Přečtěte si oficiální popis

Jste připraveni změnit svůj svět?

V Intenzivním anglickém programu na Institutu anglického jazyka JSU můžete ...

... rychle se učí anglicky: 25 hodin týdně, odborní instruktoři, spolužáci z celého světa - brzy budete rozumět, mluvit a psát anglicky .

... Užijte si vysokoškolský život: Studentská karta JSU bude vaším klíčem k univerzitě: pohodlné bydlení, různé restaurace, bezplatná doprava, nový klub zdraví a mnoho univerzitních a místních aktivit a akcí.

... Získejte velkou hodnotu: každé sedmileté zasedání stojí $ 4,977 a zahrnuje výuku, poplatky, bydlení, jídlo, akce a speciální kulturní výlety - vše kromě osobních výdajů.

Levels diagram

Program má šest úrovní. Každý student je jiný, ale většina studentů začíná na úrovni 3 nebo 4 a dosáhne svého cíle úrovní 5.

Poznámka: Při "podmíněném přijetí" po dokončení Level 4 můžete být přijati do bakalářského programu JSU bez skóre TOEFL nebo IELTS!

Těšíme se, že vám pomůžeme "změnit svůj svět"!

Programy se vyučují na:
  • Angličtina

Tato škola dále nabízí:

Kurzy

English Language Institute at Jacksonville State University

Intenzivní anglický program poskytuje výuku angličtiny pro úspěch na univerzitě a vaší kariéře. V řadě kurzů se naučíte a cvičíte angličtinu na 25 hodin týdně po dobu 7 t ... [+]

Jste připraveni změnit svůj svět?

V Intenzivním anglickém programu na Institutu anglického jazyka JSU můžete ...

... rychle se učí anglicky: 25 hodin týdně, odborní instruktoři, spolužáci z celého světa - brzy pochopíte, mluvíte a píšete anglicky s jistotou!

... Užijte si vysokoškolský život: Studentská karta JSU bude vaším klíčem k univerzitě: pohodlné bydlení, různé restaurace, bezplatná doprava, knihovny, klub zdraví a sporty - sledovat a hrát!

... Získejte skvělou hodnotu: každé 7týdenní zasedání stojí méně než $ 4,977 a zahrnuje výuku, poplatky, bydlení, jídlo, události a výlety po terénu - vše kromě osobních výdajů.... [-]

Spojené státy americké Jacksonville
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
7 - 42 týdny
Kampus
Přečtěte si více v češtině

ELI students improve their English at JSU