Glendale Community College

Úvod

Read the Official Description

Přehled

Vysoká škola Glendale Community College, Byla založena v roce 1927 a akreditované sdružení západního vysoké školy (WASC, zkratka v angličtině), jedná se o komunitních škol ve státních univerzitách v Kalifornii systému, který nabízí dvouleté kurzy. Glendale CC nabízí stupně „sdružovat se v umění a Associate ve vědě“ a profesní krátké kurzy pro kvalifikované studenty.

Glendale má jednu z nejvyšších sazeb přenosovou komunita vysokoškolský systém v Kalifornii; mnoho studentů studovat na vysoké škole, aby se zúčastnili první dva roky bakalářský titul před přenosem na konkurenceschopné čtyřleté univerzity. V současné době má 15.000 studentů a 600 z celého světa na studentské vízum. kompletní podporu a poradenství, a flexibilní politika vstup jsou k dispozici jako součást programů útvaru pro zahraniční studenty. Vysoká škola přijímá kandidáty z celého světa.

"Fast Data"

 • Školní dva roky smíšené veřejné
 • 15.000 studentů, včetně 600 zahraničních studentů ze 50 zemí
 • Akreditace: Západní Vysoké školy asociace (WASC)
 • Nachází se v malém městečku (bezpečná a pohostinná); 16 km severně od centra Los Angeles
 • Stupně nabízeny: Associate v umění, Associate ve vědě (60 jednotek) a odborných kurzů. Kursy angličtiny (ESL) tvoří úvěrové k dispozici pro nové studenty
 • Požadavky na přijetí: absolvování vysoké školy nebo střední „C“ (v průměru 2,0 GPA) v případě přechodu z vysoké školy v USA nebo na univerzitě a osobním prohlášením
 • TOEFL: 450 v tištěné podobě, nebo 45 na iBT zkoušku. Nebo IELTS (prohlídka British Council) s 4,5 bodů
 • Školné a poplatky (akademický rok: 2016 - 2017): US $ 6.385. Kurzovné za „nerezidenta“ = US $ 205 za jednotku
 • Odhadované náklady na životní náklady (mimo areál po dobu 10 měsíců): $ 12,000
 • akademický kalendář: semiannual System (období 16 týdnů) a "sessions" short-term. Pád semestr začíná na začátku září; Pružina semestr začíná v polovině února; zimní relace začíná na začátku ledna; letní sezení začíná na konci června
 • Průměrná velikost třídy: 25 až 30 studentů
 • Učitelé a instruktoři mají magisterský a doktorský
 • Angličtina jako druhý jazyk se počítají jako úvěry, které mohou být použity v průběhu studia. Kurz zahrnuje pokročilou výuku gramatiky, psaní, mluvení a poslechu
 • Mezi nejoblíbenější předměty jsou: Arts a animace design, letectví (s koncentrací v letuška), Business Administration, komunikace, vaření, Computer Science / Information Systems, hotelový management a restaurace, Hudba, ošetřovatelství, divadlo , TV Production a výtvarného umění. Je zde 75 kurzů celkem.
 • moderní a high-tech školní areál se nachází na svahu 40 hektarů s 18 stálými budov
GCC

akademické kurzy

Glendale Community College slouží Glendale a jeho okolí od roku 1927, kde také získal vynikající pověst pro akademické kvality, která odpovídá potřebám měnícího se světa. Jako řádně uznávané instituce, Glendale CC nabízí širokou škálu akademických kurzů, odborného a krátkých kurzů. A více než 75 vysokoškolské vzdělání nabízí spolupracovník titul, spolu s širokým výběrem všeobecných vzdělávacích kurzů -allowing studentům možnost dokončit požadavky první dva roky na vysoké škole, aby bylo možné převést do třetího ročníku vysoké školy , To umožňuje zahraničním studentům ušetřit čas a peníze na své vzdělání ve Spojených státech.

Zahraniční studenti Glendale mít individuální setkání se studenty mentorů, které jim pomohou s jejich akademickými plánů a obecné orientace dovednosti potřebné k úspěchu, a pomoci jim při výběru materiálů, jako jsou studenty denního studia (12 kreditů za semestr) ,

Akademický vzdělání na vysoké škole je nabízen v malých individuálních tříd; vhodná chvíle s denní a večerní kurzy, které jsou založeny na nejnovějších technologií, vybavení laboratoří a moderních výukových metod.

Požadavky na přijetí

Zahraniční studenti musí předložit následující dokumenty s cílem uplatnit pro F-1 vízum: (1) Mezinárodní zápis forma GCC a manipulační poplatek ve výši $ 60 (2) Oficiální přepis přeložené do angličtiny (3) Výkaz o finanční podporu a výpis z bankovního účtu znázorňující rovnováhu USD 20800 - celkové náklady na akademický rok nebo 10 měsíců (4) minimální TOEFL skóre 450 (papírové) nebo 45 v novém iBT zkouška (5) prohlášení / osobní esej

Vstupné Žádost období (International Students)

 • Podzimní semestr (září) = 1 červenec
 • jarní semestr (únor) = 1 prosince

Upozornění: Tyto termíny mohou být flexibilní, obraťte se na mezinárodní studentské úřadu pro podrobnosti.

GCC

Umístění a klimatu

Glendale Community College se nachází ve městě Glendale, trezor obytné oblasti asi deset mil (20 kilometrů) severovýchodně od Los Angeles.

S kombinací moderní a tradiční, Glendale College se nachází v krásném areálu v kopcích pohoří San Rafael, kde uvidíte údolí Glendale a díly na panorama Los Angeles. Její areál se skládá z 40 ha a 18 budov, mezi nimiž jsou nové komplexní „Science Center“ a planetárium a nově zrekonstruovaná knihovna / studentské centrum, snack bar a zázemí pro vaření.

Další služby a vybavení patří rekonstruované knihovny několik laboratoří počítače, studentské zdravotní středisko, centrum pro transfer, matematický centrum / věda, moderní technologické centrum, sál pro divadelní umění, výtvarné studenti zobrazení, tělocvična a atletická dráha.

Město Glendale má populaci 200.000 obyvatel. Počasí v jižní Kalifornii je obvykle mírné a teplé po celý rok, s průměrnými teplotami v rozmezí od 15 ° C, v zimních měsících při teplotě 35 ° C v létě.

The Life International Student

Všichni začátečníci zahraniční studenti jsou povinni absolvovat speciální orientaci ještě před podzimní a jarní semestr. Doporučuje se, aby studenti dorazit alespoň dva týdny před začátkem tříd dostávají speciální poradenství, dělat zkoušky a rozvíjet osnovy. Studenti jsou vítány rektor vysoké školy, několik učitelů, zaměstnanců a zástupců pojišťoven. Dostávají podrobný návod a pomoc v procesu registrace. Všechny příslušné předpisy a imigrační postupy jsou podrobně vysvětleny. Rozřazovací test je k dispozici pro ty studenty, kteří by před orientací ne složit zkoušku. Informace o bydlení mimo areál je otevřen studentům se zájmem o apartmánech nebo kteří chtějí žít s partnerem, nebo snad s americkou hostitelskou rodinou.

Mezinárodní studentská populace Glendale je aktivní a nedílnou součástí vysoké školy komunity. Kulturní a společenské aktivity patří Mezinárodní asociace studentů vztahující se k studentské vlády, a „International Week“ každoroční jarní - kompletní s módní přehlídkou, world music, kulturní exponáty, spravedlivé a typické jídlo večeře tance. Mezinárodní úřad rovněž podporuje různé „exkurze“ do místních atrakcí jižní Kalifornii.

This school offers programs in:
 • Angličtina

Vidět Diplomovaný specialista přírodních věd » Vidět Diplomovaný specialista umění » Vidět Health Diplomovaný specialista přírodních věd »

Programs

Tato škola dále nabízí:

Diplomovaný specialista přírodních věd

Associate of Science v biologii

Campus forma Denní studium 2 let September 2019 Spojené státy americké Glendale

Associate v Science v biologii pro přenos Udělen poskytuje základ v biologii pro studenty, kteří mají v úmyslu převést do bakalářského programu v biologii. Úspěšné absolvování stupně převodu garantuje přijetí studenta do California State University vykonávat bakalářského titulu v oboru biologie nebo příbuzném oboru. [+]

The Associate v Science v biologii pro přenos Udělen poskytuje základ v biologii pro studenty, kteří mají v úmyslu převést do bakalářského programu v biologii. Úspěšné absolvování stupně převodu garantuje přijetí studenta do California State University vykonávat bakalářského titulu v oboru biologie nebo příbuzném oboru.

Program Studijní výsledky:

Po dokončení tohoto programu budou studenti schopni popsat a předvést správné používání biologie laboratorních zařízeních, být dobře připraven na Biologické obory horní divize, a být dobře kvalifikován jako přenosu studentů na čtyřletého univerzitní biologie programu.

Stupeň Biology AS-T vyžaduje splnění požadavků hlavní a CSU všeobecné vzdělávání (30 jednotek) nebo IGETC (31 jednotek). (Tento TMC předpokládá dokončení IGETC nebo CSU-GE Šířka pro STEM, umožňující dokončení 6 jednotek non-kmenové GE práce po převodu). Všechny kurzy používané ke splnění hlavní pro Associate v Science v oboru musí být vyplněn se stupněm "C" nebo lepší.... [-]


Spolupracovník vědy v chemii

Campus forma Denní studium 2 let September 2019 Spojené státy americké Glendale

Chemie je centrální odvětví přírodních věd, která se zaměřuje na vlastnosti, složení, struktury a změn probíhajících v živých i umělých látek. Chemici aplikovat vědecké principy, rozvíjet teorie, a navrhnout komplexní metody a techniky pro snímání zákony, které upravují složení prvků a reakcí mezi látkami s cílem vytvořit nové nebo vylepšené produkty a postupy pro praktické využití. [+]

chemie je ústředním větev přírodních věd, která se zaměřuje na vlastnosti, složení, struktury a změn probíhajících v živých i umělých látek. Chemici aplikovat vědecké principy, rozvíjet teorie, a navrhnout komplexní metody a techniky pro snímání zákony, které upravují složení prvků a reakcí mezi látkami s cílem vytvořit nové nebo vylepšené produkty a postupy pro praktické využití. Pracují specializované nástroje, laboratorní vybavení a počítače monitorovat, měřit a vyhodnocovat změny v záležitosti.

Chemici jsou rozděleny do čtyř hlavních specialit. Organickému chemikovi zabývat strukturou, vlastnostmi a reakcemi sloučenin na bázi uhlíku, z nichž většina jsou látky původně získané z živých organismů. Jejich práce je zásadní pro rozvoj nesčetné množství komerčních produktů jako jsou drogy, kosmetiky, čisticích prostředků, paliv, plasty a hnojiva. Anorganické lékárny snažit porozumět chování a analogy pro anorganických prvků, sloučeniny struktury non-uhlík, včetně většiny kovů a minerálních látek, a jak se tyto materiály mohou být použity manipulovat a praktickým způsobem. Jejich objevy mají prospěch mikročip, hornictví, keramickém průmyslu, lékařského a farmaceutického oboru. ... [-]


Spolupracovník vědy ve fyzikálních vědách

Campus forma Denní studium 2 let September 2019 Spojené státy americké Glendale

Po dokončení tohoto programu budou studenti schopni vysvětlit rozdíl mezi důkazy a teorie ve vědě a citovat příklad v jejich vysvětlení. [+]

Program Studijní výsledky:

Po dokončení tohoto programu budou studenti schopni vysvětlit rozdíl mezi důkazy a teorie ve vědě a citovat příklad ve svém vysvětlení; používat nástroje a počítačů přesně změřit, graf, analyzovat a fyzikální vlastnosti (tyto nástroje budou zahrnovat třmeny, mikrometry, hmotnostní bilance, spektrometry, interferometry a digitální osciloskopy závisí na tom, které předměty si student přijata); Rozhraní počítače a senzory využívající digitální technologii konverze a balíček Data Studio software pro provádění experimentů v oblasti mechaniky, elektřiny a magnetismu, termodynamiky a chemie.

jsou zapotřebí minimálně 18 jednotek z kurzů vybraných z alespoň 2 z následujících 3 kategorií. ... [-]


Spolupracovník vědy ve studiích letectví

Campus forma Denní studium 2 let September 2019 Spojené státy americké Glendale

Tento vzdělávací program Pilot připravuje muže i ženy všech věkových kategorií vstoupit do vzrušujícího pole komerčního letectví. Široký výběr pozemních tříd a letových laboratořích připravují pilotní výcvik studentů projít Federálním leteckým úřadem soukromého pilota, přístrojové kvalifikace a obchodního pilota znalosti a praktické zkoušky. Pozemní výcvik se provádí v hlavním areálu. [+]

Tento Pilot Training Program Připravuje muži a ženy všech věkových kategorií vstoupit do vzrušujícího pole komerčního letectví. Široký výběr pozemních tříd a letových laboratořích připravují pilotní výcvik studentů projít Federálním leteckým úřadem soukromého pilota, přístrojové kvalifikace a obchodního pilota znalosti a praktické zkoušky. Pozemní výcvik se provádí v hlavním areálu. Letecký výcvik je prováděn z naší Whiteman letiště zařízení umístěném v Pacoima využití kolej ve vlastnictví letadla. Kolektivně, pilotní výcvik fakulty se přihlásili více než 40.000 letových hodin. Pracovníci fakulty mají reálný svět zkušenosti v takových různorodých pozicích jako obchodního pilota, firemní pilot, policejní vrtulník pilot, aljašské Bush pilot a Los Angeles provoz hodinky pilota. Navíc k přípravě studentů na obchodního pilota pozic, program je také vhodný pro ty studenty, kteří chtějí, aby se stal soukromých pilotů nebo vydělat přístrojovou kvalifikaci. ... [-]


Spolupracovník vědy ve vývoji dítěte

Campus forma Denní studium 2 let September 2019 Spojené státy americké Glendale

Programy GCC Vývoj dítěte (kojence / batole pedagog, učitel - předškolní, učitel - Školní-Age péče, mistr učitel, Site inspektor) v úmyslu připravit absolventy pro uplatnění v různých prostředích práce, včetně zařízení pro veřejné a soukromé péče o děti, programy pro mládež, předškolní vzdělávání, nemocnice, před / po zařízeních péče o školní děti školního věku, lidské servisních agentur, poradenství, jakož i včasným zásahem a advokátní služby. [+]

Oddělení Vývoj dítěte

Vývoj GCC Child sloužil potřebám začínajících učitelů od roku 1940. Budeme pokračovat v přípravě odborníků EHK, aby splňovaly požadavky výuky, jak jsme navigovat 21. století. V souladu s institucionálním posláním je oddělení "přípravě učitelů sloužit v kulturně rozmanitém světě." Tato ideologie oba informuje a navádí strukturu a dodávku programových příležitostí. Projevuje se náš cíl pomoci budoucím učitelům kriticky reflektovat na proces výuky, jejich vztahů ke studentům a úloze vzdělávání v pluralitní společnosti.

Laboratorní Školní

Glendale Community College Laboratory School je dynamický model pro výuku a učení. Jako inovativní terénu na bázi výuky místě, Glendale Community College Laboratory School spojuje vývoj osnov a profesionální dosah na podporu měnících se potřeb komunitách administrátory, učiteli a studenty, které slouží. Glendale Community College Laboratory School demonstruje závazek k dokonalosti, respekt k rozmanitosti a obětavost k vytvoření komunitu celoživotními studenty.... [-]


Spolupracovník vědy ve vědě a počítačových informačních systémů

Campus forma Denní studium 2 let September 2019 Spojené státy americké Glendale

Vzhledem k tomu, počítače se staly trvalou součástí našeho života a dnes pronikly jen o každé profesní oblasti, prakticky neexistuje pracoviště, které mohou přežít i bez nich. Navzdory "boom a krach" ekonomického cyklu 90. let, počítačový průmysl zůstává silná a zobrazuje žádné známky zpomalení v dohledné budoucnosti. [+]

TRANSFER na CSUN a dalšími institucemi

Níže jsou uvedeny 5 nových hřišť v Glendale Community College vyučuje v Computer Science / Oddělení informačních systémů, z nichž každá se svým protějškem v CSUN. Tyto kurzy jsou nižší požadavky Division CSUN. CSUN nám napsal, že tyto kurzy budou formulovat se svými protějšky. Tyto kurzy se nyní budou zobrazovat na ASSIST, přenosového studentský informační server Kalifornie.

211 Datové struktury 212 Advanced Datové struktury 165 Architektura počítačů a jazyka symbolických instrukcí 265 Architektury počítačů a jazyka symbolických instrukcí 280 koncepcí programovacích jazyků

Všimněte si, že i když se student, nemají úvěr na určitou podmínku, pokud máte pocit, že znáte materiálu skrz buď studuje na vlastní pěst, nebo pracující v terénu, měli byste se poradit s instruktorem o přidávání vás do třídy tak jako tak.... [-]


Spolupracovník vědy v hotelu / vedení restaurace

Campus forma Denní studium 2 let September 2019 Spojené státy americké Glendale

Po dokončení tohoto programu budou studenti prokázat dovednosti a znalosti potřebné v oblasti managementu restaurace včetně: profesionální vaření, hygienickým praktikám, institucionální nákup, nápojů a barové operací, banket a prezentaci stravování a principů řízení pro pracovníky stravovacích služeb. [+]

Program Studijní výsledky:

Po dokončení tohoto programu budou studenti prokázat dovednosti a znalosti potřebné v oblasti managementu restaurace včetně: profesionální vaření, hygienickým praktikám, institucionální nákup, nápojů a barové operací, banket a prezentaci stravování a principů řízení pro pracovníky stravovacích služeb.

Tento certifikát poskytuje studentům odborné přípravy potřebných ke splnění nové trendy a požadavky managementu v potravinářském průmyslu služeb. kurzy certifikát se zaměřují na základy provozování provozovnu Food Service, s důrazem na personální dohled, nákup, vývoj menu, kontrolu nákladů a nápojový servis, stejně jako další aspekty řízení. ... [-]


Spolupracovník vědy v matematice

Campus forma Denní studium 2 let September 2019 Spojené státy americké Glendale

Associate ve vědě z matematiky pro přenos Udělen poskytuje studentům s dostatečným pochopením matematických pojmů, dovedností a aplikace pro dosažení horního stav divize z matematiky na většině čtyřletých vysokých škol a univerzit. [+]

Program Studijní výsledky:

Po dokončení tohoto programu budou studenti schopni řešit aplikace v matematice a vědě pomocí derivátů, integrály, diferenciální rovnice a lineární algebry; hodnotit limit, derivací a integrálů; vyřešit celou řadu primitivních a diferenciálních rovnic druhého řádu; a analyzovat, syntetizovat a vyhodnocovat věty v lineární algebry.

The Associate ve vědě z matematiky pro přenos Udělen Poskytuje studentům s dostatečným pochopením matematických pojmů, dovedností a aplikace pro dosažení horního stav divize z matematiky na většině čtyřletých vysokých škol a univerzit. Toto ročníkové uspokojí nižší požadavky na rozdělení matematiku na California State University (CSU). Úspěšné absolvování stupně převodu matematiky garantuje přijetí studentů na California State University.... [-]


Spolupracovník vědy v oboru Business Administration

Campus forma Denní studium 2 let September 2019 Spojené státy americké Glendale

Associate v Science in Business Administration pro přenos stupně je určen pro studenty se společným jádrem nižší divizi předmětů potřebných pro přenos a sledovat bakalářského titulu v oboru Business Administration. [+]

The Associate v Science in Business Administration pro přenos Udělen je určen pro studenty se společným jádrem nižší divizi předmětů potřebných pro přenos a sledovat bakalářského titulu v oboru Business Administration. To zahrnuje obchodní stupňů s možností, jako je účetnictví, finance, řízení lidských zdrojů, mezinárodní obchod, management, řízení provozu a marketingu. Associate v Science in Business Administration pro přenos stupně zarovnán s CSU Bachelor of Science v oboru Business Administration.

AS-T stupeň Business Administration vyžaduje splnění požadavků hlavní a CSU všeobecné vzdělávání (40 jednotek) nebo IGETC (37-39 jednotek).... [-]


Spolupracovník vědy v všeobecné strojírenství

Campus forma Denní studium 2 let September 2019 Spojené státy americké Glendale

Osnovy oddělení Engineering Převod je formulován tak, aby vyhovovala specifickým potřebám žáků, jejichž cílem je přenést do čtyřletého programu inženýrský titul. [+]

Osnovy oddělení Engineering Převod je formulován tak, aby vyhovovala specifickým potřebám žáků, jejichž cílem je přenést do čtyřletého programu inženýrský titul.

[-]

Diplomovaný specialista umění

Spolupracovník umění v anglické

Campus forma Denní studium 2 let September 2019 Spojené státy americké Glendale

Znalosti a dovednosti nabízené v tomto stupni vést studenty k rozvoji foundational znalosti gramatiky, složení, literární analýzu a logické argumentace v oblasti anglického jazyka. Tyto dovednosti poskytují nástroje pro vyšetřování místní, národní i celosvětové témat v oboru. [+]

Program Studijní výsledky:

Znalosti a dovednosti nabízené v tomto stupni vést studenty k rozvoji foundational znalosti gramatiky, složení, literární analýzu a logické argumentace v oblasti anglického jazyka. Tyto dovednosti poskytují nástroje pro vyšetřování místní, národní i celosvětové témat v oboru.

The Sdružovat se v umění v angličtině pro přenos Udělen je navržen tak, aby připravit studenty pro převod do čtyřletých vysokých škol a je speciálně určen k uspokojení nižší požadavky na oddělení k bakalářského titulu v angličtině při California State University.

Stupeň anglický AA-T vyžaduje splnění požadavků hlavní a CSU všeobecné vzdělávání (40 jednotek) nebo IGETC (37-39 jednotek).... [-]


Spolupracovník umění v animaci

Campus forma Denní studium 2 let September 2019 Spojené státy americké Glendale

Osnova buď pro programy zahrnuje široké spektrum témat od historie umění, strukturou a principy návrhu, výroby a kombinace obrazu, života kreslení na trojrozměrné digitální animaci, modelování a kinematické animačních technik. [+]

Nabízíme kompletní certifikát, se 7 oblastí specializace.

Motion Graphic Design (2d digitální animace) animace design Digitální 3D modelování 3D texturování Nastavení 3D Character a animace Digitální sochařství Video herní design

Profesionálů budou vyučovat kurzy ve všech oblastech. Všechny specialita plochy mají být přijata přes čtyři semestry (pro většinu studentů dvou let) a jsou zaměřeny na poskytování studentům vstupní úrovně dovedností umělce.

shrnutí kariéry

Animátoři používat kresby, ilustrace, softwarové programy a elektronické nástroje pro vytváření vizuální představy a postihuje pro filmy, reklamy, mobilních zařízení, videohry a jiné formy médií. V tomto procesu mohou vyvinout storyboardy, plán a skriptů animovaný narativní sekvence a pomáhat s koordinací výroby. Většina animace umělci pracují ve filmu, televizi, herní design a reklamním průmyslu.... [-]


Spolupracovník umění v cizích jazycích

Campus forma Denní studium 2 let September 2019 Spojené státy americké Glendale

Po dokončení tohoto programu budou studenti prokázat zvýšenou čtení a poslech cílových jazyků; využívají ústní i písemné komunikační dovednosti, aby produkoval cílové jazyky; a prokázat zvýšenou ocenění kultur cílové jazyky. [+]

Program Studijní výsledky:

Po dokončení tohoto programu budou studenti prokázat zvýšenou čtení a poslech cílových jazyků; využívají ústní i písemné komunikační dovednosti, aby produkoval cílové jazyky; a prokázat zvýšenou ocenění kultur cílové jazyky.

Je zapotřebí minimálně 18 jednotek v jedné z následujících možností. Všechny kurzy používané ke splnění hlavní pro Associate v míry umění musí být vyplněn se stupněm „C“ nebo lepší.

[-]

Spolupracovník umění v divadelních a performing arts

Campus forma Denní studium 2 let September 2019 Spojené státy americké Glendale

Associate v umění v divadelních umění pro přenos stupeň je navržen tak, aby připravit studenty pro přenos do čtyřletých vysokých škol a je speciálně určen k uspokojení požadavků nižší divize pro bakalářského titulu v divadelního umění na Kalifornské státní univerzity. [+]

The Associate v umění v divadelních umění pro přenos stupně je navržen tak, aby připravit studenty pro převod do čtyřletých vysokých škol a je speciálně určen k uspokojení požadavků nižší divize pro bakalářského titulu v divadelního umění na Kalifornské státní univerzity. Znalosti a dovednosti nabízené v tomto stupni vést studenty k rozvoji foundational znalosti v oblasti divadelního umění včetně těch témat a otázek týkajících se globální, národní a místní aspektů oboru. Student mají celou řadu kurzů v základech divadla, včetně oblastí dramatického kritika, teorie, výkonnostní, technické etapy a přípravy ve všech aspektech výroby divadelní umění. ... [-]


Spolupracovník umění v grafickém designu

Campus forma Denní studium 2 let September 2019 Spojené státy americké Glendale

Vzhledem k širokému spektru navrženém použití v oblasti grafického designu to může být náročné definovat, co Grafický design je nebo co grafička povinnosti jsou v profesionálním prostředí. [+]

Vzhledem k širokému spektru navrženém použití v oblasti grafického designu to může být náročné definovat, co Grafický design je nebo jaká Grafik Povinnosti jsou v profesionálním prostředí.

Následující informace je pokus objasnit otázku, Co je to grafický design?

Zeptáte-li se Aiga (American Institute of výtvarných umění) Oni by definoval jako grafický design: Grafický design, také známý jako komunikačního designu, je umění a praxe plánování a projektování nápady a zkušenosti s vizuální a textové obsahu. Forma komunikace může být fyzické nebo virtuální, a může zahrnovat obrazy, slova, nebo grafických podob. Zkušenosti může probíhat v jediném okamžiku, nebo po dlouhou dobu. Práce může dojít v jakémkoli měřítku, od návrhu jediné poštovní známky na národní poštovní signage systému, nebo z digitálního avatar společnosti do rozlehlé a propojené digitální a fyzické obsah mezinárodní noviny. To může také být pro jakýkoli účel, ať už obchodní, vzdělávací, kulturní či politické.... [-]


Spolupracovník umění v hudbě

Campus forma Denní studium 2 let September 2019 Spojené státy americké Glendale

Associate v umění pro převod v hudbě stupně je navržen tak, aby připravit studenty pro přenos do čtyřletých vysokých škol a je speciálně určen k uspokojení požadavků nižší divize pro bakalářského titulu v hudbě při California State University. [+]

The Associate v umění pro převod v hudbě Udělen je navržen tak, aby připravit studenty pro převod do čtyřletých vysokých škol a je speciálně určen k uspokojení požadavků nižší divize pro bakalářského titulu v hudbě při California State University. Znalosti a dovednosti nabízené v tomto stupni vést studenty k rozvoji foundational znalosti v oblasti hudby, včetně těchto témat a otázek týkajících se globální, národní a místní aspektů oboru.

Program Studijní výsledky:

Po dokončení tohoto programu budou studenti schopni identifikovat hlavní témata, vývoj, debaty a problémy v hudbě, budou studenti schopni uplatnit své znalosti z klíčových pojmů v hudbě diskutovat, analyzovat a syntetizovat různé teoretické a praktické ohnisek v hudbě. Studenti budou schopni získat globální, národní a místní pohled na problémy týkající se hudby, který je připravuje na více cest pro budoucí studijní a pracovní příležitosti. ... [-]


Spolupracovník umění v kulinářské umění

Campus forma Denní studium 2 let September 2019 Spojené státy americké Glendale

Kulinářské umění 111 nabízí úvod a uplatňování zásad pro přípravu potravin pro spotřebitele profesionály. Kurz klade důraz na praktické vaření, ochutnávky a vyhodnocování učit profesionálních kuchařských postupů. Kurz rovněž zdůrazňuje, jak ingredience a kulinářské procesy ovlivnit výsledek produktu. [+]

Culin 111 FUNDAMENTALS profesních VAŘENÍM 1

(Dříve Začátek Příprava jídel) 4 ks Kulinářské umění 111 nabízí úvod a uplatňování zásad pro přípravu potravin pro spotřebitele profesionály. Kurz klade důraz na praktické vaření, ochutnávky a vyhodnocování učit profesionálních kuchařských postupů. Kurz rovněž zdůrazňuje, jak ingredience a kulinářské procesy ovlivnit výsledek produktu.

Přednáška 1,5 hodiny. Laboratorní 7,5 hodiny.

Předpoklad: Žádné.

Bezhotovostní platba: CSU

Culin 112 FUNDAMENTALS profesních VAŘENÍM 2

4.0 Jednotky Culin 112 je pokračováním kulinářské umění 111. Jedná se o zavedení a uplatňování zásad přípravy potravin. Kurz klade důraz vysoké výrobní standardy, atraktivní službu, použití vhodného vybavení a efektivní využití času. Kurz rovněž zdůrazňuje, že zjednodušení práce, nutričních požadavků a přípravu specializovaného potravin. ... [-]


Spolupracovník umění v masové komunikace a mediálních studií

Campus forma Denní studium 2 let September 2019 Spojené státy americké Glendale

Oddělení masové komunikace nabízí výuku pro ctižádostivého novináře nebo public relations specialista, stejně jako všeobecně vzdělávací škola Hledaná být praktičtější mediální spotřebitele. [+]

The Oddělení masové komunikace nabízí výuku pro ctižádostivého novináře nebo public relations specialista, stejně jako všeobecně vzdělávací škola Hledaná být praktičtější mediální spotřebitele. Studenty se zájmem o kariéru v tisku žurnalistiky najdou tříd učil bývalý Los Angeles Times editoru. Oddělení je populární Mass Communications 101 Samozřejmě je přizpůsoben k obecným studentům vzdělávání a médií velkých společností, které chtějí přehled o hromadných sdělovacích prostředcích. Oddělení je v současné době rozšiřuje do třetího prostoru, public relations.

Studenti mohou získat Associates ve fakulta Udělen v médiích / Communications, Associate v Science v oboru Media / CommunicationsNebo osvědčení o absolvování v masové komunikace / public relations.... [-]


Spolupracovník umění v psychologii

Campus forma Denní studium 2 let September 2019 Spojené státy americké Glendale

Associate v Arts v oboru psychologie pro přenos stupně je navržen tak, aby připravit studenty pro přenos do čtyřletých vysokých škol a je speciálně určen k uspokojení požadavků nižší divize pro bakalářského titulu v oboru psychologie na Kalifornské státní univerzity. [+]

The Sdružovat se v Arts v oboru psychologie pro přenos Udělen je navržen tak, aby připravit studenty pro přenos do čtyřletých vysokých škol a je speciálně určen k uspokojení požadavků nižší divize pro bakalářského titulu v oboru psychologie na Kalifornské státní univerzity. Znalosti a dovednosti nabízené v tomto stupni vést studenty k rozvoji foundational znalosti v oblasti psychologie, včetně těchto témat a otázek týkajících se globální, národní a místní aspekty oboru studia.

Psychologie AA-T Stupeň vyžaduje absolvování požadavků hlavní a CSU všeobecné vzdělávání (40 jednotek) nebo IGETC (37-39 jednotek).

Všechny kurzy používané ke splnění hlavní pro Associate v míry umění musí být vyplněn se stupněm "C" nebo lepší.... [-]


Spolupracovník umění v sociálních vědách

Campus forma Denní studium 2 let September 2019 Spojené státy americké Glendale

Po dokončení tohoto programu bude student vyvinuli širokou a kritického pochopení složitých propojení mezi člověka a životního prostředí sil v jejich světě. [+]

Program Studijní výsledky:

Po dokončení tohoto programu bude student vyvinuli širokou a kritického pochopení složitých propojení mezi člověka a životního prostředí sil v jejich světě. Student bude schopen prokázat schopnosti kritického myšlení a základní porozumění komplexních vztahů mezi lidským druhem a biofyzikální životního prostředí.

Všechny kurzy používané ke splnění hlavní pro Associate v míry umění musí být vyplněn se stupněm "C" nebo lepší.

[-]

Videos

GCC on KCAL9 California Adventure TV

Contact
Adresa destinace
1500 North Verdugo Road
Glendale, California, 91208-2894 US
Social Media