Přečtěte si oficiální popis

Community Colleges of Spokane

Společnost byla založena v roce 1963, Community Colleges of Spokane je dynamická komunitní univerzitní čtvrť sloužící více než 30 000 studentům ročně ve východním Washingtonu. CCS je živá, komplexní vzdělávací komunita - s možnostmi vzdělávání pro studenty všech věkových kategorií a schopností.

Jsme komunitní univerzitní okres složený ze dvou akreditovaných vysokých škol, Spokane Community College (SCC) a Spokane Falls Community College (SFCC). Kromě obsloužení velké městské a příměstské populace ve větší Spokane, okres poskytuje vzdělávací služby pro venkovské komunity po celém 12,302 čtverečních kilometrů regionu ve východním Washingtonu. Tato oblast zahrnuje všechny Spokane, Stevens, Whitman, Ferry, a Pend Oreille kraje, stejně jako porce Lincoln kraje.

Obě vysoké školy CCS jsou akreditovány Severozápadní komisí pro vysoké školy a univerzity a jsou řízeny Washingtonskou státní radou komunitních a technických vysokých škol.

 • 1144 Dětem a rodinám v posledním roce sloužil Head Start a Early Head Start
 • 19 298 Ocenění studentů
 • 87,2% míra zaměstnanosti
 • Ocenění 2 899 stupňů

114384_114312_CCSscc-sfcc-Blue-vert-.png

Spokane Community College

Spokane Community College (SCC) je jednou ze dvou akreditovaných institucí Community Colleges of Spokane a jedné z největších komunitních škol ve státě. SCC je známá svými vedoucími programy v oblasti automobilového průmyslu, letectví, kosmetiky, kulinářského umění, zdravotnictví, obrábění a svařování. Také školíme a certifikujeme mnoho profesionálů prostřednictvím našeho Vzdělávacího centra Journeyman Training Center a populární Avista / SCC Lineworker School. SCC poskytuje přidružené tituly a programy připravené k transferu, abyste otevřeli cestu k čtyřleté škole nebo univerzitě. Hlavní kampus se nachází v Spokane, s centry v Colville, Newport, Republic, Ione a Inchelium.

Vítejte na Spokane Community College

Spokane Community College (SCC) je známá pro kariérní / technické programy, které získávají absolventy v profesích s vysokou poptávkou, jakož i výjimečné možnosti převodu. V našem hlavním kampusu ve východním Spokane a v centrech Colville, Inchelium, Ione, Newport a Republic obsluhujeme více než 20 000 studentů ročně, což činí SCC jednou z největších komunitních škol ve státě.

Poslání a základní témata SCC

Mise

Spokane Community College nabízí vzdělávací příležitosti ve vysokoškolské připravenosti, školení pracovníků a univerzitní transfer, který splňuje potřeby různých komunit, kterým sloužíme. Zavázali jsme se k úspěchu studentů prostřednictvím aktivního učení, dynamických vztahů a podpůrných prostředí.

Hlavní témata

Vysoká škola identifikovala čtyři klíčová témata pro další definování poslání, které se používá k hodnocení plnění úkolů.

 • Rozvoj pracovních sil
  • Profesionální technický certifikát SCC a studijní programy jsou průmyslovým standardem a připravují studenty na základní pozice v oboru.
 • Akademický převod
 • Studenti zapsaní do kurzů akademického převodu jsou dobře připraveni a úspěšní, protože předávají své kursy a / nebo přidružené tituly ve snaze o další krok ve svém vzdělávacím plánu.
 • Připravenost vysoké školy
 • Programy připravenosti vysokých škol splňují potřeby studentů a připravují je na kurzy na vysoké škole a zároveň jim pomáhají akademicky, osobně a profesionálně uspět.
 • Studentský úspěch
 • Studentům je poskytnuta příležitost uspět v podporovaném prostředí, které zvyšuje individuální a profesní růst prostřednictvím akademického, osobního a profesního rozvoje.

Vidění

Spokane Community College je místo, kde studenti transformují svůj život a dosahují svých cílů, obohacují naše komunity.

Základní hodnoty

Úspěch studentů, excelence, přístupnost, inkluzivita, spolupráce, vzájemná úcta, citlivost, celoživotní vzdělávání

Ty patříš sem

Ať je váš cíl jakýkoliv, můžeme vám pomoci uspět. Již více než 50 let pomáháme lidem měnit pracovní místa, získávat převody a začínají nové životy.

Prozkoumejte své možnosti

Máme více než 120 programů, včetně převodních stupňů a způsobů, jak vás připravit na univerzitu. Máme také mnoho profesních a technických programů, jako je architektura, IT, environmentální věda a další.

Spokane Falls komunita vysoká škola

Spokane Falls komunitní vysoká škola (SFCC) je jednou ze dvou akreditovaných institucí Community Colleges of Spokane . SFCC je vzdělávací vůdce, který poskytuje cenově dostupné programy nejvyšší kvality s fakultou a personálem věnovaným vynikající výuce a úspěchu studentů. Máme možnosti pro každého, kdo chce získat profesní / technický titul nebo certifikát, přejít na čtyřletou univerzitu nebo pokračovat ve vzdělávání s rozšířením o bakalářské studijní programy. Náš hlavní kampus se nachází v západním Spokane se sídly v Pullman, Fairchild Air Force Base a online.

Vítejte na Spokane Falls Community College

Spokane Falls Community College je vzdělávací vůdce, který poskytuje cenově dostupné programy nejvyšší kvality s fakultou a personálem určeným pro vynikající výuku a úspěch studentů. Máme možnosti pro kariérně-technické certifikáty a tituly, převodové stupně a rozšiřující se počet bakalářských programů aplikovaných věd. Sloužíme více než 8 000 studentům každý rok v našem hlavním kampusu v západním Spokane, našem areálu v Pullmanu a Online.

Naše poslání, hlavní téma,

Mise

Spokane Falls Community College splňuje potřeby naší komunity tím, že podporuje studentské úspěchy prostřednictvím kvalitních, dostupných vzdělávacích příležitostí, které zahrnují rozmanitost, podporují rovnost a podporují globální povědomí.

Hlavní témata

Naše poslání plníme prostřednictvím pěti hlavních témat:

 • Vynikající instrukce / učení
  • SFCC schopnost, studenti a administrace se zavázali k dokonalosti ve výuce a učení.
 • Úspěch studentů
 • SFCC poskytuje studentům nástroje a příležitosti k dosažení jejich cílů.
 • Široký přístup
 • SFCC otevírá přístup všem studentům prostřednictvím různých výukových metod, způsobů výuky a služeb a míst.
 • Rozmanitost, rovnost, globální povědomí
 • SFCC podporuje rozmanitost, podporuje spravedlnost a připravuje studenty, aby žili odpovědně ve stále více globální civilizaci.
 • Schopnost reagovat na potřeby Společenství
 • SFCC splňuje měnící se potřeby našich zainteresovaných subjektů prostřednictvím spolupráce a inovací.

Vidění

SFCC je vzdělávací vůdce a partner s komunitou a regionem v poskytování flexibilních a citlivých programů nejvyšší kvality. Naše fakulta a personál se věnuje studentskému úspěchu, kulturnímu obohacení a celoživotnímu vzdělávání v prostředí zaměřeném na studenty, které podporuje osobní a profesionální růst.

Základní hodnoty

 1. Akademická dokonalost, ve které jsou žáci i učitelé zodpovědní za učení, které odráží intelektuální vitalitu, zvědavost, kreativitu a přísnost.
 2. Akademická svoboda, ve které uznáváme svobodu projevu, projevu a myšlenek, jakož i práva studentů, fakulty a pracovníků zapojených do intelektuálního šetření ve vývoji znalostí.
 3. Spolupráce v oblasti správy věcí veřejných a kolegiální spolupráce v partnerstvích, která uznávají synergii vyplývající ze široké účasti a oceňování všech hlasů.
 4. Rozmanitost našich studentů, fakulty, zaměstnanců a komunity ve víře, že obohacuje naše učení a růst.
 5. Osobní dokonalost, která odráží integritu a péči o celou práci školy.
 6. Respektování vzájemného uznávání různých životních zkušeností a podpora kolegiality založené na víře v lidská práva a důstojnosti každého jednotlivce.
 7. Úspěch studentů je obohacen našimi komplexními podpůrnými službami, které mají studentům pomoci uspět.
 8. Environmentální dozor, jehož prostřednictvím projevujeme respekt a odpovědnost za přírodní prostředí.

114385_114316_16.SFCC.ForeignExchange345.JPG

Programy se vyučují na:
 • Angličtina

Tato škola dále nabízí:

Diplom

Community Colleges of Spokane

Nabízíme program High School Completion (HSC) pro kvalifikované mezinárodní studenty středních škol, kteří chtějí začít s vysokoškolským vzděláním. Můžete ušetřit čas a p ... [+]

Mezinárodní program dokončení vysoké školy

Nabízíme program High School Completion (HSC) pro kvalifikované mezinárodní studenty středních škol, kteří chtějí začít s vysokoškolským vzděláním. Můžete ušetřit čas a peníze vyplněním dvou programů najednou. Studenti v tomto programu mohou získat vysokoškolský diplom ve státě Washington a zároveň přidružený titul.

Nezajišťujeme samostatný diplom střední školy. Všichni studenti v tomto programu musí být zapsáni do našeho středoškolského studia a zároveň do našeho přidruženého stupně. Třídy získají kredity za oba stupně.

Požadavky na přijetí16 let podle data zahájení programuDokončení 10. ročníku (nebo ekvivalentu)Dokončena mezinárodní studentská aplikaceKopie platného cestovního pasuZnalost angličtiny pro přímé přijetí do programuPřepisy středních škol s kumulativní GPA 3,0 nebo vyšší ve třídách 9 a 10Dokončeno a podepsáno Minor Student Homestay Aplikace pro studenty 16 nebo 17 letÚčetní závěrka a vyplněný formulář čestného prohlášení... [-]
Spojené státy americké Spokane
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
Kampus
Přečtěte si více v češtině

Diplomovaný specialista

Community Colleges of Spokane

Chcete získat bakalářský titul v oboru obchodní administrativa? SCC je skvělé místo pro start. S naším stupněm AA nebo přímým převodem (DTA) můžete vstoupit na univerzitn ... [+]

O programu

Chcete získat bakalářský titul v oboru obchodní administrativa? SCC je skvělé místo pro start. S naším stupněm AA nebo přímým převodem (DTA) můžete vstoupit na univerzitní program jako junior a dokončit bakalářský titul v oboru obchodní administrativa, ekonomie nebo pre-law.

V tomto programu budete úzce spolupracovat s poradcem nebo poradcem fakulty, abyste si mohli být jisti, že vaše třídy budou přenášet tak, jak chcete. Většina studentů se věnuje podnikové statistice, ekonomice, mezinárodním obchodům a účetnictví.

Pokud jste si jisti, že chcete čtyřleté studium v oboru, je to cesta pro vás. Pokud se však zajímáte o obchodní programy východní Washingtonské univerzity, máme dohody s několika programy Associate of Applied Science, včetně obecných obchodů, managementu, marketingu, právní správy a paralelních projektů.... [-]

Spojené státy americké Spokane
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Community Colleges of Spokane

Pokud jste tvůrčí člověk, který se rád umělecky vyjadřuje, umění v oboru může vést k dokonalé kariéře. V tomto programu budete růst svou vášeň a uznání za umění, zatímco ... [+]

Výtvarné umění

O programu

Pokud jste tvůrčí člověk, který se rád umělecky vyjadřuje, umění v oboru může vést k dokonalé kariéře.

V tomto programu budete růst svou vášeň a uznání za umění, zatímco dokončíte základní kurzy potřebné k převodu na čtyřletou univerzitu, vysokou školu nebo uměleckou školu. Budete rozvíjet své umělecké dovednosti a techniky prostřednictvím fakultní výuky a praktického studia v keramice, kresbě, malbě, grafice nebo sochařství.

Ať už se chcete stát profesionálním umělcem, uměleckým učitelem, kurátorem umění nebo uměleckým administrátorem, můžete si vydělávat umělecký talent, který vám pomůže proměnit váš umělecký talent v kariéru.... [-]

Spojené státy americké Spokane
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině

Diplomovaný specialista aplikovaných věd

Community Colleges of Spokane

Studijní program AAS je navržen tak, aby poskytoval studentům schopnosti v několika oblastech informačních technologií. Tento stupeň zajišťuje, že student má znalosti v š ... [+]

Informační technologie

Studijní program Informační technologie AAS je navržen tak, aby poskytoval studentům schopnosti v několika oblastech informačních technologií:

Počítačová a síťová instalace a údržba.Obchodní dovednosti v oblasti výpočetní techniky, včetně operací denních systémů a aplikačních programů.Bezpečnostní a forenzní dovednosti.Různé internetové a síťové dovednosti včetně designu webových stránek, programování na straně klienta / serveru, instalace a údržba webového serveru.Možnost převodu na čtyřletou instituci.

Tento stupeň zajišťuje, že student má znalosti v širokém spektru předmětů informačních technologií, které často potřebuje IT průmysl.... [-]

Spojené státy americké Spokane
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Community Colleges of Spokane

V tomto programu se naučíte kontrolovat, opravovat a opravovat letadla a vrtulníky všech velikostí. Federal Aviation Administration (FFA) - schválené kurzy poskytují dobř ... [+]

Technologie údržby letectví

O programu

Pokud se vám líbí letadla a užít si věci s nástroji, může být kariéra leteckého technika dobrou volbou.

V tomto programu se naučíte kontrolovat, opravovat a opravovat letadla a vrtulníky všech velikostí. Federal Aviation Administration (FFA) - schválené kurzy poskytují dobře-zaoblené vzdělání v obecné letecké mechaniky. Získáte praktické zkušenosti s prací s konstrukcemi letadel, motory, hydraulikou, elektroinstalací, letovými nástroji a dalšími komponentami a systémy letectví.

Jako absolvent programu budete oprávněni absolvovat zkoušku FAA pro udělování licencí jak v drakech letadel, tak v elektrárnách. Ať už chcete pracovat na jednomotorových letadlech nebo velkých komerčních proudových letadlech, tento program vás připraví na množství možností kariéry s hlavními leteckými společnostmi, výrobci, opravárenskými stanicemi, zařízeními pro strukturální opravy a dalšími organizacemi v leteckém průmyslu.... [-]

Spojené státy americké Spokane
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Community Colleges of Spokane

Pokud jste organizovaní a efektivní, i když pracujete pod tlakem a žonglujete s různými úkoly, užívejte si nových věcí, fyzicky zdatných, jako je práce týmu, který slouží ... [+]

Správa hotelů a restaurací

Myslíte si, že žijete ve vzdáleném, exotickém místě nebo na oblíbeném místě útěku blíže k domovu? Horské chaty, přímořské a lyžařská střediska - a vaše rodné město - všichni potřebují lidi, kteří mají zkušenosti s řízením hotelů a restaurací. Naši absolventi mají pozici operativních manažerů, obchodních a marketingových profesionálů, úředníků v recepci a nočních auditorů. Také spravují motely, restaurace, banketní a cateringové služby, přístavy, bary, jídelny a oddělení hotelových pokojů.

Pokud jste organizovaní a efektivní, i když pracujete pod tlakem a žonglujete s různými úkoly, užívejte si nových věcí, fyzicky zdatných, jako je práce týmu, který slouží veřejnosti, mají příjemnou osobnost a zdravou dávku zdravého rozumu, pak jste dokonalým kandidátem na kariéru v managementu hotelů a restaurací!... [-]

Spojené státy americké Spokane
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Community Colleges of Spokane

Pokud jste nápaditý a užíváte si vytváření krásných vnitřních prostorů, kariéra interiérových designérů by mohla být perfektní. V tomto programu se naučíte míchat kreativ ... [+]

Vzhled interiéruO programu

Pokud jste nápaditý a užíváte si vytváření krásných vnitřních prostorů, kariéra interiérových designérů by mohla být perfektní.

V tomto programu se naučíte míchat kreativitu s technickými prvky pro návrh bytových a komerčních interiérů. Kurzy ve vědě i umění - v kombinaci s praktickou praxí v ateliéru - budou budovat vaše profesní dovednosti v řešení problémů, kreslení, textiliích a materiálech, udržitelných projekčních postupech, počítačem podporovaném designu a dalších oblastech, které jsou nezbytné pro úspěch v oboru. .

Ať už chcete pokračovat ve vzdělávání ve čtyřleté instituci - nebo máte v plánu vstoupit na hřiště okamžitě - stupeň z tohoto programu vám pomůže připravit se na příležitosti v oblasti interiérového designu a architektonických firem, prodejen pro domácnost, prodejen nábytku, speciálního designu obchodů a dalších organizací v tomto odvětví.... [-]

Spojené státy americké Spokane
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Community Colleges of Spokane

Ať už chcete pracovat na rodinné farmě, pro zemědělskou dodavatelskou společnost nebo pro místní, státní nebo federální agenturu, tento program vás může připravit na celo ... [+]

O programu

Pokud máte zájem o agropodnikání a zemědělství, může být pro vás program podnikání v zemědělství. Ať už se snažíte rozšířit svou kariéru v zemědělství na další úroveň, nebo chcete-li získat školení pro získání základní úrovně zaměstnanosti ve velkém zemědělském a zemědělském průmyslu v našem regionu, je tento program zaměřen na přípravu na úspěch.

Ať už chcete pracovat na rodinné farmě, pro zemědělskou dodavatelskou společnost nebo pro místní, státní nebo federální agenturu, tento program vás může připravit na celou řadu pracovních příležitostí v široké oblasti zemědělství.

Zemědělství podnikání... [-]
Spojené státy americké Spokane
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině

Kurzy

Community Colleges of Spokane

Intenzivní anglický jazykový program (IELP) je vynikající, plně akreditovaný jazykový program, který pomáhá zahraničním studentům z celého světa rozvíjet své znalosti ang ... [+]

Intenzivní anglický jazykChcete vylepšit angličtinu?

Intenzivní anglický jazykový program (IELP) je vynikající, plně akreditovaný jazykový program, který pomáhá zahraničním studentům z celého světa rozvíjet své znalosti anglického jazyka. To je nabízeno na Spokane Falls Community College.

Budete rychle rozvíjet své znalosti anglického jazyka a získáte akademickou a kulturní kompetenci, kterou potřebujete k úspěchu.

Po dokončení tohoto programu můžete na SFCC nebo SCC zadat pravidelné kurzy.

Ať už jste začátečník nebo pokročilejší anglický student, rychle zlepšíte své dovednosti v IELP, protože:

Vaše lekce jsou vyučovány zkušenými a specializovanými pedagogickými pracovníky ESL.Nabízíme integrovaný anglický jazykový program navržený tak, aby vyhovoval vašim individuálním potřebám.Nejmodernější učebny, počítačové učebny a zázemí kampusu poskytují ideální prostředí pro učení.... [-]
Spojené státy americké Spokane
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
7 - 11 týdny
Kampus
Přečtěte si více v češtině

Undergraduate Pathway

Community Colleges of Spokane

SFCC STEM Pathway slouží studentům, kteří hledají kariéru založenou na vědě, technologii, inženýrství a matematice, a poskytuje jim tak příležitost přenést na svou vybran ... [+]

Co je STEM?

SFCC STEM Pathway slouží studentům, kteří hledají kariéru založenou na vědě, technologii, inženýrství a matematice, a poskytuje jim tak příležitost přenést na svou vybranou univerzitu jako juniorky připravené na vyšší stupeň. S podporou řady kurzů, které zahrnují fyziku založenou na počtu zubů, chemii přes celý rok organické chemie, matematiku přes diferenciální rovnice, statiku, dynamiku a podobné hlavní kurzy v oblasti života, fyziky a informatiky, mohou studenti využívat výhod klademe důraz na přístup a kvalitu výuky při budování pevného základu pro klasický bakalářský titul STEM. Pro studenty, kteří hledají zaměstnání ihned po dokončení programu SFCC, nabízíme dvouleté studium v oboru informačních technologií, které může vést přímo k zaměstnání a na čtyřleté studium aplikované bakalářské praxe v oboru informačních systémů a technologií nebo kybernetické bezpečnosti. Způsobilí studenti se mohou účastnit programu Matematicko-inženýrské vědy (MESA).... [-]

Spojené státy americké Spokane
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
Kampus
Přečtěte si více v češtině

Community Colleges of Spokane

Community Colleges of Spokane