Hillsborough Community College

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Americký vysokých školách je blíž než si myslíte ... Dosáhnout svého snu! Studium na Hillsborough Community College v Tampa Bay na Floridě!

Hillsborough Community College (HCC) je akreditovaná, komunitní škola s pěti areály se nacházejí v živém nábřeží města Tampa, Florida a okolní Hillsborough County. Tento region Tampa Bay je domovem nádherné mořský život, sportovní atrakce, world-class kulturních zařízení, a velké nákupy a stolování. Najdete širokou škálu outdoorových aktivit, včetně táboření, pěší turistika, jízda na koni, cyklistika, rybaření, potápění, plachtění, lodičky, a jízda na kajaku. Tampa se může pochlubit atrakcí, jako je Busch Gardens, Florida Aquarium, Zoo v parku Lowry Park a Muzeum vědy a průmyslu. Populární Florida zábavní parky, jako je Walt Disney World, Universal Studios a SeaWorld jsou jen krátké jízdy. Užíváme si celoročního slunce, živou kulturní scénu, některé z nejlepších pláží na světě, sporty všeho druhu a vynikající možnosti vyššího vzdělání.

Zveme vás k nám ... Užijte si dobrý život v Tampa Bay, Florida!

Univerzita Převod Program: Začněte u HCC! Nikam!

HCC je skvělé místo pro start pro zahraniční studenty, kteří sní o vydělávat 4-leté bakalářské studium ve Spojených státech. Pomůžeme vám, aby prozkoumala všechny své možnosti na univerzitě, zatímco vy dokončit své první dva roky univerzitního studia u nás. Pokud chcete, aby se zúčastnil selektivní 4-leté College, liberálně-arts institucí, celonárodně-zařadil univerzity, nebo škola Ivy League, HCC vám pomůže se tam dostat!

Proč si vybrat HCC?

Bezproblémová transfer do čtyřletého univerzitě Cenově dostupné školné a flexibilní splátky plány Populární zábavní parky v blízkosti, jako je Walt Disney World, Universal Studios a SeaWorld Personalizované, kvalitní výuka, s malými žáků ve třídě a vynikající fakulty Intenzivní anglické programy, které vám pomohou připravit pro úspěch v kurzech vysokoškolské úrovni Kulturně rozmanité společenství, včetně zahraničních studentů z více než 60 zemí Centrum pro mezinárodní vzdělávání věnována Vaši podporu, pohodu a úspěch

On-Campus bydlení na Hawks přistání

Volba bydlení je jedním z nejdůležitějších rozhodnutí, která učiní před zahájením studium na HCC, ale to nemusí být nejtěžší jedno!

Hawks Landing apartmány nabízejí velkou hodnotu, výhodnou polohu, a co je nejdůležitější, zábavný životní a studijní atmosféra! Bytový komplex se nachází jen pár bloků od obchodů a restaurací a v docházkové vzdálenosti od Raymond James Stadium, domov pro Tampa Bay Buccaneers, a Steinbrenner Field, jarní přípravy domov 2009 Baseball World Series mistrů, New York Yankees. Nachází se v blízkosti Dale Mabry Campus, Hawks Landing studentské apartmány mají plně vybavené 1, 2 a 4-ložnice / bytových jader s výbornou občanskou vybaveností.

Soukromý, prostorná ložnice s bezplatným internetem a kabelovou TV Vlastní koupelna Společná luxusní kuchyně, zařízený obývací pokoj Plnohodnotná pračka / sušička Resort-styl bazén a hřiště na plážový volejbal State-of-the-art fitness centrum Počítačová učebna s tiskárnami a studijních stanic Video herna a společenské aktivity

Studentský život

Zapojení Campus je skvělý způsob, jak co nejvíce ze svého vysokoškolský zážitek! Studenti mohou zvýšit svou kariéru a vzdělávací příležitosti účastí v areálu aktivit a organizací. HCC nabízí řadu příležitostí pro studenty rozšířit své obzory prostřednictvím kulturních a speciálních akcích na každém areálu, zapojit se do vysoké školy života a najít si nové kamarády!

atletika programu HCC poskytuje zahraničním studentům s přídavným příležitost obohatit své vysokoškolské zkušenosti prostřednictvím meziuniverzitní sporty, včetně pánské a dámské basketbal, baseball pánského a dámského softbal, volejbal a tenis. HCC týmy jsou zařazeny na národní úrovni a vyhrál několik šampionátů.

Centrum pro mezinárodní vzdělávání: Váš domov daleko od domova!

V HCC, jsme velmi hrdí na naše kulturní a mezinárodní rozmanitost, a pevně věříme v důležitost mezinárodního vzdělávání. Zajišťujeme speciální mezinárodních programů a služeb pro naše mezinárodní studenty a naše domácí studenty, a to prostřednictvím našeho Centra pro mezinárodní vzdělávání. Centrum vytváří prostředí pro výuku, který připravuje studenty pro stále více propojeném a měnícím se světě.

Pro naše zahraniční studenty, což představuje více než 60 národů, zjistíte, že Center poskytuje celou řadu služeb na podporu vašich individuálních potřeb při návštěvě HCC, od začátku do konce! To zahrnuje pokyny týkající se přijetí, víza, orientace, akademiky, bydlení a převedení na čtyři roky vysoké školy nebo univerzity.

Použít dnes!

Zahraniční studenti mohou požádat o Pádu (srpen), Spring (leden), nebo v létě (květen) semestry. Těšíme se na vás přivítat na Hillsborough Community College! Chcete-li požádat o další informace, vyplňte poptávkový formulář a my budeme reagovat na vás přímo.

Místa

Tampa

Hillsborough Community College - Center for International Education (Dale Mabry Campus)

Adresa, 1. řádek
P.O. Box 31127
Tampa, Florida

31127 Tampa, Florida, Spojené státy americké
Telefonní číslo
+1-813-253-7009

Programy

Diplomovaný specialista přírodních věd