Read the Official Description

DCCC fasáda

Delaware County Community College (DCCC) Je akreditovaná, veřejná dvouletá vysoká škola, která se nachází v media, Pennsylvania. Vysoká škola slouží 12 500 studentů, Včetně více než 200 zahraničních studentů Od konce 50 zemí. DCCC Studenti se mohou těšit na bezpečný, high-tech areál obklopený přírodou, se snadným přístupem do dynamického a historického města Philadelphia vzdáleného 22 km. The Vysoká škola nabídek 40+ stupňové programy Zahraničním studentům. Studenti mohou absolvovat dvouletý přidružený titul a převést na čtyřletý bakalářský studijní program, pokud si to přejí. Náš převodní úřad spolupracuje s více než 40 vysokými školami a univerzitami, aby vytvořili duální a garantované dohody o přijetí a dohody o klíčových jádrech. Naše umístění v příměstské oblasti Philadelphie Dává studentům příležitost navštívit tyto a mnoho dalších škol na východním pobřeží USA

DCCC Dává mezinárodním studentům přístup k vynikajícímu Program ESL; Individuální pozornost profesorů prostřednictvím malých tříd (průměrně 20 studentů); A jeden-na-jeden poradenství pro akademické, imigrační a osobní problémy.

Otevřené přístupové zásady

Chcete-li být přijati do kolébky, TOEFL, IELTS, SAT a ACT skóre nejsou vyžadovány. Během orientace budou studenti testováni a umístěni na příslušné úrovně angličtiny a matematických tříd. Nabízíme program ESL pro studenty, kteří mohou potřebovat další studium angličtiny. Přestože nejsou pro přijetí vyžadovány, mají-li testovací skóre, mohou být použity pro účely umístění. Skóre musí být aktuální v průběhu 5 let.

  • skóre TOEFL iBT 80+, skóre TOEFL PBT 550+ nebo skóre IELTS 6,5+ vám umožní absolvovat anglický test umístění (a ne test umístění na ESL). - skóre SAT čtení 500 nebo ACT čtení Skóre 18 kvalifikuje studenty, aby se zaregistrovali pro anglické složení I (ENG 100).
  • Matematické skóre SAT 500+ nebo ACT Matematické skóre 20+ kvalifikuje studenty, aby se zaregistrovali do matematických tříd na příslušné úrovni.
Studenti DCCC

Život v kampusu

Media, Pennsylvania je komfortní předměstská komunita známá jako "Everybody's Hometown." Je bezpečné a tiché s pohodlnými obchody, divadlami, restauracemi a apartmány. Snadno použitelná městská hromadná doprava z hotelu Media vás spojuje s pulzujícím městem Philadelphia. Philadelphia je známá svou historií a je jedním z významných amerických globálních center pro podnikání, zdravotnictví, vzdělávání a kulturu. Město nabízí historické a kulturní poklady, jako je Liberty Bell a muzea světové třídy, včetně Muzea umění v Philadelphii, Ústavního centra a Barnes Foundation. Z DCCC mohou studenti prozkoumat New York City (2 hodiny), Washington, DC (2,5 hodiny), Baltimore a Boston, stejně jako krásné pláže a hory.

Dobře zaokrouhlené vzdělání, které zahrnuje činnosti, sport a zapojení komunit, ohromí potenciální převádějící školy, zvyšuje vaše možnosti transferu stipendií a apeluje na budoucí zaměstnavatele. To je důvod, proč Delaware County Community College nabízí řadu aktivit, které vám pomohou zlepšit vaše zkušenosti s učením, posílit důvěru a poskytnout vám skutečný smysl pro komunitu. Mimoškolní aktivity, od atletiky až po akademické kluby a studentskou vládu, vás přivádějí s lidmi ze všech společenských vrstev - lidi jako vy, kteří přeměňují své životy a příležitosti prostřednictvím hledání nových znalostí a dovedností.

DCCC Campus

pouzdro Student

DCCC je hrdá na to, že nabízí studentům celou řadu možností bydlení včetně asistence koordinátora bydlení, který pracuje v kanceláři Mezinárodních studentských služeb.

Studenti, kteří chtějí mít pravou americkou zkušenost s životem s rodinou, si mohou vybrat náš program Homestay. Studenti v programu budou žít s hostitelskou rodinou a budou mít soukromou zařízenou ložnici, využívání domácích zařízení a interakci s hostitelskou rodinou. Ložní prádlo, ručníky, veškeré pomůcky a 2 jídla za den jsou zahrnuty. Kromě pravidelného umístění hostitelské rodiny je k dispozici omezený počet umístění bez homosexuálů. Tato umístění poskytují všechny výše uvedené kromě jídel. Student bude zodpovědný za své nákupy a vaření.

Někteří studenti dávají přednost bydlení v nezávislých, sdílených bytech s jinými studenty a žádný hostitel - který je znám jako studentský dům. Dům je plně zařízený a vybavený. Každý student má soukromou ložnici a sdílí všechny ostatní pokoje, včetně koupelen, obývacího a jídelního koutu a kuchyně. Studenti jsou zodpovědní za vlastní stravu. Zvláštní uspořádání a měsíční poplatek určuje majitel domu. Existuje také mnoho možností pro bydlení v bytech v obcích. Města blízko College zahrnují Media, Newtown náměstí, Broomall a Havertown.

DCCC CampusDCCC Campus
Programs taught in:
Angličtina

Tato škola dále nabízí:

Diplomovaný specialista aplikovaných věd

Delaware County Community College

Specializace Programování počítače je určena k přípravě studentů na kariéru nebo další studium počítačového programování. Počítačový programátor pracuje s počítačovým ana ... [+]

Specializace Programování počítače je určena k přípravě studentů na kariéru nebo další studium počítačového programování. Počítačový programátor pracuje s počítačovým analytikem a počítačovým inženýrem, který analyzuje, navrhuje, vyvíjí, testuje, implementuje a udržuje počítačové aplikace tak, aby splňovaly funkční cíle podniku.

Úkolem počítačového programátora je navrhnout a aktualizovat software, který běží v počítači. Programátor obecně pracuje s analytikem, aby pomohl určit nejlepší způsob, jak se k problému přiblížit nebo implementovat požadovanou funkci pro novou verzi softwarového balíčku.

Programátor kóduje změny a poté testuje a ladí software. Specializace Programování počítače zdůrazňuje populárnější počítačové programovací jazyky používané v dnešním podnikání.... [-]

Spojené státy americké Philadelphia
September 2019
Denní studium
2 - 3 let
Campus forma
Přečtěte si více v češtině
Delaware County Community College

Specializace v oblasti síťového inženýrství připravuje studenty na zaměstnání jako specialisté na vytváření sítí v komunikačním průmyslu. Materiál uvedený v kurikule síťo ... [+]

Specializace v oblasti síťového inženýrství připravuje studenty na zaměstnání jako specialisté na vytváření sítí v komunikačním průmyslu. Materiál uvedený v kurikule síťového inženýrství poskytuje studentům znalosti a dovednosti potřebné pro úspěšné dokončení mnoha zkoušek požadovaných pro certifikaci CompTIA a certifikace Microsoft.

Program Výsledky

Po úspěšném dokončení tohoto programu by studenti měli být schopni:

Instalace a konfigurace operačního systému Linux; Nainstalujte a nakonfigurujte operační systém MS Windows Network; Správa, správa a odstraňování problémů s operačním systémem Linux; Správa, správa a odstraňování problémů s operačním systémem MS Windows; Analyzujte, testujte a navrhněte řešení problémů týkajících se síťové kabeláže, rozbočovačů, serverů, pracovních stanic a dalších fyzických síťových zařízení; Analyzovat, testovat a navrhnout řešení týkající se síťového tisku; Analyzujte, testujte a navrhněte řešení problémů týkajících se síťových protokolů, včetně sady protokolů TCP / IP. ... [-]
Spojené státy americké Philadelphia
September 2019
Denní studium
2 - 3 let
Campus forma
Přečtěte si více v češtině
Delaware County Community College

Specializace v oblasti vývoje her je určena k přípravě studentů na kariéru nebo další studium vývoje her. Kurzy zdůrazňují specifické dovednosti potřebné pro návrh, vývoj ... [+]

Specializace v oblasti vývoje her je určena k přípravě studentů na kariéru nebo další studium vývoje her. Kurzy zdůrazňují specifické dovednosti potřebné pro návrh, vývoj, marketing a testování počítačových her. Průmyslové standardní programovací jazyky a vývojové nástroje jsou využívány v této specializaci.

Program Výsledky

Po úspěšném dokončení tohoto programu by studenti měli být schopni:

Demonstrovat používání webových a programovacích jazyků relevantních pro vývoj her; Použijte proces vývoje počítačových her pro vytvoření her pomocí různých současných nástrojů a technologií. Vytváření počítačových her pomocí standardních vývojových nástrojů; Využijte standardní nástroje pro tvorbu zvukových a / nebo vizuálních prvků. Vytvořte herní portfolio. ... [-]
Spojené státy americké Philadelphia
September 2019
Denní studium
2 - 3 let
Campus forma
Přečtěte si více v češtině
Delaware County Community College

Kariérní program v účetnictví připravuje studenty na různé vstupní pozice v oblasti účetnictví. Důrazně se doporučuje, aby studenti, kteří plánují pokračovat ve studiu na ... [+]

Kariérní program v účetnictví připravuje studenty na různé vstupní pozice v oblasti účetnictví. Důrazně se doporučuje, aby studenti, kteří plánují pokračovat ve studiu na čtyřleté instituci bezprostředně po ukončení studia v oboru účetnictví, přijali Business Administration s programem Concentration Accounting.

Program Výsledky

Po úspěšném dokončení tohoto programu by studenti měli být schopni:

Proveďte všechny kroky v účetním cyklu pro podnikové subjekty. Analyzovat finanční výkazy, rozpoznávat potenciální problémy a navrhnout vhodná opatření ke zmírnění nebo odstranění problémů; Připravte federální daňové přiznání k dani z příjmů a jiné daňové formuláře pro zástupce, včetně osoby, která provozuje podnik jako samostatný podnik; Zaznamenejte reprezentativní nákladové účetní transakce a následně odrážejí vliv těchto transakcí na příslušné účetní závěrce. Uznat zvláštní potřeby podnikání; Připravte různé provozní rozpočty vedoucí k přípravě hlavního rozpočtu; Připravte zprávy o rozptylu; Prokázat znalost kapitálového rozpočtování; Diskutovat o významu etického chování v obchodních operacích; Prokázat efektivní využití vhodného účetního softwaru; Aplikovat základní ekonomické principy v procesu rozhodování v oblasti podnikání; Popište současné právní prostředí v podnikání. ... [-]
Spojené státy americké Philadelphia
September 2019
Denní studium
2 - 3 let
Campus forma
Přečtěte si více v češtině
Delaware County Community College

Program pro správu hotelů a restaurací (HRM) je určen jednotlivcům, kteří hledají odborné vzdělávání a znalosti jako přípravy na kariéru v obrovském průmyslu pohostinství ... [+]

Program pro správu hotelů a restaurací (HRM) je určen jednotlivcům, kteří hledají odborné vzdělávání a znalosti jako přípravy na kariéru v obrovském průmyslu pohostinství. Úspěšný absolvent může vstoupit do průmyslu na úrovni dozoru a vykonávat řídící funkce a povinnosti v tomto odvětví.

Program Výsledky

Po úspěšném dokončení tohoto programu by studenti měli být schopni:

Použijte federální, státní a místní zákony a předpisy specifické pro toto odvětví; Používat obecně uznávané účetní postupy v efektivním a nákladově efektivním fungování podniku; Efektivně komunikovat se zaměstnavateli, zaměstnanci, zákazníky, dodavateli a komunitou pomocí vhodné technologie; Znalost terminologie, společných dovedností v oblasti dohledu a potřeba celoživotního plánování kariéry pro úspěch; Využití prodejních a marketingových technik pro zvýšení přijatelnosti produktu / služby, které poskytuje průmysl. ... [-]
Spojené státy americké Philadelphia
September 2019
Denní studium
2 - 3 let
Campus forma
Přečtěte si více v češtině
Delaware County Community College

Specializace Help Desk / Technical Support poskytuje studentům potřebné dovednosti pro zaměstnání na helpdesku nebo jako technická podpora v počítačovém prostředí. Progra ... [+]

Specializace Help Desk / Technical Support poskytuje studentům potřebné dovednosti pro zaměstnání na helpdesku nebo jako technická podpora v počítačovém prostředí. Program odráží rostoucí důraz na hodnocení dovedností a dovedností.

Učitelská sekvence zavedená v tomto učebním plánu je určena k tomu, aby připravila studenta, aby získal certifikační zkoušky, včetně: Net +, Specialista Microsoft Office (MOS), Servisní technik (A +), Microsoft Certified Professional, Novell Certified Netware Administrator (CNA) , A Cisco (CCNA).

Program Výsledky

Po úspěšném dokončení tohoto programu by studenti měli být schopni:

Prokázat odbornost v používání aplikačního softwaru; Prokázat znalosti v používání integrovaného kancelářského softwaru; Efektivně komunikovat pomocí vhodné počítačové terminologie; Prokázat dovednosti potřebné pro podporu zákazníků a řešení problémů s mikropočítači; Instalace a odstraňování mikropočítačů v síťovém prostředí; Udržujte hardware a software v síťovém prostředí; Diskutujte o hardwarových a softwarových potřebách v moderním podnikovém prostředí. ... [-]
Spojené státy americké Philadelphia
September 2019
Denní studium
2 - 3 let
Campus forma
Přečtěte si více v češtině
Delaware County Community College

Interaktivní multimediální specializace připravuje studenty na tvorbu a vývoj multimediálních programů a webových stránek, které kombinují různé audiovizuální prvky včetn ... [+]

Interaktivní multimediální specializace připravuje studenty na tvorbu a vývoj multimediálních programů a webových stránek, které kombinují různé audiovizuální prvky včetně textu, grafiky, zvuku, animace a videa. Interaktivní multimediální specializace zdůrazňuje populárnější nástroje pro vývoj multimédií a programovací jazyky používané v průmyslu dnes.

Program Výsledky

Po úspěšném dokončení tohoto programu by studenti měli být schopni:

Využijte zásadní kroky procesu multimediálního návrhu a vývoje včetně, mimo jiné, posouzení potřeb, profilu cílové skupiny, výběru médií, storyboardingu, vývoje materiálů a hodnocení; Určete příslušné technické parametry hardwaru, softwaru a zařízení pro multimediální programy nebo webové stránky; Používejte průmyslové standardní aplikace pro vytváření textu, grafiky, zvuku, animace a / nebo videa pro multimediální programy nebo webové stránky; Používejte skriptovací, programovací a značkovací jazyky potřebné pro multimediální programy nebo webové stránky; Vytvářet multimediální programy nebo webové stránky, které ilustrují vhodné použití textu, barev, zvuku, videa a / nebo interaktivity; Zkoumá potřebné dovednosti a kariéru související s multimédii a vývojem webu. ... [-]
Spojené státy americké Philadelphia
September 2019
Denní studium
2 - 3 let
Campus forma
Přečtěte si více v češtině
Delaware County Community College

Specializace pro vývoj webových aplikací je určena studentům, kteří mají zájem o profesní dráhu jako webový profesionál. Dokončení této možnosti programu poskytne student ... [+]

Specializace pro vývoj webových aplikací je určena studentům, kteří mají zájem o profesní dráhu jako webový profesionál. Dokončení této možnosti programu poskytne studentům dovednosti potřebné pro vstupní pozice na pozici webových designérů / vývojářů.

Mezi pojmy patří návrh informací, správa sítí, správa databází, návrh rozhraní a programování.

Studenti se naučí vytvářet webové stránky pomocí současných standardních softwarů a technologií. Kromě toho se studenti naučí, jak do webových stránek začlenit mediální technologie, jako je zvuk, video a animace.

Program Výsledky

Po úspěšném dokončení tohoto programu by studenti měli být schopni: ... [-]

Spojené státy americké Philadelphia
September 2019
Denní studium
2 - 3 let
Campus forma
Přečtěte si více v češtině
Delaware County Community College

Program kuchařských umění připravuje studenty na zaměstnání v různých segmentech potravinářského průmyslu v pozicích, jako je restaurace šéfkuchař, hostinský šéfkuchař, s ... [+]

Program kuchařských umění připravuje studenty na zaměstnání v různých segmentech potravinářského průmyslu v pozicích, jako je restaurace šéfkuchař, hostinský šéfkuchař, sous kuchař, manažer kuchyně, výrobní kuchař, line cook a prep cook.

Program zahrnuje akademické kurzy, rozvoj dovedností v kuchyňských laboratořích a praktické stáže.

Program Výsledky

Po úspěšném dokončení tohoto programu by studenti měli být schopni:

Prokázat znalosti a využití jídelního servisu a kulinářské terminologie; Ukázat schopnost identifikovat různé potravinářské produkty a jejich společné použití; Demonstrovat různé způsoby vaření a vhodné prezentační techniky; Prokázat schopnost správného používání a péče o profesionální zařízení pro stravování a kuchařské nástroje; Vyrábí potraviny, které odpovídají standardům zaměstnavatelů a uspokojují požadavky spotřebitelů. Vystavovat schopnost produkovat různé etnické a regionální kuchyně; Prokázat schopnost uplatňovat zásady správné výživy při výrobě potravin, které splňují požadavky spotřebitelů; Prokázat znalosti o bezpečných a manipulačních postupech; Obdržet osvědčení o hygieně pro obsluhu potravin; Usilovat o úspěšné zaměstnání v široké škále obchodních a nekomerčních provozů jídel; Prokázat přijaté postupy a postupy potřebné pro plánování, provoz a vedení záznamů, které se používají v restauraci, stravování nebo provozování potravin. ... [-]
Spojené státy americké Philadelphia
September 2019
Denní studium
2 - 3 let
Campus forma
Přečtěte si více v češtině

Diplomovaný specialista přírodních věd

Delaware County Community College

Program Informatika je dvouletý přípravný studijní plán pro studenty, kteří plánují pokračovat ve studiu na čtyřleté instituci a dokončit své obory v oboru počítačové věd ... [+]

Program Informatika je dvouletý přípravný studijní plán pro studenty, kteří plánují pokračovat ve studiu na čtyřleté instituci a dokončit své obory v oboru počítačové vědy. Tento učební plán je plně v souladu s Pennsylvánskou celostátní programovou dohodou o programové spolupráci (TAOC), jak uvedlo ministerstvo školství Pennsylvania.

Tato smlouva zajišťuje, že student v oboru výpočetní techniky může převést svůj úplný titul na bakalářský program v zúčastněné pobočce v Pennsylvánii, který bude převádět s plnou třídou mladistvých.

Studenti, kteří jsou zapsáni do tohoto magisterského stupně, se důrazně vyzývají, aby si co nejdříve vybrali svou převádějící školu. Poté konzultují s touto institucí, s poradcem na fakultách a s Úřadem pro transfer DCCC, aby zajistily, že jejich studium bude v souladu s požadavky jejich předávající instituce.... [-]

Spojené státy americké Philadelphia
September 2019
Denní studium
2 - 3 let
Campus forma
Přečtěte si více v češtině
Delaware County Community College

Inženýrský program je dvouletý přípravný program pro studenty, kteří chtějí pokračovat ve studiu na čtyřleté instituci a dokončit své inženýrské obory. ... [+]

Inženýrský program je dvouletý přípravný program pro studenty, kteří chtějí pokračovat ve studiu na čtyřleté instituci a dokončit své inženýrské obory.

Program Výsledky

Po úspěšném dokončení tohoto programu by studenti měli být schopni:

Dokázat pochopení klíčových pojmů ve fyzikálních, matematických a výpočetních vědách; Aplikujte matematické a vědecké koncepty a principy na technické problémy; Současné technické informace v písemné nebo grafické podobě; Prokázat porozumění akademickým a kariérním aspektům různých oborů v oblasti strojírenské nebo inženýrské technologie, vybrat určitou disciplínu a vypracovat akademický plán v souladu s vybranou disciplínou. ... [-]
Spojené státy americké Philadelphia
September 2019
Denní studium
2 - 3 let
Campus forma
Přečtěte si více v češtině
Delaware County Community College

Matematický a přírodovědný program poskytuje silný základ pro studenty, kteří plánují navštěvovat čtyřletou instituci a hlavní v matematice nebo v přírodních vědách. ... [+]

Matematický a přírodovědný program poskytuje silný základ pro studenty, kteří plánují navštěvovat čtyřletou instituci a hlavní v matematice nebo v přírodních vědách.

Studenti, kteří splní požadavky programu, budou připraveni pokračovat ve svém vzdělávání, aby mohli pokračovat v akademické, výzkumné nebo průmyslové kariéře v různých oblastech jako biologie, A aplikovaná matematika.

Studenti se důrazně vyzývají, aby se setkali s poradcem pro matematiku nebo přírodovědeckou fakultu a konzultovali s předáním DCCC před výběrem kurzu, aby určili vhodný postup a úroveň kurzů.

Program Výsledky

Po úspěšném dokončení tohoto programu by studenti měli být schopni: ... [-]

Spojené státy americké Philadelphia
September 2019
Denní studium
2 - 3 let
Campus forma
Přečtěte si více v češtině
Delaware County Community College

Program Business Administration poskytuje studentům potřebné kurzy, aby se mohli přestěhovat na čtyřletou vysokou školu nebo univerzitu, aby získali bakalářský titul v ob ... [+]

Program Business Administration poskytuje studentům potřebné kurzy, aby se mohli přestěhovat na čtyřletou vysokou školu nebo univerzitu, aby získali bakalářský titul v oboru. Tento učební plán je plně v souladu s Pennsylvánskou celostátní programovou dohodou o programové spolupráci (TAOC), jak uvedlo ministerstvo školství Pennsylvania.

Tato smlouva zajišťuje, že student Business Administration může převést svůj úplný titul na bakalářský program v zúčastněné pobočce v Pennsylvánii, který přechází v plné třídě mladých. (To zahrnuje všechny instituce PASSHE.) Převod Studenti v tomto programu mohou zdůraznit účetnictví, marketing nebo řízení sportu. ... [-]

Spojené státy americké Philadelphia
September 2019
Denní studium
2 - 3 let
Campus forma
Přečtěte si více v češtině

Diplomovaný specialista umění

Delaware County Community College

Kurikulum liberálních umění poskytuje základní složku liberálních umění ve většině bakalářských studijních programů a připravuje studenty na přechod na čtyřleté vysoké šk ... [+]

Kurikulum liberálních umění poskytuje základní složku liberálních umění ve většině bakalářských studijních programů a připravuje studenty na přechod na čtyřleté vysoké školy nebo univerzity. Interdisciplinární učební plán je vhodný pro studenty, kteří buď nerozhodli o svém majiteli, nebo hledají široké všeobecné vzdělání předtím, než zužují zaměření svého studia. Po dokončení tohoto programu budou mít studenti dobré postavení, aby mohli absolvovat libovolný počet různých bakalářských programů na čtyřletých institucích. Vzhledem k tomu, že učební osnovy jiných institucí se liší, studenti by se měli setkat s poradcem pro převod v DCCC aby získali informace o požadavcích na vstup do konkrétní školy a programu, v němž mají zájem.... [-]

Spojené státy americké Philadelphia
September 2019
Denní studium
2 let
Campus forma
Přečtěte si více v češtině
Delaware County Community College

Program Studio Arts zdůrazňuje koncentraci jak v malbě, tak v kresbě, ale umožňuje studentům využívat různorodá směsná média, která se má vkládat do tradičních přístupů t ... [+]

Program Studio Arts zdůrazňuje koncentraci jak v malbě, tak v kresbě, ale umožňuje studentům využívat různorodá směsná média, která se má vkládat do tradičních přístupů tohoto žánru.

Studenti tohoto programu budou povzbuzováni k tomu, aby prozkoumali a vyvinuli různé techniky v rámci různých médií.

Budou podporovány osobní růst a rozvoj jak technických dovedností, tak koncepčních myšlenek. Odborný asistent ve studijním oboru Arts Arts připraví studenty, aby se přestěhovali do čtyřletého programu Bachelor of Fine Arts.

Studenti budou mít k dispozici všechny studijní kurzy nadace a širokou nabídku kurzů historie umění.... [-]

Spojené státy americké Philadelphia
September 2019
Denní studium
2 - 3 let
Campus forma
Přečtěte si více v češtině
Delaware County Community College

Studijní program Associate of Fine Art v oblasti grafického designu učí studenty, jak rozvíjet koncepty designu a esteticky uspořádat typ a obraz, aby plánoval a produkov ... [+]

Studijní program Associate of Fine Art v oblasti grafického designu učí studenty, jak rozvíjet koncepty designu a esteticky uspořádat typ a obraz, aby plánoval a produkoval inteligentní vizuální komunikační řešení pro klientské problémy nebo samostatnou práci.

Vizuální komunikační dovednosti se rozvíjejí v rámci časových, rozpočtových a technologických omezení. Tato řešení mohou zahrnovat různé tiskové a digitální mediální materiály.

Studijní program Associate in Fine Arts v oblasti grafického designu vyzve studenty a připraví je na převedení do čtyřletého programu bakaláře výtvarných umění a současně bude podporovat studenty, kteří hledají kariérové ​​pozice, jako jsou návrháři na volné noze, nezávislí návrháři a umělci tiskové produkce .... [-]

Spojené státy americké Philadelphia
September 2019
Denní studium
2 - 3 let
Campus forma
Přečtěte si více v češtině
Delaware County Community College

Hlavní student v globálních studiích poskytne studentům interdisciplinární pohledy na souhru místních a globálních komunit a připraví studenty, aby se účinně podíleli na ... [+]

Hlavní student v globálních studiích poskytne studentům interdisciplinární pohledy na souhru místních a globálních komunit a připraví studenty, aby se účinně podíleli na tomto globálním prostředí.

Program je určen studentům, kteří chtějí získat alespoň bakalářský titul v oblastech jako jsou mezinárodní vztahy, mezinárodní studie, globální záležitosti, národní bezpečnostní studie a mírové a konfliktní studie.

Program Výsledky

Po úspěšném dokončení tohoto programu by studenti měli být schopni:

Umístěte regiony světa přesně a pochopte jejich environmentální, antropologické, sociologické a kulturní atributy; Prokázat znalosti o historii lidské kultury, včetně důsledků vzájemných vztahů mezi různými kulturami; Uznat různé kulturní organizace; Jako jsou politické, náboženské, ekonomické nebo filozofické, a jak ovlivňují jejich rodnou kulturu a jiné kultury; Diskutujte o dopadu uměleckého projevu v rámci určitých kultur a kultur; Prokázat alespoň základní schopnost mluvit a rozumět cizímu jazyku v ústní i písemné podobě; Porozumět konceptu globalizace v jejích environmentálních, antropologických, sociologických nebo kulturních konotacích a uvažovat o výhodách a škodách, které jsou spojeny; Prokázat sebevědomí a porozumění kulturním hodnotám, vírům a stylu komunikace ostatních a ocenění této rozmanitosti. ... [-]
Spojené státy americké Philadelphia
September 2019
Denní studium
2 - 3 let
Campus forma
Přečtěte si více v češtině
Delaware County Community College

Komunikační umění hlavní v Delaware County Community College spojuje teoretické s praktickou tím, že poskytuje studentům základ v studiu lidské komunikace, která připravu ... [+]

Komunikační umění hlavní v Delaware County Community College spojuje teoretické s praktickou tím, že poskytuje studentům základ v studiu lidské komunikace, která připravuje je pokračovat v akademické studium v ​​oboru.

Možnost komunikačních studií je určena studentům, kteří chtějí pokračovat v akademickém studiu v oblasti lidské komunikace, mimo jiné interpersonálními, interkulturními, veřejnými mluvami a mediálními studiemi.

Program Výsledky

Po úspěšném dokončení tohoto programu by studenti měli být schopni:

Aplikovat základní teorie a principy lidské komunikace; Vytvářejte zprávy, které prokazují využití kritického myšlení a organizačních dovedností; Identifikujte, vyhodnocujte a aplikujte etické principy jako komunikátor; Demonstruovat a přizpůsobit vhodné formy verbálního, neverbálního a zprostředkovaného výrazu. ... [-]
Spojené státy americké Philadelphia
September 2019
Denní studium
2 - 3 let
Campus forma
Přečtěte si více v češtině
Delaware County Community College

Vzdělávací kurikula byla vyvinuta tak, aby vyhovovala potřebám současných a budoucích studentů, kteří mají zájem o převedení na čtyřletou instituci za účelem získání cert ... [+]

Vzdělávací kurikula byla vyvinuta tak, aby vyhovovala potřebám současných a budoucích studentů, kteří mají zájem o převedení na čtyřletou instituci za účelem získání certifikace pedagogických pracovníků ve veřejných školách.

Tento titul je určen k převodu na střední třídy, střední vzdělání, speciální vzdělání nebo jiné čtyřleté certifikační programy. Mezi vysokými školami a vysokými školami existují odchylky v průběhu prvních dvou let na některých školách v závislosti na oblasti, na níž probíhá certifikace veřejných škol PA. Kromě toho každá z těchto oblastí certifikace zahrnuje různé výběry kurzů.

... [-]
Spojené státy americké Philadelphia
September 2019
Denní studium
2 - 3 let
Campus forma
Přečtěte si více v češtině
Delaware County Community College - Marple Campus
Address
901 S. Media Line Rd, Media
PA 19063 Philadelphia, Pennsylvania, Spojené státy americké
Website
Telefonní číslo
+1 610-359-5050