Přečtěte si oficiální popis

Leader ve vzdělávání

Od roku 2011 General Assembly přeměnila desítky tisíc kariér prostřednictvím průkopnického, zkušenostního vzdělávání v dnešních nejdůležitějších dovednostech. Když se naučíte vývoji webu, datům, designu, podnikání a dalším funkcím GA, získáte:

 • Oceněné učební osnovy a odborné instruktory, na akademické půdě a online.
 • Globální, profesionální komunita absolventů absolventů na plný a částečný úvazek ve výši 40 000 plus.
 • Kariéra je výsledkem špičkových kurzů s mentoringem na každém kroku.

Kdo jsme

General Assembly je průkopníkem v oblasti vzdělávání a profesní transformace, která se specializuje na dnešní nejdůležitější dovednosti. Vedoucím zdrojem pro školení, personální obsazení a profesní přechody, prosazujeme prosperující komunitu profesionálů, kteří se zajímají o kariéru, kterou milují.

To, co začalo jako spolupracující prostor v roce 2011, se od té doby stalo globálním vzdělávacím zážitkem s kampusy ve 20 městech a přes 35 000 absolventů po celém světě.

Jelikož jednotlivci a firmy se snaží konkurovat ve stále více technologické ekonomice, General Assembly poskytuje oceněné, dynamické školení, které uzavírá globální rozdíly v dovednostech.

Odmítnutí odpovědnosti: Zatímco General Assembly má řadu mezinárodních studentů na našich univerzitách po celém světě, nemůžeme pomoci mezinárodním studentům získat víza k účasti na našich kurzech. Pokud potřebujete vízum k účasti na kurzu General Assembly , obraťte se na místní zastupitelstvo, abyste získali požadavky a omezení. Děkuji za to, že jste považovali General Assembly za svého partnera pro vzdělávání.

Co děláme

General Assembly podporuje elitní profesionální komunitu jednotlivců a společností prostřednictvím vzdělávacích a strategických kariérních vazeb.

Vzdělávání jednotlivců

 • Vytvářejte životně důležité dovednosti na všech profesionálních úrovních
 • Spolupracujte a spojte se s elitní sítí
 • Změna a posílení své kariéry a portfolia

Nabídka příležitostí

Přemísťujeme rozdíl mezi uchazeči o zaměstnání a společnostmi, které potřebují talent s příslušnými dovednostmi.

Vzdělávací společnosti

 • Partnerství s firmami Fortune 1000
 • Individuální výcvik zaměstnanců na předávání zaměstnanců
 • Vyhrazené nájemní potrubí k získání absolventů GA

Co učíme

Poskytujeme inovativní vzdělávání pro celoživotní učení a úspěch v oblastech poptávky v dnešním rychle se měnícím technologickém hospodářství.

 • Kódování
 • UX
 • Data
 • Marketing
 • Obchod
 • Kariérní růst

Proč General Assembly

Oceněné vzdělání

Naše učební plán je vytvořen týmem odborných instruktážních návrhářů, kteří zajišťují relevantní, aktuální kurzy, které se okamžitě vztahují k oboru.

Dynamické a inovativní učení

Využíváme nejnovější technologické nástroje, které poskytují našim studentům pútavé, smíšené online a offline zkušenosti.

Růst kariéry se špičkovými zaměstnavateli

Pomáháme naší komunitě prosperovat se specializovaným týmem na plný úvazek, který získává studentům práci, partnerství a spolupráci s více než 2 500 inovativními zaměstnavateli.

Přístup do Alumni sítě GA

Spojte se s nejvyšším talentem světa jako součást naší sítě více než 35 000 absolventů a usilujte o úspěch s exkluzivní skupinou tvůrčích profesionálů.

Co dělá mimořádnou General Assembly ?


Nabízíme školení v oblasti techniky, dat, designu, podnikání a dalších/>

Dnešní složitá globální ekonomika vyžaduje kvalifikovanou pracovní sílu, která může využívat technologii k úspěchu. Robustní sada kurzů General Assembly zahrnuje všechny základní pilíře inovací, které jednotlivcům a týmům poskytují několik možností růstu a rozvoje. Nabízíme programy v oblasti tvorby webových stránek, datové vědy a analýzy, designu uživatelských zkušeností, digitálního marketingu, řízení produktů a dalších. Studenti si mohou vybrat z celé řady formátů a způsobů, které jim pomohou dosáhnout nejlepších cílů, včetně možností na plný úvazek, na částečný úvazek a krátké formy - v kampusu a online.

Máme rozsáhlou globální síť

20 areálů. 10 000 partnerů. 40 000 kurzů na plný a částečný kurz. A pak jsou stovky tisíc účastníků našich akcí a workshopů. General Assembly je globální přítomnost, absolventská síť a partneři najímání jsou tři z našich největších aktiv. Vedle kurzů určených výhradně k uspokojení potřeb zaměstnavatelů podporujeme potrubí odborníků z odvětví, kteří slouží jako instruktoři, mentori a trenéři. Tato prosperující profesionální síť pomáhá našim nedávným absolventům najít zaměstnání a vytvářet kontakty, vytvářet je pro úspěch v práci i v životě.

Přizpůsobíme se trhu

Dynamické pole, jako je věda o datech a vývoj webových aplikací, se vyvíjejí v reálném čase a průběžně provádíme pilotní, spouštěcí a západní programy s cílem reagovat na poptávku na trhu a vývoj nástrojů a technik. Náš světový tým výukových projektantů, odborníků na předměty a manažerů vzdělávacích produktů neustále aktualizuje náš obsah, aby zajistil jeho relevanci. Využíváním dat, zpětné vazby a poznatků z našich vlastních hodnocení vytváříme kurzy, které mají za následek maximální dopad na práci.

Zaměřujeme se na potřeby a vztahy zaměstnavatelů

Hluboké zaměstnavatelské vztahy byly vždy podstatnou součástí DNA General Assembly . Zhruba polovina studentů na částečný úvazek je financována zaměstnavateli, kteří chtějí, aby jejich zaměstnanci byli vyškoleni našimi odborníky, a osnovy GA se řídí potřebami průmyslu. Pomohli jsme desítkám firem Fortune 100 - a stovkám dalších podniků na celém světě - posoudit a vycvičit své talenty, na místě, on-line nebo na našich kampusech. Poskytujeme také řešení nabídek pro firmy hledající různorodé potrubí kandidátů, kteří jsou připraveni na práci, vyzbrojeni zručnostmi v poptávce.

Investujeme do přístupu a příležitostí

Jako součást našeho závazku k dostupnému a cenově dostupnému vzdělávání se zaměřujeme na vývoj programů a možností financování, abychom zajistili, že studenti budou mít prostředky a podpůrné systémy, které potřebují, aby se na GA učil. Vedle inovativních programů, jako jsou Adobe Digital Academy, Opportunity Fund, CodeBridge a TechIMPACT, které poskytují stipendia a bezplatné tréninkové programy pro nedostatečné a přehlížené talenty, spolupracujeme se zaměstnavateli a poskytovateli financování, abychom pomohli pokrýt náklady na vzdělávání. Naše inovativní hybridní a on-line ponořující programy oslovují jednotlivce, kteří žijí mimo hlavní metro oblasti a dávají jim přístup ke stejnému kvalitnímu vzdělání, které naše kampusy jsou známé.

Budování inovativních kurzů s osvědčenými výsledky

Tým výcviku světové třídy

General Assembly tým General Assembly reprezentuje elitu dnešních největších a nejjasnějších společností. Kurzy instruktorů a designérů pocházejí z prvních firem, mezi nimi Google, Amazon, Airbnb a IBM, které denně sdílejí zkušenosti a vhled do reálného světa. Členové týmu provádějí rozsáhlý vzdělávací program, který zajišťuje jejich účinnost při podpoře nových talentů.

Průběžný vývoj

Aby byla zajištěna dokonalost ve třídě a relevantnost v práci, naše instruktážní návrhové a výrobní týmy neúnavně pracují na iteraci, přizpůsobování a vyvíjení našich učebních osnov. Náš agilní proces výuky znamená, že každý z našich kurzů prochází nejméně dvěma aktualizacemi za rok. Každé nové vydání obsahuje vylepšení funkcí, vylepšený obsah a další.

Rozsah vzdělávacích cest, které odpovídají vašim cílům.

Kariéra - měnící se, na plný úvazek

Posílejte svou kariéru s přísnými, plnohodnotnými programy a zkušenými kariérovými trenéry.

Zvyšování dovedností, částečný úvazek

Zůstaňte konkurenční a relevantní se soustředěným, flexibilním učením a vyhrazenými mentory.

Třídy, workshopy, události

Zapojte se do denních, večerních a víkendových programů, které představují dovednosti, inovace a vůdce.

Naučte se v kampusu a online

Využijte robustní učební nástroje, odborné instruktory a podpůrnou komunitu v každém kroku.

Společenství tvůrců, inovátorů a zaměstnavatelů

Spojte se s absolventy

Více než 40 000 talentovaných odborníků absolvovalo naše úplné a částečné kurzy.

Rozsáhlý celosvětový dosah

Kde jste, jsme. Vytvořte vztahy online nebo na 20 globálních místech z NYC do Hongkongu.

Exkluzivní pohled zaměstnavatele

Společnost GA má více než 10 000 partnerů při náboru a vyškolení tisíců zaměstnanců Fortune 500.

Přístup k vedoucím osobám ze seznamu

350 000 navštívilo exkluzivní akce představující vizionáře jako Richard Branson a Tim Ferriss.

Programy se vyučují na:
Angličtina

Tato škola dále nabízí:

Diplom

General Assembly

Školení v oblasti kódování, designu a iteračních dovedností nezbytných pro kariéru ve vyhledávané oblasti. Sestavte integrované aplikace pro Android. Ve spolupráci se spo ... [+]

Staňte se vývojářem Androidu

Připojte se k novému vývojářskému programu Android Development a trénujte v oblasti kódování, návrhu a iteračních dovedností nezbytných pro zahájení kariéry ve vyhledávané oblasti.

Učte se od odborníků

Získejte instrukce a mentorství od profesionálních vývojářů systému Android, přičemž využíváte výhody vzájemného učení prostřednictvím přístupu založeného na komunitě.

Vytváření reálných aplikací

Přidejte integrované znalosti a dovednosti do svého sady nástrojů, jak přinášíte aplikace do života: základy UI, materiálový návrh, Java, XML, API a další.

Získejte najat... [-]

Spojené státy americké New York Atlanta Austin Boston Chicago Dallas Denver Los Angeles Santa Monica Irvine Providence San Francisco San Jose Seattle Washington Arlington Spojené království London Hongkong Hong Kong Singapur Singapore Austrálie Brisbane Melbourne Sydney USA Online  + 24 Více
Září 2019
Denní studium
12 týdnů
Kampus
Přečtěte si více v češtině

Kurzy

General Assembly

Naučte se nástroje a techniky, které potřebujete pro získání lepších rozhodnutí prostřednictvím dat, a přidejte si práci do jedné z nejžádanějších oblastí v oblasti techn ... [+]

Staňte se vědcem v oblasti dat

Naučte se nástroje a techniky, které potřebujete pro získání lepších rozhodnutí prostřednictvím dat, a přidejte si práci do jedné z nejžádanějších oblastí v oblasti technologií.

Učte se od odborníků

Vytvořte prediktivní modely tím, že se naučíte hádat, analyzovat a vizualizovat data z našeho týmu profesionálních instruktorů Data Scientist.

Získejte zkušenosti z rukou

Rozvíjení tvrdých dovedností jako Unix, Git, SQL, Python, strojové učení a modelování při vytváření vlastních datových projektů a aplikací.

Získejte najat

Využijte rostoucí poptávku po datách a využijte pokyny a zdroje našich interních kariérových trenérů, abyste vám pomohli najít práci.... [-]

Spojené státy americké New York Atlanta Austin Boston Chicago Dallas Denver Los Angeles Santa Monica Irvine Providence San Francisco San Jose Seattle Washington Arlington Spojené království London Hongkong Hong Kong Singapur Singapore Austrálie Brisbane Melbourne Sydney USA Online  + 24 Více
Duben 2020
Denní studium
12 týdnů
Kampus
Přečtěte si více v češtině
General Assembly

Pomocí nejmodernějších technik a platforem, jako jsou sociální média, placené reklamy, e-mailový marketing a Google Analytics, získáte uživatele v digitální marketingové ... [+]

Dovednosti

Získejte znalosti ve společenské reklamě a používejte Facebook, Google AdWords a Google Analytics, abyste získali význam v chování uživatelů.

Výrobní standard

Vypracujte a naplánujte kampaň řízenou datovými a platebními vyhledávacími strategiemi a měřte podle klíčových ukazatelů výkonnosti.

Velký obraz

Staňte se hnací silou vaší společnosti s využitím špičkových technik a platforem pro uvedení produktů na trh a získávání uživatelů.

Seznamte se s týmem podpory

Naše vzdělávací excelence je komunitní úsilí. Když se učíte na GA, vždy se můžete spolehnout na vlastní tým odborníků, který vám poskytne poradenství a podporu, kdykoli budete potřebovat.... [-]

Spojené státy americké New York Atlanta Austin Boston Chicago Dallas Denver Los Angeles Santa Monica Irvine Providence San Francisco San Jose Seattle Washington Arlington Spojené království London Hongkong Hong Kong Singapur Singapore Austrálie Brisbane Melbourne Sydney USA Online  + 24 Více
Únor 2020
Kombinované
10 týdnů
Kampus
Přečtěte si více v češtině
General Assembly

Master univerzální jazyk webu. Naučte se vytvářet pokročilé interaktivní zážitky z webu pomocí jazyka JavaScript. ... [+]

Dovednosti

Naučte se kódovat v jazyce JavaScript, což je rodný jazyk webu používaný vývojáři po celém světě.

Výrobní standard

Vytvářejte webovou aplikaci o jedné stránce, která přetrvává uživatelská data a spojuje se službami jako Twitter a Facebook prostřednictvím rozhraní API.

Velký obraz

Naučte se základy objektově orientovaného programování při získávání podpory od odborníků z oboru a komunity vrstevníků.

Seznamte se s týmem podpory

Naše vzdělávací excelence je komunitní úsilí. Když se učíte na GA, vždy se můžete spolehnout na vlastní tým odborníků, který vám poskytne poradenství a podporu, kdykoli budete potřebovat.... [-]

Spojené státy americké New York Atlanta Austin Boston Chicago Dallas Denver Los Angeles Santa Monica Irvine Providence San Francisco San Jose Seattle Washington Arlington Spojené království London Hongkong Hong Kong Singapur Singapore Austrálie Brisbane Melbourne Sydney USA Online  + 24 Více
Únor 2020
Kombinované
10 týdnů
Kampus
Přečtěte si více v češtině
General Assembly

Získají základy strojového učení, které předpovídají, co se děje: Předpovědět vzory z velkých množin dat pomocí Pythonu. ... [+]

Dovednosti

Použijte program Python k vyhledávání databází a předpovídání vzorků.

Výrobní standard

Vytvářet statistické modely - regrese a klasifikaci - které generují použitelné informace ze základních dat.

Velký obraz

Získejte základy strojového učení a využijte sílu dat, abyste mohli předpovědět, co se děje.

Seznamte se s týmem podpory

Naše vzdělávací excelence je komunitní úsilí. Když se učíte na GA, vždy se můžete spolehnout na vlastní tým odborníků, který vám poskytne poradenství a podporu, kdykoli budete potřebovat.

Instruktoři

Zjistěte si rámce, nástroje, slovní zásobu a osvědčené postupy od učitele, jehož každodenní práce vyžaduje profesionální používání.... [-]

Spojené státy americké New York Atlanta Austin Boston Chicago Dallas Denver Los Angeles Santa Monica Irvine Providence San Francisco San Jose Seattle Washington Arlington Spojené království London Hongkong Hong Kong Singapur Singapore Austrálie Brisbane Melbourne Sydney USA Online  + 24 Více
Únor 2020
Kombinované
10 týdnů
Kampus
Přečtěte si více v češtině
General Assembly

Naučte se prezentovat a komunikovat datově řízené statistiky prostřednictvím SQL, Excel a Tableau. Vytvořte vizualizace dat a ovládací panely. ... [+]

Velký obraz

S jistotou - a bránit - kritická rozhodnutí s využitím výsledků analýzy dat.

Dovednosti, nástroje,

Použijte aplikace Excel, SQL a Tableau ke zjišťování trendů a řízení obchodních rozhodnutí s reálnými daty.

Analýza v praxi

Sdílejte své postřehy a vyprávějte zajímavé příběhy pomocí vizualizací dat a dashboardů.

Seznamte se s týmem podpory

Naše vzdělávací excelence je komunitní úsilí. Když se učíte na GA, vždy se můžete spolehnout na vlastní tým odborníků, který vám poskytne poradenství a podporu, kdykoli budete potřebovat.

Instruktoři

Zjistěte si rámce, nástroje, slovní zásobu a osvědčené postupy od učitele, jehož každodenní práce vyžaduje profesionální používání.... [-]

Spojené státy americké New York Atlanta Austin Boston Chicago Dallas Denver Los Angeles Santa Monica Irvine Providence San Francisco San Jose Seattle Washington Arlington Spojené království London Hongkong Hong Kong Singapur Singapore Austrálie Brisbane Melbourne Sydney USA Online  + 24 Více
Leden 2020
Kombinované
10 týdnů
Kampus
Přečtěte si více v češtině
General Assembly

Průvodce výrobkem prostřednictvím jeho životního cyklu prostřednictvím štíhlých metodologií, které poskytují životaschopné, tržně připravené produkty, které předvídají po ... [+]

Dovednosti

Aplikujte osvědčené postupy správy produktů na produkty a funkce, které řeší skutečné problémy vašich zákazníků.

Vytvořte cestovní mapu produktu

Vytvořte plán, obchodní plátno, MVP, klíčové metriky, personas, wireframing a plán řízení zainteresovaných stran.

Vyvine metriky pro měření úspěšnosti

Rozšiřte schopnost spouštět životaschopné a tržně připravené produkty, které předvídají potřeby uživatelů tím, že rozhodují tvrdě a pracují se zúčastněnými stranami.

Seznamte se s týmem podpory

Naše vzdělávací excelence je komunitní úsilí. Když se učíte na GA, vždy se můžete spolehnout na vlastní tým odborníků, který vám poskytne poradenství a podporu, kdykoli budete potřebovat.... [-]

Spojené státy americké New York Atlanta Austin Boston Chicago Dallas Denver Los Angeles Santa Monica Irvine Providence San Francisco San Jose Seattle Washington Arlington Spojené království London Hongkong Hong Kong Singapur Singapore Austrálie Brisbane Melbourne Sydney USA Online  + 24 Více
Únor 2020
Kombinované
10 týdnů
Kampus
Přečtěte si více v češtině
General Assembly

Použijte HTML5, CSS3, JavaScript, jQuery, GitHub a Sublime Text k naprogramování a uspořádání interaktivních webových stránek, které budou plně reagovat. ... [+]

Dovednosti

Použijte HTML5, CSS3, JavaScript, jQuery, GitHub a Sublime v koncertě.

Výrobní standard

Vybudujte plně reagující, interaktivní webové stránky, které se odlišují od obvyklých šablon.

Velký obraz

Pochopte, jak šikovná kombinace programování a uspořádání ovládá web, který vidíme - a jak spolupracují týmy na jejich vytváření.

Seznamte se s týmem podpory

Naše vzdělávací excelence je komunitní úsilí. Když se učíte na GA, vždy se můžete spolehnout na vlastní tým odborníků, který vám poskytne poradenství a podporu, kdykoli budete potřebovat.

Instruktoři

Zjistěte si rámce, nástroje, slovní zásobu a osvědčené postupy od učitele, jehož každodenní práce vyžaduje profesionální používání.... [-]

Spojené státy americké New York Atlanta Austin Boston Chicago Dallas Denver Los Angeles Santa Monica Irvine Providence San Francisco San Jose Seattle Washington Arlington Spojené království London Hongkong Hong Kong Singapur Singapore Austrálie Brisbane Melbourne Sydney USA Online  + 24 Více
Únor 2020
Kombinované
10 týdnů
Kampus
Přečtěte si více v češtině
General Assembly

Ponořte se hluboko do Swift, Xcode, dat, mobilního designu a dalších, abyste spustili novou kariéru a vytvořili skvělé produkty pro App Store. ... [+]

Staňte se vývojářem systému iOS

Ano, na to je aplikace. A to. A to. Mobilní aplikace nabízejí nespočet denních transakcí v práci a hře - a poptávka po kvalifikovaných tvůrcích nikdy nebyla větší. Náš nový program iOS Development Immersive vás vycvičí v dovednostech týkajících se kódu, designu a iterací, které potřebujete k tomu, abyste se dostali do této konkurenční oblasti.

Učte se od odborníků

Získejte instrukce a mentor od nejlepších vývojářů iOS a spojte se s prosperující komunitou profesionálů a profesionálů GA.

Vytváření reálných aplikací

Vytvořte produkty připravené k použití v App Store a získáte klíčové znalosti z oboru a specializované dovednosti v oblasti Swift, Xcode, mobilního designu a další.... [-]

Spojené státy americké New York Atlanta Austin Boston Chicago Dallas Denver Los Angeles Santa Monica Irvine Providence San Francisco San Jose Seattle Washington Arlington Spojené království London Hongkong Hong Kong Singapur Singapore Austrálie Brisbane Melbourne Sydney USA Online  + 24 Více
Září 2019
Denní studium
12 týdnů
Kampus
Přečtěte si více v češtině
General Assembly

Použijte nástroje jako Adobe Illustrator, Sketch a InVision k vytvoření dokumentace UX pro digitální produkt; provádět výzkum s cílem získat přehled o chování zákazníků. ... [+]

Dovednosti

Použijte průmyslové standardní nástroje, jako jsou Sketch a Invision, k prototypům a návrhovým řešením.

Výrobní standard

Sestavte kompletní sadu dokumentace UX pro digitální produkt od uživatelských osob a drátových rámů až po interaktivní prototypy.

Velký obraz

Připojte se a zprostředkujte, jak mohou nahlédnout do chování zákazníků - od problémů až po řešení - optimalizovat jakýkoli produkt nebo službu.

Seznamte se s týmem podpory

Naše vzdělávací excelence je komunitní úsilí. Když se učíte na GA, vždy se můžete spolehnout na vlastní tým odborníků, který vám poskytne poradenství a podporu, kdykoli budete potřebovat.... [-]

Spojené státy americké New York Atlanta Austin Boston Chicago Dallas Denver Los Angeles Santa Monica Irvine Providence San Francisco San Jose Seattle Washington Arlington Spojené království London Hongkong Hong Kong Singapur Singapore Austrálie Brisbane Melbourne Sydney USA Online  + 24 Více
Leden 2020
Kombinované
10 týdnů
Kampus
Přečtěte si více v češtině
General Assembly

Začněte svou kariéru v UX se základem v oblasti výzkumu a designu, od osobností po prototypy. Vytvořte portfolio bohaté na inovativní pohledy. ... [+]

STAR UX DESIGNER V 10 TÝDNICÍCH

Uživatelský zážitek z designu uživatelských zkušeností je vytvořen špičkovými odborníky v oboru s konkrétním zaměřením na to, aby vám pomohl přejít do kariéry designu UX.

Učte se od odborníků UX

Zúčastněte se kurzů navržených a vyučovaných některými z nejlepších návrhářů UX v oboru.

Vytvořte své portfolio

Aplikujte své dovednosti UX přes pět třídních projektů a vybudujte pracovní portfolio.

Získejte úlohu UX

Staňte se žákyněm nebo juniorským návrhářem UX.

Podpora kariéry

Poskytujeme každému z našich absolventů absolventů školení o připravenosti na práci, vztahy k zaměstnavatelům a příležitosti k vylepšení nových dovedností.... [-]

Spojené státy americké New York Atlanta Austin Boston Chicago Dallas Denver Los Angeles Santa Monica Irvine Providence San Francisco San Jose Seattle Washington Arlington Spojené království London Hongkong Hong Kong Singapur Singapore Austrálie Brisbane Melbourne Sydney USA Online  + 24 Více
Únor 2020
Denní studium
10 týdnů
Kampus
Přečtěte si více v češtině
General Assembly

Aplikovat základní nástroje vizuální komunikace ー typografie, barvy a rozvržení ー navrhnout krásné digitální produkty ve Photoshopu. ... [+]

Dovednosti

Aplikujte výkonné funkce aplikace Photoshop na digitální návrh produktu.

Výrobní standard

Začněte s nápadem a nástěnnou tabule: skončete s produkčním připraveným mockupem reagující webové stránky.

Velký obraz

Uchopte, jak účinná vizuální komunikace - od párování písem k stylovým dlaždicím - pomáhá překládat přesvědčivé nápady v jakémkoli týmu, v jakémkoli oboru.

Seznamte se s týmem podpory

Naše vzdělávací excelence je komunitní úsilí. Když se učíte na GA, vždy se můžete spolehnout na vlastní tým odborníků, který vám poskytne poradenství a podporu, kdykoli budete potřebovat.

Instruktoři

Zjistěte si rámce, nástroje, slovní zásobu a osvědčené postupy od učitele, jehož každodenní práce vyžaduje profesionální používání.... [-]

Spojené státy americké New York Atlanta Austin Boston Chicago Dallas Denver Los Angeles Santa Monica Irvine Providence San Francisco San Jose Seattle Washington Arlington Spojené království London Hongkong Hong Kong Singapur Singapore Austrálie Brisbane Melbourne Sydney USA Online  + 24 Více
Únor 2020
Kombinované
8 týdnů
Kampus
Přečtěte si více v češtině
General Assembly

Zjistěte si dovednosti, abyste se stali vedoucím webovým vývojářem na plnoúrovňové úrovni a získáte přístup k vyhrazeným službám v této inovativní službě ... [+]

Začněte svou kariéru ve vývoji webových aplikací

Naučte se a aplikujte dovednosti, které potřebujete k zahájení kariéry v kódu.

Znáte své věci

Naučte se nejoblíbenější dovednosti v oblasti techniky, od jazyka JavaScript až po rails, s pokyny od našeho týmu zkušených instruktorů.

Rozvíjet nové dovednosti

Vytvářejte skutečné weby, API a aplikace řízené daty a zároveň spolupracujte se spolužáky na řadě projektů.

Získejte najat

Spusťte svou novou kariéru ve vývoji webových stránek s podporou našich kariérových poradců v každém kroku hledání zaměstnání.

Podpora kariéry

Poskytujeme všem našim absolventům absolventů přístup k školení o připravenosti na práci, vazbám na zaměstnavatele a příležitostem ke zdokonalování nových dovedností.... [-]

Spojené státy americké New York Atlanta Austin Boston Chicago Dallas Denver Los Angeles Santa Monica Irvine Providence San Francisco San Jose Seattle Washington Arlington Spojené království London Hongkong Hong Kong Singapur Singapore Austrálie Brisbane Melbourne Sydney USA Online  + 24 Více
Leden 2020
Denní studium
12 týdnů
Kampus
Přečtěte si více v češtině