High Point University

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Vyberte si být mimořádný!

Být mimořádný je volba. Jedná se o propojení vědeckých znalostí s praktickými životními dovednostmi. Jedná se o vedení, podávání a život v rovnováze.
To je to, co věříme v HPU.

Životní schopnosti

Váš titul není věcí, která vám dává práci. Dostaneš práci. HPU je životní urychlovač - kompresní čas a umožňuje vám nahromadit celoživotní zkušenost za pouhé čtyři roky. Začínáte s vaší profesní kariérou, jakmile přijdete na univerzitní kampus. Dokončíš připraven pro skutečný svět. A skutečný svět vás chce.

HPU Spirit

High Point University Fields 16 divize I týmy a soutěží na konferenci Big South. Stovky studentů se také účastní našich dynamických mistrovských klubových sportovních a sportovních týmů. Není hráč? Připojte se k hlučné sekci na všech akcích s studenty-řízený rozhlasový štáb známý jako "Purple Reign".

Squad Cíle

S více než 100 studentskými studentskými organizacemi a více než 600 studenty soutěžících v klubových a intramurálních sportech na High Point University nebudete jen požádáni, abyste zpochybnili svět kolem vás - očekává se, že se stanete aktivním občanem.

Amazing Dorms

Niche.com získala na High Point University s nejlepšími dormi v Americe za rok 2018 a z dobrého důvodu. V HPU, školní docházka umožňuje studentům pomáhat vytvářet silný pocit sebe sama, a to jak v učebně, tak ve svém obytném prostředí.

Učení založené na hodnotách

High Point University je na seznamu nadací Johna Templetona ze 100 vysokých škol v Americe, které povzbuzují rozvoj osobnosti. Je to v naší DNA, že absolvujeme naučené mladé lidi založené na zdravém morálním rozhodování, které je ohraničené dobrou povahou.

Růstová mysl

Růstové myšlení posiluje. Vaše talenty a schopnosti mohou být rozvíjeny prostřednictvím tvrdé práce, prostřednictvím učení se o nových strategiích a pomoci a pomoci ostatních. High Point University zahrnuje tuto myšlenku, která vám pomůže naučit se hodnotit pokrok, ne dokonalost.

Globální vzdělávání

Zaměstnavatelé dnes hledají více než jen stupeň; chtějí dobře zaokrouhlené osoby, které mají obeznámenost s různými kulturami, zvláštní dovednosti a znalosti globálního trhu. High Point University studenti cestují do zahraničí na několik týdnů nebo na celý semestr do více než 29 zemí v rámci 61 studijních programů v zahraničí.

Přemýšlejte mimo linky

Experimentální učení představuje 25% akademických hodin v každé velké škole na High Point University . Studenti se vzdělávají v učebně, ale také mimo třídu v laboratořích, studiích, kariérovém stínování, stážích, studiu v zahraničí, v provádění výzkumu av podnicích, které získají zkušenosti v reálném světě v rámci svých oborů.

Ty patříš sem

Vaše nová cesta volá. Společně vy a HPU můžete změnit své životní cíle na skutečnost. Co nás odlišuje? V HPU se setkáte s mimořádným vzděláním v prostředí inspirujících lidem.

Místa

Vysoký bod

High Point University

Telefonní číslo
(800) 345-6993