Přečtěte si oficiální popis

DĚJINY Hancock International College byla založena za účelem poskytovat kvalitní vzdělání za přijatelné ceny pro studenty, kteří chtějí vstoupit na rychle rostoucí výuku angličtiny jako druhý jazyk. Zatímco některé školy učí pouze teoretické koncepty, studenti i univerzity vyžadují znalosti o praktických prvků anglického jazyka dnes. Hancock International College poprvé otevřel své brány v Irvine v Kalifornii v roce 2011. HIC se staral o rozvoj svých Intenzivní ESL kurzy pro všechny úrovně anglického jazyka studujících, které nabízejí Intenzivní kurzy angličtiny pro začátečníky až po pokročilé mluvčí ESL. MISSION Posláním Hancock International College je poskytnout komplexní vzdělávací program v angličtině jako druhý jazyk pro zahraniční studenty, kteří reprezentují mnoho různých jazykových a kulturních zázemí. Základem našeho programu je výuka gramatiky, čtení, psaní, poslech a mluvení. Zajišťujeme i zahraničních studentů expozici vůči americké kultuře a historii. PROČ HIC? Ať už je vaším cílem, aby se zúčastnily American University ve Spojených státech nebo dosáhnout profesionálního úspěchu ve své kariéře, IESL Program HIC je navržena tak, aby zvýšila své znalosti s anglickým jazykem a zároveň získat větší pochopení americké kultury.

Pro zahraniční studenty bytí v cizí zemi může být velmi zastrašující. HIC poskytuje malým a intimní třídy, aby studenti získali ty nejlepší možné instrukce.

HIC má mnoho vyžití po celý rok pro studenty. Dovolená strany (tj Halloween, Den díkůvzdání, Vánoce, atd.). HIC také hrdá na konci čtvrtletí kulturní exkurze, kde všichni studenti v každé úrovni se mohou vyřádit a využívat znalostí a vzdělání, které obdrželi ve své třídě. Kulturní výlety v terénu se může lišit v závislosti na ročním období.

HIC se nachází v jižní Kalifornii, s nejlepším klima ve Spojených státech. Pro zahraniční studenty, je to skvělá příležitost; jakmile jste připraveni k přenosu si můžete vybrat ze stovek soukromých a veřejných vysokých škol a ven státu Kalifornie. Jakmile studenti mají provedený program HIC IESL, Hancock International College se staralo o vztahy s mnoha univerzitách dělat přenášení ještě jednodušší.

Hancock International College Komerční od JL43 zábavy na Vimeo.

Programy se vyučují na:
  • Angličtina

Tato škola dále nabízí:

Kurzy

Hancock International College

Jedná se o sérii intenzivních kurzů angličtiny pro studenty, kteří chtějí zlepšit svou angličtinu akademicky nebo profesionálně. Tyto kurzy pomáhají studentům rozvíjet gr ... [+]

Hancock International College nabízí 6 úrovní programu Intenzivní ESL (IESL). Úrovně jsou následující:

IESL 100 (začátečníci): Cílem tohoto kurzu je pomoci studentům získat základní poslech a mluvení dovednosti pro každodenní život; rozvíjet základní anglické slovní zásoby a gramotnosti dovednosti a rozvíjet základní gramatiku a psaní. Navíc, tento kurz seznamuje studenty s americkou kulturou a historií.

IESL 101 (Začátečník High): Cílem tohoto kurzu je pomoci studentům i nadále získat základní poslech a mluvení dovednosti pro každodenní život; pokračovat ve vývoji základní anglické slovní zásoby a gramotnost dovedností a pokračovat ve vývoji základní gramatiku a psaní dovednosti potřebné k výrobě odstavců. Navíc, tento kurz seznamuje studenty s americkou kulturou a historií.... [-]

Spojené státy americké Irvine
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
Kampus
Přečtěte si více v češtině

Undergraduate Pathway

Hancock International College

Hancock International College Pathway Program nabízí studentům možnost vstoupit americkou vysokou školu nebo univerzitu po ukončení programu IESL HIC to! ... [+]

Hancock International College cesta programu nabízí studentům možnost vstoupit americkou vysokou školu nebo univerzitu po ukončení programu IESL HIC to!

Poté, co studenti aplikují na jedné z našich partnerských škol, bude vysoká škola nebo univerzita zjistit, zda splňují podmínky pro přijetí. Pokud student splňuje požadavky pro přijetí ale nemá požadovanou úroveň angličtiny, bude student dostat podmíněné povolení k vysoké škole nebo vysoké škole. To znamená, že student bude moci začít tříd poté, co byla úspěšně dokončena IESL Program HIC očím.

[-]
Spojené státy americké Irvine
Září 2019
Angličtina
Kampus
Přečtěte si více v češtině

Hancock International College