Přečtěte si oficiální popis

MISE

Naším posláním je rozvíjet profesně orientované vzdělávání a školení aplikovaných dovedností s mezinárodní perspektivou v různých technologických a obchodních disciplínách, které nejsou k dispozici na mnoha tradičních vysokých školách. Jsme odhodláni připravit naše studenty k úspěchu na globálním trhu. Toho je dosaženo smícháním akademické přísnosti s profesním vzděláním a uvědoměním kulturní rozmanitosti, přičemž se soustředíme na profesní a osobní růst našich studentů.

Programy se vyučují na:
  • Angličtina

Tato škola dále nabízí:

Diplomovaný specialista

Elyon College

Diplomový program digitálního marketingu začíná zavedením krajiny digitálního marketingu, získá základní porozumění jeho základním principům a bude schopen definovat klíč ... [+]

CO UČÍTE

And Porozumět klíčovým konceptům digitálního, jak změnil chování zákazníků a důsledky pro vaši roli a širší podnikání. ➔ Dosáhnout obchodních cílů tím, že pochopíte, jak vymýšlet, implementovat a měřit digitální kampaně, které se angažují a konvertují. And Pochopit důležitost digitálních kanálů a strategií a vědět, jak používat SEO, placené vyhledávání, obsah, reklamu a e-mail pro řízení zákaznické angažovanosti.

[-]
Spojené státy americké Brooklyn
Přihlašování započato
Angličtina
Denní studium
Kombinované
6 - 12 měsíce
Kampus
Online forma
Kombinace studia online a v kampusu
Přečtěte si více v češtině