Read the Official Description

Společnost byla založena v roce 1948 v Torrington, Wyoming, východní Wyomingu College dnes slouží téměř 2000 studentů v úvěrových toků a více než 6500 studentů v non-úvěrové činnosti. Vysoká škola sponzoruje terénní programy v Converse, Crook, Niobrara, Platte a Weston kraje.

Poslání

Eastern Wyoming College je student-střed, komplexní Community College, která reaguje na vzdělávací, kulturní, sociální a ekonomické potřeby svých komunit s kvalitními, cenově dostupné vzdělávací příležitosti pro dynamické celoživotního učení.

Vize

Východní Wyoming College bude dynamický centrum pro vzdělávání, působí jako katalyzátor pro individuální růst, zapojení komunity a globální dopad.

Proč si vybrat EPR?

Co kdybyste mohli být cokoliv jste chtěl být? V EPR, můžete začít na cestě k vašim cílům!

Od roku 1948, EPR pomohl desítky tisíc studentů z celého světa, získat titul, osvědčení nebo přenos kurzů na cestě k větší vzdělání. Máme celou řadu studijních programů zaměřených na pomoc se naučíte novou kariéru nebo převodem na čtyřleté vysoké školy nebo univerzity a podpůrnou fakulty a zaměstnance, kteří budete pracovat, které vám pomohou na každém kroku na cestě.

Naše filozofie - Východní Wyoming College je odhodlána poskytovat studentské zážitek, který podporuje akademický úspěch v náročném a podpůrném prostředí, usnadňuje přechod na vysokou školu pro začátečníky studenty a pomáhá všichni studenti identifikovat a dosáhnout svých individuálních cílů. Student zážitek EWC je navržen tak, aby podporovaly osobní růst zvýšením nezávislosti, prosazování etického chování a osobní zodpovědnost za učení, které poskytuje příležitosti pro zapojení studentů do areálu aktivit k posílení sociálního rozvoje.

Nabízíme kurzy, kde se vaše instruktoři budou znát vaše jméno, cenově dostupné školné sazby a řadu akademických a podpůrných služeb s cílem podpořit přechod ze střední školy na vysokou školu snadná, zda jste tradiční student nebo byli pryč ze školy chvíli.

Programs taught in:
Angličtina

Tato škola dále nabízí:

Kurzy

Eastern Wyoming College

Naučte se obchodní a počítačové dovednosti ve Spojených státech amerických v východního Wyomingu ... [+]

Naučte se obchodní a počítačové dovednosti ve Spojených státech amerických v východního Wyomingu College, aby se stal

Executive Assistant Office

(Business Office Technology Certificate)

Třídy:

Zimním semestru

College Studies - Technická psaní - psaní na klávesnici kancelářských dokumentů - Účetnictví a účetnictví - počítačových informačních systémů - Zlepšení mluvené angličtiny - Zlepšení psané angličtině

Jarní semestr

Obchodní Matematika - Records a informační management - kancelářské dovednosti a služby - povolání Internship I - Business Office Capstone - English složení pro zahraniční studenty kurzů se může lišit v závislosti na studenta akademické zázemí Po dokončení tohoto programu a objednejte si titul, budete mít tyto schopnosti a kvalifikace: - Správní anglické písemného projevu - dovednosti výkaznictví - Supply Management - Plánování - Microsoft Office Skills - organizace - Time management - Prezentační dovednosti - zařízení na údržbu - Cestovní Logistics - English Verbální komunikace Požadavky na přijetí: ... [-]
Spojené státy americké Torrington
September 2019
Denní studium
1 rok
Campus forma
Přečtěte si více v češtině