Copper Mountain College

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Copper Mountain College ( CMC ) připravuje obyvatele oblasti na převod na soukromé a státní univerzity a vysoké školy a poskytuje odborné školení v oblasti účetnictví, správy spravedlnosti, automobilové technologie, požární vědy, ošetřovatelství, certifikace vzdělávání v raném dětství a výpočetní techniky. Místní hrdost na „novou“ instituci vytvořila užší vazby mezi vysokou školou a obchodním, školským a vojenským sektorem. Akademický kalendář našich studentů lze nyní nastavit tak, aby odrážel kalendář místního okresu Morongo Unified School District.

Copper Mountain College nabízí přidružené tituly a certifikační programy ve 24 oborech. Třídy jsou nabízeny v kampusu Joshua Tree a na různých dalších místech vhodných pro obyvatele sousedství. Program rozvojového vzdělávání Copper Mountain College poskytuje všem dospělým v oblasti Morongo Basin příležitost zapsat se do kurzů zaměřených na dokončení maturitního diplomu a / nebo všeobecného vzdělávání (GED).

Místa

Joshua Tree

Adresa, 1. řádek
Rotary Way,6162
92252 Joshua Tree, Kalifornie, Spojené státy americké

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Programy

V současné době žádné programy k zobrazení

Upřesněte vyhledávání výše, podívejte se na naše oblíbené níže uvedených kategorií nebo provést vyhledávání podle klíčových slov.


... or simply by choosing your degree: