Delmar College

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Věříme, že výběr školy, která nabízí nejlepší vzdělávací prostředí a pracovní příležitosti, je nejlepší cestou k úspěchu. Delmar College inspiruje studenty v Calgary od roku 1950. Dnes je Delmar nejrespektovanějším jménem v postsekundárním vzdělávání pro Beauty Professionals a má jednu z největších sítí absolventů v Calgary. K našim vlasovým a estetickým programům přistupujeme z pohledu studenta a věříme, že vzdělání, které poskytujeme, nemá obdoby.

Delmar College je vlastněna a provozována Danem a Carlou Cavanaghovými, z nichž oba mají bakalářské vzdělání na University of Alberta, a také magisterské tituly v pedagogické správě a vývoji osnov. Naši instruktoři jsou odborníky ve svých oborech a podílejí se na neustálém profesionálním rozvoji. Naše programy nabízejí nejen skvělé kreativní komponenty, ale zahrnují všechny základy potřebné k úspěšnému složení vládních zkoušek a průmyslových standardů.

Delmar College se nachází dva bloky od stanice Chinook v nově zrekonstruovaném zařízení s dostatkem parkovacích míst pro klienty. Jsme registrováni podle zákona o soukromém odborném vzdělávání a jsme členy National Association of Career Colleges (NACC) i Alberta Association of Career Colleges (AACS) a jsme dlouholetým členem Better Business Bureau.

Místa

Tělo kristovo

Adresa, 1. řádek
2901 Ayers St, Corpus Christi, TX 78404, United States
Tělo kristovo, Texas, Spojené státy americké

Tělo kristovo

Adresa, 1. řádek
101 Baldwin Blvd, Corpus Christi, TX 78404, United States
Tělo kristovo, Texas, Spojené státy americké

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium