Evergreen Valley College

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Na Evergreen Valley College jsme všichni o našich studentech a jsme hrdí na náš přístup ke vzdělávání a úspěchu studentů.

Naši studenti jsou závislí na tom, že poskytneme vzdělání, které je připraví na úspěch při přechodu na univerzitu. Závisí na nás, abychom je naučili dovednosti, které potřebují pro vstup na pracovní sílu, a učili je a vyzývali je po celý život.

Naši studenti nám důvěřují a tuto odpovědnost bereme vážně. Když vytváříme rozvrhy tříd a zvažujeme nové programy a služby, úspěch studentů je jádrem každého našeho rozhodnutí. Na prvním místě stavíme jejich realitu. Budou potřebovat pomoc s jazykovými znalostmi? Nesou jiné povinnosti, jako jsou děti nebo zaměstnání na plný úvazek? Jsou první v rodině, kteří navštěvují vysokou školu?

Zveme vás na „Discover EVC“. Nachází se na 175 akrech na východním úpatí San Jose, najdete živé a přátelské místo plné studentů, kteří tvrdě pracují na tom, aby dosáhli svých snů, a fakulty a zaměstnanců, kteří pracují společně s nimi, aby zajistily, že se tyto vzdělávací sny stanou skutečností. Zloženie: 100% bavlna.

Místa

San Jose

Adresa, 1. řádek
Yerba Buena Road,3095
95135 San Jose, Kalifornie, Spojené státy americké

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium