Read the Official Description

Naší prioritou je naše studenty. Náš druhý je jejich budoucnost.

Společnost byla založena v roce 1942 touto Felician sester, Felician univerzita Je jedním z mála františkánských univerzit v zemi, a ten jediný v New Jersey. Vytvořili jsme naši pověst s důrazem na služby a úcty k lidskosti, byl sen Požehnaný Marie Angela Truszkowska - zakladatelka Felician sester více než před sto lety. Dokonce i dnes, se snažíme reprezentovat tyto hodnoty ve všem, co děláme.

Bezesporu studenti jsou nejvyšší prioritu Felician.

Zajišťujeme individuální pozornost a podporu, aby vás připraví na život, a úspěch, po dokončení studia. Více než jen kvalitní studenty, budeme promovat cenné členy společnosti, kteří jsou připraveni vzít na výzvy neustále se měnícím světě. Jako koedukační, liberální umění instituce, Felician je domovem přibližně 2300 bakalářských, magisterských a dospělých studie studentů. S plný úvazek, na částečný úvazek a on-line nabídky, můžete očekávat vstřícný univerzitní zážitek v Felician univerzitě.

Poslání

Felician je nezávislá koedukační katolická / Františkánské univerzitě založil a sponzorované Felician sester vzdělávat různorodou populaci studentů v rámci liberálního umělecké tradice. Jejím posláním je poskytnout úplnou sadu učení zkušeností, vyztužené se silnými programů akademické a studentské rozvoj, který má přivést studenty k jejich nejvyšší potenciál a připravit je na výzvy nového století s informovaných myslích a srdcích porozumění. Trvalá Účelem Felician univerzity je podporovat lásku k učení, touha po Bohu, sebepoznání, službu druhým a dodržování všeho stvoření.

Vize

Chcete-li být pre-přední katolický Františkánské univerzitě, kde stipendium a praxe vyučování a učení místo studenti nejprve v trvalé hledání pravdy a trvalé úsilí o způsobilosti, charakteru a soucitu.

Felician Františkánská Hodnoty

Úcta k lidské důstojnosti ... naše úcta a závazek podporovat a chránit důstojnost osob. Soucitu ... empatický vědomí ostatních vyjádřená v pečovatelské službě. Transformace ... proces, který podporuje otevřenou mysl a srdce, což vede k neustálému zlepšování osoby a ministerstva. Solidarita s chudými ... zajištění potřeb chudých a zranitelných jsou splněny přes advokacii a akce. Spravedlnost a mír ... kování správné vztahy, obnovovat udržitelného životního prostředí, prosazování společného dobra - to vše ve snaze o mír.

Rychlá fakta

Jeden z 20 františkánských univerzit ve Spojených státech a jen v New Jersey Jeden kampus, dvou místech v Rutherford a Lodi, New Jersey - celkem 40 akrů 10.000 hodin studentem dobrovolnickou práci provádí ročně 55 akademických programů Průměrný počet žáků ve třídě je 15 studentů 92% studentů získat finanční pomoc Student poměr fakulty, je 13: 1 Dva po sobě jdoucí roky uděluje New Jersey Distinguished Student Teacher of the Year 10 mil od New York City, jen 20 minut dojíždění 2,5 hodiny do Filadelfie a Atlantic City 10 Divize II atletické programy nárůst 230% v roce studovat v zahraničí účast 144-letý hrad v areálu Rutherford je uveden v Národním registru historických míst

Programs taught in:
Angličtina

Tato škola dále nabízí:

Kurzy

Felician University

... [+]

Angličtina jako druhý jazyk (ESL) Programu

Program Highlights 23 hodin výuky angličtiny týdně Zákaznické programy [-]
Spojené státy americké Rutherford
September 2019
Denní studium
Kombinované
9 - 12 měsíců
Campus forma
Přečtěte si více v češtině
Address
1 Felician Way Rutherford, NJ
Rutherford, New Jersey, Spojené státy americké
Telefonní číslo
undefined