GEOS Languages Plus

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

S GEOS Languages Plus získáte vynikající vzdělání a úžasný zážitek v zahraničí. Naše třídy a programy jsou optimalizovány s využitím nejnovějších materiálů ESL a výukových metod, takže se určitě rychle naučíte. Vaše kurzy budou vyučovat zkušení učitelé, kteří vám mohou pomoci dosáhnout vašich cílů a pokračovat na vysoké škole nebo univerzitě s naším programem Pathways ! Studenti z celého světa přicházejí do GEOSu za dostupné kurzy a programy. Nabízíme také po-class aktivity a exkurze, které vám pomohou objevit své nové město a procvičit své schopnosti angličtiny.

Máme výjimečné anglické školy v New Yorku a Los Angeles.

New York Campus

NYC je často uctíván jako umění

Naši hosté v New Yorku mají možnost vybrat si pobyt v jednolůžkovém nebo dvoulůžkovém pokoji v naší rezidenci, která se nachází v blízkosti naší školy nebo v jednom z našich multikulturních domovů. Buď si můžete vybrat z možností plné stravy (3 jídla denně) nebo polopenze (2 jídla denně).

Los Angeles Campus

Los Angeles kombinuje klimatickou brilantu s nádhernými atrakcemi. Město poskytuje snadný přístup k mnoha významným atrakcím Kalifornie, jako jsou pláže, horské oblasti, Disneyland, Six Flags Magic Mountain a Palm Springs. Kromě pozoruhodných nákupních center je Los Angeles také známá svými rozmanitými uměleckými galeriemi a uměleckými akcemi, které se odehrávají na plážích Hermosa- a Malibu.

Škola se nachází v atraktivní příměstské čtvrti, asi 30 minut od centra Los Angeles. Při studiu u nás budete ubytováni v jedné z našich rodin v základní zařízené jedno- nebo dvoulůžkovém pokoji nebo společně s dalšími studenty naší vysoké školy. Ubytování v soukromí se obvykle nachází 45-60 minut od školy pomocí veřejné dopravy.

V programu GEOS Language Plus studenti využívají rozmanitosti svých denních tříd. Jsou schopni procvičovat všechny znalosti anglického jazyka, protože každý den získají tři různé třídy. Každá třída je vyučována jiným učitelem. Kromě toho GEOS Language Plus zaručuje, že obdržíte více času v angličtině, než v běžné třídě v jiné škole, protože každý den studenti absolvují 90 minut mluvícího a poslechu.

Místa

New York

New York Campus

Costa Mesa

Los Angeles Campus