Culinary and Pastry School in Miami

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Gastronomicom kulinářský institut trénuje další generace gastronomických kuchařů za poslední desetiletí v malém, slunné město na jihu Francie. Studenti z celého světa se naučil gastronomický vaření z zkušenými šéfkuchaři, objevování nových technik a vytváření těch, které už by mohlo platit.

Francouzská kuchyně je známá po celém světě pro jeho vášeň usilovat o dokonalost tím, že respektuje tradiční techniky, zavedení nových technologií a zajištění pouze nejlepší výrobky se používá. Je to důvod, že francouzská gastronomie byla uznána UNESCO v roce 2010 jako součást světového «nehmotného kulturního dědictví".

Naším posláním je poskytovat našim studentům nejvyšší úroveň kuchařského vzdělávání a vytvořit své schopnosti k dosažení dokonalosti tím, že nabízí hands-on kurzy francouzské kuchyně a cukrárny.

Tam jsou nekonečné možnosti po celém světě, aby přijali úspěšnou kariéru v potravinách a jsme připraveni vyrobit novou generaci špičkových kuchařů.

Naši velmi zkušený a vášnivé učitelé poskytují kurzy, které budou odpovídat přísným normám michelinskou hvězdu oceněných restaurací.

Michelin je průvodce, který ocenění hvězdičkami Michelin pro excelenci na vybranou mála zařízení nejstarší a nejvíce zohledněny evropské restaurace ". Vydělávat hvězdičku Michelin je něco, co všichni fine dining kuchařů touží držet jeden den.

Michelin hodnocení hvězdičkami:

Jedna hvězdička: «Velmi dobrou restauraci ve své kategorii»

Dvě hvězdy: "Vynikající kuchyně, stojí za zajížďku»

Tři hvězdy: "Výjimečná kuchyně, stojí za zvláštní cestu» Pokud jste připraveni k dosažení excelence a splnit vaši touhu po kulinářské znalosti, zkontrolujte, zda se na naše programy na míru a kontaktujte nás ještě dnes.

Gastronomicom Institute je mezinárodní kulinářská akademie založena v roce 2004 profesionály v gastronomii a francouzské pečivo. Všichni naši učitelé se mohou pochlubit dlouholetými zkušenostmi v prestižní, high-end Gurmánská Hotel-restaurace.

Společně jsme směřovaly naše znalosti a dovednosti rozvíjet specializované programy konsolidované podle nejlepších metod výuky v těchto čtyř jedinců.

Programy zde, na naší mezinárodní kulinářské akademie, vám umožní naučit se umění vaření francouzštiny a cukrářů umělecké školy na jednu michelinskou hvězdičkou úrovni (nejlepší referencí na světě, pro vysoce kvalitní hotel-restaurace nebo restaurace).

Všechny kurzy jsou vedeny v angličtině.

PROČ tato úroveň školení?

Výběr mít třídy v naší kulinářské akademii otevře dveře do mnoha pracovních míst ve vaší zemi, a stejně jako v zahraničí. Víme také, že ve většině zemí existuje závažný nedostatek kvalifikovaných lidí v potravinářském průmyslu, zejména v gastronomii!

Škola má dva state-of-the-art kuchyně, Každé přizpůsobené tak, aby vyhovovaly buď gastronomické vaření nebo pečivo tříd, s nástroji nalézt ve většině restauračních a hotelových kuchyních.

Receptů, které si se naučil jsou založeny na ročních období a každý týden jste se zaměří na nové oblasti kuchyní nebo pečiva, od předkrmů až filetování a vaření ryby a chléb na velkolepé pokovených dezertů.

Ve třídě vaření, Chef Samuel vás naučí vše od základů, jako je vytváření perfektní vejce a holandskou omáčkou, k objevování francouzské klasiky jako cassoulet pro moderní publikum. Dozvíte se také tajemství servíroval přehlídku zastavení jídla pomocí pěny, gely a trochu věda.

V pečivu, Chef Cyril předává své znalosti světa těsta, čokolády a dezert. Dozvíte se, francouzské BOULANGERIE klasiku, jako jsou bagety a croissanty, stejně jako zvládnutí umění temperování čokolády a vytváření vrstvené dorty, které by zapůsobit i Marie Antoinetta.

V patře je společná prostor pověsit před nebo mezi třídami a třídách, kde se naučíte zvládnout francouzského jazyka, se zaměřením na technickou kuchyni slovní zásoby. Pro ty studenty, kteří již mluví francouzsky, více záloha třída je k dispozici, aby vás dál tlačit.

Škola se nachází jen pár kroků od obchodního centra v Agde, město na pobřeží Středozemního moře, nedaleko od španělských hranic. Agde je středověké město, plněné úzké uličce způsoby a fantastické nedělní trhu, kde si můžete vyzvednout čerstvé produkty, ochutnat místní speciality a praxe vaše francouzsky.

Cap d'Agde je jméno dané moře-hraničit osad jižně od centra města, a kde budete bydlet při studiu na Gastronomicom. Populární s turisty během léta, Vaše ubytování se nachází mezi jednu z největších písečných pláží na Středozemní moře a hlavního přístavu města, která je plná restaurací, obchodů a zábavních parků.

Místa

Miami

Adresa, 1. řádek
2151 Lejeune Rd, Coral Gables, Fl,
33134 Miami, Florida, Spojené státy americké