Delaware County Community College

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

DCCC fasáda

Delaware County Community College (DCCC) Je akreditovaná, veřejná dvouletá vysoká škola, která se nachází v media, Pennsylvania. Vysoká škola slouží 12 500 studentů, Včetně více než 200 zahraničních studentů Od konce 50 zemí. DCCC Studenti se mohou těšit na bezpečný, high-tech areál obklopený přírodou, se snadným přístupem do dynamického a historického města Philadelphia vzdáleného 22 km. The Vysoká škola nabídek 40+ stupňové programy Zahraničním studentům. Studenti mohou absolvovat dvouletý přidružený titul a převést na čtyřletý bakalářský studijní program, pokud si to přejí. Náš převodní úřad spolupracuje s více než 40 vysokými školami a univerzitami, aby vytvořili duální a garantované dohody o přijetí a dohody o klíčových jádrech. Naše umístění v příměstské oblasti Philadelphie Dává studentům příležitost navštívit tyto a mnoho dalších škol na východním pobřeží USA

DCCC Dává mezinárodním studentům přístup k vynikajícímu Program ESL; Individuální pozornost profesorů prostřednictvím malých tříd (průměrně 20 studentů); A jeden-na-jeden poradenství pro akademické, imigrační a osobní problémy.

Otevřené přístupové zásady

Chcete-li být přijati do kolébky, TOEFL, IELTS, SAT a ACT skóre nejsou vyžadovány. Během orientace budou studenti testováni a umístěni na příslušné úrovně angličtiny a matematických tříd. Nabízíme program ESL pro studenty, kteří mohou potřebovat další studium angličtiny. Přestože nejsou pro přijetí vyžadovány, mají-li testovací skóre, mohou být použity pro účely umístění. Skóre musí být aktuální v průběhu 5 let.

  • skóre TOEFL iBT 80+, skóre TOEFL PBT 550+ nebo skóre IELTS 6,5+ vám umožní absolvovat anglický test umístění (a ne test umístění na ESL). - skóre SAT čtení 500 nebo ACT čtení Skóre 18 kvalifikuje studenty, aby se zaregistrovali pro anglické složení I (ENG 100).
  • Matematické skóre SAT 500+ nebo ACT Matematické skóre 20+ kvalifikuje studenty, aby se zaregistrovali do matematických tříd na příslušné úrovni.
Studenti DCCC

Život v kampusu

Media, Pennsylvania je komfortní předměstská komunita známá jako "Everybody's Hometown." Je bezpečné a tiché s pohodlnými obchody, divadlami, restauracemi a apartmány. Snadno použitelná městská hromadná doprava z hotelu Media vás spojuje s pulzujícím městem Philadelphia. Philadelphia je známá svou historií a je jedním z významných amerických globálních center pro podnikání, zdravotnictví, vzdělávání a kulturu. Město nabízí historické a kulturní poklady, jako je Liberty Bell a muzea světové třídy, včetně Muzea umění v Philadelphii, Ústavního centra a Barnes Foundation. Z DCCC mohou studenti prozkoumat New York City (2 hodiny), Washington, DC (2,5 hodiny), Baltimore a Boston, stejně jako krásné pláže a hory.

Dobře zaokrouhlené vzdělání, které zahrnuje činnosti, sport a zapojení komunit, ohromí potenciální převádějící školy, zvyšuje vaše možnosti transferu stipendií a apeluje na budoucí zaměstnavatele. To je důvod, proč Delaware County Community College nabízí řadu aktivit, které vám pomohou zlepšit vaše zkušenosti s učením, posílit důvěru a poskytnout vám skutečný smysl pro komunitu. Mimoškolní aktivity, od atletiky až po akademické kluby a studentskou vládu, vás přivádějí s lidmi ze všech společenských vrstev - lidi jako vy, kteří přeměňují své životy a příležitosti prostřednictvím hledání nových znalostí a dovedností.

DCCC Campus

pouzdro Student

DCCC je hrdá na to, že nabízí studentům celou řadu možností bydlení včetně asistence koordinátora bydlení, který pracuje v kanceláři Mezinárodních studentských služeb.

Studenti, kteří chtějí mít pravou americkou zkušenost s životem s rodinou, si mohou vybrat náš program Homestay. Studenti v programu budou žít s hostitelskou rodinou a budou mít soukromou zařízenou ložnici, využívání domácích zařízení a interakci s hostitelskou rodinou. Ložní prádlo, ručníky, veškeré pomůcky a 2 jídla za den jsou zahrnuty. Kromě pravidelného umístění hostitelské rodiny je k dispozici omezený počet umístění bez homosexuálů. Tato umístění poskytují všechny výše uvedené kromě jídel. Student bude zodpovědný za své nákupy a vaření.

Někteří studenti dávají přednost bydlení v nezávislých, sdílených bytech s jinými studenty a žádný hostitel - který je znám jako studentský dům. Dům je plně zařízený a vybavený. Každý student má soukromou ložnici a sdílí všechny ostatní pokoje, včetně koupelen, obývacího a jídelního koutu a kuchyně. Studenti jsou zodpovědní za vlastní stravu. Zvláštní uspořádání a měsíční poplatek určuje majitel domu. Existuje také mnoho možností pro bydlení v bytech v obcích. Města blízko College zahrnují Media, Newtown náměstí, Broomall a Havertown.

DCCC CampusDCCC Campus

Místa

Philadelphie

Delaware County Community College - Marple Campus

Adresa, 1. řádek
901 S. Media Line Rd, Media
PA 19063 Philadelphie, Pensylvánie, Spojené státy americké
Telefonní číslo
+1 610-359-5050

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Programy

Diplomovaný specialista aplikovaných věd
Diplomovaný specialista přírodních věd
Diplomovaný specialista umění