Deep Springs College

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Posláním Deep Springs College je připravit mladé lidi na život ve službě lidstvu. Vedení a osvícená služba jsou cíli Deep Springs, který plní své vzdělávací poslání tím, že studenty přivádí do intenzivního kontaktu s přírodou, prací a nápady.

Náročný a komplexní vzdělávací program Deep Springs je určen pro několik nejslibnějších studentů, kteří každý rok vstupují na vysokou školu. Vysoká škola bere zdravé principy výuky a učení do svých praktických limitů. Vysoká škola založená na ranči s dobytkem v izolovaném pouštním horském údolí umožňuje svým studentům zažít a převzít celoroční odpovědnost za převážně soběstačnou komunitu, ranč a farmu, přičemž vyžaduje, aby se zapojili do dvouletého liberálního program vyznamenání umění. Program poskytuje učební plán nezbytný k získání titulu Associate of Arts. Učení se snaží řešit skutečné problémy, praktické i sociální, pro radost z intelektuálního porozumění a humánního jednání.

Místa

Big Pine

Adresa, 1. řádek
250 Deep Springs Ranch Road
Highway 168
Big Pine, CA 93513

CA 93513 Big Pine, Kalifornie, Spojené státy americké

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Programy

V současné době žádné programy k zobrazení

Upřesněte vyhledávání výše, podívejte se na naše oblíbené níže uvedených kategorií nebo provést vyhledávání podle klíčových slov.


... or simply by choosing your degree: