Hibbing Community College

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Hibbing Community College ( HCC ) je dvouletá komplexní komunitní vysoká škola nabízející první dva roky vašeho čtyřletého titulu a širokou škálu kariérních programů vedoucích k okamžitému zaměstnání.

Na Hibbing Community College najdete vysoce kvalitní vzdělání a profesní školení s bonusem - osobní pozornost. Najdete příležitosti získat znalosti, naučit se nové dovednosti, objevit skryté potenciály, rozvíjet vůdčí schopnosti a setkat se s novými přáteli.

Na Hibbing Community College známe vaše jméno. Známe vaše cíle - a pomáháme vám je dosáhnout. Malé třídy, specializovaná fakulta a přátelská rodinná atmosféra vytvářejí skvělé prostředí pro objevování možností a objevování vaší jedinečné jedinečnosti.

Hibbing Community College poskytuje život měnící vzdělávání a příležitosti v prostředí dynamického učení. Hibbing Community College snaží poskytovat kvalitní vzdělávací, kulturní, ekonomické, environmentální a technologické vedení.

Higher Learning Commission akredituje Hibbing Community College .

Místa

Hibbing

Adresa, 1. řádek
East 25th Street,1515
55746 Hibbing, Minnesota, Spojené státy americké

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Programy

V současné době žádné programy k zobrazení

Upřesněte vyhledávání výše, podívejte se na naše oblíbené níže uvedených kategorií nebo provést vyhledávání podle klíčových slov.


... or simply by choosing your degree: