Přečtěte si oficiální popis

DCCC fasáda

Delaware County Community College (DCCC) Je akreditovaná, veřejná dvouletá vysoká škola, která se nachází v media, Pennsylvania. Vysoká škola slouží 12 500 studentů, Včetně více než 200 zahraničních studentů Od konce 50 zemí. DCCC Studenti se mohou těšit na bezpečný, high-tech areál obklopený přírodou, se snadným přístupem do dynamického a historického města Philadelphia vzdáleného 22 km. The Vysoká škola nabídek 40+ stupňové programy Zahraničním studentům. Studenti mohou absolvovat dvouletý přidružený titul a převést na čtyřletý bakalářský studijní program, pokud si to přejí. Náš převodní úřad spolupracuje s více než 40 vysokými školami a univerzitami, aby vytvořili duální a garantované dohody o přijetí a dohody o klíčových jádrech. Naše umístění v příměstské oblasti Philadelphie Dává studentům příležitost navštívit tyto a mnoho dalších škol na východním pobřeží USA

DCCC Dává mezinárodním studentům přístup k vynikajícímu Program ESL; Individuální pozornost profesorů prostřednictvím malých tříd (průměrně 20 studentů); A jeden-na-jeden poradenství pro akademické, imigrační a osobní problémy.

Otevřené přístupové zásady

Chcete-li být přijati do kolébky, TOEFL, IELTS, SAT a ACT skóre nejsou vyžadovány. Během orientace budou studenti testováni a umístěni na příslušné úrovně angličtiny a matematických tříd. Nabízíme program ESL pro studenty, kteří mohou potřebovat další studium angličtiny. Přestože nejsou pro přijetí vyžadovány, mají-li testovací skóre, mohou být použity pro účely umístění. Skóre musí být aktuální v průběhu 5 let.

  • skóre TOEFL iBT 80+, skóre TOEFL PBT 550+ nebo skóre IELTS 6,5+ vám umožní absolvovat anglický test umístění (a ne test umístění na ESL). - skóre SAT čtení 500 nebo ACT čtení Skóre 18 kvalifikuje studenty, aby se zaregistrovali pro anglické složení I (ENG 100).
  • Matematické skóre SAT 500+ nebo ACT Matematické skóre 20+ kvalifikuje studenty, aby se zaregistrovali do matematických tříd na příslušné úrovni.
Studenti DCCC

Život v kampusu

Media, Pennsylvania je komfortní předměstská komunita známá jako "Everybody's Hometown." Je bezpečné a tiché s pohodlnými obchody, divadlami, restauracemi a apartmány. Snadno použitelná městská hromadná doprava z hotelu Media vás spojuje s pulzujícím městem Philadelphia. Philadelphia je známá svou historií a je jedním z významných amerických globálních center pro podnikání, zdravotnictví, vzdělávání a kulturu. Město nabízí historické a kulturní poklady, jako je Liberty Bell a muzea světové třídy, včetně Muzea umění v Philadelphii, Ústavního centra a Barnes Foundation. Z DCCC mohou studenti prozkoumat New York City (2 hodiny), Washington, DC (2,5 hodiny), Baltimore a Boston, stejně jako krásné pláže a hory.

Dobře zaokrouhlené vzdělání, které zahrnuje činnosti, sport a zapojení komunit, ohromí potenciální převádějící školy, zvyšuje vaše možnosti transferu stipendií a apeluje na budoucí zaměstnavatele. To je důvod, proč Delaware County Community College nabízí řadu aktivit, které vám pomohou zlepšit vaše zkušenosti s učením, posílit důvěru a poskytnout vám skutečný smysl pro komunitu. Mimoškolní aktivity, od atletiky až po akademické kluby a studentskou vládu, vás přivádějí s lidmi ze všech společenských vrstev - lidi jako vy, kteří přeměňují své životy a příležitosti prostřednictvím hledání nových znalostí a dovedností.

DCCC Campus

pouzdro Student

DCCC je hrdá na to, že nabízí studentům celou řadu možností bydlení včetně asistence koordinátora bydlení, který pracuje v kanceláři Mezinárodních studentských služeb.

Studenti, kteří chtějí mít pravou americkou zkušenost s životem s rodinou, si mohou vybrat náš program Homestay. Studenti v programu budou žít s hostitelskou rodinou a budou mít soukromou zařízenou ložnici, využívání domácích zařízení a interakci s hostitelskou rodinou. Ložní prádlo, ručníky, veškeré pomůcky a 2 jídla za den jsou zahrnuty. Kromě pravidelného umístění hostitelské rodiny je k dispozici omezený počet umístění bez homosexuálů. Tato umístění poskytují všechny výše uvedené kromě jídel. Student bude zodpovědný za své nákupy a vaření.

Někteří studenti dávají přednost bydlení v nezávislých, sdílených bytech s jinými studenty a žádný hostitel - který je znám jako studentský dům. Dům je plně zařízený a vybavený. Každý student má soukromou ložnici a sdílí všechny ostatní pokoje, včetně koupelen, obývacího a jídelního koutu a kuchyně. Studenti jsou zodpovědní za vlastní stravu. Zvláštní uspořádání a měsíční poplatek určuje majitel domu. Existuje také mnoho možností pro bydlení v bytech v obcích. Města blízko College zahrnují Media, Newtown náměstí, Broomall a Havertown.

DCCC CampusDCCC Campus
Programy se vyučují na:
  • Angličtina

Tato škola dále nabízí:

Diplomovaný specialista aplikovaných věd

Delaware County Community College

Specializace Programování počítače je určena k přípravě studentů na kariéru nebo další studium počítačového programování. Počítačový programátor pracuje s počítačovým ana ... [+]

Specializace Programování počítače je určena k přípravě studentů na kariéru nebo další studium počítačového programování. Počítačový programátor pracuje s počítačovým analytikem a počítačovým inženýrem, který analyzuje, navrhuje, vyvíjí, testuje, implementuje a udržuje počítačové aplikace tak, aby splňovaly funkční cíle podniku.

Úkolem počítačového programátora je navrhnout a aktualizovat software, který běží v počítači. Programátor obecně pracuje s analytikem, aby pomohl určit nejlepší způsob, jak se k problému přiblížit nebo implementovat požadovanou funkci pro novou verzi softwarového balíčku.

Programátor kóduje změny a poté testuje a ladí software. Specializace Programování počítače zdůrazňuje populárnější počítačové programovací jazyky používané v dnešním podnikání.... [-]

Spojené státy americké Philadelphie
Září 2020
Angličtina
Denní studium
2 - 3 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Delaware County Community College

Specializace v oblasti síťového inženýrství připravuje studenty na zaměstnání jako specialisté na vytváření sítí v komunikačním průmyslu. Materiál uvedený v kurikule síťo ... [+]

Specializace v oblasti síťového inženýrství připravuje studenty na zaměstnání jako specialisté na vytváření sítí v komunikačním průmyslu. Materiál uvedený v kurikule síťového inženýrství poskytuje studentům znalosti a dovednosti potřebné pro úspěšné dokončení mnoha zkoušek požadovaných pro certifikaci CompTIA a certifikace Microsoft.

Program Výsledky

Po úspěšném dokončení tohoto programu by studenti měli být schopni:

Instalace a konfigurace operačního systému Linux; Nainstalujte a nakonfigurujte operační systém MS Windows Network; Správa, správa a odstraňování problémů s operačním systémem Linux; Správa, správa a odstraňování problémů s operačním systémem MS Windows; Analyzujte, testujte a navrhněte řešení problémů týkajících se síťové kabeláže, rozbočovačů, serverů, pracovních stanic a dalších fyzických síťových zařízení; Analyzovat, testovat a navrhnout řešení týkající se síťového tisku; Analyzujte, testujte a navrhněte řešení problémů týkajících se síťových protokolů, včetně sady protokolů TCP / IP. ... [-]
Spojené státy americké Philadelphie
Září 2020
Angličtina
Denní studium
2 - 3 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Delaware County Community College

Specializace v oblasti vývoje her je určena k přípravě studentů na kariéru nebo další studium vývoje her. Kurzy zdůrazňují specifické dovednosti potřebné pro návrh, vývoj ... [+]

Specializace v oblasti vývoje her je určena k přípravě studentů na kariéru nebo další studium vývoje her. Kurzy zdůrazňují specifické dovednosti potřebné pro návrh, vývoj, marketing a testování počítačových her. Průmyslové standardní programovací jazyky a vývojové nástroje jsou využívány v této specializaci.

Program Výsledky

Po úspěšném dokončení tohoto programu by studenti měli být schopni:

Demonstrovat používání webových a programovacích jazyků relevantních pro vývoj her; Použijte proces vývoje počítačových her pro vytvoření her pomocí různých současných nástrojů a technologií. Vytváření počítačových her pomocí standardních vývojových nástrojů; Využijte standardní nástroje pro tvorbu zvukových a / nebo vizuálních prvků. Vytvořte herní portfolio. ... [-]
Spojené státy americké Philadelphie
Září 2020
Angličtina
Denní studium
2 - 3 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Delaware County Community College

Kariérní program v účetnictví připravuje studenty na různé vstupní pozice v oblasti účetnictví. Důrazně se doporučuje, aby studenti, kteří plánují pokračovat ve studiu na ... [+]

Kariérní program v účetnictví připravuje studenty na různé vstupní pozice v oblasti účetnictví. Důrazně se doporučuje, aby studenti, kteří plánují pokračovat ve studiu na čtyřleté instituci bezprostředně po ukončení studia v oboru účetnictví, přijali Business Administration s programem Concentration Accounting.

Program Výsledky

Po úspěšném dokončení tohoto programu by studenti měli být schopni:

Proveďte všechny kroky v účetním cyklu pro podnikové subjekty. Analyzovat finanční výkazy, rozpoznávat potenciální problémy a navrhnout vhodná opatření ke zmírnění nebo odstranění problémů; Připravte federální daňové přiznání k dani z příjmů a jiné daňové formuláře pro zástupce, včetně osoby, která provozuje podnik jako samostatný podnik; Zaznamenejte reprezentativní nákladové účetní transakce a následně odrážejí vliv těchto transakcí na příslušné účetní závěrce. Uznat zvláštní potřeby podnikání; Připravte různé provozní rozpočty vedoucí k přípravě hlavního rozpočtu; Připravte zprávy o rozptylu; Prokázat znalost kapitálového rozpočtování; Diskutovat o významu etického chování v obchodních operacích; Prokázat efektivní využití vhodného účetního softwaru; Aplikovat základní ekonomické principy v procesu rozhodování v oblasti podnikání; Popište současné právní prostředí v podnikání. ... [-]
Spojené státy americké Philadelphie
Září 2020
Angličtina
Denní studium
2 - 3 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Delaware County Community College

Program pro správu hotelů a restaurací (HRM) je určen jednotlivcům, kteří hledají odborné vzdělávání a znalosti jako přípravy na kariéru v obrovském průmyslu pohostinství ... [+]

Program pro správu hotelů a restaurací (HRM) je určen jednotlivcům, kteří hledají odborné vzdělávání a znalosti jako přípravy na kariéru v obrovském průmyslu pohostinství. Úspěšný absolvent může vstoupit do průmyslu na úrovni dozoru a vykonávat řídící funkce a povinnosti v tomto odvětví.

Program Výsledky

Po úspěšném dokončení tohoto programu by studenti měli být schopni:

Použijte federální, státní a místní zákony a předpisy specifické pro toto odvětví; Používat obecně uznávané účetní postupy v efektivním a nákladově efektivním fungování podniku; Efektivně komunikovat se zaměstnavateli, zaměstnanci, zákazníky, dodavateli a komunitou pomocí vhodné technologie; Znalost terminologie, společných dovedností v oblasti dohledu a potřeba celoživotního plánování kariéry pro úspěch; Využití prodejních a marketingových technik pro zvýšení přijatelnosti produktu / služby, které poskytuje průmysl. ... [-]
Spojené státy americké Philadelphie
Září 2020
Angličtina
Denní studium
2 - 3 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Delaware County Community College

Specializace Help Desk / Technical Support poskytuje studentům potřebné dovednosti pro zaměstnání na helpdesku nebo jako technická podpora v počítačovém prostředí. Progra ... [+]

Specializace Help Desk / Technical Support poskytuje studentům potřebné dovednosti pro zaměstnání na helpdesku nebo jako technická podpora v počítačovém prostředí. Program odráží rostoucí důraz na hodnocení dovedností a dovedností.

Učitelská sekvence zavedená v tomto učebním plánu je určena k tomu, aby připravila studenta, aby získal certifikační zkoušky, včetně: Net +, Specialista Microsoft Office (MOS), Servisní technik (A +), Microsoft Certified Professional, Novell Certified Netware Administrator (CNA) , A Cisco (CCNA).

Program Výsledky

Po úspěšném dokončení tohoto programu by studenti měli být schopni:

Prokázat odbornost v používání aplikačního softwaru; Prokázat znalosti v používání integrovaného kancelářského softwaru; Efektivně komunikovat pomocí vhodné počítačové terminologie; Prokázat dovednosti potřebné pro podporu zákazníků a řešení problémů s mikropočítači; Instalace a odstraňování mikropočítačů v síťovém prostředí; Udržujte hardware a software v síťovém prostředí; Diskutujte o hardwarových a softwarových potřebách v moderním podnikovém prostředí. ... [-]
Spojené státy americké Philadelphie
Září 2020
Angličtina
Denní studium
2 - 3 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Delaware County Community College

Interaktivní multimediální specializace připravuje studenty na tvorbu a vývoj multimediálních programů a webových stránek, které kombinují různé audiovizuální prvky včetn ... [+]

Interaktivní multimediální specializace připravuje studenty na tvorbu a vývoj multimediálních programů a webových stránek, které kombinují různé audiovizuální prvky včetně textu, grafiky, zvuku, animace a videa. Interaktivní multimediální specializace zdůrazňuje populárnější nástroje pro vývoj multimédií a programovací jazyky používané v průmyslu dnes.

Program Výsledky

Po úspěšném dokončení tohoto programu by studenti měli být schopni:

Využijte zásadní kroky procesu multimediálního návrhu a vývoje včetně, mimo jiné, posouzení potřeb, profilu cílové skupiny, výběru médií, storyboardingu, vývoje materiálů a hodnocení; Určete příslušné technické parametry hardwaru, softwaru a zařízení pro multimediální programy nebo webové stránky; Používejte průmyslové standardní aplikace pro vytváření textu, grafiky, zvuku, animace a / nebo videa pro multimediální programy nebo webové stránky; Používejte skriptovací, programovací a značkovací jazyky potřebné pro multimediální programy nebo webové stránky; Vytvářet multimediální programy nebo webové stránky, které ilustrují vhodné použití textu, barev, zvuku, videa a / nebo interaktivity; Zkoumá potřebné dovednosti a kariéru související s multimédii a vývojem webu. ... [-]
Spojené státy americké Philadelphie
Září 2020
Angličtina
Denní studium
2 - 3 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Delaware County Community College

Specializace pro vývoj webových aplikací je určena studentům, kteří mají zájem o profesní dráhu jako webový profesionál. Dokončení této možnosti programu poskytne student ... [+]

Specializace pro vývoj webových aplikací je určena studentům, kteří mají zájem o profesní dráhu jako webový profesionál. Dokončení této možnosti programu poskytne studentům dovednosti potřebné pro vstupní pozice na pozici webových designérů / vývojářů.

Mezi pojmy patří návrh informací, správa sítí, správa databází, návrh rozhraní a programování.

Studenti se naučí vytvářet webové stránky pomocí současných standardních softwarů a technologií. Kromě toho se studenti naučí, jak do webových stránek začlenit mediální technologie, jako je zvuk, video a animace.

Program Výsledky

Po úspěšném dokončení tohoto programu by studenti měli být schopni: ... [-]

Spojené státy americké Philadelphie
Září 2020
Angličtina
Denní studium
2 - 3 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Delaware County Community College

Program kuchařských umění připravuje studenty na zaměstnání v různých segmentech potravinářského průmyslu v pozicích, jako je restaurace šéfkuchař, hostinský šéfkuchař, s ... [+]

Program kuchařských umění připravuje studenty na zaměstnání v různých segmentech potravinářského průmyslu v pozicích, jako je restaurace šéfkuchař, hostinský šéfkuchař, sous kuchař, manažer kuchyně, výrobní kuchař, line cook a prep cook.

Program zahrnuje akademické kurzy, rozvoj dovedností v kuchyňských laboratořích a praktické stáže.

Program Výsledky

Po úspěšném dokončení tohoto programu by studenti měli být schopni:

Prokázat znalosti a využití jídelního servisu a kulinářské terminologie; Ukázat schopnost identifikovat různé potravinářské produkty a jejich společné použití; Demonstrovat různé způsoby vaření a vhodné prezentační techniky; Prokázat schopnost správného používání a péče o profesionální zařízení pro stravování a kuchařské nástroje; Vyrábí potraviny, které odpovídají standardům zaměstnavatelů a uspokojují požadavky spotřebitelů. Vystavovat schopnost produkovat různé etnické a regionální kuchyně; Prokázat schopnost uplatňovat zásady správné výživy při výrobě potravin, které splňují požadavky spotřebitelů; Prokázat znalosti o bezpečných a manipulačních postupech; Obdržet osvědčení o hygieně pro obsluhu potravin; Usilovat o úspěšné zaměstnání v široké škále obchodních a nekomerčních provozů jídel; Prokázat přijaté postupy a postupy potřebné pro plánování, provoz a vedení záznamů, které se používají v restauraci, stravování nebo provozování potravin. ... [-]
Spojené státy americké Philadelphie
Září 2020
Angličtina
Denní studium
2 - 3 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině

Diplomovaný specialista přírodních věd

Delaware County Community College

Program Informatika je dvouletý přípravný studijní plán pro studenty, kteří plánují pokračovat ve studiu na čtyřleté instituci a dokončit své obory v oboru počítačové věd ... [+]

Program Informatika je dvouletý přípravný studijní plán pro studenty, kteří plánují pokračovat ve studiu na čtyřleté instituci a dokončit své obory v oboru počítačové vědy. Tento učební plán je plně v souladu s Pennsylvánskou celostátní programovou dohodou o programové spolupráci (TAOC), jak uvedlo ministerstvo školství Pennsylvania.

Tato smlouva zajišťuje, že student v oboru výpočetní techniky může převést svůj úplný titul na bakalářský program v zúčastněné pobočce v Pennsylvánii, který bude převádět s plnou třídou mladistvých.

Studenti, kteří jsou zapsáni do tohoto magisterského stupně, se důrazně vyzývají, aby si co nejdříve vybrali svou převádějící školu. Poté konzultují s touto institucí, s poradcem na fakultách a s Úřadem pro transfer DCCC, aby zajistily, že jejich studium bude v souladu s požadavky jejich předávající instituce.... [-]

Spojené státy americké Philadelphie
Září 2020
Angličtina
Denní studium
2 - 3 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Delaware County Community College

Inženýrský program je dvouletý přípravný program pro studenty, kteří chtějí pokračovat ve studiu na čtyřleté instituci a dokončit své inženýrské obory. ... [+]

Inženýrský program je dvouletý přípravný program pro studenty, kteří chtějí pokračovat ve studiu na čtyřleté instituci a dokončit své inženýrské obory.

Program Výsledky

Po úspěšném dokončení tohoto programu by studenti měli být schopni:

Dokázat pochopení klíčových pojmů ve fyzikálních, matematických a výpočetních vědách; Aplikujte matematické a vědecké koncepty a principy na technické problémy; Současné technické informace v písemné nebo grafické podobě; Prokázat porozumění akademickým a kariérním aspektům různých oborů v oblasti strojírenské nebo inženýrské technologie, vybrat určitou disciplínu a vypracovat akademický plán v souladu s vybranou disciplínou. ... [-]
Spojené státy americké Philadelphie
Září 2020
Angličtina
Denní studium
2 - 3 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Delaware County Community College

Matematický a přírodovědný program poskytuje silný základ pro studenty, kteří plánují navštěvovat čtyřletou instituci a hlavní v matematice nebo v přírodních vědách. ... [+]

Matematický a přírodovědný program poskytuje silný základ pro studenty, kteří plánují navštěvovat čtyřletou instituci a hlavní v matematice nebo v přírodních vědách.

Studenti, kteří splní požadavky programu, budou připraveni pokračovat ve svém vzdělávání, aby mohli pokračovat v akademické, výzkumné nebo průmyslové kariéře v různých oblastech jako biologie, A aplikovaná matematika.

Studenti se důrazně vyzývají, aby se setkali s poradcem pro matematiku nebo přírodovědeckou fakultu a konzultovali s předáním DCCC před výběrem kurzu, aby určili vhodný postup a úroveň kurzů.

Program Výsledky

Po úspěšném dokončení tohoto programu by studenti měli být schopni: ... [-]

Spojené státy americké Philadelphie
Září 2020
Angličtina
Denní studium
2 - 3 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Delaware County Community College

Program Business Administration poskytuje studentům potřebné kurzy, aby se mohli přestěhovat na čtyřletou vysokou školu nebo univerzitu, aby získali bakalářský titul v ob ... [+]

Program Business Administration poskytuje studentům potřebné kurzy, aby se mohli přestěhovat na čtyřletou vysokou školu nebo univerzitu, aby získali bakalářský titul v oboru. Tento učební plán je plně v souladu s Pennsylvánskou celostátní programovou dohodou o programové spolupráci (TAOC), jak uvedlo ministerstvo školství Pennsylvania.

Tato smlouva zajišťuje, že student Business Administration může převést svůj úplný titul na bakalářský program v zúčastněné pobočce v Pennsylvánii, který přechází v plné třídě mladých. (To zahrnuje všechny instituce PASSHE.) Převod Studenti v tomto programu mohou zdůraznit účetnictví, marketing nebo řízení sportu. ... [-]

Spojené státy americké Philadelphie
Září 2020
Angličtina
Denní studium
2 - 3 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině

Diplomovaný specialista umění

Delaware County Community College

Osnovy liberálních umění poskytují základní složku svobodných umění většiny bakalářských studijních programů a připravují studenty na přestup do čtyřletých vysokých škol ... [+]

Osnovy liberálních umění poskytují základní složku svobodných umění většiny bakalářských studijních programů a připravují studenty na přestup do čtyřletých vysokých škol nebo univerzit. Interdisciplinární osnovy jsou vhodné pro studenty, kteří jsou buď nerozhodnuti o svých hlavních nebo kteří hledají široké, všeobecné vzdělání, než se zužují zaměření studijního programu. Po absolvování tohoto programu budou mít studenti dobré předpoklady k tomu, aby na čtyřletých institucích mohli studovat různé bakalářské programy. Vzhledem k tomu, že požadavky vzdělávacích programů jiných institucí se liší, studenti by se měli setkávat s poradcem pro transfer v DCCC aby získali informace týkající se požadavků na přijetí pro konkrétní školu a program, v němž mají zájem.... [-]

Spojené státy americké Philadelphie
Září 2020
Angličtina
Denní studium
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Delaware County Community College

Program Studio Arts zdůrazňuje koncentraci jak v malbě, tak v kresbě, ale umožňuje studentům využívat různorodá směsná média, která se má vkládat do tradičních přístupů t ... [+]

Program Studio Arts zdůrazňuje koncentraci jak v malbě, tak v kresbě, ale umožňuje studentům využívat různorodá směsná média, která se má vkládat do tradičních přístupů tohoto žánru.

Studenti tohoto programu budou povzbuzováni k tomu, aby prozkoumali a vyvinuli různé techniky v rámci různých médií.

Budou podporovány osobní růst a rozvoj jak technických dovedností, tak koncepčních myšlenek. Odborný asistent ve studijním oboru Arts Arts připraví studenty, aby se přestěhovali do čtyřletého programu Bachelor of Fine Arts.

Studenti budou mít k dispozici všechny studijní kurzy nadace a širokou nabídku kurzů historie umění.... [-]

Spojené státy americké Philadelphie
Září 2020
Angličtina
Denní studium
2 - 3 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Delaware County Community College

Studijní program Associate of Fine Art v oblasti grafického designu učí studenty, jak rozvíjet koncepty designu a esteticky uspořádat typ a obraz, aby plánoval a produkov ... [+]

Studijní program Associate of Fine Art v oblasti grafického designu učí studenty, jak rozvíjet koncepty designu a esteticky uspořádat typ a obraz, aby plánoval a produkoval inteligentní vizuální komunikační řešení pro klientské problémy nebo samostatnou práci.

Vizuální komunikační dovednosti se rozvíjejí v rámci časových, rozpočtových a technologických omezení. Tato řešení mohou zahrnovat různé tiskové a digitální mediální materiály.

Studijní program Associate in Fine Arts v oblasti grafického designu vyzve studenty a připraví je na převedení do čtyřletého programu bakaláře výtvarných umění a současně bude podporovat studenty, kteří hledají kariérové ​​pozice, jako jsou návrháři na volné noze, nezávislí návrháři a umělci tiskové produkce .... [-]

Spojené státy americké Philadelphie
Září 2020
Angličtina
Denní studium
2 - 3 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Delaware County Community College

Hlavní student v globálních studiích poskytne studentům interdisciplinární pohledy na souhru místních a globálních komunit a připraví studenty, aby se účinně podíleli na ... [+]

Hlavní student v globálních studiích poskytne studentům interdisciplinární pohledy na souhru místních a globálních komunit a připraví studenty, aby se účinně podíleli na tomto globálním prostředí.

Program je určen studentům, kteří chtějí získat alespoň bakalářský titul v oblastech jako jsou mezinárodní vztahy, mezinárodní studie, globální záležitosti, národní bezpečnostní studie a mírové a konfliktní studie.

Program Výsledky

Po úspěšném dokončení tohoto programu by studenti měli být schopni:

Umístěte regiony světa přesně a pochopte jejich environmentální, antropologické, sociologické a kulturní atributy; Prokázat znalosti o historii lidské kultury, včetně důsledků vzájemných vztahů mezi různými kulturami; Uznat různé kulturní organizace; Jako jsou politické, náboženské, ekonomické nebo filozofické, a jak ovlivňují jejich rodnou kulturu a jiné kultury; Diskutujte o dopadu uměleckého projevu v rámci určitých kultur a kultur; Prokázat alespoň základní schopnost mluvit a rozumět cizímu jazyku v ústní i písemné podobě; Porozumět konceptu globalizace v jejích environmentálních, antropologických, sociologických nebo kulturních konotacích a uvažovat o výhodách a škodách, které jsou spojeny; Prokázat sebevědomí a porozumění kulturním hodnotám, vírům a stylu komunikace ostatních a ocenění této rozmanitosti. ... [-]
Spojené státy americké Philadelphie
Září 2020
Angličtina
Denní studium
2 - 3 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Delaware County Community College

Komunikační umění hlavní v Delaware County Community College spojuje teoretické s praktickou tím, že poskytuje studentům základ v studiu lidské komunikace, která připravu ... [+]

Komunikační umění hlavní v Delaware County Community College spojuje teoretické s praktickou tím, že poskytuje studentům základ v studiu lidské komunikace, která připravuje je pokračovat v akademické studium v ​​oboru.

Možnost komunikačních studií je určena studentům, kteří chtějí pokračovat v akademickém studiu v oblasti lidské komunikace, mimo jiné interpersonálními, interkulturními, veřejnými mluvami a mediálními studiemi.

Program Výsledky

Po úspěšném dokončení tohoto programu by studenti měli být schopni:

Aplikovat základní teorie a principy lidské komunikace; Vytvářejte zprávy, které prokazují využití kritického myšlení a organizačních dovedností; Identifikujte, vyhodnocujte a aplikujte etické principy jako komunikátor; Demonstruovat a přizpůsobit vhodné formy verbálního, neverbálního a zprostředkovaného výrazu. ... [-]
Spojené státy americké Philadelphie
Září 2020
Angličtina
Denní studium
2 - 3 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Delaware County Community College

Vzdělávací kurikula byla vyvinuta tak, aby vyhovovala potřebám současných a budoucích studentů, kteří mají zájem o převedení na čtyřletou instituci za účelem získání cert ... [+]

Vzdělávací kurikula byla vyvinuta tak, aby vyhovovala potřebám současných a budoucích studentů, kteří mají zájem o převedení na čtyřletou instituci za účelem získání certifikace pedagogických pracovníků ve veřejných školách.

Tento titul je určen k převodu na střední třídy, střední vzdělání, speciální vzdělání nebo jiné čtyřleté certifikační programy. Mezi vysokými školami a vysokými školami existují odchylky v průběhu prvních dvou let na některých školách v závislosti na oblasti, na níž probíhá certifikace veřejných škol PA. Kromě toho každá z těchto oblastí certifikace zahrnuje různé výběry kurzů.

... [-]
Spojené státy americké Philadelphie
Září 2020
Angličtina
Denní studium
2 - 3 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině

Delaware County Community College

Delaware County Community College - Marple Campus
Adresa, 1. řádek
901 S. Media Line Rd, Media
PA 19063 Philadelphie, Pensylvánie, Spojené státy americké
Website
Telefonní číslo
+1 610-359-5050