Georgia Northwestern Technical College

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Georgia Northwestern Technical College , jednotka systému Technical College v Gruzii, poskytuje kvalitní technické vzdělávání a možnosti rozvoje pracovní síly podporující úspěch studentů v komunitách severozápadního Gruzie. Vysoká škola dosahuje svého poslání tím, že nabízí technickou a akademickou výuku prostřednictvím tradičních a distančních vzdělávacích metod, které vedou k přidruženým titulům, diplomům a certifikátům o kreditních programech, jakož i prostřednictvím neúvěrového dalšího vzdělávání, ekonomického rozvoje a služeb vzdělávání dospělých.Georgia Northwestern Technical College existuje, aby poskytovala vzdělávání a školení dovedností ve prospěch naší komunity.

Vysoká škola dosahuje svého poslání tím, že nabízí technickou a akademickou výuku prostřednictvím tradičních a distančních vzdělávacích metod, které vedou k přidružení titulů, diplomů a osvědčení o kreditních programech, jakož i prostřednictvím neúvěrového dalšího vzdělávání, ekonomického rozvoje a služeb vzdělávání dospělých.

Georgia Northwestern Technical College existuje, aby poskytovala vzdělávání a školení dovedností ve prospěch naší komunity.

Místa

Online Spojené státy americké

Adresa, 1. řádek
Maurice Culberson Drive Southwest,1
30161 Rome, Gruzie, Spojené státy americké

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium