Haywood Community College

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Haywood Community College ( HCC ) nabízí jinou řadu cenově dostupných programů s malými velikostmi tříd, takže studenti dostávají osobní pozornost, kterou si zaslouží. Haywood Community College má více než 31 kurikulárních oblastí, 80 jedinečných studijních programů a v současné době v těchto programech slouží více než 2200 studentům. Více než 3 600 dalších studentů navštěvuje kurzy prostřednictvím divize dalšího vzdělávání, včetně základního vzdělávání dospělých, přípravy na rovnocennost středních škol, pracovních kurzů a programů obecně prospěšných prací. Kromě výuky ve třídě mají studenti možnost účastnit se praktických zkušeností s učením prostřednictvím svého programu a studentských klubů.

Posláním Haywood Community College je podporovat prostředí, které odpovídá vzdělávacím potřebám komunit, kterým slouží, podporuje úspěch studentů ve vysokoškolském vzdělávání a na pracovišti a usnadňuje ekonomický rozvoj.

Místa

Clyde

Adresa, 1. řádek
Freedlander Drive,185
28721 Clyde, Severní Karolina, Spojené státy americké

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Programy

V současné době žádné programy k zobrazení

Upřesněte vyhledávání výše, podívejte se na naše oblíbené níže uvedených kategorií nebo provést vyhledávání podle klíčových slov.


... or simply by choosing your degree: