Přečtěte si oficiální popis

Americký vysokých školách je blíž než si myslíte ... Dosáhnout svého snu! Studium na Hillsborough Community College v Tampa Bay na Floridě!

Hillsborough Community College (HCC) je akreditovaná, komunitní škola s pěti areály se nacházejí v živém nábřeží města Tampa, Florida a okolní Hillsborough County. Tento region Tampa Bay je domovem nádherné mořský život, sportovní atrakce, world-class kulturních zařízení, a velké nákupy a stolování. Najdete širokou škálu outdoorových aktivit, včetně táboření, pěší turistika, jízda na koni, cyklistika, rybaření, potápění, plachtění, lodičky, a jízda na kajaku. Tampa se může pochlubit atrakcí, jako je Busch Gardens, Florida Aquarium, Zoo v parku Lowry Park a Muzeum vědy a průmyslu. Populární Florida zábavní parky, jako je Walt Disney World, Universal Studios a SeaWorld jsou jen krátké jízdy. Užíváme si celoročního slunce, živou kulturní scénu, některé z nejlepších pláží na světě, sporty všeho druhu a vynikající možnosti vyššího vzdělání.

Zveme vás k nám ... Užijte si dobrý život v Tampa Bay, Florida!

Univerzita Převod Program: Začněte u HCC! Nikam!

HCC je skvělé místo pro start pro zahraniční studenty, kteří sní o vydělávat 4-leté bakalářské studium ve Spojených státech. Pomůžeme vám, aby prozkoumala všechny své možnosti na univerzitě, zatímco vy dokončit své první dva roky univerzitního studia u nás. Pokud chcete, aby se zúčastnil selektivní 4-leté College, liberálně-arts institucí, celonárodně-zařadil univerzity, nebo škola Ivy League, HCC vám pomůže se tam dostat!

Proč si vybrat HCC?

Bezproblémová transfer do čtyřletého univerzitě Cenově dostupné školné a flexibilní splátky plány Populární zábavní parky v blízkosti, jako je Walt Disney World, Universal Studios a SeaWorld Personalizované, kvalitní výuka, s malými žáků ve třídě a vynikající fakulty Intenzivní anglické programy, které vám pomohou připravit pro úspěch v kurzech vysokoškolské úrovni Kulturně rozmanité společenství, včetně zahraničních studentů z více než 60 zemí Centrum pro mezinárodní vzdělávání věnována Vaši podporu, pohodu a úspěch

On-Campus bydlení na Hawks přistání

Volba bydlení je jedním z nejdůležitějších rozhodnutí, která učiní před zahájením studium na HCC, ale to nemusí být nejtěžší jedno!

Hawks Landing apartmány nabízejí velkou hodnotu, výhodnou polohu, a co je nejdůležitější, zábavný životní a studijní atmosféra! Bytový komplex se nachází jen pár bloků od obchodů a restaurací a v docházkové vzdálenosti od Raymond James Stadium, domov pro Tampa Bay Buccaneers, a Steinbrenner Field, jarní přípravy domov 2009 Baseball World Series mistrů, New York Yankees. Nachází se v blízkosti Dale Mabry Campus, Hawks Landing studentské apartmány mají plně vybavené 1, 2 a 4-ložnice / bytových jader s výbornou občanskou vybaveností.

Soukromý, prostorná ložnice s bezplatným internetem a kabelovou TV Vlastní koupelna Společná luxusní kuchyně, zařízený obývací pokoj Plnohodnotná pračka / sušička Resort-styl bazén a hřiště na plážový volejbal State-of-the-art fitness centrum Počítačová učebna s tiskárnami a studijních stanic Video herna a společenské aktivity

Studentský život

Zapojení Campus je skvělý způsob, jak co nejvíce ze svého vysokoškolský zážitek! Studenti mohou zvýšit svou kariéru a vzdělávací příležitosti účastí v areálu aktivit a organizací. HCC nabízí řadu příležitostí pro studenty rozšířit své obzory prostřednictvím kulturních a speciálních akcích na každém areálu, zapojit se do vysoké školy života a najít si nové kamarády!

atletika programu HCC poskytuje zahraničním studentům s přídavným příležitost obohatit své vysokoškolské zkušenosti prostřednictvím meziuniverzitní sporty, včetně pánské a dámské basketbal, baseball pánského a dámského softbal, volejbal a tenis. HCC týmy jsou zařazeny na národní úrovni a vyhrál několik šampionátů.

Centrum pro mezinárodní vzdělávání: Váš domov daleko od domova!

V HCC, jsme velmi hrdí na naše kulturní a mezinárodní rozmanitost, a pevně věříme v důležitost mezinárodního vzdělávání. Zajišťujeme speciální mezinárodních programů a služeb pro naše mezinárodní studenty a naše domácí studenty, a to prostřednictvím našeho Centra pro mezinárodní vzdělávání. Centrum vytváří prostředí pro výuku, který připravuje studenty pro stále více propojeném a měnícím se světě.

Pro naše zahraniční studenty, což představuje více než 60 národů, zjistíte, že Center poskytuje celou řadu služeb na podporu vašich individuálních potřeb při návštěvě HCC, od začátku do konce! To zahrnuje pokyny týkající se přijetí, víza, orientace, akademiky, bydlení a převedení na čtyři roky vysoké školy nebo univerzity.

Použít dnes!

Zahraniční studenti mohou požádat o Pádu (srpen), Spring (leden), nebo v létě (květen) semestry. Těšíme se na vás přivítat na Hillsborough Community College! Chcete-li požádat o další informace, vyplňte poptávkový formulář a my budeme reagovat na vás přímo.

Programy se vyučují na:
  • Angličtina

Tato škola dále nabízí:

Diplomovaný specialista přírodních věd

Hillsborough Community College

... [+]

[-]
Spojené státy americké Tampa
Září 2019
Angličtina
Denní studium
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Hillsborough Community College

Program v poradenství a sociálních služeb připravuje studenty na práci v oblasti poradenství a sociální péče, sociální práce a rehabilitaci. Absolventi jsou zaměstnáni v ... [+]

Dělat rozdíl v lidské životy

HCC nabízí ASdegree v poradenství a sociálních služeb na svém Dale Mabry Campus.

Program v poradenství a sociálních služeb připravuje studenty na práci v oblasti poradenství a sociální péče, sociální práce a rehabilitaci. Absolventi jsou zaměstnáni v nejrůznějších komunitních agentur, které slouží klientům všech věkových kategorií.

Absolventi programu splnit akademické požadavky, aby se stal certifikovaným Human Service Professionals.

Absolventi najdou uplatnění na klinikách s duševním zdravím, na půli cesty domů, léčeben, spravedlnost programů trestné, domácí násilí agentur, dětské vybavení, starší programy péče av ostatních druhů agentur.... [-]

Spojené státy americké Tampa
Září 2019
Angličtina
Denní studium
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Hillsborough Community College

Program Database Technology poskytuje studentům obecný přístup k návrhu databáze, programování a správu. ... [+]

Program Database Technology poskytuje studentům obecný přístup k návrhu databáze, programování a správu.

Obecné požadavky na vzdělávání ENC 1101 English Composition I - 3 cr. ENC 1102 English Composition II - 3 cr. Matematika Všeobecné vzdělávání (transfer) - 3 cr. Humanitní vědy Všeobecné vzdělávání - 3 cr. Sociální vědy Všeobecné vzdělávání - 3 cr. Program povinných předmětů CGS 1000 * Výpočetní technika a technologie - 3 kr. CGS management 1103 Project - 3 cr. CGS 2301 Management Information Systems - 3 kr. CGS 2541 Database Design - 3 cr. CIS Analysis 2321 Systems - 3 cr. CNT 1401 Úvod do zabezpečení sítě - 3 cr. COP 1000 programování Logic - 3 cr. CTS 1305 Úvod do sítě - 3 cr. CTS 2440 programování databází SQL - 3 cr. CTS 2441 Database Administration I - 3 cr. CTS 2442 Database Administration II - 3 cr. CTS 2445 programování databází Advanced - 3 cr. CTS 2939 Database Technology Capstone - 3 cr. Computer Science Volitelné - 9 kr. ... [-]
Spojené státy americké Tampa
Září 2019
Angličtina
Denní studium
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Hillsborough Community College

Obchodní dovednosti mohou otevřít mnohé dveře, s obrovskými možnostmi kariéry z investic a bankovnictví marketingu a public relations. obchodní programy HCC je naučit zák ... [+]

Obchodní dovednosti mohou otevřít mnohé dveře, s obrovskými možnostmi kariéry z investic a bankovnictví marketingu a public relations. obchodní programy HCC je naučit základům provozování efektivního podnikání, umístění za úspěšnou budoucnost.

Obecné požadavky na vzdělávání ANT 2000 Úvod do antropologie ..... 3 cr. ENC 1101 English Composition I ................ 3 cr. MGF 1106 témat z matematiky ................ 3 cr.

Vyberte 6 kreditních hodin některou z následujících možností:

ENL 2012 Britská literatura 1800 ............ 3 kr. ENL 2022 Britská literatura: 1800 až po současnost ..... 3 kr. HUM 2210 Svět vědy: pravěku až raného novověku .... 3 kr. HUM 2230 Svět vědy: raného novověku až po současnost ... 3 cr. HUM 2410 Asian humanitní .................... 3 cr. HUM 2420 Africká humanitní ................. 3 cr. HUM 2461 Latinské Ameriky humanitní .... 3 kr. LIT 2110 Světová literatura do 1650 ........ 3 kr. LIT 2120 Světová literatura: 1650 až po současnost ...... 3 kr. REL 2300 Úvod do religionistiky .......... 3 cr. Program povinných předmětů Cizí jazyk ............................. 4 cr. ACG 2021 Finanční účetnictví ........ 3 cr. ECO 2013 Základy makroekonomie ...... 3 kr. FIN 2001 Základy financí .......... 3 cr. FIN 2051 Mezinárodní finanční management ...... 3 cr. GEB 1011 Úvod do podnikání ...... 3 kr. GEB 1214 obchodní komunikace a technologie ...... 3 kr. GEB 2350 Úvod do International Business Essentials ...... 3 cr. GEB 2351 International Business Fiktivní firma ...... 3 cr. GEB 2370 Úvod do mezinárodní obchodní politika Problémy .... 3 cr. MAN 1021 Principy řízení ...... 3 cr.... [-]
Spojené státy americké Tampa
Září 2019
Angličtina
Denní studium
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Hillsborough Community College

Tento převod track je určen pro studenty, kteří chtějí pokračovat stupeň čtyřletý v podnikání se specializací v takových oblastech, jako je účetnictví, ekonomie, finance, ... [+]

Tento převod track je určen pro studenty, kteří chtějí pokračovat stupeň čtyřletý v podnikání se specializací v takových oblastech, jako je účetnictví, ekonomie, finance, pojištění, marketingu a managementu. Kariéry patří různé manažerské pozice v téměř každém obchodě a průmyslu, jako jsou prodeje, účetní, práce vyjednavače a majitelem firmy.

POZNÁMKA 1: Tento seznam je orientační. Obraťte se na poradce nebo poradce pro všeobecné vzdělávání a doporučených kurzů / volitelných k tomuto převodu trati, nebo se obraťte na příslušnou radí příručka na webových stránkách HCC (http://www.hccfl.edu/ssem/advising-guides.aspx). ... [-]

Spojené státy americké Tampa
Září 2019
Angličtina
Denní studium
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Hillsborough Community College

Stupeň AS.ADCT není specifická pro jakékoliv jedné oblasti zaměstnanosti v rámci návrhu budovy a stavebnictví. Programy Technický obsah kurzu odpovídá stavu Floridy v kri ... [+]

Stupeň AS.ADCT není specifická pro jakékoliv jedné oblasti zaměstnanosti v rámci návrhu budovy a stavebnictví. Programy Technický obsah kurzu odpovídá stavu Floridy v kritériích získání autorizované firmě u některého z třech různých úrovních.

Je také nutné pracovní zkušenosti na úrovni licence žádá předtím, než se student může sedět na státní Contractors licenční zkoušky. Absolventi byly také použity jako CAD techniků v architektonických a inženýrských firem, jako testovací materiál technici, jako členové týmu v pozemních geodetických firem, nebo jako inspektorů pro místní, okresní a státní vlády.

AS.ADCT Technický obsah předmětu a Sequence ... [-]
Spojené státy americké Tampa
Září 2019
Angličtina
Denní studium
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Hillsborough Community College

Tento program připravuje studenty na zaměstnání, jako jsou stolní vydavatele, výtvarník, elektronický vydavatel, ilustrátor, multimediální specialista, multimediální prez ... [+]

Tento program připravuje studenty na zaměstnání, jako jsou stolní vydavatele, výtvarník, elektronický vydavatel, ilustrátor, multimediální specialista, multimediální prezentace developera, rozhraní návrhář, počítač, grafický designér, a projektový manažer.

Obecné požadavky na vzdělávání

POZNÁMKA: tyto požadavky všeobecného vzdělávání se vztahují na herní design a vývoj a multimediální Developer.

ENC 1101 English Composition I - 3 cr. ENC 1102 English Composition II nebo Social Science všeobecně vzdělávacích - 3 cr. Matematika Všeobecné vzdělávání (transfer) - 3 cr. Humanitní vědy Všeobecné vzdělávání - 3 cr. Sociální vědy Všeobecné vzdělávání - 3 cr. ... [-]
Spojené státy americké Tampa
Září 2019
Angličtina
Denní studium
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Hillsborough Community College

Pracovník v Science v oboru Business Administration a management připravuje studenty se domnívat, řízení nebo pozice v oblasti dohledu v oblasti obchodu, průmyslu a vládě ... [+]

Pracovník v Science v oboru Business Administration a management připravuje studenty se domnívat, řízení nebo pozice v oblasti dohledu v oblasti obchodu, průmyslu a vládě. Poskytuje základní dovednosti v širokém spektru podnikových funkcí, včetně účetnictví, používání počítače, managementu a marketingu.

POZNÁMKA: Začátek Fall Term 2000 musí být všichni absolventi tohoto programu formulovat do bakalářského titulu Obchodně podnikatelská fakulta v určeném univerzitním programu v rámci poskytování pravidla 6A-10.024, artikulace mezi univerzitami, Společenství škol a školních čtvrtí.

Obecné požadavky na vzdělávání ENC 1101 * English Composition I .......... 3 cr. MAC 1105 * College Algebra ................... 3 cr. STA 2023 Elementary Statistics ............. 3 cr. ECO 2013 Základy makroekonomie ...... ..3 kr. Humanitní všeobecně vzdělávacích * ............. 3 cr. Program povinných předmětů ACG 2021 Finanční účetnictví ............ 3 cr. ACG 2071 Manažerské účetnictví .......... 3 cr. BUL 2241 Obchodní právo I ......... 3 cr. CGS 1000 * Výpočetní technika a technologie ........ 3 kr. ECO 2023 Principy mikroekonomie ....... 3 kr. GEB 1011 * Úvod do podnikání ..... 3 cr. GEB 1214 obchodní komunikace a technologie ...... 3 kr. MAC 2233 kalkulu pro obchod a společenských věd .... 4 ČR. MAN 1021 Principy řízení .......... 3 cr. MAR 1011 Základy marketingu ........ 3 kr. ... [-]
Spojené státy americké Tampa
Září 2019
Angličtina
Denní studium
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Hillsborough Community College

Program pohostinství a cestovní ruch management připravuje studenty na zaměstnání ve vedoucích pozicích v oblasti pohostinství a / nebo poskytovat doplňkové školení pro o ... [+]

Program pohostinství a cestovní ruch management připravuje studenty na zaměstnání ve vedoucích pozicích v oblasti pohostinství a / nebo poskytovat doplňkové školení pro osoby dříve nebo současně pracujících v těchto profesích.

Odvětví pohostinství zahrnuje hotel, motel, bed and breakfast, letovisko, klub, půjčovna loděk a další ubytovací organizací.

Obsah Program zahrnuje znalosti a dovednosti školení v oblasti zákaznických služeb, řízení a rozvoji dozoru, teorie řízení, pohostinství postoj, hodnocení zkušeností, rozhodování, organizace, komunikace, mezilidských vztahů, vedení školení, školení personálu, bezpečnost, hygiena, potraviny a řízení nápojovém prodej, hotel účetnictví, úklid, energetický management, údržba a strojírenství, marketing, vlastnictví, středisko, a řízení konvence, a použitelné místních, státních a federálních zákonů a správy aktiv.... [-]

Spojené státy americké Tampa
Září 2019
Angličtina
Denní studium
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Hillsborough Community College

Tento program bude připravovat studenty na zaměstnání v poloze entry-level jako počítačový technik. Kurz práce se zaměřuje na diagnostiku a opravu hardwaru a softwaru v m ... [+]

Tento program bude připravovat studenty na zaměstnání v poloze entry-level jako počítačový technik. Kurz práce se zaměřuje na diagnostiku a opravu hardwaru a softwaru v mikro, mini a sálových počítačů.

Při minimální další specializované vzdělávání, studenti se mohou stát pole nebo in-house obchod technik.

Obecné požadavky na vzdělávání ENC 1101 English Composition I - 3 cr. ENC 1102 English Composition II - 3 cr. MAC 1105 College Algebra - 3 cr. SPC 1608 Řečnictví - 3 cr. PHY 1053 obecná fyzika I - 3 cr. PHY 1053L Obecná fyzika I laboratoř - 1 kr. PHI 1600 etika - 3 cr. Sociální vědy Všeobecné vzdělávání - 3 cr. Program povinných předmětů CET 1112C * Basic Digitální systémy - 3 cr. CET 1123C Úvod do Mikroprocesory - 3 cr. CET 2113C Digital Analýza Systems - 3 cr. CET 2152C Pokročilé mikroprocesory - 3 kr. CET 2335C Mikropočítačové systémy - 3 kr. CET 2939 Computer Engineering Technology Capstone - 3 cr. TAR 2053 Úvod do Computer Aided Design a projektování - 3 kr. EET 1036C * Základní AC a DC - 3 cr. EET 1037C Circuit Analysis - 3 cr. EET 1083C * Electronics Orientace - 3 cr. EET 1141C Solid State Devices - 3 kr. EET 1142C Solid State Circuits - 3 kr. EET 2155C Lineární integrované obvody - 3 kr. MAC 1114 Trigonometry - 3 cr. ... [-]
Spojené státy americké Tampa
Září 2019
Angličtina
Denní studium
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Hillsborough Community College

Tento program připravuje studenty na práci v oblasti počítačového programátora pomocníka, junior programátor, vedoucí programátor, správce dat, programátor analytik a mid ... [+]

Tento program připravuje studenty na práci v oblasti počítačového programátora pomocníka, junior programátor, vedoucí programátor, správce dat, programátor analytik a mid-range počítačového odborníka.

Obecné požadavky na vzdělávání ENC 1101 English Composition I - 3 cr. ENC 1102 English Composition II nebo Social Science všeobecně vzdělávacích - 3 cr. Matematika Všeobecné vzdělávání (transfer) - 3 cr. Humanitní vědy Všeobecné vzdělávání - 3 cr. Sociální vědy Všeobecné vzdělávání - 3 cr. Program povinných předmětů CGS 1000 * Výpočetní technika a technologie - 3 kr. CGS 1761 Počítačové operační systémy - 3 kr. CGS 2301 management. Systémy - 3 cr. CGS 2541 Database Design - 3 cr. CIS Analysis 2321 Systems - 3 cr. COP 1000 programování Logic - 3 cr. COP 1220 Programování v "C" - 3 cr. COP 1812 Úvod do XML - 3 cr. COP 1332 Visual Basic, začátek - 3 kr. COP 2224 Programování v C ++ - 3 kr. COP 2360 Programování v jazyce C # - 3 cr. COP 2800 JAVA programování - 3 cr. COP 2805 JAVA Advanced - 3 cr. COP 2939 Computer Programming Capstone - 3 cr. CTS 1106 Úvod do systému UNIX - 3 cr. ... [-]
Spojené státy americké Tampa
Září 2019
Angličtina
Denní studium
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Hillsborough Community College

Tento program připravuje studenty na práci v oblasti podpory PC specialista, help desk specialista, mikropočítač specialista, softwarový specialista a informačních systém ... [+]

Tento program připravuje studenty na práci v oblasti podpory PC specialista, help desk specialista, mikropočítač specialista, softwarový specialista a informačních systémů specialista.

Studenti, kteří mohou prokázat znalosti v CGS 1500, OST 1831 a 1832 OST může nahradit schválený tři zápočtové Výběr volitelného předmětu.

Program povinných předmětů

Rok I

první semestr

CGS 1000 Výpočetní technika - 3 cr. ENC 1101 English Composition I - 3 cr. Přírodní vědy nebo Social Science všeobecně vzdělávacích - 3 cr. Matematika Všeobecné vzdělávání - 3 cr.

Druhé pololetí

CET 1172C Computer Modernizace a opravy - 3 cr. CET 1174C Advanced Computer Repair - 3 cr. CGS 1555 Úvod do Internet - 3 kr. CGS 1577 Prezentace systémy - 3 kr. ENC 1102 English Composition II nebo Social Science všeobecně vzdělávacích - 3 cr. ... [-]
Spojené státy americké Tampa
Září 2019
Angličtina
Denní studium
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Hillsborough Community College

Vlak být web designer, webmaster, vývojář e-commerce nebo intranet architekt. ... [+]

Vlak být web designer, webmaster, vývojář e-commerce nebo intranet architekt.

AS - Varianta 1 - Web Designer Tento program připravuje studenty na pracovní místa týkající se internetu, jako je web designer, web designer a internetové architekta.

AS - Možnost 2 - Web Developer Tento program připravuje studenty na pracovní místa týkající se internetu, jako webmaster, webové vývojáře, vývojáře webu a internetového programátor.

[-]
Spojené státy americké Tampa
Září 2019
Angličtina
Denní studium
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Hillsborough Community College

Cílem tohoto programu je připravit studenta pro počáteční zaměstnanosti v high-tech průmyslu. ... [+]

Cílem tohoto programu je připravit studenta pro počáteční zaměstnanosti v high-tech průmyslu. Některé z povolání pracovní tituly, které AS absolvent může najít po ukončení studia jsou následující:

strojírenství Technolog Industrial Engineering Technician Mechanik Průmyslová údržba Engineering Aid výrobní technik Computer Aided Design (CAD) operátor Quality Assurance technik Numerickým programovým řízením (CNC) Provozovatelé Zařízení / Automatizace údržby Hydraulické / Fluid Power Tech Elektrotechnika Technologie technik Strojírenská technologie technik Aerospace Technology technik přenosnost ... [-]
Spojené státy americké Tampa
Září 2019
Angličtina
Denní studium
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Hillsborough Community College

Tento program bude připravovat studenty na pozici účetní nebo jako účetní Poloodborné v pokročilých odborných účetních profesí, které vyžadují analýzu, vyhodnocování, teo ... [+]

Tento program bude připravovat studenty na pozici účetní nebo jako účetní Poloodborné v pokročilých odborných účetních profesí, které vyžadují analýzu, vyhodnocování, teorii a design.

Kurz práce se zaměřuje na základních účetních funkcí, stejně jako dovednosti, které jsou společné několika oblastech podnikání, včetně financí, obchodního práva a všeobecných obchodních tématech.

Obecné požadavky na vzdělávání ENC 1101 English Composition I ............ 3 cr. MGF 1119 Úvodní Mathematics w / Applications (neprovedení převodu), nebo matematika Všeobecně Education (transfer) ............................... 3 kr. PSY 2012 Obecná psychologie ............... 3 cr. SYG 2000 Úvod do sociologie ........ 3 cr. Humanitní všeobecně vzdělávacích ................. 3 cr. Program povinných předmětů ACG 2021 * Finanční účetnictví .............. 3 cr. ACG 2071 Manažerské účetnictví .............. 3 cr. ACG 2100 Intermediate účetnictví I ........... 3 cr. ACG 2110 Intermediate účetnictví II ........... 3 cr. ACG 2340 Cost Accounting I ........................ 3 cr. ACG 2350 Cost Accounting II ........................ 3 cr. ACG 2450 Mikropočítače v účetnictví ....... 3 kr. CGS 1000 Výpočetní technika a technologie ........ 3 cr. CGS 2301 Management Information Systems ....... 3 cr. COP 1000 Programování Logic ........................... 3 cr. ECO 2023 Principy mikroekonomie ............. 3 kr. FIN 2001 Základy financí .............................. 3 cr. MAN 1021 Principy řízení ..................... 3 cr. OST 1335 Business Communications ................... 3 cr. SPC 1006 Speech Zlepšení ........................... 1 kr. TAX 2000 Federální daňové účetnictví I ........................ 3 cr. TAX 2010 Federální daňové účetnictví II ....................... 3 cr. ... [-]
Spojené státy americké Tampa
Září 2019
Angličtina
Denní studium
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině

Diplomovaný specialista umění

Hillsborough Community College

... [+]

[-]
Spojené státy americké Tampa
Září 2019
Angličtina
Denní studium
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Hillsborough Community College

Oddělení sociálních věd Dale Mabry Campus nabízí kurzy v časném americké historie; Historie Vyznamenání Early American; Moderní dějiny Ameriky; Vyznamenání Moderní dějiny ... [+]

Oddělení sociálních věd Dale Mabry Campus nabízí kurzy v časném americké historie; Historie Vyznamenání Early American; Moderní dějiny Ameriky; Vyznamenání Moderní dějiny Ameriky; US Military History; Historie Florida; Západní svět / Počátky raně novověké Evropě; Vyznamenání Západní svět; Západní svět: Modern Europe; Vyznamenání Západní svět: Modern Europe.

Historie přestupů Track

Tento převod track je určen pro studenty, kteří chtějí pokračovat čtyřletý Vysoká škola / univerzitní vzdělání v takových oblastech, jako je historie, humanitní vědy, vzdělávání, pre-právo, politologie, muzeologie, publicistika, knihovnictví, archeologii / klasiků nebo mezinárodních studijních programů na , Tento převod trať je obecně navržen tak, aby umožňoval studentům obstarávat hlavní svých zájmů, nicméně, studenti jsou vedeni k setkání s členem fakulty historie na plný úvazek diskutovat o jejich programové zájmy ve svém prvním semestru na HCC. ... [-]

Spojené státy americké Tampa
Září 2019
Angličtina
Denní studium
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Hillsborough Community College

Tento převod track je určen pro studenty, kteří chtějí pokračovat stupeň čtyřletý v humanitních studií. ... [+]

Humanitní odbor u Dale Mabry Campus nabízí kurzy v ocenění umění, kreslení I úvod k filmu, humanitní vědy: prehistorie k renesanci, humanitní vědy: renesance až po současnost, studijní specializace humanitních, africké humanitních, úvod do hudby, úvod do filosofie, Honors Úvod do filozofie, základní logika, etika, Úvod do náboženství, a úvod do umění divadla.

POZNÁMKA 1: Tento seznam je orientační. Obraťte se na poradce nebo poradce pro všeobecné vzdělávání a doporučených kurzů / volitelných k tomuto převodu trati, nebo se obraťte na příslušnou radí příručka na webových stránkách HCC (http://www.hccfl.edu/ssem/advising-guides.aspx). ... [-]

Spojené státy americké Tampa
Září 2019
Angličtina
Denní studium
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Hillsborough Community College

hands-on, Program Tento dovednosti založené připravuje studenty na kariéru v televizi, rozhlase a na internetu. Naučte se vyrábět televizní zpravodajství, živé sportovní ... [+]

hands-on, Program Tento dovednosti založené připravuje studenty na kariéru v televizi, rozhlase a na internetu. Naučte se vyrábět televizní zpravodajství, živé sportovní zpravodajství, zábavné pořady obchodní a propagační video. Studenti získají špičkové kameraman a pole reportérovy výcvik za použití televizní kamera, nelineární střih videa vybavení a profesionální audio editační software. Získávají cenné zkušenosti vytvářením, hosting a vysílání na vysoké školy rozhlasové stanice.

Ročníkovou práci klade důraz na reálný výcvik pro ty, kteří chtějí být na fotoaparátu talent, nebo v zákulisí. Během dvou stáží v rozhlasu, televize, filmu nebo s multimediálním společnostem, studentům získat skutečnou zkušenost a čas s profesionály.... [-]

Spojené státy americké Tampa
Září 2019
Angličtina
Denní studium
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Hillsborough Community College

Dale Mabry Campus nabízí kurzy Úvod do výchovy, vzdělávání různých populací, a úvod do didaktické techniky. Student se snaží získat sdružovat se v umění (AA) stupeň v pří ... [+]

Dale Mabry Campus nabízí kurzy Úvod do výchovy, vzdělávání různých populací, a úvod do didaktické techniky.

Student se snaží získat sdružovat se v umění (AA) stupeň v přípravě vzdělávacích předmětů / měli vybrat volitelné předměty, založené na společných programových předpoklady pro zamýšlenou horní divize major.

Tento převod track je určen pro studenty, kteří chtějí pokračovat stupeň čtyřletý ve vzdělávání. Prostudovat příslušnou radí průvodce na internetových stránkách HCC u http://www.hccfl.edu/ssem/advising-guides.aspx

Studenti plánují, aby se stal třídních učitelů musí mít standardní maturitu nebo GED. ... [-]

Spojené státy americké Tampa
Září 2019
Angličtina
Denní studium
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Hillsborough Community College

Tento převod trať je určen na pomoc studentům, kteří plánují převést na Floridě veřejné vysoké školy jako junior na dokončení čtyřletého bakalářského stupně s větší či me ... [+]

Tento převod trať je určen na pomoc studentům, kteří plánují převést na Floridě veřejné vysoké školy jako junior na dokončení čtyřletého bakalářského stupně s větší či menší v cizím jazyce.

Přenos stopy cizího jazyka staví kompetence poslech, mluvení, čtení, psaní a kultury. Studenti začínají na základní jazykové úrovně a pokračovat na střední úrovni. To je obvykle 4 pololetí sekvence. Dobrá znalost na střední úrovni je nutné zadat Bakalářský studijní program s větší či menší v cizím jazyce. Kromě požadovaných jazykových základních kurzů, studenti budou mít možnost vybrat volitelných interdisciplinárních kurzů, které dále rozvíjí jejich kulturní, sociální a historické znalosti.... [-]

Spojené státy americké Tampa
Září 2019
Angličtina
Denní studium
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Hillsborough Community College

Tento pre-dur je určen pro studenty, kteří chtějí vykonávat titul čtyřletý v dramatu či divadla. Kariéry patří předvádění, výuky, psaní a režii. ... [+]

Ybor City Campus Divadelní ústav

Hillsborough Community College Ybor City Campus divadelní oddělení nabízí konkurenční program pro studenty, kteří chtějí pokračovat v kariéře v divadle. HCC Ybor City poskytuje školení v herectví a scénografie, s důrazem na jednání s cílem připravit studenty pro přenos do divadelního programu čtyři roky. Program je navržen tak, aby poskytnout studentům praktické znalosti o konkurzu v komunitě a příprava na kariéru v divadle, filmu a televize herectví.

konkurzy

Výkonnostní konkursy konají v časném podzimu pro výrobu Fall studentů a pozdním podzimu pro výrobu Spring studenta.

Pro více informací kontaktujte Suzy DeVore na sdevore@hccfl.edu~~pobj nebo 813-253-7682 - YPAB 209 ... [-]

Spojené státy americké Tampa
Září 2019
Angličtina
Denní studium
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Hillsborough Community College

AA v grafickém designu je pre-dur pro studenty, kteří chtějí vykonávat čtyřletý Vysoká škola / univerzitní vzdělání v oboru grafický design či obchodních umění si. ... [+]

Jako převážně vizuální a image-vědomé kultura, schopnost efektivně číst vizuální jazyk metafor tomto kontextu stala klíčovým sociálních dovedností. Abychom parafrázovali Waltera Benjamina, "Ti, kteří nemohou interpretovat snímky budou negramotní budoucnosti".

S ohledem na tuto skutečnost, výtvarném umění Odbor Hillsborough Community College se zavázala k kultivuje se kvalifikovaně studentský sbor, který rozpoznává a chápe sílu, která obrazy vládnout v obou historických i současných souvislostí, zároveň budou moci přikázat základy tohoto vizuální lexikon svých vlastních cílů a prostředků.

AA v grafickém designu je pre-dur pro studenty, kteří chtějí vykonávat čtyřletý Vysoká škola / univerzitní vzdělání v oboru grafický design či obchodních umění si. Kariéra zahrnují vytváření grafiky pro plakáty, časopisy, grafické romány, webových stránek, novin a dalších mediálních formátů.... [-]

Spojené státy americké Tampa
Září 2019
Angličtina
Denní studium
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Hillsborough Community College

AA.BCN stupeň je zaměřen na oboru pozemní stavby Management. Jedná se o vysoce specializovaný obor věnovaného plánování, plánování a dohled nad širokou škálu stavebních s ... [+]

AA.BCN stupeň je zaměřen na oboru pozemní stavby Management. Jedná se o vysoce specializovaný obor věnovaného plánování, plánování a dohled nad širokou škálu stavebních stavebních projektů. Stavební žlaby sledovat konstrukční výkresy a specifikace a jsou zodpovědné za přesné a včasné dokončení projektu. Software pro plánování rozsahu práce se používá jako doplněk k softwaru CADD.

Sekvence vzorek Samozřejmě je uveden níže. Všechny Associate of Arts programy jsou určeny pro studenty, kteří plánují na účast na horní divizi škole nebo univerzitě a získat bakalářského titulu.

Požadavky na přestupy pohybuje mezi vysokých škol. ... [-]

Spojené státy americké Tampa
Září 2019
Angličtina
Denní studium
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Hillsborough Community College

Tento převod track je určen pro studenty, kteří chtějí pokračovat stupeň čtyřletý v počítačových a informačních věd a pracovat v obchodě nebo příbuzných oborů. ... [+]

Tento převod track je určen pro studenty, kteří chtějí pokračovat stupeň čtyřletý v počítačových a informačních věd a pracovat v obchodě nebo příbuzných oborů. Kariéry patří finanční analytiky, znalci, statistici, ekonomy a pozice v navrhování, testování a zavádění počítačových programů v různých segmentech obchodu a průmyslu, správu, provoz a obchodní plánování.

POZNÁMKA 1: Tento seznam je orientační. Obraťte se na poradce nebo poradce pro všeobecné vzdělávání a doporučených kurzů / volitelných k tomuto převodu trati, nebo se obraťte na příslušnou radí příručka na webových stránkách HCC (http://www.hccfl.edu/ssem/advising-guides.aspx). ... [-]

Spojené státy americké Tampa
Září 2019
Angličtina
Denní studium
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Hillsborough Community College

Nabízíme taneční kurzy pro tanečních oborů a non-majory. Nabízíme čtyři úrovně baletu a moderního tance, složení, hudba k tanci, speciálním tématům kurzy, taneční improv ... [+]

Vítejte v HCC tanečním programem.

Zavázali jsme se k integraci umění a stipendium v ​​tanci. Fakulta a studenti tvoří komunita, který Forge připojení mezi výkonem, kreativitu, intelektuální zvídavost a advokacii. Taneční kurzy jsou navrženy tak, aby prozkoumala řadu možností pohybujícího se tělesa s využitím prostor, čas a energii. Program je navržen tak, aby vyhovovaly potřebám jednotlivých studentů. Nabízíme taneční kurzy pro tanečních oborů a non-majory. Nabízíme čtyři úrovně baletu a moderního tance, složení, hudba k tanci, speciálním tématům kurzy, taneční improvizaci, tanec klimatizace, tanečního souboru a Úvod do taneční.... [-]

Spojené státy americké Tampa
Září 2019
Angličtina
Denní studium
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Hillsborough Community College

AA v umění je pre-dur pro studenty, kteří chtějí pokračovat čtyřletý Vysoká škola / univerzitní vzdělání v takových oblastech, jako je umění, výtvarné výchovy a dějin umě ... [+]

Jako převážně vizuální a image-vědomé kultura, schopnost efektivně číst vizuální jazyk metafor tomto kontextu stala klíčovým sociálních dovedností. Abychom parafrázovali Waltera Benjamina, "Ti, kteří nemohou interpretovat snímky budou negramotní budoucnosti".

S ohledem na tuto skutečnost, výtvarném umění Odbor Hillsborough Community College se zavázala k kultivuje se kvalifikovaně studentský sbor, který rozpoznává a chápe sílu, která obrazy vládnout v obou historických i současných souvislostí, zároveň budou moci přikázat základy tohoto vizuální lexikon svých vlastních cílů a prostředků.

AA v umění je pre-dur pro studenty, kteří chtějí pokračovat čtyřletý Vysoká škola / univerzitní vzdělání v takových oblastech, jako je umění, výtvarné výchovy a dějin umění je. Trať dodává k základové kurzy ve studiu dovedností a studiových metod. Hlavní studie zahrnují, design, digitální média, kresba, malba, fotografie, grafiky a sochařství.... [-]

Spojené státy americké Tampa
Září 2019
Angličtina
Denní studium
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Hillsborough Community College

Tento převod track je určen pro studenty, kteří chtějí pokračovat stupeň čtyřletý v počítačových a informačních technických věd. Kariéry jsou technické povahy, včetně plá ... [+]

Tento převod track je určen pro studenty, kteří chtějí pokračovat stupeň čtyřletý v počítačových a informačních technických věd. Kariéry jsou technické povahy, včetně plánování a vývoj nových počítačových systémů, počítačové programování, vývoj software, systémový analytik a technické psaní.

POZNÁMKA 1: Tento seznam je orientační. Obraťte se na poradce nebo poradce pro všeobecné vzdělávání a doporučených kurzů / volitelných k tomuto převodu trati, nebo se obraťte na příslušnou radí příručka na webových stránkách HCC (http://www.hccfl.edu/ssem/advising-guides.aspx).

Poznámka 2: † IDS 2891, je k maturitě vyžadováno připojení. ... [-]

Spojené státy americké Tampa
Září 2019
Angličtina
Denní studium
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Hillsborough Community College

Associate of Arts Program v architektuře je určen pro studenty, kteří mají v úmyslu, aby se stal licencovaných architektů. Technický obsah kurs AA.ARC programu odpovídá s ... [+]

Associate of Arts Program v architektuře je určen pro studenty, kteří mají v úmyslu, aby se stal licencovaných architektů. Technický obsah kurs AA.ARC programu odpovídá stát požadavků na Floridě po dobu prvních dvou letech studia v architektuře.

Po dokončení studia studentů AA.ARC musí požádat o přijetí do horní divize vysoké škole nebo univerzitě. Proces horní divize aplikace se liší; naleznete v akademickém radí příručka programu pro specifické kurzy požadovaných na každé instituci.

Většina zahrnuje posouzení celkové GPA, GPA v kurzech úrovně ARC a hodnocení práce studenta prezentované v portfoliu nebo ve skutečném pin-up proces v horní divize instituce. ... [-]

Spojené státy americké Tampa
Září 2019
Angličtina
Denní studium
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Hillsborough Community College

Tento převod track je určen pro studenty, kteří chtějí pokračovat stupeň čtyřletý v masové komunikace, žurnalistiky, reklama, public relations, vzdělání a telekomunikací. ... [+]

Dale Mabry Speech Oddělení nabízí jedno-hodinové kurzy v řeči zlepšení a tříhodinových kurzy veřejného mluvení, Honors Řečnictví, Mezilidská komunikace, Úvod do masové komunikace, a Psaní pro masové komunikace.

Tento převod track je určen pro studenty, kteří chtějí pokračovat stupeň čtyřletý v masové komunikace, žurnalistiky, reklama, public relations, vzdělání a telekomunikací. Kariéry patří psaní pro různá média, rozhlasové a televizní vysílání, firemní komunikace, mluvčí vládní Agen-kami, různé úlohy, jako je kopírovat psaní v rámci reklamy a public relations polí, video a audio-vizuální výroby a prodeje a politickou lobbisty. ... [-]

Spojené státy americké Tampa
Září 2019
Angličtina
Denní studium
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině

Kurzy

Hillsborough Community College

Znakového jazyka Tlumočení Program v HCC je určen pro studenty s nápisem jazykových znalostí, pochopení kultury neslyšících, jejichž znalost role a dovednosti vývoje tlum ... [+]

Zajištění maximální efektivity ve znakovém jazyce Výklad vzdělávání od roku 1986

"Dveře pro vaši budoucnost" Počínaje rokem 1986 převzala vedení společnosti HCC vedoucí úlohu při zlepšování místních a státních tlumočnických služeb pro neslyšící a neslyšící osoby tím, že vytvořila program Interpretace znakového jazyka ve dvou (2) letech.

Profesionální tlumočníci poskytnout vazbu mezi neslyšícími a sluchově jednotlivců v různých situacích, včetně, ale ne omezený k: vzdělávací, náboženské, lékařské a duševní zdraví nastavení.

Znakového jazyka Tlumočení Program v HCC je určen pro studenty s nápisem jazykových znalostí, pochopení kultury neslyšících, jejichž znalost role a dovednosti vývoje tlumočníka připravit studenty pro profesi znakové tlumočení. ... [-]

Spojené státy americké Tampa
Září 2019
Angličtina
Denní studium
Kombinované
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině

Hillsborough Community College International Students