Přečtěte si oficiální popis

Založena v roce 1992 jako americká dvouletá vysoká škola liberálních umění, Hawaii Tokai International College (HTIC) se nachází ve městě Kapolei. HTIC, který je akreditován akreditační komisí pro vysoké školy ve Společenství a juniorské vysoké školy západního sdružení škol a vysokých škol (WASC), je jediným americkým areálem Tokajského univerzitního vzdělávacího systému v Japonsku. HTIC odráží kombinované vzdělávací filozofie zakladatele TES Dr. Shigeyoshi Matsumae a dr. Richarda Kosakiho, emeritní kancléřskou univerzitu v Hawaii, bývalého profesora a zakladatele UH Community College System. Oba muži sdíleli pevnou víru v aktivní vzdělávání, díky němuž studenti získávají nejen znalosti, ale také rozvíjejí kritické myšlení, komunikační dovednosti a intelektuální zvědavost, aby byli celoživotní učení.

Jako vědec doktor Matsumae věřil, že silné vzdělání liberálního umění by přispělo k morálnímu a společenskému uvědomění nezbytnému pro stále technologicky pokročilejší svět. Jeho zkušenosti z druhé světové války ho vedly k přesvědčení, že mezinárodní osvěta je nejlepší cestou k trvalému mírovému světu. Tokajský univerzitní vzdělávací systém (TES) je rozsáhlá síť vzdělávacích a výzkumných institucí po celém Japonsku, se sídlem v Dánsku a Rakousku. Havajská jedinečná geografická poloha a bohaté multikulturní prostředí z něj činí ideální místo pro americký areál TES.

Takže HTIC je příkladem a odráží víru Dr. Matsumaeho. I když je japonský vlastník, HTIC je akreditovaná americká liberální umělecká juniorská škola. Při zakládání HTIC doktor Kosaki čerpal z Tokajské mise světového míru a stanovil jako cíl univerzity mezinárodní studentský orgán, který by studoval a žil společně ve vzdělávací komunitě.


Účast Společenství

Všichni studenti na HTIC jsou povzbuzováni, aby se účastnili místní komunity a v průběhu let se dobrovolně angažovali v komunitních centrech, školách, zařízeních pro péči o děti, na trzích zemědělců, učišťování pláží a na akcích jako Havajský mezinárodní filmový festival, Velký běh Aloha a Honolulu Maratón. K dispozici jsou také možnosti pozorování z první ruky a účast v podnikatelské komunitě a místní samosprávě.

Vedle vzdělávacích programů HTIC se vysoká škola účastní života komunity tím, že sdílí své zázemí se skupinami, které chtějí uspořádat workshopy, semináře, konference a školení.

Vzhledem k tomu, že se Havaj pohybuje hlouběji do 21. století, instituce, jako je HTIC, budou hrát zásadní roli při vytváření mezinárodních mostů nezbytných pro všechny, kteří se snaží o své "celosvětové vesnici" umět artikulovat a kulturně si uvědomovat. Stejně jako HTIC je mladý, energický a oddaný poskytující studentům tyto mosty pro zlepšení svého života, HTIC se věnuje podpoře výměny názorů mezi vědci, výzkumnými pracovníky, vládou a obchodními lídry v různých tématech a otázkách. HTIC přitom doufá, že bude i nadále aktivní součástí komunity západního Oahu, přispívající mnoha pozitivními způsoby k její dynamice a růstu - stejně jako multikulturní Havaj poskytl mezinárodním studentům a návštěvníkům HTIC místo, kde se mohou prožít teplý duch z Aloha.


Výsledky institucionálního vzdělávání

Výstupy institucionálního učení HTIC jsou zakotveny v jeho poslání rozvíjet studenty, aby se stali produktivními globálními občany. Tyto studijní výsledky jsou nedílnou součástí kurzů, programů, služeb a činností akademie. Všechny kurzy nabízené v HTIC obsahují, pokud je to vhodné, tyto výsledky učení.

(Navíc jsou vybrané třídy označeny každý termín jako "intenzivní" třídy a zdůrazňují tyto tři konkrétní výsledky: psaní, ústní komunikace a / nebo společné učení).


Efektivní komunikační dovednosti

Studenti analyticky číst, slyšet slyšitelně a komunikovat jasně, efektivně a tvořivě v písemné i ústní formě způsobem, který je vhodný pro publikum, situaci a kontext.

Oblasti dovedností, znalostí a hodnot, které obsahují tento výsledek institucionálního vzdělávání, ve kterém musí studenti dosáhnout, jsou:

 • Ústní
 • Psaný
 • Čtení chápání
 • Intelektuální a praktické dovednosti


Intelektuální a praktické dovednosti

Studenti demonstrují intelektuální a praktické dovednosti v různých kontextech a oblastech, interpretují a nabízejí odůvodněné řešení problémů, které se vyskytují jak v učebně, tak i mimo ni.

Studenti provádějí kvantitativní a vědecké analýzy a vyhodnocují uvažování, tvrzení nebo informace. Studenti také demonstrují kreativitu a uvědomí umělecké ocenění.

Oblasti dovedností, znalostí a hodnot, které obsahují tento výsledek institucionálního vzdělávání, ve kterém musí studenti dosáhnout, jsou:

 • Kritické myšlení
 • Kvantitativní odůvodnění
 • Tvořivost
 • Informační a technologická gramotnost
 • Estetické ocenění
 • Globální občanství


Globální občanství

Studenti projevují pocit vědomí mimo sebe, který zahrnuje zhodnocení rozmanitosti a mnohojazyčnosti. Studenti také praktikují spolupráci, etické chování a další chování, které přispívají k celosvětovému porozumění a světovému míru.

Oblasti dovedností, znalostí a hodnot, které obsahují tento výsledek institucionálního vzdělávání, ve kterém musí studenti dosáhnout, jsou:

 • Interkulturní porozumění
 • Etické zdůvodnění
 • Znalost druhého jazyka
 • Kooperativní učení
 • Pochopení otázek světového míru

Vybavení

HTIC se nachází ve městě Kapolei a jeho zařízení jsou známé jako Pacifické centrum Tokai University. K dispozici jsou učebny, učební centrum, výzkumné laboratoře, správní úřady, rezidenční sál a víceúčelové hlediště. Všechna zařízení mají 24hodinový bezpečnostní systém a poskytují velmi bezpečné prostředí. Tokai University Pacific Center se nachází v těsné blízkosti University of Hawaii - West Oahu areálu a studenti HTIC mohou využívat kavárnu a knihovnu UH West Oahu.


Plán

HTIC nabízí každý rok čtyři akademické podmínky. Noví studenti se mohou rozhodnout začít studovat na začátku všech čtyř čtyřdenních termínů: Pád (září / říjen), Zimní (leden), Jarní (duben) nebo Letní (červen / červenec)

Programy se vyučují na:
 • Angličtina

Tato škola dále nabízí:

Certifikát

Hawaii Tokai International College

Program liberálních umění nabízí Koncentraci mírových studií pro studenty, kteří se zajímají o mezinárodní vztahy s důrazem na mír. ... [+]

Inspirován mírovou filozofií doktora Shigeyoshi Matsumae, zakladatele Tokajského univerzitního vzdělávacího systému (TES), Hawaii Tokai International College (HTIC) se snaží vytvořit a podporovat globální občany, kteří přijmou mír, demokracii a pluralismus. Program osvědčování míru prokazuje mise HTIC a TES na podporu míru prostřednictvím mezinárodně orientovaného vzdělávání. Snaží se spojit studenty, kteří chtějí získat znalosti a dovednosti potřebné pro řešení konfliktů, řízení rizik a budování míru.

Program certifikace mírových studií nabízí studentům možnost studovat a podporovat mír v mezilidských, institucionálních, společenských a / nebo globálních podmínkách. Tento program má prospěch studentům, kteří chtějí mít význam v oblastech, jako jsou mezinárodní vztahy, řízení konfliktů, řízení rizik, sociální práce, psychologie, vzdělávání / výuka, rozvoj a spravedlnost.... [-]

Spojené státy americké Kapolei
Září 2019
Angličtina
Denní studium
3 měsíce
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Hawaii Tokai International College

Hawai'i je turistickou destinací. Každý rok přes 8,9 milionu návštěvníků cestuje zažívat Aloha Spirit z mnoha částí světa, kteří vynakládají 15,6 miliardy dolarů. Certifi ... [+]

Hawai'i je turistickou destinací. Každý rok přes 8,9 milionu návštěvníků cestuje zažívat Aloha Spirit z mnoha částí světa, kteří vynakládají 15,6 miliardy dolarů. Certifikace v oblasti pohostinství a cestovního ruchu v kombinaci s uměleckým titulem Associate in Arts z Hawaii Tokai International College poskytuje komplexní konkurenční výhodu na stále se měnícím trhu práce s praktickými zkušenostmi v oboru. Kromě splnění požadavků na některý ze tří možností (3) jsou studenti v oboru Hospitality and Tourism Concentration povinni:

HOSP 100 Zákaznický servis a kariéraHOSP 101 Úvod do pohostinství a cestovního ruchu

A 6 kreditů získaných z následujících kurzů:... [-]

Spojené státy americké Kapolei
Září 2019
Angličtina
Denní studium
3 měsíce
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Hawaii Tokai International College

Mezinárodní programy (IP) v HTIC nabízí přizpůsobené intenzivní anglické jazykové programy, které zahrnují hodiny na čtení, psaní, gramatiku, konverzaci, veřejné mluvení ... [+]

Mezinárodní programy (IP) v HTIC nabízí přizpůsobené intenzivní anglické jazykové programy, které zahrnují hodiny na čtení, psaní, gramatiku, konverzaci, veřejné mluvení a prezentační dovednosti. Tyto programy, které jsou speciálně přizpůsobeny specifickým potřebám a angličtině každé jednotlivé skupiny, zahrnují také kurzy americké a havajské kultury. Délka IP programů se pohybuje od týdne do několika měsíců.

Malé interaktivní kurzy IP se zaměřují na skupinovou diskusi, která podporuje rozvoj kritického myšlení studentů a mezikulturního uvědomění, jakož i jejich dovedností v anglickém jazyce. Během studia v programu IP mají studenti možnost zažít americký vysokoškolský život a zapojit se do jazykových výměn se studenty z USA. Terénní výlety jsou nedílnou součástí osnov IP, což posílí studentské studie s příležitostí navštívit historické a kulturně významné lokality na ostrově O'ahu.... [-]

Spojené státy americké Kapolei
Září 2019
Angličtina
Denní studium
1 - 8 týdny
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Hawaii Tokai International College

V souladu s posláním brány, která překlenuje různorodé mezinárodní perspektivy, nabízí společnost HTIC program Discover East Asia: Language and Culture Immersion Program, ... [+]

Chtěli jste někdy jít do Japonska, Číny nebo Koreje?

Na Hawaii Tokai International College máte možnost se zapojit do našeho programu Discover East Asia (DEA), abyste získali své vzdělání na další úroveň! Přeskočte učebnu a naučte se kultury, historie a jazyka jiné země!

HTIC se věnuje pomoci studentům stát se vícejazyčnými, kulturně informovanými a osvícenými globálními občany. Tento program slouží jako brána pro studenty, kteří chtějí poprvé objevit východní tradice nebo prohloubit své chápání východoasijských kultur. Účastníci DEA budou mít příležitost navštívit jednu z následujících škol: Tokai University v Japonsku, Univerzitu Hanyang v Koreji nebo Univerzitu Shenzhen v Číně.... [-]

Spojené státy americké Kapolei
Září 2019
Angličtina
Denní studium
3 měsíce
Kampus
Přečtěte si více v češtině

Diplomovaný specialista umění

Hawaii Tokai International College

HTIC nabízí studijní program sdružený v umění (AA) se zájmem o liberální umění. Program liberálních umění zavádí studenty do různých oblastí znalostí, včetně umění a huma ... [+]

HTIC je akreditovaná vysokoškolská univerzita pro liberální umění, která uděluje titul Associate in Arts. Na základě koncepce vzdělávací komunity zdůrazňuje program liberálních umění aktivní učení, kritické myšlení, mezikulturní porozumění a integrované učení ve velmi podpůrném prostředí. Nízký poměr studentů k fakultě ve třídě poskytuje studentům optimální učební prostředí.

Program liberálních umění

Program liberálních umění nabízí studijní program Associate in Arts (AA), který zavádí studenty do různých oblastí znalostí, včetně umění a humanitních věd, jazyka, společenských věd, přírodních věd a matematiky. Program zdůrazňuje vývoj učení, kritického myšlení a komunikačních dovedností, které podporují široké intelektuální porozumění mezi jednotlivcem a společností, přírodním prostředím, problematikou umění a humanitních věd a sebereflexí.... [-]

Spojené státy americké Kapolei
Září 2019
Angličtina
Denní studium
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině

Přípravný ročník

Hawaii Tokai International College

Studenti, kteří vstupují do HTIC s omezenou znalostí angličtiny, jsou zapsáni do přípravného programu akademie. Tento pětistupňový integrovaný učební program zdůrazňuje a ... [+]

Studenti, kteří vstupují do HTIC s omezenou znalostí angličtiny, jsou zapsáni do přípravného programu akademie. Tento pětistupňový integrovaný učební program zdůrazňuje angličtinu jako studium druhého jazyka (ESL) v rámci problematiky liberálních umění v náročném, praktickém prostředí. Studenti, kteří úspěšně dokončili program pro přípravu vysokoškolských dovedností, mohou požádat o vstup do programu liberálních umění.

Přípravný program akademie

Program přípravného vzdělávání akademie je akademická kurikula angličtiny určená pro studenty, kteří nejsou angažovaní v angličtině, kteří nemají potřebné dovednosti, aby mohli okamžitě absolvovat studium v oboru uměleckých oborů na HTIC. Kurzy v rámci tohoto učebního plánu představují studenty akademické angličtiny a pomáhají jim rozvíjet dovednosti potřebné pro úspěch v americké vysoké škole.... [-]

Spojené státy americké Kapolei
Září 2019
Angličtina
Denní studium
1 rok
Kampus
Přečtěte si více v češtině