Flint Hills Technical College

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Flint Hills Technical College ( FHTC ) je dvouletá veřejná instituce vysokoškolského vzdělávání, která se nachází ve zvlněných kopcích středovýchodního Kansasu. Nachází se na křižovatce silnice I-35 a silnice Kansas v Emporii, městě v srdci krásné pastviny známé jako Flint Hills a jen kousek od národní rezervace Tallgrass Prairie.

Posláním Flint Hills Technical College je poskytovat různorodé komunitě studentů celoživotní vzdělávací příležitosti pro osobní růst a přípravu na profesní a občanské odpovědnosti, které odpovídají potřebám společnosti.

Administrativa, učitelé a zaměstnanci Flint Hills Technical College věří v sílu výuky a učení a potvrzují právo každého člověka na přístup k příležitostem při hledání znalostí a jejich uplatnění v životě. Primárním závazkem akademie je podporovat úspěch studentů při učení a připravovat vzdělané, produktivní členy společnosti, kteří mohou dosáhnout osobního a profesního úspěchu v globálním prostředí. Za tímto účelem se Flint Hills Technical College snaží odstranit překážky vzdělávacímu procesu poskytováním přístupných a dostupných příležitostí, včetně spojení s jinými institucemi. Uznává osnovy všeobecného vzdělávání a výsledky učení jako nezbytné a nedílnou součást technických studijních programů. Flint Hills Technical College zahrnuje filozofii, kde je svoboda projevu podporována v řádném a pečujícím prostředí a zajišťuje neustálé zlepšování vzdělávacího procesu prostřednictvím průběžného hodnocení a hodnocení.

Vysoká škola udržuje úroveň vzdělání sledovanou a schválenou programovými poradními výbory složenými z členů z řad široké veřejnosti, obchodu a průmyslu. Výbory řídí akademii při plnění jejích povinností zajišťovat aktuální a kvalitní vzdělání.

Flint Hills Technical College je koordinována Kansas Board of Regents a akreditována prostřednictvím Higher Learning Commission.

Místa

Emporia

Adresa, 1. řádek
West 18th Avenue,3301
66801 Emporia, Kansas, Spojené státy americké

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Programy

V současné době žádné programy k zobrazení

Upřesněte vyhledávání výše, podívejte se na naše oblíbené níže uvedených kategorií nebo provést vyhledávání podle klíčových slov.


... or simply by choosing your degree: