Přečtěte si oficiální popis

Pokud je vaše vzdělání vaše vášeň, je to vaše univerzita. Jedním z nejrespektovanějších jmen v dnešním učení, Concordia University-Portland mění stav, jakým svět vidí učitele a studenty. Nabízíme vzdělávací programy na všech úrovních - z nichž mnohé mohou být získány online - od bakalářského studia v magisterském a doktorském studijním programu.

Věříte v sílu a dosah vzdělání. A věříme v sílu, kterou jste vy. Víme, že máte co dělat, abyste změnili, a my vám chceme pomoci, abyste se tam dostali. To je důvod, proč naše vysokoškolské a postgraduální vzdělání stupně sladit akademickou přísnost, studentskou podporu a flexibilní možnosti programu, takže můžete sledovat nebo rozvíjet svou kariéru jako pedagog. Jsme tady, abychom se ujistili, že v cestě vašeho snu není nic, co by vedlo a inspirovalo další generaci studentů.


Proč Concordia University-Portland?

Jako inovátoři v oblasti učení posiluje Univerzita Concordia University-Portland College of Education učitele již více než sto let a nadále ovlivňuje vzdělávání od prenatální až po doktorské. Ve skutečnosti je naše vysoká škola umístěna ve vlajkové škole našeho nového vzdělávacího modelu, známého jako 3toPhD®. Stejné odvážné myšlenky za tímto inovativním prototypem jsou také ty, které formují náš průběžný vzdělávací výzkum a naše bakalářské a postgraduální programy.

Akreditované, neziskové a vyučované praktiky, všechny Concordia on-line programy MED odrážejí stejnou smysluplnou zkušenost, kterou dodáváme v areálu od roku 1905. Pohodlí 100 procent on-line, jasně definovaná práce na kurzech - spojená s realistickými lhůtami a schopností okamžitě aplikujte to, co se učí ve své třídě - dělá naše programy ideální pro rušný životní styl. A potenciální kariérní přínos - od vyšší mzdy až po promoce - je jen druhý, než odměna věčného vlivu na životy vašich studentů.

Rozšiřujeme naši komunitu profesionálních pedagogů, abychom se učívali v každé fázi - připojte se k nám.


Naše historie

Společnost Concordia University-Portland byla založena v roce 1905 jako čtyřletá akademie pro pastory a učitele. V roce 1977 se Concordia stala čtyřletou vysokou školou a 18 let později se Concordia College stala členem Concordia University-Portland, členem univerzitního systému Concordia - sítě 9 neziskových soukromých univerzit.

Dnes Concordia University-Portland nabízí solidní liberální umělecké vzdělání s vysokoškolskými a postgraduálními vzdělávacími programy v oblasti vzdělávání, obchodu, ošetřovatelství, zdravotnictví, společenských věd, náboženství, matematiky a vědy, stejně jako titul Juris doktor na naší škole práva v Boise, Idaho.


Naše mise

Naším posláním jako křesťanská univerzita v Portlandu je připravit vůdce na transformaci společnosti. Jsme odhodláni poskytovat náročné, podpůrné a na bázi víry učební prostředí, kde duchovní intelektuální šetření posiluje naši oddanost spravedlnosti, soucitu a morální bezúhonnosti.

Bohatá rozmanitost, kde jsou studenti jakékoli víry vítáni, Concordia University-Portland integruje do každého kurzu následující principy evanjelického vzdělávání:

  • Učíme se na otázku
  • Přijmout vědu a využít technologie pro dobro
  • Objevte dary, které vám dal Bůh a sdílejte je ve službě ostatním
  • Přísné vzdělání pro všechny

Vychází z více než století zkušeností, Concordia University-Portland slouží potřebám našich studentů, naší komunity a světa kolem nás.


Akreditace

Všechny naše vzdělávací programy, ať už v on-campusu nebo on-line, jsou akreditovány Severozápadní komisí vysokých škol a vysokých škol na úrovni vysokoškoláků a absolventů. Akreditace prostřednictvím NWCCU znamená, že společnost Concordia University-Portland splňuje stanovené normy kvality a efektivity vzdělávání.

Kromě toho jsou naše vzdělávací programy pro učitele Oregonu a Washington schválené Komisí Oregon pro učitele a praxe.106899_ncu-logo.png

Programy se vyučují na:
  • Angličtina