studiu na vysoké škole Společenství Philadelphie ... [+]

Popis:

Psychologie studijní program je určen pro studenty, kteří mají v úmyslu přejít do bakalářských programů v psychologii po studiu na vysoké škole Společenství Philadelphie a pro studenty nerozhodnuté o jejich dlouhodobých vzdělávacích cílů, ale mají zájem v behaviorálních vědách. Vzhledem k tomu, převádějící instituce vyžadují specifické kurzy mají být přijata před vstupem, je vysoce doporučeno, aby studenti konzultovat katalogy škol, které by mohly přenášet a přenášet listy jsou k dispozici v kariéře a centrum pro transfer, stejně jako jejich poradce a mentory, za účelem provést vhodný výběr pro své volitelných předmětů.... [-]

Spojené státy americké Philadelphia
Září 2019
Denní studium
4 semestry
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Community College of Philadelphia

The Art and Design osnov vede k Associate v umění (AA) míra pro studenty, kteří mají v úmyslu převést na bakalářské programy či odborné umělecké školy po studiu na vysoké ... [+]

Popis:

The Art and Design osnov vede k Associate v umění (AA) míra pro studenty, kteří mají v úmyslu převést na bakalářské programy či odborné umělecké školy po studiu na vysoké škole Společenství ve Filadelfii. Tento učební plán připravuje studenty buď BFA (Bachelor of Fine Arts), nebo BA (Bachelor of Arts) programu.

Osnovy byl navržen tak, aby byl v souladu se základovou programu uměleckých škol a uměleckých programů na čtyřletých vysokých škol.

Vzhledem k tomu, převoditelnost je nejdůležitější, budou studenti způsobem rozvíjet své dovednosti a také vypracovat komplexní portfolio přenosu.

Tato nadace program umožní studentům pokračovat ve studiu vede k kariéry ve výtvarném umění, řada designových oborů (například grafické a mediální umění, průmyslového a produktového designu, módy / textilní design), řemesla, výtvarné výchovy a arteterapie.... [-]

Spojené státy americké Philadelphia
Září 2019
Denní studium
4 semestry
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Community College of Philadelphia

Program Business Administration je speciálně navržen tak, aby připravit studenty pro přenos těm obchodních škol, které jsou akreditovány sdružení Advance Collegiate školy ... [+]

Popis:

Program Business Administration je speciálně navržen tak, aby připravit studenty pro přenos těm obchodních škol, které jsou akreditovány sdružení Advance Collegiate školy Business (AACSB). V souladu s vzdělávací filozofie AACSB, tento program vyžaduje solidní základ vyšší matematiky úrovně a kvantitativní odůvodněním, že základem obchodní administrativu.

(Poznámka: Doporučuje se, aby studenti, kteří mají rádi začlenění základ v obchodních oborů s menším důrazem na vyšší matematiky na úrovni zvolit obchodní program, který je také přenos programu).

Student Studijní výsledky:

Po dokončení tohoto programu budou studenti schopni:... [-]

Spojené státy americké Philadelphia
Září 2019
Denní studium
4 semestry
Kampus
Přečtěte si více v češtině