English for Internationals

Úvod

Read the Official Description

Vyučování světa komunikovat!

English for Internationals nabízí dospělé anglické kurzy pro každého!

Naši studenti jsou:

  • Místní mezinárodní
  • Nonimigrant studenti (Student Visa F1)
  • odborníci

English for Internationals je akreditován a je podle federálního práva povolen přijímat studenty, kteří nejsou cizími.

Třídy jsou zajímavé a interaktivní. Naši instruktoři přinášejí ve třídě let zkušeností s výukou spolu s vášní pro pomoc studentům vyniknout a rozvíjet jejich dovednosti v anglickém jazyce. Studenti procvičují gramatiku, čtení, psaní a poslech a mluvení. Učení a uplatňování dovedností, které se vyučují ve třídách, má velmi pozitivní dopad na život našich studentů.

Kromě toho si studenti rádi rozvíjejí přátelství navštěvováním aktivit a exkurzí v oblasti Roswell a mimo ni. Ve třídách se studenti dozví o jiných kulturách a dávají jim širokou, globální perspektivu.

Naše poslání: Posláním společnosti English for Internationals, Inc. je poskytovat angličtinu jako druhou jazykovou výuku pro mezinárodní dospělé vysoce kvalitním a etickým způsobem.

57838_pexels-photo-261501.jpeg

Dějiny angličtiny pro mezinárodní

Během jednoho večera pracoval na státní univerzitě v Georgii a Norma Hills dostal telefonní hovor. Muž, který volá ze severní Itálie, hledal program intenzivní angličtiny v Atlantě, kde mohl zapsat svůj nový stoupající hvězdný zaměstnanec, Sergino. Na státní univerzitě v Georgii nebylo jedno.

Se všemi jejími dětmi dospěla a její práce brzy skončila, pomyslela si: "Můžu učit angličtinu Serginovi!" Rychle vysvětlila gentlemanovi detaily jejího vzdělání a nabídla mu napsat návrh! O týden později Norma poslala nabídku nabízet otevření svého domova mladému italskému zaměstnance pro intenzivní anglickou praxi se zaměřením na obchodní angličtinu spojenou s praxí na pracovišti společnosti Atlanta. Sergino zůstal u Normy a jejího manžela Davida po dobu šesti měsíců. To byl začátek podnikání a od prvního studenta v roce 1991 začalo studovat angličtinu ve škole více než 15 000 studentů. Norma začala krátce poté, co Sergino dokončil své vzdělávací a kulturní zkušenosti.

Během posledních 26 let se některé věci o škole změnily, ale mnoho z nich zůstalo stejné. Důraz je stále kladen na "Učte světu komunikovat" v zábavném a bezpečném prostředí. English for Internationals stále zaměstnává instruktáž v angličtině a pořádá mnoho exkurzí v okolí metra Atlanta, což umožňuje studentům prozkoumat Atlanta zábavným a vzdělávacím způsobem.

Umístění

Náš areál se nachází v Roswell, Gruzie. Roswell je jen 30 minut severně od krásného a kulturního města Atlanta. Roswell má co nabídnout našim studentům. V Roswellu se studenti mohou těšit na nákupy, restaurace a zábavu. Seznam zajímavostí v okolí Roswell klikněte zde.

Studenti mohou také řídit nebo přijmout veřejnou dopravu do Atlanty, aby si užívali všechno, co město nabízí.

Naše škola se nachází v budově architektury v jižním stylu. Studenti mají plný přístup do naší vybavené kuchyně a prostor pro odpočinek. Některé další funkce jsou:

  • Wifi zdarma
  • Velké učebny
  • Parkování zdarma
  • Bezpečné umístění
  • Autobusová trasa do Roswell a Atlanty
  • V pěší vzdálenosti od obchodů, restaurací, zábavních podniků

57839_asia-1807531_640.jpg

O naší fakultě a zaměstnanci

English for Internationals je akreditováno prostřednictvím společnosti ACCET. Proto je společnost EFI povinna dodržovat normy kvality v rámci vzdělávacích programů a mít na fakultě povinné anglické diplomy, které studentům poskytují anglickou výuku. Existuje patnáct profesionálních anglických instruktorů s bakalářskými a / nebo magisterskými tituly plus zkušenosti s výukou angličtiny jako druhého jazyka (ESL) buď v USA nebo v zahraničí. Mnohé z nich jsou dvojjazyčné a mají řadu jazyků, ale v EFI je "pouze angličtina" režimem dne. Fakulta získala vzdělávací zkušenosti ve školách, na vysokých školách i v dalších zemích.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Zobrazit kurzy »

Programs

Tato škola dále nabízí:

Kurzy

Mezinárodní studentské vízum (f-1)

Campus forma Denní studium Kombinované Spojené státy americké Roswell

Náš program Mezinárodní studentské vízum (F-1) nabízí čtyři plány: 4 dny v týdnu; 4 noci za týden; 2 dny a noci (po / sr); 2 dny a noci (út / Čt) [+]

Jakýkoli mezinárodní dospělý se může naučit anglicky v angličtině pro mezinárodní!

Jsou to naše nejkomplexnější studijní programy a jsou nabízeny studentům studujícím v USA na F-1 Student Visa. Tento program zahrnuje 18 hodin tříd týdně od pondělí do čtvrtka. Každý termín trvá osm týdnů.

Náš program Mezinárodní studentské vízum (F-1) nabízí čtyři plány:

4 dny v týdnu

Plán

Pondělí - čtvrtek Od 9:00 do 13:30 18 hodin / týden 5 Třídy: poslech / mluvení, gramatika, četba / slovní zásoba, psaní a volba (úrovně 1-3) 4 Třídy: poslech / mluvení, gramatika, četba / slovní zásoba a psaní (úroveň 4-7) Studenti dokončí 1 stupeň za 8 týdnů. 4 noci za týden ... [-]

Toefl ibt prep

Campus forma Kombinované 8 týdnů Spojené státy americké Roswell

Jedná se o komplexní kurz obsahující všechny části testu TOEFL iBT. Studenti procvičují integrované čtení, psaní, poslech a mluvení požadované pro testy TOEFL. [+]

Jedná se o komplexní kurz obsahující všechny části testu TOEFL iBT. Studenti procvičují integrované čtení, psaní, poslech a mluvení požadované pro testy TOEFL. Tento test je preferovaným přijímacím testem pro americký univerzitní a vysokoškolský systém.

Třída TOEFL iBT Prep je 8 týdnů a 72 hodin a je navržena tak, aby přezkoumala dříve naučené anglické a učící strategie potřebné pro nejnovější test navržený vzdělávací zkušební službou TOEFL iBT.

Kvůli této třídě by student měl absolvovat minimálně 85% testu anglického umístění, který byl předložen v době registrace na angličtině pro mezinárodní.

... [-]