Přečtěte si oficiální popis

Gastronomicom kulinářský institut trénuje další generace gastronomických kuchařů za poslední desetiletí v malém, slunné město na jihu Francie. Studenti z celého světa se naučil gastronomický vaření z zkušenými šéfkuchaři, objevování nových technik a vytváření těch, které už by mohlo platit.

Francouzská kuchyně je známá po celém světě pro jeho vášeň usilovat o dokonalost tím, že respektuje tradiční techniky, zavedení nových technologií a zajištění pouze nejlepší výrobky se používá. Je to důvod, že francouzská gastronomie byla uznána UNESCO v roce 2010 jako součást světového «nehmotného kulturního dědictví".

Naším posláním je poskytovat našim studentům nejvyšší úroveň kuchařského vzdělávání a vytvořit své schopnosti k dosažení dokonalosti tím, že nabízí hands-on kurzy francouzské kuchyně a cukrárny.

Tam jsou nekonečné možnosti po celém světě, aby přijali úspěšnou kariéru v potravinách a jsme připraveni vyrobit novou generaci špičkových kuchařů.

Naši velmi zkušený a vášnivé učitelé poskytují kurzy, které budou odpovídat přísným normám michelinskou hvězdu oceněných restaurací.

Michelin je průvodce, který ocenění hvězdičkami Michelin pro excelenci na vybranou mála zařízení nejstarší a nejvíce zohledněny evropské restaurace ". Vydělávat hvězdičku Michelin je něco, co všichni fine dining kuchařů touží držet jeden den.

Michelin hodnocení hvězdičkami:

Jedna hvězdička: «Velmi dobrou restauraci ve své kategorii»

Dvě hvězdy: "Vynikající kuchyně, stojí za zajížďku»

Tři hvězdy: "Výjimečná kuchyně, stojí za zvláštní cestu» Pokud jste připraveni k dosažení excelence a splnit vaši touhu po kulinářské znalosti, zkontrolujte, zda se na naše programy na míru a kontaktujte nás ještě dnes.

Gastronomicom Institute je mezinárodní kulinářská akademie založena v roce 2004 profesionály v gastronomii a francouzské pečivo. Všichni naši učitelé se mohou pochlubit dlouholetými zkušenostmi v prestižní, high-end Gurmánská Hotel-restaurace.

Společně jsme směřovaly naše znalosti a dovednosti rozvíjet specializované programy konsolidované podle nejlepších metod výuky v těchto čtyř jedinců.

Programy zde, na naší mezinárodní kulinářské akademie, vám umožní naučit se umění vaření francouzštiny a cukrářů umělecké školy na jednu michelinskou hvězdičkou úrovni (nejlepší referencí na světě, pro vysoce kvalitní hotel-restaurace nebo restaurace).

Všechny kurzy jsou vedeny v angličtině.

PROČ tato úroveň školení?

Výběr mít třídy v naší kulinářské akademii otevře dveře do mnoha pracovních míst ve vaší zemi, a stejně jako v zahraničí. Víme také, že ve většině zemí existuje závažný nedostatek kvalifikovaných lidí v potravinářském průmyslu, zejména v gastronomii!

Škola má dva state-of-the-art kuchyně, Každé přizpůsobené tak, aby vyhovovaly buď gastronomické vaření nebo pečivo tříd, s nástroji nalézt ve většině restauračních a hotelových kuchyních.

Receptů, které si se naučil jsou založeny na ročních období a každý týden jste se zaměří na nové oblasti kuchyní nebo pečiva, od předkrmů až filetování a vaření ryby a chléb na velkolepé pokovených dezertů.

Ve třídě vaření, Chef Samuel vás naučí vše od základů, jako je vytváření perfektní vejce a holandskou omáčkou, k objevování francouzské klasiky jako cassoulet pro moderní publikum. Dozvíte se také tajemství servíroval přehlídku zastavení jídla pomocí pěny, gely a trochu věda.

V pečivu, Chef Cyril předává své znalosti světa těsta, čokolády a dezert. Dozvíte se, francouzské BOULANGERIE klasiku, jako jsou bagety a croissanty, stejně jako zvládnutí umění temperování čokolády a vytváření vrstvené dorty, které by zapůsobit i Marie Antoinetta.

V patře je společná prostor pověsit před nebo mezi třídami a třídách, kde se naučíte zvládnout francouzského jazyka, se zaměřením na technickou kuchyni slovní zásoby. Pro ty studenty, kteří již mluví francouzsky, více záloha třída je k dispozici, aby vás dál tlačit.

Škola se nachází jen pár kroků od obchodního centra v Agde, město na pobřeží Středozemního moře, nedaleko od španělských hranic. Agde je středověké město, plněné úzké uličce způsoby a fantastické nedělní trhu, kde si můžete vyzvednout čerstvé produkty, ochutnat místní speciality a praxe vaše francouzsky.

Cap d'Agde je jméno dané moře-hraničit osad jižně od centra města, a kde budete bydlet při studiu na Gastronomicom. Populární s turisty během léta, Vaše ubytování se nachází mezi jednu z největších písečných pláží na Středozemní moře a hlavního přístavu města, která je plná restaurací, obchodů a zábavních parků.

Programy se vyučují na:
Angličtina

Tato škola dále nabízí:

Kurzy

Culinary and Pastry School in Miami

Tento krátký program byl speciálně připraven pro jednotlivce, kteří se chtějí naučit nebo zdokonalit své znalosti v Francouzské pečivo na vyšší úrovni. Je připraven pro z ... [+]

Tento krátký program byl speciálně připraven pro jednotlivce, kteří se chtějí naučit nebo zdokonalit své znalosti v Francouzština Zákusky na vyšší úrovni. Je připraven pro začátečníky, tak i pro profesionály. V závislosti na studenta předchozí úroveň zkušenosti Období vstupy jsou odlišné.

Zápisu pro Poplatky: $ 150 Napájecí Poplatky: $ 180

Klademe důraz na to, aby naši studenti zvláštní a jedinečný zážitek na profesionální úrovni, a co nejvíce z našich zkušených pečivo učitelů rady, tipy a triky. Děláme záruka výhradně hands-o třídách na základě norem michelinskou hvězdu jeho excelence a týmové práce ve dvojicích vzájemně si pomáhat.... [-]

Spojené státy americké Miami Francie Agde
September 2019
Denní studium
1 měsíc
Campus forma
Přečtěte si více v češtině
Culinary and Pastry School in Miami

Tento krátký program byl navržen pro profesionály nebo začátečníky, kteří aspirují naučit nebo zlepšit své dovednosti a znalosti v gastronomický vaření francouzštiny s na ... [+]

Zápisu pro Poplatky: $ 150 Napájecí Poplatky: $ 180

Tento krátký program byl navržen pro profesionály nebo začátečníky, kteří aspirují naučit nebo zlepšit své dovednosti a znalosti v gastronomický vaření francouzštiny s našimi vysoce zkušených učitelů.

Vstupy Data zůstávají odlišné, pokud jste začátečník, pokročilý nebo profesionál, zkontrolujte různé přívody zde.

Naší prioritou je, že naši studenti mohou využít výuky naše jediná hvězdu Michelin vodováhy v různých oblastech, jako je tvořivost, týmová práce, hygieny a profesionální technikami vaření.

Studenti pracují v týmech po dvou pomáhat a motivovat sebe a učitelé budou podporovat studenty, aby neustále snažíme o dokonalost a dosažení svých osobních cílů.... [-]

Spojené státy americké Miami Francie Agde
September 2019
Denní studium
4 týdnů
Campus forma
Přečtěte si více v češtině
Culinary and Pastry School in Miami

Tento krátký program byl vytvořen pro "amatéry" nebo non-profesionálů, kteří jsou nadšení pro pečivo a chtějí přejít na další úroveň. ... [+]

Tento krátký program byl vytvořen pro "amatéry" nebo non-profesionálů, kteří jsou nadšení pro pečivo a chtějí přejít na další úroveň.

Naším cílem je, že naši studenti se učí mnoho nových receptů, mají zvláštní a jedinečný zážitek, a aby co nejvíce z rad našich vysoce kvalifikovaných instruktorů. Děláme záruka výhradně hands-o třídách a týmová práce ve dvojicích, aby si navzájem pomáhali.

Pondělí - pátek, bude šestnáct hodin do 8pm tematických programů budou organizovány pro každý týden a je vám k dispozici na vyžádání.

[-]
Spojené státy americké Miami Francie Agde
January 2020
Denní studium
1 - 2 týdnů
Campus forma
Přečtěte si více v češtině
Culinary and Pastry School in Miami

Tento krátký program byl speciálně připraven pro "amatéry" nebo non-profesionály, kteří chtějí objevovat vysoké standardy francouzské vaření. ... [+]

Tento krátký program byl speciálně připraven pro "amatéry" nebo non-profesionály, kteří chtějí objevovat vysoké standardy francouzské vaření.

Naše hlavní cíle jsou, že naši studenti se učí mnoho nových chutných receptů, zlepšit jejich dovednosti, mít radost vařit se zbrusu novým profesionálním vybavením a vychutnat si své zkušenosti s námi.

1 nebo 2 týdny se 4 hodiny denně, 4pm do 8pm, 5 dní v týdnu z hands-o třídách. Všechny víkendy jsou zdarma. Speciální programy založené na různá témata jsou organizovány pro každý týden a jsou k dispozici na vyžádání.

Žáci pracují ve dvojicích stimulovat a podporovat se navzájem.... [-]

Spojené státy americké Miami Francie Agde
January 2020
Denní studium
1 - 2 týdnů
Campus forma
Přečtěte si více v češtině
Culinary and Pastry School in Miami

Vypracoval jsme tento program pro profesionály a kuchaři pro začátečníky, kteří chtějí zlepšit a doladit své dovednosti ve Francouzské pečivo na jednu michelinskou hvězdu ... [+]

Vypracoval jsme tento program pro profesionály i začátečníky kuchařů, kteří chtějí zlepšit a doladit své dovednosti v Francouzština Zákusky na jedné michelinskou hvězdu úrovni.

Zápisu pro Poplatky: $ 150 Napájecí Poplatky: $ 180

Výsledky studenta bude obsahovat nové recepty portfolio, více kreativity, spoustu tipů a triků učil našich vysoce kvalifikovaných učitelů, schopnost pracovat v týmu a nezapomenutelný zážitek v Miami.

8 týdnů, 5 dní v týdnu rukou-o třídách od 11 do 3pm. Všechny víkendy jsou zdarma.

První měsíc se student začne s Gourmet programu (viz zde výše), následující se:

5. týden: Chleby, Vienn... [-]
Spojené státy americké Miami Francie Agde
February 2020
Denní studium
2 měsíců
Campus forma
Přečtěte si více v češtině
Culinary and Pastry School in Miami

Tento program byl vytvořen tak, aby odpovídala profesionály i začátečníky ", touhu učit se nebo zlepšit své dovednosti v vaření francouzštiny, tím, že poskytuje exkluzivn ... [+]

Zápisu pro Poplatky: $ 150 Napájecí Poplatky: $ 180

Tento program byl vytvořen tak, aby odpovídala profesionály i začátečníky ", touhu učit se nebo zlepšit své dovednosti v Francouzština vařeníTím, že poskytuje exkluzivní hands-o třídách na úrovni jednoho Michelin hvězdy s vysoce zkušených učitelů.

Jako výsledek naši studenti se mohou spolehnout na chutné recepty portfolia, spoustu nových vaření technik včetně tajné tipy našeho učitele, rozvoj jejich tvořivosti a jednou za celoživotní zkušenost v Miami.

Program se skládá z 8 týdnů, 5 dní v týdnu (od pondělí do pátku), 11 do 3pm.

První měsíc se student dosáhne jednoho měsíce Gourmet programu následuje jeden-měsíční program na vyšší úrovni. Spuštění druhý měsíc:... [-]

Spojené státy americké Miami Francie Agde
February 2020
Denní studium
2 měsíců
Campus forma
Přečtěte si více v češtině
Culinary and Pastry School in Miami

Tento kurz vám dává možnost dozvědět se gastronomickou techniku ​​z kuchařů ve dvou velmi odlišných částech světa, která vám umožní nejen nasákly dvojitý znalosti, ale ta ... [+]

Zápisu pro Poplatky: $ 330

Tento kurz vám dává možnost dozvědět se gastronomickou techniku ​​z kuchařů ve dvou velmi odlišných částech světa, která vám umožní nejen nasákly dvojitý znalosti, ale také prozkoumat dvojité kultury, jak začnete svou kulinářskou cestu.

To bylo připraveno pro začátečníky, odborníky a lidi, kteří se snaží změnit kariéru, a chtějí se naučit nebo zlepšit své znalosti v vaření francouzštiny nebo pečivo (jedna Michelin star úrovni). Tento speciální program bude dát studentům možnost poznat krásné město Miami a také objevit oblasti Languedoc Roussillon v jižní Francii.

Všichni naši učitelé mají dlouholeté zkušenosti v oblasti špičkových high-end hotely a / nebo restaurací.... [-]

Spojené státy americké Miami Francie Agde
September 2019
Denní studium
11 měsíců
Campus forma
Přečtěte si více v češtině