Přečtěte si oficiální popis

O nás

Excel anglický institut umožňuje studentům zvládnout složitost anglického jazyka, zatímco se učí prospívat v americké kultuře jak akademicky, tak i profesionálně. Náš interaktivní přístup, vyvinutý z let zkušeností s vyučováním v učebnách, je přizpůsoben požadavkům cizích řečníků angličtiny.

Veterináři ESL Cindy Gordon a Mallous Rohani společně působili jako kurikulum a programoví koordinátoři na dlouhotrvající anglické jazykové škole v Dallasu v Texasu, kde vytvořili program ESL, který úspěšně vyučoval stovky studentů angličtiny. Nyní spolupracují na vytvoření ještě dokonalejšího, stimulujícího a efektivnějšího programu, který by pomohl neumístným řečníkům zvládnout všechny složky anglického jazyka.

Co rozděluje program Excel, je, že naši zkušení jazyční instruktoři vědí, jak udržet studenty ve třídě a získat hvězdné výsledky. Paní Gordonová a paní Rohani mají ručně vybírané dynamické a zkušené učitele, kteří stejně jako oni jsou vášnivě oddáni úspěchu každého studenta.

Prohlášení o misi a cíle

Naším posláním na programu Excel English Institute je poskytovat cizí řečníky s akvizicí anglického jazyka v dobře vytvořených programech, a to podporou celkového prostředí ponoření do učení. Programy programu Excel kombinují výhody dosažené jazykem s důležitými kulturními a interpersonálními dovednostmi, které studentům připravují a posilují, aby úspěšně komunikovali a prosperovali v sociálním, akademickém a profesionálním prostředí.

K dosažení této mise byly vytvořeny následující cíle Excel English Institute: Zlepšit dovednosti anglického jazyka našich studentů, připravit je na studium na americké univerzitě, poskytnout jim odborné výhody na pracovišti nebo jim pomoci realizovat jejich Vlastní osobní a soukromé cíle.

Poskytněte studentům kulturní znalosti a uvědomění potřebné pro přechod z života a studia ve svých zemích do USA. Poskytněte studentům podporu a administrativní služby nejvyšší kvality. Dodržujte nejvyšší standardy výuky anglického jazyka tím, že přitahujete a rozvíjíte talentovanou a zkušenou fakultu.

Rozvíjet intelektuální atmosféru, v níž je profesionální rozvoj a akademická dokonalost oceňována, podporována a sledována po celou dobu.

Akreditované CEA

Excel English Institute je akreditován Komisí pro akreditaci programu angličtiny na období od dubna 2017 do dubna 2018 a souhlasí s dodržováním standardů CEA pro programy a instituce v oblasti anglického jazyka. CEA je uznáván ministrem školství USA jako národní akreditační agentura pro programy a instituce v oblasti anglického jazyka v USA

Intenzivní anglické programy

Naše komplexní jazykové kurzy rozvíjejí ovládání různých složek anglického jazyka - gramatiku, psaní, čtení a mluvení / poslech.

Zkušená fakulta

Interaktivní přístup našeho zkušeného učitele, zdokonalený díky dlouholetým zkušenostem s vyučováním, je přizpůsoben potřebám rodilých mluvčích anglického jazyka.

Výhodná poloha

Nacházíme se v Dallasu, Texas s pohodlným přístupem z DART Red Line.

Programy se vyučují na:
  • Angličtina

Tato škola dále nabízí:

Kurzy

Excel English Institute

Kurz odráží nejnovější trendy v podnikání a pomáhá studentům setkat se s americkou podnikovou kulturou, rozvíjet gramatické dovednosti, které jsou úspěšné v americkém pod ... [+]

Kurz odráží nejnovější trendy v podnikání a pomáhá studentům setkat se s americkou podnikovou kulturou, rozvíjet gramatické dovednosti, které jsou úspěšné v americkém podnikovém prostředí a rozvíjet komunikační dovednosti potřebné pro prosperitu na americkém profesionálním pracovišti.

[-]
Spojené státy americké Dallas
Září 2019
Angličtina
Denní studium
2 - 6 měsíce
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Excel English Institute

Naším předním programem je Intenzivní anglický program. Tento program je rozdělen na tři úrovně výuky - počáteční, střední a pokročilé. ... [+]

Naším předním programem je Intenzivní anglický program. Tento program je rozdělen na tři úrovně výuky - počáteční, střední a pokročilé. Každá úroveň je rozdělena na šest čtyřtýdenních úseků. V rámci každé části studenti absolvují kurzy gramatiky, psaní, čtení a poslechu a mluvení, které jsou navrženy tak, aby pomohly studentům rozvíjet schopnost komunikovat s americkými řečníky jak ústně, tak písemně. Cílem tohoto programu je pomoci studentům vést se akademicky a profesionálně. Každé zasedání se skládá ze 72 hodin výuky ve třídě. K určení úrovně odborné způsobilosti vstupujícího je stanoven test umístění. Program je navržen tak, aby byl dokončen za 6-18 měsíců. ... [-]

Spojené státy americké Dallas
Přihlašování započato
Angličtina
Denní studium
Kombinované
1 - 18 měsíce
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Excel English Institute

Pro studenty, kteří usilují o vstup na vysokou školu, nabízí program Excel kurz TOEFL Test Preparation. Tento tříměsíční kurz je navržen tak, aby poskytoval strategie a k ... [+]

Pro studenty, kteří usilují o vstup na vysokou školu, nabízí program Excel kurz TOEFL Test Preparation. Tento tříměsíční kurz je navržen tak, aby poskytoval strategie a koučování, aby získal optimální skóre v testu TOEFL. Naši studenti TOEFL jsou pravidelně testováni, aby zjistili, které oblasti studia potřebují další pozornost, aby se maximalizovaly výsledky testů. Program je rozdělen do tří čtyřtýdenních úseků, které lze provádět samostatně.

Typ studenta Registrační poplatek Výuka: Intenzivní programy Výuka: Volitelné programy Kniha: Program přípravy testů TOEFL Mezinárodní student (F-1) 150 dolarů * 750 dolarů z... [-]
Spojené státy americké Dallas
Přihlašování započato
Angličtina
Denní studium
Kombinované
1 - 3 měsíce
Kampus
Přečtěte si více v češtině