Excel English Institute

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

O nás

Excel anglický institut umožňuje studentům zvládnout složitost anglického jazyka, zatímco se učí prospívat v americké kultuře jak akademicky, tak i profesionálně. Náš interaktivní přístup, vyvinutý z let zkušeností s vyučováním v učebnách, je přizpůsoben požadavkům cizích řečníků angličtiny.

Veterináři ESL Cindy Gordon a Mallous Rohani společně působili jako kurikulum a programoví koordinátoři na dlouhotrvající anglické jazykové škole v Dallasu v Texasu, kde vytvořili program ESL, který úspěšně vyučoval stovky studentů angličtiny. Nyní spolupracují na vytvoření ještě dokonalejšího, stimulujícího a efektivnějšího programu, který by pomohl neumístným řečníkům zvládnout všechny složky anglického jazyka.

Co rozděluje program Excel, je, že naši zkušení jazyční instruktoři vědí, jak udržet studenty ve třídě a získat hvězdné výsledky. Paní Gordonová a paní Rohani mají ručně vybírané dynamické a zkušené učitele, kteří stejně jako oni jsou vášnivě oddáni úspěchu každého studenta.

Prohlášení o misi a cíle

Naším posláním na programu Excel English Institute je poskytovat cizí řečníky s akvizicí anglického jazyka v dobře vytvořených programech, a to podporou celkového prostředí ponoření do učení. Programy programu Excel kombinují výhody dosažené jazykem s důležitými kulturními a interpersonálními dovednostmi, které studentům připravují a posilují, aby úspěšně komunikovali a prosperovali v sociálním, akademickém a profesionálním prostředí.

K dosažení této mise byly vytvořeny následující cíle Excel English Institute: Zlepšit dovednosti anglického jazyka našich studentů, připravit je na studium na americké univerzitě, poskytnout jim odborné výhody na pracovišti nebo jim pomoci realizovat jejich Vlastní osobní a soukromé cíle.

Poskytněte studentům kulturní znalosti a uvědomění potřebné pro přechod z života a studia ve svých zemích do USA. Poskytněte studentům podporu a administrativní služby nejvyšší kvality. Dodržujte nejvyšší standardy výuky anglického jazyka tím, že přitahujete a rozvíjíte talentovanou a zkušenou fakultu.

Rozvíjet intelektuální atmosféru, v níž je profesionální rozvoj a akademická dokonalost oceňována, podporována a sledována po celou dobu.

Akreditované CEA

Excel English Institute je akreditován Komisí pro akreditaci programu angličtiny na období od dubna 2017 do dubna 2018 a souhlasí s dodržováním standardů CEA pro programy a instituce v oblasti anglického jazyka. CEA je uznáván ministrem školství USA jako národní akreditační agentura pro programy a instituce v oblasti anglického jazyka v USA

Intenzivní anglické programy

Naše komplexní jazykové kurzy rozvíjejí ovládání různých složek anglického jazyka - gramatiku, psaní, čtení a mluvení / poslech.

Zkušená fakulta

Interaktivní přístup našeho zkušeného učitele, zdokonalený díky dlouholetým zkušenostem s vyučováním, je přizpůsoben potřebám rodilých mluvčích anglického jazyka.

Výhodná poloha

Nacházíme se v Dallasu, Texas s pohodlným přístupem z DART Red Line.

Místa

Dallas

Adresa, 1. řádek
10260 North Central Expressway, Suite 250 Dallas, Texas 75231
Dallas, Texas, Spojené státy americké