Fort Scott Community College

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Fort Scott Community College ( FSCC ) se nachází v mírných zvlněných kopcích jihovýchodního Kansasu a je nejstarší nepřetržitou komunitní vysokou školou v Kansasu. Vysoká škola má vynikající pověst nabízející kvalitní vzdělání za rozumnou cenu v pečující a učební atmosféře.

Menší třídy a osobní pozornost oddaných, zkušených členů fakulty dávají studentům každou příležitost k akademickému úspěchu. Fort Scott Community College nabízí studentům více než 35 akademických studijních programů. Studenti mohou získat kredity pro převod do čtyřleté instituce nebo absolvovat certifikát nebo přidružený titul. Kansas Board of Regents zaručuje přes 50 kurzů k převodu na jakoukoli veřejnou vysokou školu nebo univerzitu v Kansasu - tyto kurzy zahrnují předměty jako přírodní vědy, matematika, historie, angličtina, obchod, informatika a psychologie. Programy certifikátů sahají od zemědělství po ošetřovatelství a od kosmetologie po technologii motocyklů. Třídy lze také navrhnout tak, aby vyhovovaly potřebám místního podnikání a průmyslu.

Studenti, kteří se chtějí zapojit do kampusu, si mohou vybrat z různých aktivit, organizací a atletických programů. Mezi aktuální programy a aktivity patří baseball, softball, ženský a mužský basketbal, volejbal, fotbal, rodeo, duchovní tým, čestná společnost Phi Theta Kappa, prezidentovi velvyslanci, posuzování hospodářských zvířat, posuzování masa, sbor, orchestr, divadlo a další.

Fort Scott Community College hostí různé sportovní a kulturní akce, které přispívají k bohatství komunity Fort Scott, včetně Aggie Day, dětského veletrhu komunity, festivalu základní hudby, oběda pro ženy, slavnosti Gordon Parks, koncertů a divadelních představení. Turisty po celém světě přitahuje Muzeum Gordon Parks a Centrum pro rozmanitost, které oceňuje rodáka z Fort Scott Gordon Parks a využívá jeho mocný životní příběh k výuce a inspiraci.

Fort Scott Community College je instituce vysokoškolského vzdělávání s dlouhou historií kultury a rozmanitosti, která poskytuje cenově dostupné akademické, technické a profesní programy, které uspokojí potřeby studentů, a zároveň podporuje vzájemně se podporující vztah mezi vysokou školou a jejími komunitami.

Místa

Fort Scott

Adresa, 1. řádek
South Horton Street,2108
66701 Fort Scott, Kansas, Spojené státy americké

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Programy

V současné době žádné programy k zobrazení

Upřesněte vyhledávání výše, podívejte se na naše oblíbené níže uvedených kategorií nebo provést vyhledávání podle klíčových slov.


... or simply by choosing your degree: