Davidson College

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Davidson je vysoká škola svobodných umění, která se věnuje pěstování humánních instinktů a disciplinovaných kreativních myslí.

Jako vysoká škola, která vítá studenty, učitele a zaměstnance z různých národností, etnických skupin a tradic, si Davidson váží všech druhů rozmanitosti, uznává důstojnost a hodnotu každého člověka a poskytuje celou řadu příležitostí k bohoslužbám, občanským debatám, a učení, které obohacuje mysl a ducha. Davidson vyzývá studenty, aby se zapojili do služby a připravili se na život v růstu a v dávání.

V Davidsonu historie univerzity napájí život kampusu prostřednictvím tradic, které spojují současné studenty s bohatým dědictvím univerzity.

Primárním účelem Davidson College je pomáhat studentům rozvíjet humánní instinkty a disciplinované a kreativní myšlení pro život vedení a služby. Při plnění svého účelu si Davidson zvolil vysokou školu svobodných umění, aby se udržel jako rezidenční komunita vědců, zdůrazňoval pedagogickou odpovědnost všech profesorů a zajišťoval příležitost k osobním vztahům mezi studenty a učiteli. Davidson dále věří, že je zásadní, aby všichni studenti v každé třídě věděli a studovali u zralých a vědeckých učitelů, kteří mohou a chtějí poskytnout každému z nich stimulaci, výuku a vedení.

Jako vysoká škola svobodných umění Davidson zdůrazňuje tato studia, obory, které jsou duševně, duchovně a fyzicky osvobozujícími činnostmi. Vysoká škola se tedy soustředí na studium historie, literatury a jazyků, filozofie a náboženství, hudby, dramatu a výtvarného umění, přírodních a společenských věd a matematiky. Vysoká škola podporuje zapojení studentů do jiných kultur prostřednictvím domácích i mezinárodních studií. Vysoká škola také vyžaduje tělesnou výchovu, zajišťuje konkurenceschopnou atletiku a podporuje různé sociální, kulturní a servisní činnosti.

Davidson College je akreditována Southern Association of Colleges and Schools Commission on Colleges pro udělování bakalářských titulů.

Místa

Davidson

Adresa, 1. řádek
North Main Street,405
28035 Davidson, Severní Karolina, Spojené státy americké

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Programy

V současné době žádné programy k zobrazení

Upřesněte vyhledávání výše, podívejte se na naše oblíbené níže uvedených kategorií nebo provést vyhledávání podle klíčových slov.


... or simply by choosing your degree: