Glendale Community College

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Přehled

Vysoká škola Glendale Community College, Byla založena v roce 1927 a akreditované sdružení západního vysoké školy (WASC, zkratka v angličtině), jedná se o komunitních škol ve státních univerzitách v Kalifornii systému, který nabízí dvouleté kurzy. Glendale CC nabízí stupně „sdružovat se v umění a Associate ve vědě“ a profesní krátké kurzy pro kvalifikované studenty.

Glendale má jednu z nejvyšších sazeb přenosovou komunita vysokoškolský systém v Kalifornii; mnoho studentů studovat na vysoké škole, aby se zúčastnili první dva roky bakalářský titul před přenosem na konkurenceschopné čtyřleté univerzity. V současné době má 15.000 studentů a 600 z celého světa na studentské vízum. kompletní podporu a poradenství, a flexibilní politika vstup jsou k dispozici jako součást programů útvaru pro zahraniční studenty. Vysoká škola přijímá kandidáty z celého světa.

"Fast Data"

 • Školní dva roky smíšené veřejné
 • 15.000 studentů, včetně 600 zahraničních studentů ze 50 zemí
 • Akreditace: Západní Vysoké školy asociace (WASC)
 • Nachází se v malém městečku (bezpečná a pohostinná); 16 km severně od centra Los Angeles
 • Stupně nabízeny: Associate v umění, Associate ve vědě (60 jednotek) a odborných kurzů. Kursy angličtiny (ESL) tvoří úvěrové k dispozici pro nové studenty
 • Požadavky na přijetí: absolvování vysoké školy nebo střední „C“ (v průměru 2,0 GPA) v případě přechodu z vysoké školy v USA nebo na univerzitě a osobním prohlášením
 • TOEFL: 450 v tištěné podobě, nebo 45 na iBT zkoušku. Nebo IELTS (prohlídka British Council) s 4,5 bodů
 • Školné a poplatky (akademický rok: 2016 - 2017): US $ 6.385. Kurzovné za „nerezidenta“ = US $ 205 za jednotku
 • Odhadované náklady na životní náklady (mimo areál po dobu 10 měsíců): $ 12,000
 • akademický kalendář: semiannual System (období 16 týdnů) a "sessions" short-term. Pád semestr začíná na začátku září; Pružina semestr začíná v polovině února; zimní relace začíná na začátku ledna; letní sezení začíná na konci června
 • Průměrná velikost třídy: 25 až 30 studentů
 • Učitelé a instruktoři mají magisterský a doktorský
 • Angličtina jako druhý jazyk se počítají jako úvěry, které mohou být použity v průběhu studia. Kurz zahrnuje pokročilou výuku gramatiky, psaní, mluvení a poslechu
 • Mezi nejoblíbenější předměty jsou: Arts a animace design, letectví (s koncentrací v letuška), Business Administration, komunikace, vaření, Computer Science / Information Systems, hotelový management a restaurace, Hudba, ošetřovatelství, divadlo , TV Production a výtvarného umění. Je zde 75 kurzů celkem.
 • moderní a high-tech školní areál se nachází na svahu 40 hektarů s 18 stálými budov
GCC

akademické kurzy

Glendale Community College slouží Glendale a jeho okolí od roku 1927, kde také získal vynikající pověst pro akademické kvality, která odpovídá potřebám měnícího se světa. Jako řádně uznávané instituce, Glendale CC nabízí širokou škálu akademických kurzů, odborného a krátkých kurzů. A více než 75 vysokoškolské vzdělání nabízí spolupracovník titul, spolu s širokým výběrem všeobecných vzdělávacích kurzů -allowing studentům možnost dokončit požadavky první dva roky na vysoké škole, aby bylo možné převést do třetího ročníku vysoké školy , To umožňuje zahraničním studentům ušetřit čas a peníze na své vzdělání ve Spojených státech.

Zahraniční studenti Glendale mít individuální setkání se studenty mentorů, které jim pomohou s jejich akademickými plánů a obecné orientace dovednosti potřebné k úspěchu, a pomoci jim při výběru materiálů, jako jsou studenty denního studia (12 kreditů za semestr) ,

Akademický vzdělání na vysoké škole je nabízen v malých individuálních tříd; vhodná chvíle s denní a večerní kurzy, které jsou založeny na nejnovějších technologií, vybavení laboratoří a moderních výukových metod.

Požadavky na přijetí

Zahraniční studenti musí předložit následující dokumenty s cílem uplatnit pro F-1 vízum: (1) Mezinárodní zápis forma GCC a manipulační poplatek ve výši $ 60 (2) Oficiální přepis přeložené do angličtiny (3) Výkaz o finanční podporu a výpis z bankovního účtu znázorňující rovnováhu USD 20800 - celkové náklady na akademický rok nebo 10 měsíců (4) minimální TOEFL skóre 450 (papírové) nebo 45 v novém iBT zkouška (5) prohlášení / osobní esej

Vstupné Žádost období (International Students)

 • Podzimní semestr (září) = 1 červenec
 • jarní semestr (únor) = 1 prosince

Upozornění: Tyto termíny mohou být flexibilní, obraťte se na mezinárodní studentské úřadu pro podrobnosti.

GCC

Umístění a klimatu

Glendale Community College se nachází ve městě Glendale, trezor obytné oblasti asi deset mil (20 kilometrů) severovýchodně od Los Angeles.

S kombinací moderní a tradiční, Glendale College se nachází v krásném areálu v kopcích pohoří San Rafael, kde uvidíte údolí Glendale a díly na panorama Los Angeles. Její areál se skládá z 40 ha a 18 budov, mezi nimiž jsou nové komplexní „Science Center“ a planetárium a nově zrekonstruovaná knihovna / studentské centrum, snack bar a zázemí pro vaření.

Další služby a vybavení patří rekonstruované knihovny několik laboratoří počítače, studentské zdravotní středisko, centrum pro transfer, matematický centrum / věda, moderní technologické centrum, sál pro divadelní umění, výtvarné studenti zobrazení, tělocvična a atletická dráha.

Město Glendale má populaci 200.000 obyvatel. Počasí v jižní Kalifornii je obvykle mírné a teplé po celý rok, s průměrnými teplotami v rozmezí od 15 ° C, v zimních měsících při teplotě 35 ° C v létě.

The Life International Student

Všichni začátečníci zahraniční studenti jsou povinni absolvovat speciální orientaci ještě před podzimní a jarní semestr. Doporučuje se, aby studenti dorazit alespoň dva týdny před začátkem tříd dostávají speciální poradenství, dělat zkoušky a rozvíjet osnovy. Studenti jsou vítány rektor vysoké školy, několik učitelů, zaměstnanců a zástupců pojišťoven. Dostávají podrobný návod a pomoc v procesu registrace. Všechny příslušné předpisy a imigrační postupy jsou podrobně vysvětleny. Rozřazovací test je k dispozici pro ty studenty, kteří by před orientací ne složit zkoušku. Informace o bydlení mimo areál je otevřen studentům se zájmem o apartmánech nebo kteří chtějí žít s partnerem, nebo snad s americkou hostitelskou rodinou.

Mezinárodní studentská populace Glendale je aktivní a nedílnou součástí vysoké školy komunity. Kulturní a společenské aktivity patří Mezinárodní asociace studentů vztahující se k studentské vlády, a „International Week“ každoroční jarní - kompletní s módní přehlídkou, world music, kulturní exponáty, spravedlivé a typické jídlo večeře tance. Mezinárodní úřad rovněž podporuje různé „exkurze“ do místních atrakcí jižní Kalifornii.

Místa

Glendale

Adresa, 1. řádek
1500 North Verdugo Road

91208-2894 Glendale, Kalifornie, Spojené státy americké

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium