Přečtěte si oficiální popis

Sklizeň English Institute

Sklizeň institut je mezinárodně uznávané pro výuku angličtiny jako druhého jazyka při vysokých standardů kvality. Od roku 1999 se ústav byl s využitím pokročilých metod, které nám umožnily dosáhnout nejvyšší pověření od ministerstva školství Spojených států.

Podívejte se, co studenti říkají o Harvest Institute

MISSION

"Sklizeň Ústav má jako svůj hlavní cíl integrovat žáky s anglickým jazykem, americkou kulturu a způsob života, poskytnout jim dovednosti a znalosti, aby se stala jazykově zdatní."

VISION

Chcete-li být centrum, které přitahuje a podporuje jednotu prostřednictvím komunikace a kultury. Podpora globální občanství a porozumění lidí z různých národů.

HODNOTY

Vzdělávání - Respekt - etika - Kreativita - neustále aktualizovat.

Programy se vyučují na:
  • Angličtina

Tato škola dále nabízí:

Kurzy

Harvest English Institute

IEP - Intensive English Program - je rozdělena do šesti úrovní a dělá anglický nezapomenutelným přes několik expozic vůči jazyku, četné příležitosti ji praktikovat a inte ... [+]

Kurz intenzivní angličtiny

IEP - Intensive English Program - je rozdělena do šesti úrovní a dělá anglický nezapomenutelným přes několik expozic vůči jazyku, četné příležitosti ji praktikovat a intenzivní recyklace slovníku.

To připravuje studenty komunikovat v angličtině s rozmanité spektrum řečníků z celého světa, kteří mají širokou škálu domácí a non-rodilí akcenty.

Důraz na kulturní plynulosti umožňuje studentům orientovat se v sociální, cestování a obchodní situace, že se setkávají v každodenním životě.

Volitelné předměty

• Psaní

Tento kurz pomáhá studentům zlepšit jejich dovednosti psaní v přípravě na další vědecké práce. Naši učitelé budou poskytovat užitečné techniky, tipy a rady s cílem zlepšit důvěru studenta. Jako pokrok studentů, budou získat důvěru skládat a pochopit text s bezpečností a kreativity.... [-]

Spojené státy americké Newark Dlouhá větev Orlando
Přihlašování započato
Angličtina
Denní studium
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Harvest English Institute

Dnes po celé planetě lidé hovoří, cestování, studia a podnikají v angličtině. "Náš krátký, ale intenzivní angličtina pro každodenní programu je určena pro ty, kteří touží ... [+]

Samozřejmě v rekreační angličtině

Dnes po celé planetě lidé hovoří, cestování, studia a podnikají v angličtině. Náš krátký, ale intenzivní angličtina pro každodenní programu je určena pro ty, kteří touží zlepšit sami. Student vízum není vyžadováno, když budete mít 17 vyučovacích hodin nebo méně týdně. Mluvící plynně anglicky vám může pomoci co nejvíce ze svého života. Zlepšit svou angličtinu - Naučte se mluvit jako Američan!

[-]
Spojené státy americké Newark Dlouhá větev Orlando
Přihlašování započato
Angličtina
Denní studium
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Harvest English Institute

Přemýšlíte o studiu na vysoké škole nebo vysoké škole ve Spojených státech? Vezmeme-li TOEFL® je nezbytným krokem pro jakýkoli non-US vzdělaný student, který chce studova ... [+]

Příprava TOEFL

Přemýšlíte o studiu na vysoké škole nebo vysoké škole ve Spojených státech? Vezmeme-li TOEFL ® je nezbytným krokem pro jakékoliv vzdělané non-US student, který chce studovat v Severní Americe. To je také stále častěji vyžaduje od jiných vzdělávacích institucí po celém světě, stejně jako žádoucí nebo povinné práce kvalifikace.

TOEFL ® je zkratka pro Test z angličtiny jako cizího jazyka. Je to opatření, schopnost komunikovat v angličtině na vysokých školách a univerzitách, a je přijat 7,000 + míst ve více než 130 zemích světa. To je nejvíce široce přijímaný v angličtině testu na světě.

V TOEF ® L zkoušku, jsou testovány čtyři jazykové dovednosti, které jsou účinné pro komunikaci,. Jedná se o čtení, poslech, mluvení a psaní. TOEFL ® existuje ve dvou verzích; internetový (iBT) a papírové. V těchto dnech, většina TOEFL ® center použijte jednu internetový bázi. Test je výhodné, protože si můžete vzít z některého z center, a to vyžaduje pouze několik hodin k dokončení.... [-]

Spojené státy americké Newark Dlouhá větev Orlando
Přihlašování započato
Angličtina
Denní studium
Kampus
Přečtěte si více v češtině

Harvest English Institute