Daymar College

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Daymar College nabízí kromě plně online studijních programů více než 30 kariérních Daymar College v našich krásných areálech v Tennessee, Ohio a Kentucky. Nabízíme kariérní školení v oblasti obchodu, zdravotnictví, počítačových sítí, zubního lékařství, trestního soudnictví, fakturace a kódování, účetnictví. Naši instruktoři přinášejí do učebny svou vášeň, aby každému vysokoškolskému studentovi poskytli kvalitní praktickou výuku, která vám pomůže naučit se novému řemeslu.

Malé velikosti tříd, denní, večerní a online kurzy plus příslušné kariérní školení jsou jen některé z věcí, díky Daymar College skvělým místem pro přípravu na vaši budoucí kariéru. Pokud jste připraveni na skutečný úspěch ve skutečném světě, může vám Daymar College poskytnout technické dovednosti a odborné vzdělání potřebné k tomu, abyste se tam dostali. Poskytujeme vřelou, přátelskou a pečující atmosféru, kde se vysokoškoláci mohou naučit technické dovednosti potřebné k získání kariéry, kterou potřebují pro život, jaký chtějí.

Místa

Columbus

Adresa, 1. řádek
Winchester Pike,2745
43232 Columbus, Ohio, Spojené státy americké

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Programy

V současné době žádné programy k zobrazení

Upřesněte vyhledávání výše, podívejte se na naše oblíbené níže uvedených kategorií nebo provést vyhledávání podle klíčových slov.


... or simply by choosing your degree: