Přečtěte si oficiální popis

Epická letecká akademie Je strategicky umístěn na letišti KEVB - New Smyrna Beach Municipal na Floridě v USA. Letový výcvik se od roku 1999 zaměřuje na Epic Flight Academy a jsme hrdí na náš další růst a schopnost poskytnout studentům cestu k dosažení profesionálních pilotních snů. V průběhu let jsme rozvíjeli naše individuální kurzy v plné zkušenosti s balíčkem, čímž zajistili našim studentům kompletní školení s potřebnými požadavky pro dosažení cílů pilotní kariéry.

Studenti cestující z více než 70 zemí po celém světě za účelem výcviku letového výcviku na akademii letů Epic Flight Academy si uvědomují, že existují velké očekávání, pokud jde o naši schopnost usilovat o jejich úspěch a znalosti požadavků úřadu civilního letectví. Na epické letové akademii studenti najdou kompletní letové výcvikové kurzy vytvořené speciálně pro nejvýznamnější civilní letecké úřady na světě: FAA, EASA, UAEAC, DGCA, CAAV, ANAC, AAC, GCAA, GACA ... a mnoho dalších.

Chápeme, že je to obtížné jako studentský pilot, aby plně porozuměl potřebnému letovému výcviku, mnohem méně vědět, zda jsou na správné cestě na základě svých cílů. Jak vám řeknou většina našich absolventů, bez možností výcviku Epic na plný kurz, byli by v pilotní kariéře ztraceni. Relaxujte a nechte náš vyškolený Admissions Team vás vést správným směrem ke své senové kariéře jako profesionální pilot.

Epické letové akademie Možnosti letového výcviku

Ať už se chcete stát obchodním pilotem, potřebujete soukromý pilotní průkaz, nebo máte předchozí letový výcvik, naše letová škola je pro vás! Náš školní areál nabízí pilotní školení, včetně výcviku FAA a EASA s teorií ATPL.

Mezinárodní a americké občanské pilotní kariérové ​​kurzy: Epic nabízí kompletní letový výcvik z nulové zkušenosti do komerčního vícemotorového pilota. Odhadovaná doba tréninku je 8-10 měsíců, závisí na celkové hodině. Letový výcvik "Zero to Hero" je určen pro studenty, kteří dokončí pilotní letový výcvik a začnou svou kariéru za méně než jeden rok!

Programy se vyučují na:
  • Angličtina

Tato škola dále nabízí:

Kurzy

Epic Flight Academy

Epic Profesionální pilot Program je přední část 141 schválila zrychlený FAA obchodního pilota školení. ... [+]

Epic Profesionální pilot programu je přední část 141 schválila zrychlený FAA obchodního pilota školení.

Tento kurz je navržen tak, aby student s nulovou cvičném letu zkušeností na úrovni více Engine obchodního pilota za pouhých 6-8 měsíce. Zaměření tohoto obchodního pilota kurzu je, aby student nejprve získat solidní základ všeobecného letectví znalostí. Jakmile zběhlý v základech strategický, plný ponoření program spuštěn pro zvláštní styl učení studenta.

Dalším krokem je pro studenty rozvíjet své skutečné letové schopnosti a procvičit základní bezpečnostní procedury pomocí real-time simulace v naší Frasca Tru Flite a Mentor Level 5 pole výcviková zařízení. Tento kombinovaný založený trénink scénář s Výcvik pomocí počítače umožňuje studentům komfort učení a chyb na zemi. To zvyšuje jistotu, že znají a mohou úspěšně provádět postupy a manévry před zahájením skutečné lety v letadle, což šetří čas i peníze při obchodním výcvik pilotů. Naše programové napodobuje profesionální pilot, který zásadního výcviku letecké společnosti, přípravou vám za leteckou od prvního dne.... [-]

Spojené státy americké Nová pláž Smyrna
Září 2020
Angličtina
Denní studium
6 - 8 měsíce
Kampus
Přečtěte si více v češtině

Epic Flight Academy | Professional Pilot Training | Florida

Commercial Pilot Maneuvers | Epic Flight Academy | Female Pilot

360 Coastal Discovery Flight - Epic Flight Academy

Epic Flight Academy: Epic Aviation Inc.
Adresa, 1. řádek
600 Skyline Drive New Smyrna Beach FL 32168
32168 Nová pláž Smyrna, Florida, Spojené státy americké
Website
Telefonní číslo
+1 386-409-5583