Hillsboro Aero Academy

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Vyrůstali jsme se snem létat, příliš.

To je důvod, proč Hillsboro Aero Academy nabízí výjimečné vrtulníkem a pilot letounu školení profesionální pro studenty z celého světa. 37 let, studenti použili zkušenosti Naše letecká škola a celosvětovou pověst se obrátit jejich kariérní sny v realitu.

Jsme jedním z největších škol vrtulníků a letové ve Spojených státech a našich absolventů jsou létání pro operátory po celém světě.

Deset důvodů, proč Nastartujte svou kariéru v Hillsboro

 1. ZKUŠENOSTI OTÁZKY
  Máme 37 let zkušeností výcviku profesionálních pilotů z více než 75 zemí. Naše schválený FAA FAR Part 141 a Part vzdělávací programy 61 pilotních posílat vám stoupající do vaší kariéry.

 2. Reálný svět Letové PROSTŘEDÍ
  Létání v reálném světě znamená, že čelí měnící se prostředí a náročným povětrnostním podmínkám jedinečné letové prostředí na pacifickém severozápadě připraví vám za vaši kariéru.

 3. Vaše bezpečnost je naší prioritou
  Naše škola se zaměřuje na vaši bezpečnost a my jsme první část 141 primární letecká škola (akademie) s IS-BAO akreditaci Mezinárodní rady Business Aviation. Bezpečnost je pro nás víc než způsob létání, je to část naší osnov a klíčový prvek každého z tréninku našeho studenta.

 4. Kamarádství a komunita
  Když zvolíte Hillsboro, můžete si vybrat leteckou školu, která se stará o své individuální úspěch a připojit se k celosvětové síti pilotů z více než 75 zemí, kteří letí různé mise po celém světě.

 5. LETECKÉ & VRTULNÍK OPERATOR SPOJENÍ
  S 37 let zkušeností výcvik profesionálních pilotů, máme pověst pro vytváření vysoce kvalitních piloty a připojení, které vám pomohou přijmout, že první krok ve své kariéře. Naše síť pro absolventy obepíná celý svět a pomáhá otevřené dveře pro naše studenty.

 6. MEZINÁRODNÍ vízového postupu pro studenty
  Máme zkušenosti výcvik pilotů z celého světa a nabízejí studentské vízum programů, včetně F-1 vízum, které vám dává možnost trénovat a získat pilotní práci v USA před přijetím další krok ve své kariéře.

 7. Vysokoškolské vzdělání PROGRAMY
  Nabízíme dvou a čtyřletých studijních programů pro piloty přes Portland Community College a Embry Riddle Aeronautical University Portland kampusu, takže můžete předem své letecké vzdělání.

 8. VA-schválené letové SCHOOL
  Američtí vojenští veteráni mohou využít své výhody GI Bill v naší letecké škole-vybírá z letového výcviku studijních programů a další možnosti.

 9. Pay as you go
  Necháme našim studentům pay as you go pro letecký výcvik, což znamená, že jste není nutné vložit peníze na svůj účet před zahájením výcviku. Studenti jsou pouze povinni zaplatit zůstatek po dokončení každé lekce.

 10. NO SALES TAX
  Neexistuje žádná daň z prodeje účtována v Oregonu, kde jsou umístěny všechny naše areálech. To může přidat až ke značným úsporám na svém leteckém výcviku, aniž by zaplatil tyto zvláštní daně účtované v téměř každého jiného státu.

Naším posláním je, aby se váš sen letět do Kariéra

Zvolíte-li Hillsboro Aero akademie, dostanete FAA schválený vrtulník nebo letadlo pilotní výcvik opírající se o 37 let zkušeností. Poté, co absolvent, jste připojeni k celosvětové síti pilotů zájem o váš úspěch.

Akreditace

Jsme akreditovaná letecká škola. To znamená, že Hillsboro Aero akademie akreditovanou školu, letce pokročilosti Center, se koná na vysoké úrovni akreditujícím komise Kariéra škol a vysokých škol, a musíme zálohovat veškerá tvrzení děláme kolem našeho tréninku. Jsme schválený FAA spravovat FAR Part 141 výcvik a máme také mezinárodní normy pro akreditaci činnosti provozovatelů letadel.

Místa

Hillsboro

Hillsboro

Adresa, 1. řádek
3565 NE Cornell Rd.

OR 97124 Hillsboro, Oregon, Spojené státy americké

Troutdale

Adresa, 1. řádek
911 NW Graham Rd.

97060 Troutdale, Oregon, Spojené státy americké

Prineville

Adresa, 1. řádek
4400 SW Airport Rd.

97754 Prineville, Oregon, Spojené státy americké