Přečtěte si oficiální popis

Vítejte na INTO Hofstra University

Naučte se na krásném, malebném kampusu, zatímco žijete jen několik minut od všech výhod New Yorku. Studujte s našimi předními fakultami, kteří se věnují vašim akademickým a profesním cílům. Začněte pracovat směrem ke svému stupni v den prvního programu Pathway .

S poměrem 13: 1 student-to-fakulty, Hofstra klade důraz na výzkum, mimoškolní vzdělávací zkušenosti a individuální osobní pozornost s fakultou a personálem. Fakulta spolupracuje s vrcholovými manažery v každém odvětví, aby vybudovala silné programy a zajistila, že studenti Hofstra splňují potřeby trhu práce. Získat podporu zajištění výzkumu a stáže příležitosti na akademické půdě nebo ve městě. Vezměte to, co se naučíte, do světa s vědomím, že jste plně připraveni.

Žijte v pohodlí bezpečné a krásné okolí, s jedním z největších měst v okolí. Využijte kulturních, obchodních a vzdělávacích výhod New Yorku. Žijte v cenově dostupném bydlení na univerzitě, užijte si požitky z Hofstra University a okolí Long Islandu.

Využijte velké město a malou komunitu

Když studujete v našich programech anglického jazyka a Pathway , pomůžeme vám přizpůsobit se americkému univerzitnímu životu a připravit vás nejen na studium na vysoké škole, ale také na vaše profesní dráhy. Setkáte se s přáteli z celého USA a z celého světa, když se účastníte aktivit a získáváte přenosné dovednosti uvnitř i vně učebny.

117044_rsz_adobestock_125218431.jpg

Učební zařízení

Vybírání univerzity je velkým rozhodnutím, a proto je zde INTO Hofstra, aby vás podpořil. Jakmile potvrdíte svou nabídku, pomůžeme vám s úpravou bydlení a studia v zahraničí. Od pomoci vám s před-příchodem potřebuje sledovat, jak chodíte na promoce, poskytujeme podporu, kterou potřebujete k úspěchu.

Pomůžeme vám plně využít našich akademických, profesních a sociálních příležitostí. Naučte se nejlepší obchodní praktiky ve Francii G. Zarb School of Business, zbrusu nové budově o rozloze 52 000 čtverečních stop s vedoucí fakultou. Studium a výzkum fyzického a fyziologického chování spotřebitelů s nejnovějšími technologiemi v laboratoři Behavioral Science and Market Research Lab. Obchodní místnost Martin B. Greenberg nabízí jednu z největších akademických obchodních místností v zemi, která je totožná s místními finančními institucemi a je vybavena 34 terminály Bloomberg Professional.

Ať už máte zájem, budete mít přístup ke všem pozoruhodným zařízením Hofstra University . Každý zdroj a třída vás připraví na to, abyste se vydali ven a sledovali příležitosti v kampusu av New Yorku. Vyberte si ze špičkového výzkumu, stáží s globálními organizacemi a další. 99% absolventů jsou zaměstnáni, navštěvují nebo plánují navštěvovat absolventskou školu (výsledky absolventů, 2016-17).

Výhoda INTO Hofstra Advantage

Hofstra spolupracuje s INTO, aby vytvořil systém podpory pro zahraniční studenty. Naše Academic English, International Year One a Graduate Pathway programy pomohou přechod do amerického studijního programu. Vstoupíte do plně integrovaného programu, kde se spolu se svými americkými kolegy dozvíte, jak získat akademické kredity v rámci svého kurzu Hofstra při rozvíjení vašich anglických a akademických dovedností. Po úspěšném dokončení programu Pathway budete pokračovat v práci na dokončení svého kurzu Hofstra.

Bezproblémový přechod USA

Od chvíle, kdy se zaregistrujete v akademickém programu, máte přístup ke všem zařízením a prostředkům v celém areálu. Využijte nejmodernější technologie a pohodlné ubytování v areálu, které vyhovuje vašim potřebám. Chceme, abyste měli co nejlepší akademické zkušenosti během svého pobytu na Hofstra.

On-prostředky kampusu

Hofstra je plná zdrojů, které potřebujete k úspěchu. Najděte si podporu v centru INTO Hofstra, ponořte se do výzkumu v knihovně a zapojte se do studentských organizací, které rozšiřují vaše učení. INTO Hofstra fakulty vám mohou pomoci se vším, co od zadání domácí práce až po přenosné dovednosti pro vaši kariéru.

Služby před příjezdem

Podpora od INTO Hofstra začíná dnem, kdy potvrdíte svou nabídku. Poskytujeme několik podpůrných služeb před příjezdem, které vám pomohou pochopit proces udělování víz, vyzvednout vás z letiště a poskytnout vám podrobnou orientaci před začátkem školy.

Malé velikosti tříd

Udělejte si kurzy s mezinárodními i americkými studenty a pomáhejte budovat své jazykové znalosti. Malé velikosti tříd vám umožňují více interakce s instruktory a spolupráci s ostatními studenty.

Programy se vyučují na:
  • English (USA)

Tato škola dále nabízí:

Graduate Pathway

Hofstra University

Program INTO Hofstra Graduate Pathway ve službě Business Analytics vás připraví na zadání dalšího semestru magisterského studijního programu na Hofstra University . ... [+]

Program INTO Hofstra Graduate Pathway ve službě Business Analytics vás připraví na zadání dalšího semestru magisterského studijního programu na Hofstra University .

Po úspěšném absolvování programu Pathway a splnění univerzitních požadavků na přijetí absolventů, můžete zadat následující semestr postgraduálního studia na Hofstra University . Tento přechod z programu INTO Hofstra na vysokoškolský studijní program se nazývá progrese.

Komponenty studijního programu

2-semestr

30 kreditní hodinový program9 kreditních hodin platí od společnosti Pathway21 kreditních hodin zbývajících do určité míry

1-semestr

30 kreditní hodinový program9 kreditních hodin platí od společnosti Pathway21 kreditních hodin zbývajících do určité míryVlastnosti kurzuRozvíjet své znalosti a dovednosti prostřednictvím aktivního učení ve zvolené oblasti.Garantované umístění univerzity pro všechny úspěšné studenty.Přizpůsobit se studiu ve Spojených státech se silným zaměřením na studijní a výzkumné dovednosti.Zlepšete svou úroveň angličtiny a rozvíjejte slovní zásobu pro zvolený předmět.Studenti mají možnost uplatnit své znalosti a dovednosti prostřednictvím stáží po absolvování kurzu.Klíčová faktaDélka kurzu: 1 - 2 PřednášejícíDatum zahájení: 2019: srpen; 2020: leden, srpen; 2021: ledenPoplatky: Od $ 20,400Akademické požadavky: Minimální GPA 2,5. Bakalářský titul nebo ekvivalent.Požadavky na anglický jazyk: Od IELTS 5.5 nebo TOEFL 65 nebo ekvivalentníCena: Tento program Pathway vede k magisterskému studiu v oboru Business Analytics na Hofstra University .Možnosti kurzu: 2 semestr, 1 semestrMožnosti vašeho kurzu2-semestr... [-]
Spojené státy americké New York
Srpen 2019
Angličtina
Denní studium
1 - 2 semestry
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Hofstra University

Program INTO Hofstra Graduate Pathway ve veřejném zdravotnictví vás připraví na zadání dalšího semestru magisterského studijního programu na Hofstra University . ... [+]

Program INTO Hofstra Graduate Pathway ve veřejném zdravotnictví vás připraví na zadání dalšího semestru magisterského studijního programu na Hofstra University .

Po úspěšném absolvování programu Pathway a splnění univerzitních požadavků na přijetí absolventů, můžete zadat následující semestr postgraduálního studia na Hofstra University . Tento přechod z programu INTO Hofstra na vysokoškolský studijní program se nazývá progrese.

Komponenty studijního programu

2-semestr

42 kreditní hodinový programOd Pathway platí 13 kreditních hodin29 kreditních hodin zbývajících do určité míry

1-semestr

42 kreditní hodinový program9 kreditních hodin platí od společnosti PathwayZbývajících 33 kreditních hodinVlastnosti kurzuRozvíjet své znalosti a dovednosti prostřednictvím aktivního učení ve zvolené oblasti.Garantované umístění univerzity pro všechny úspěšné studenty.Přizpůsobit se studiu ve Spojených státech se silným zaměřením na studijní a výzkumné dovednosti.Zlepšete svou úroveň angličtiny a rozvíjejte slovní zásobu pro zvolený předmět.Studenti mají možnost uplatnit své znalosti a dovednosti prostřednictvím stáží po absolvování kurzu.Klíčová faktaDélka kurzu: 1 - 2 PřednášejícíDatum zahájení: 2019: srpen; 2020: leden, srpen; 2021: ledenPoplatky: Od $ 20,400Akademické požadavky: Minimální GPA 2,5. Bakalářský titul nebo ekvivalent v biologii, zdraví, veřejném zdraví, zdravotní politice, veřejné politice, politologii, ekonomii, managementu zdravotní péče, studiích udržitelnosti, antropologii nebo jiných příbuzných oborech. Jeden kurz ve statistice.Požadavky na anglický jazyk: Od IELTS 5.5 nebo TOEFL 65 nebo ekvivalentníCena: Tento program Pathway vede k magisterskému studiu veřejného zdraví na Hofstra University .Možnosti kurzu: 2 semestr, 1 semestrMožnosti vašeho kurzu2-semestr... [-]
Spojené státy americké New York
Srpen 2019
Angličtina
Denní studium
1 - 2 semestry
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Hofstra University

Program INTO Hofstra Graduate Pathway ve zdravotnické informatice vás připraví na zadání dalšího semestru magisterského studijního programu na Hofstra University . ... [+]

Program INTO Hofstra Graduate Pathway ve zdravotnické informatice vás připraví na zadání dalšího semestru magisterského studijního programu na Hofstra University .

Po úspěšném absolvování programu Pathway a splnění univerzitních požadavků na přijetí absolventů, můžete zadat následující semestr postgraduálního studia na Hofstra University . Tento přechod z programu INTO Hofstra na vysokoškolský studijní program se nazývá progrese.

Komponenty studijního programu

2-semestr

41 kreditních hodin11 kreditních hodin platí od společnosti PathwayZbývajících 30 kreditních hodin

1-semestr

41 kreditních hodin8 kreditních hodin platí od společnosti PathwayZbývajících 33 kreditních hodinVlastnosti kurzuRozvíjet své znalosti a dovednosti prostřednictvím aktivního učení ve zvolené oblasti.Garantované umístění univerzity pro všechny úspěšné studenty.Přizpůsobit se studiu ve Spojených státech se silným zaměřením na studijní a výzkumné dovednosti.Zlepšete svou úroveň angličtiny a rozvíjejte slovní zásobu pro zvolený předmět.Studenti mají možnost uplatnit své znalosti a dovednosti prostřednictvím stáží po absolvování kurzu.Klíčová faktaDélka kurzu: 1 - 2 PřednášejícíDatum zahájení: 2019: srpen; 2020: leden, srpen; 2021: ledenPoplatky: Od $ 20,400Akademické požadavky: Minimální GPA 2,5. Bakalářský titul nebo ekvivalent v oboru, klinické profese (např. Lékařství, stomatologie, farmakologie), zdravotnické profese, zdravotnictví, informatika nebo jiné příbuzné oblasti.Požadavky na anglický jazyk: Od IELTS 5.5 nebo TOEFL 65 nebo ekvivalentníCena: Tento program Pathway vede k magisterskému studiu v oboru zdravotnictví na Hofstra University .Možnosti kurzu: 2 semestr, 1 semestrMožnosti vašeho kurzu2-semestr... [-]
Spojené státy americké New York
Srpen 2019
Angličtina
Denní studium
1 - 2 semestry
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Hofstra University

Program INTO Hofstra Graduate Pathway v informačních systémech vás připraví na zadání dalšího semestru magisterského studijního programu na Hofstra University . ... [+]

Program INTO Hofstra Graduate Pathway v informačních systémech vás připraví na zadání dalšího semestru magisterského studijního programu na Hofstra University .

Po úspěšném absolvování programu Pathway a splnění univerzitních požadavků na přijetí absolventů, můžete zadat následující semestr postgraduálního studia na Hofstra University . Tento přechod z programu INTO Hofstra na vysokoškolský studijní program se nazývá progrese.

Komponenty studijního programu

2-semestr

30 kreditní hodinový program9 kreditních hodin platí od společnosti Pathway21 kreditních hodin zbývajících do určité míry

1-semestr

30 kreditní hodinový program9 kreditních hodin platí od společnosti Pathway21 kreditních hodin zbývajících do určité míryVlastnosti kurzuRozvíjet své znalosti a dovednosti prostřednictvím aktivního učení ve zvolené oblasti.Garantované umístění univerzity pro všechny úspěšné studenty.Přizpůsobit se studiu ve Spojených státech se silným zaměřením na studijní a výzkumné dovednosti.Zlepšete svou úroveň angličtiny a rozvíjejte slovní zásobu pro zvolený předmět.Studenti mají možnost uplatnit své znalosti a dovednosti prostřednictvím stáží po absolvování kurzu.Klíčová faktaDélka kurzu: 1 - 2 PřednášejícíDatum zahájení: 2019: srpen; 2020: leden, srpen; 2021: ledenPoplatky: Od $ 20,400Akademické požadavky: Minimální GPA 2,5. Bakalářský titul nebo ekvivalent.Požadavky na anglický jazyk: Od IELTS 5.5 nebo TOEFL 65 nebo ekvivalentníOcenění: Tento Pathway Program vede k Master of Science v informačních systémech na Hofstra University .Možnosti kurzu: 2 semestr, 1 semestrMožnosti vašeho kurzu2-semestr... [-]
Spojené státy americké New York
Srpen 2019
Angličtina
Denní studium
1 - 2 semestry
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Hofstra University

Program INTO Hofstra Graduate Pathway v marketingu vás připraví na zadání dalšího semestru magisterského studijního programu na Hofstra University . ... [+]

Program INTO Hofstra Graduate Pathway v marketingu vás připraví na zadání dalšího semestru magisterského studijního programu na Hofstra University .

Po úspěšném absolvování programu Pathway a splnění univerzitních požadavků na přijetí absolventů, můžete zadat následující semestr postgraduálního studia na Hofstra University . Tento přechod z programu INTO Hofstra na vysokoškolský studijní program se nazývá progrese.

Komponenty studijního programu

2-semestr

30 kreditní hodinový program9 kreditních hodin platí od společnosti Pathway21 kreditních hodin zbývajících do určité míry

1-semestr

30 kreditní hodinový program9 kreditních hodin platí od společnosti Pathway21 kreditních hodin zbývajících do určité míryVlastnosti kurzuRozvíjet své znalosti a dovednosti prostřednictvím aktivního učení ve zvolené oblasti.Garantované umístění univerzity pro všechny úspěšné studenty.Přizpůsobit se studiu ve Spojených státech se silným zaměřením na studijní a výzkumné dovednosti.Zlepšete svou úroveň angličtiny a rozvíjejte slovní zásobu pro zvolený předmět.Studenti mají možnost uplatnit své znalosti a dovednosti prostřednictvím stáží po absolvování kurzu.Klíčová faktaDélka kurzu: 1 - 2 PřednášejícíDatum zahájení: 2019: srpen; 2020: leden, srpen; 2021: ledenPoplatky: Od $ 20,400Akademické požadavky: Minimální GPA 2,5. Bakalářský titul nebo ekvivalent.Požadavky na anglický jazyk: Od IELTS 5.5 nebo TOEFL 65 nebo ekvivalentníOcenění: Tento Pathway Program vede k Master of Science v marketingu na Hofstra University .Možnosti kurzu: 2 semestr, 1 semestrMožnosti vašeho kurzu2-semestr... [-]
Spojené státy americké New York
Srpen 2019
Angličtina
Denní studium
1 - 2 semestry
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Hofstra University

Program INTO Hofstra Graduate Pathway v MBA vás připraví na zadání dalšího semestru magisterského studijního programu na Hofstra University . ... [+]

Program INTO Hofstra Graduate Pathway v MBA vás připraví na zadání dalšího semestru magisterského studijního programu na Hofstra University .

Po úspěšném absolvování programu Pathway a splnění univerzitních požadavků na přijetí absolventů, můžete zadat následující semestr postgraduálního studia na Hofstra University . Tento přechod z programu INTO Hofstra na vysokoškolský studijní program se nazývá progrese.

Komponenty studijního programu

2-semestr

38-45 kreditních hodin program12 kreditních hodin platí od společnosti Pathway26-33 kreditních hodin zbývající do určité míry

1-semestr

38-45 kreditních hodin program12 kreditních hodin platí od společnosti Pathway26-33 kreditních hodin zbývající do určité míryVlastnosti kurzuRozvíjet své znalosti a dovednosti prostřednictvím aktivního učení ve zvolené oblasti.Garantované umístění univerzity pro všechny úspěšné studenty.Přizpůsobit se studiu ve Spojených státech se silným zaměřením na studijní a výzkumné dovednosti.Zlepšete svou úroveň angličtiny a rozvíjejte slovní zásobu pro zvolený předmět.Studenti mají možnost uplatnit své znalosti a dovednosti prostřednictvím stáží po absolvování kurzu.Klíčová faktaDélka kurzu: 1 - 2 PřednášejícíDatum zahájení: 2019: srpen; 2020: leden, srpen; 2021: ledenPoplatky: Od $ 20,400Akademické požadavky: Minimální GPA 2,5. Bakalářský titul nebo ekvivalent.Požadavky na anglický jazyk: Od IELTS 5.5 nebo TOEFL 65 nebo ekvivalentníCena: Tento program Pathway vede k MBA v účetnictví, Business Analytics, Finance, Management zdravotnických služeb, Informační systémy, mezinárodní obchod, management, marketing, management kvality a zdanění na Hofstra University .Možnosti kurzu: 2 semestr, 1 semestrMožnosti vašeho kurzu2-semestr... [-]
Spojené státy americké New York
Srpen 2019
Angličtina
Denní studium
1 - 2 semestry
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Hofstra University

Program INTO Hofstra Graduate Pathway v oboru Finance vás připraví na zadání dalšího semestru magisterského studijního programu na Hofstra University . ... [+]

Program INTO Hofstra Graduate Pathway v oboru Finance vás připraví na zadání dalšího semestru magisterského studijního programu na Hofstra University .

Po úspěšném absolvování programu Pathway a splnění univerzitních požadavků na přijetí absolventů, můžete zadat následující semestr postgraduálního studia na Hofstra University . Tento přechod z programu INTO Hofstra na vysokoškolský studijní program se nazývá progrese.

Komponenty studijního programu

2-semestr

30 kreditní hodinový program9 kreditních hodin platí od společnosti Pathway21 kreditních hodin zbývajících do určité míry

1-semestr

30 kreditní hodinový program6 kreditních hodin platí od společnosti Pathway24 hodinových kreditních hodinVlastnosti kurzuRozvíjet své znalosti a dovednosti prostřednictvím aktivního učení ve zvolené oblasti.Garantované umístění univerzity pro všechny úspěšné studenty.Přizpůsobit se studiu ve Spojených státech se silným zaměřením na studijní a výzkumné dovednosti.Zlepšete svou úroveň angličtiny a rozvíjejte slovní zásobu pro zvolený předmět.Studenti mají možnost uplatnit své znalosti a dovednosti prostřednictvím stáží po absolvování kurzu.Klíčová faktaDélka kurzu: 1 - 2 PřednášejícíDatum zahájení: 2019: srpen; 2020: leden, srpen; 2021: ledenPoplatky: Od $ 20,400Akademické požadavky: Minimální GPA 2,5. Bakalářský titul nebo ekvivalent v oboru s alespoň jednou třídou v každém z následujících kategorií: počet, mikroekonomie, makroekonomie a účetnictví a 2 třídy ve statistice.Požadavky na anglický jazyk: Od IELTS 5.5 nebo TOEFL 65 nebo ekvivalentníOcenění: Tento Pathway Program vede k Master of Science v oboru Finance na Hofstra University .Možnosti kurzu: 2 semestr, 1 semestrMožnosti vašeho kurzu2-semestr... [-]
Spojené státy americké New York
Srpen 2019
Angličtina
Denní studium
1 - 2 semestry
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Hofstra University

Program INTO Hofstra Graduate Pathway v oboru Informatika vás připraví na zadání dalšího semestru magisterského studijního programu na Hofstra University . ... [+]

Program INTO Hofstra Graduate Pathway v oboru Informatika vás připraví na zadání dalšího semestru magisterského studijního programu na Hofstra University .

Po úspěšném absolvování programu Pathway a splnění univerzitních požadavků na přijetí absolventů, můžete zadat následující semestr postgraduálního studia na Hofstra University . Tento přechod z programu INTO Hofstra na vysokoškolský studijní program se nazývá progrese.

Komponenty studijního programu

2-semestr

30 kreditní hodinový program12 kreditních hodin platí od společnosti PathwayZbývajících 18 kreditních hodin

1-semestr

30 kreditní hodinový program9 kreditních hodin platí od společnosti Pathway21 kreditních hodin zbývajících do určité míryVlastnosti kurzuRozvíjet své znalosti a dovednosti prostřednictvím aktivního učení ve zvolené oblasti.Garantované umístění univerzity pro všechny úspěšné studenty.Přizpůsobit se studiu ve Spojených státech se silným zaměřením na studijní a výzkumné dovednosti.Zlepšete svou úroveň angličtiny a rozvíjejte slovní zásobu pro zvolený předmět.Studenti mají možnost uplatnit své znalosti a dovednosti prostřednictvím stáží po absolvování kurzu.Klíčová faktaDélka kurzu: 1 - 2 PřednášejícíDatum zahájení: 2019: srpen; 2020: leden, srpen; 2021: ledenPoplatky: Od $ 20,400Akademické požadavky: Minimální GPA 2,5. Bakalářský titul nebo ekvivalent v oboru výpočetní technika nebo související obor.Požadavky na anglický jazyk: Od IELTS 5.5 nebo TOEFL 65 nebo ekvivalentníOcenění: Tento Pathway Program vede k Master of Science v informatice na Hofstra University .Možnosti kurzu: 2 semestr, 1 semestrMožnosti vašeho kurzu2-semestr... [-]
Spojené státy americké New York
Srpen 2019
Angličtina
Denní studium
1 - 2 semestry
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Hofstra University

Program INTO Hofstra Graduate Pathway v účetnictví vás připraví na zadání dalšího semestru magisterského studijního programu na Hofstra University . ... [+]

Program INTO Hofstra Graduate Pathway v účetnictví vás připraví na zadání dalšího semestru magisterského studijního programu na Hofstra University .

Po úspěšném absolvování programu Pathway a splnění univerzitních požadavků na přijetí absolventů, můžete zadat následující semestr postgraduálního studia na Hofstra University . Tento přechod z programu INTO Hofstra na vysokoškolský studijní program se nazývá progrese.

Komponenty studijního programu

2-semestr

30 kreditní hodinový program9 kreditních hodin platí od společnosti Pathway21 kreditních hodin zbývajících do určité míry

1-semestr

30 kreditní hodinový program9 kreditních hodin platí od společnosti Pathway21 kreditních hodin zbývajících do určité míryVlastnosti kurzuRozvíjet své znalosti a dovednosti prostřednictvím aktivního učení ve zvolené oblasti.Garantované umístění univerzity pro všechny úspěšné studenty.Přizpůsobit se studiu ve Spojených státech se silným zaměřením na studijní a výzkumné dovednosti.Zlepšete svou úroveň angličtiny a rozvíjejte slovní zásobu pro zvolený předmět.Studenti mají možnost uplatnit své znalosti a dovednosti prostřednictvím stáží po absolvování kurzu.Klíčová faktaDélka kurzu: 1 - 2 PřednášejícíDatum zahájení: 2019: srpen; 2020: leden, srpen; 2021: ledenPoplatky: Od $ 20,400Akademické požadavky: Minimální GPA 2,5. Bakalářský titul nebo ekvivalent v podnikání s nejméně dvěma předměty v účetnictvíPožadavky na anglický jazyk: Od TOEFL 65 nebo IELTS 5.5 nebo ekvivalentOcenění: Tento Pathway Program vede k Master of Science v účetnictví na Hofstra University .Možnosti kurzu: 2 semestr, 1 semestrMožnosti vašeho kurzu2-semestr... [-]
Spojené státy americké New York
Srpen 2019
Angličtina
Denní studium
1 - 2 semestry
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Hofstra University

Program INTO Hofstra Graduate Pathway v biologii vás připraví na zadání dalšího semestru magisterského studijního programu na Hofstra University . ... [+]

Program INTO Hofstra Graduate Pathway v biologii vás připraví na zadání dalšího semestru magisterského studijního programu na Hofstra University .

Po úspěšném absolvování programu Pathway a splnění univerzitních požadavků na přijetí absolventů, můžete zadat následující semestr postgraduálního studia na Hofstra University . Tento přechod z programu INTO Hofstra na vysokoškolský studijní program se nazývá progrese.

Komponenty studijního programu

2-semestr

33 kreditní hodinový program12 kreditních hodin platí od společnosti Pathway21 kreditních hodin zbývajících do určité míry

1-semestr

33 kreditní hodinový program9 kreditních hodin platí od společnosti Pathway24 hodinových kreditních hodinVlastnosti kurzuRozvíjet své znalosti a dovednosti prostřednictvím aktivního učení ve zvolené oblasti.Garantované umístění univerzity pro všechny úspěšné studenty.Přizpůsobit se studiu ve Spojených státech se silným zaměřením na studijní a výzkumné dovednosti.Zlepšete svou úroveň angličtiny a rozvíjejte slovní zásobu pro zvolený předmět.Studenti mají možnost uplatnit své znalosti a dovednosti prostřednictvím stáží po absolvování kurzu.Klíčová faktaDélka kurzu: 1 - 2 PřednášejícíDatum zahájení: 2019: srpen; 2020: leden, srpen; 2021: ledenPoplatky: Od $ 20,400Akademické požadavky: Minimální GPA 2,5. Bakalářský titul nebo ekvivalent v biologii. Studenti musí mít stupeň B nebo lepší v nejméně třech biologických kurzech vyššího stupně, které se rovnají alespoň 3 hodinám semestru (ekvivalent systému USA).Požadavky na anglický jazyk: Od TOEFL 65 nebo IELTS 5.5 nebo ekvivalentCena: Tento program Pathway vede k magisterskému umění v integrativní biologii na Hofstra University .Možnosti kurzu: 2 semestr, 1 semestrMožnosti vašeho kurzu2-semestr... [-]
Spojené státy americké New York
Srpen 2019
Angličtina
Denní studium
1 - 2 semestry
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Hofstra University

Program INTO Hofstra Graduate Pathway ve studiích gramotnosti, narození-stupeň 6 nebo stupeň 5-12 (necertifikace) vás připraví na zadání dalšího semestru magisterského st ... [+]

Program INTO Hofstra Graduate Pathway ve studiích gramotnosti, narození-stupeň 6 nebo stupeň 5-12 (necertifikace) vás připraví na zadání dalšího semestru magisterského studijního programu na Hofstra University .

Po úspěšném absolvování programu Pathway a splnění univerzitních požadavků na přijetí absolventů, můžete zadat následující semestr postgraduálního studia na Hofstra University . Tento přechod z programu INTO Hofstra na vysokoškolský studijní program se nazývá progrese.

Komponenty studijního programu

2-semestr

32 kreditní hodinový program12 kreditních hodin platí od společnosti PathwayZbývajících 20 kreditních hodin... [-]
Spojené státy americké New York
Srpen 2019
Angličtina
Denní studium
1 - 2 semestry
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Hofstra University

Program INTO Hofstra Graduate Pathway ve vysokoškolském vedení a politickém studiu vás připraví na zadání dalšího semestru magisterského studijního programu na Hofstra Un ... [+]

Program INTO Hofstra Graduate Pathway ve vysokoškolském vedení a politickém studiu vás připraví na zadání dalšího semestru magisterského studijního programu na Hofstra University .

Po úspěšném absolvování programu Pathway a splnění univerzitních požadavků na přijetí absolventů, můžete zadat následující semestr postgraduálního studia na Hofstra University . Tento přechod z programu INTO Hofstra na vysokoškolský studijní program se nazývá progrese.

Komponenty studijního programu

2-semestr

36 kreditní hodinový program12 kreditních hodin platí od společnosti Pathway24 hodinových kreditních hodin

1-semestr

36 kreditní hodinový program9 kreditních hodin platí od společnosti PathwayZbývajících 27 kreditních hodinVlastnosti kurzuRozvíjet své znalosti a dovednosti prostřednictvím aktivního učení ve zvolené oblasti.Garantované umístění univerzity pro všechny úspěšné studenty.Přizpůsobit se studiu ve Spojených státech se silným zaměřením na studijní a výzkumné dovednosti.Zlepšete svou úroveň angličtiny a rozvíjejte slovní zásobu pro zvolený předmět.Studenti mají možnost uplatnit své znalosti a dovednosti prostřednictvím stáží po absolvování kurzu.Klíčová faktaDélka kurzu: 1 - 2 PřednášejícíDatum zahájení: 2019: srpen; 2020: leden, srpen; 2021: ledenPoplatky: Od $ 20,400Akademické požadavky: Minimální GPA 2,5. Bakalářský titul nebo ekvivalent.Požadavky na anglický jazyk: Od IELTS 5.5 nebo TOEFL 65 nebo ekvivalentníCena: Tento program Pathway vede k magisterskému studiu v oboru vysokoškolského vzdělávání a politických studií na Hofstra University .Možnosti kurzu: 2 semestr, 1 semestrMožnosti vašeho kurzu2-semestr... [-]
Spojené státy americké New York
Srpen 2019
Angličtina
Denní studium
1 - 2 semestry
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Hofstra University

Program INTO Hofstra Graduate Pathway ve sportovní vědě - Fyziologie cvičení vás připraví na zadání dalšího semestru magisterského studijního programu na Hofstra Universi ... [+]

Program INTO Hofstra Graduate Pathway ve sportovní vědě - Fyziologie cvičení vás připraví na zadání dalšího semestru magisterského studijního programu na Hofstra University .

Po úspěšném absolvování programu Pathway a splnění univerzitních požadavků na přijetí absolventů, můžete zadat následující semestr postgraduálního studia na Hofstra University . Tento přechod z programu INTO Hofstra na vysokoškolský studijní program se nazývá progrese.

Komponenty studijního programu

2-semestr

34 kreditních hodin12 kreditních hodin platí od společnosti PathwayZbývajících 22 kreditních hodin

1-semestr

34 kreditních hodin9 kreditních hodin platí od společnosti Pathway25 kreditních hodin zbývajících do určité míryVlastnosti kurzuRozvíjet své znalosti a dovednosti prostřednictvím aktivního učení ve zvolené oblasti.Garantované umístění univerzity pro všechny úspěšné studenty.Přizpůsobit se studiu ve Spojených státech se silným zaměřením na studijní a výzkumné dovednosti.Zlepšete svou úroveň angličtiny a rozvíjejte slovní zásobu pro zvolený předmět.Studenti mají možnost uplatnit své znalosti a dovednosti prostřednictvím stáží po absolvování kurzu.Klíčová faktaDélka kurzu: 1 - 2 PřednášejícíDatum zahájení: 2019: srpen; 2020: leden, srpen; 2021: ledenPoplatky: Od $ 20,400Akademické požadavky: Minimální GPA 2,5. Bakalářský titul nebo ekvivalent ve cvičení vědě, zdraví a fitness, tělesné výchově nebo jiné příbuzné oblasti.Požadavky na anglický jazyk: Od IELTS 5.5 nebo TOEFL 65 nebo ekvivalentníOcenění: Tento Pathway Program vede k Master of Science v Sports Science v fyziologii cvičení na Hofstra University .Možnosti kurzu: 2 semestr, 1 semestrMožnosti vašeho kurzu2-semestr... [-]
Spojené státy americké New York
Srpen 2019
Angličtina
Denní studium
1 - 2 semestry
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Hofstra University

Program INTO Hofstra Graduate Pathway ve zdravotnické správě vás připraví na zadání dalšího semestru magisterského studijního programu na Hofstra University . ... [+]

Program INTO Hofstra Graduate Pathway ve zdravotnické správě vás připraví na zadání dalšího semestru magisterského studijního programu na Hofstra University .

Po úspěšném absolvování programu Pathway a splnění univerzitních požadavků na přijetí absolventů, můžete zadat následující semestr postgraduálního studia na Hofstra University . Tento přechod z programu INTO Hofstra na vysokoškolský studijní program se nazývá progrese.

Komponenty studijního programu

2-semestr

48 kreditní hodinový program12 kreditních hodin platí od společnosti Pathway36 kreditních hodin zbývajících do určité míry

1-semestr

48 kreditní hodinový program9 kreditních hodin platí od společnosti Pathway39 kreditních hodin zbývající do určité míryVlastnosti kurzuRozvíjet své znalosti a dovednosti prostřednictvím aktivního učení ve zvolené oblasti.Garantované umístění univerzity pro všechny úspěšné studenty.Přizpůsobit se studiu ve Spojených státech se silným zaměřením na studijní a výzkumné dovednosti.Zlepšete svou úroveň angličtiny a rozvíjejte slovní zásobu pro zvolený předmět.Studenti mají možnost uplatnit své znalosti a dovednosti prostřednictvím stáží po absolvování kurzu.Klíčová faktaDélka kurzu: 1 - 2 PřednášejícíDatum zahájení: 2019: srpen; 2020: leden, srpen; 2021: ledenPoplatky: Od $ 20,400Akademické požadavky: Minimální GPA 2,5. Bakalářský titul nebo ekvivalent v oboru, klinické profese (např. Lékařství, stomatologie, farmakologie), zdravotnické profese, zdravotnictví nebo jiné příbuzné oblasti.Požadavky na anglický jazyk: Od IELTS 5.5 nebo TOEFL 65 nebo ekvivalentníOcenění: Tento program Pathway vede k Hofstra University zdravotnické správy na Hofstra University .Možnosti kurzu: 2 semestr, 1 semestrMožnosti vašeho kurzu2-semestr... [-]
Spojené státy americké New York
Srpen 2019
Angličtina
Denní studium
1 - 2 semestry
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Hofstra University

Program INTO Hofstra Graduate Pathway ve strojírenském managementu vás připraví na zadání dalšího semestru magisterského studijního programu na Hofstra University . ... [+]

Program INTO Hofstra Graduate Pathway ve strojírenském managementu vás připraví na zadání dalšího semestru magisterského studijního programu na Hofstra University .

Po úspěšném absolvování programu Pathway a splnění univerzitních požadavků na přijetí absolventů, můžete zadat následující semestr postgraduálního studia na Hofstra University . Tento přechod z programu INTO Hofstra na vysokoškolský studijní program se nazývá progrese.

Komponenty studijního programu

2-semestr

30 kreditní hodinový program12 kreditních hodin platí od společnosti PathwayZbývajících 18 kreditních hodin

1-semestr

30 kreditní hodinový program9 kreditních hodin platí od společnosti Pathway21 kreditních hodin zbývajících do určité míryVlastnosti kurzuRozvíjet své znalosti a dovednosti prostřednictvím aktivního učení ve zvolené oblasti.Garantované umístění univerzity pro všechny úspěšné studenty.Přizpůsobit se studiu ve Spojených státech se silným zaměřením na studijní a výzkumné dovednosti.Zlepšete svou úroveň angličtiny a rozvíjejte slovní zásobu pro zvolený předmět.Studenti mají možnost uplatnit své znalosti a dovednosti prostřednictvím stáží po absolvování kurzu.Klíčová faktaDélka kurzu: 1 - 2 PřednášejícíDatum zahájení: 2019: srpen; 2020: leden, srpen; 2021: ledenPoplatky: Od $ 20,400Akademické požadavky: GPA 2,5. Bakalářský titul nebo ekvivalent v inženýrství.Požadavky na anglický jazyk: Od IELTS 5.5 nebo TOEFL 65 nebo ekvivalentníOcenění: Tento Pathway Program vede k Master of Science v řízení inženýrství na Hofstra University .Možnosti kurzu: 2 semestr, 1 semestrMožnosti vašeho kurzu2-semestr... [-]
Spojené státy americké New York
Srpen 2019
Angličtina
Denní studium
1 - 2 semestry
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Hofstra University

Program INTO Hofstra Graduate Pathway v jazycích jiných než angličtina ... [+]

Program INTO Hofstra Graduate Pathway v jazycích jiných než angličtina

Po úspěšném absolvování programu Pathway a splnění univerzitních požadavků na přijetí absolventů, můžete zadat následující semestr postgraduálního studia na Hofstra University . Tento přechod z programu INTO Hofstra na vysokoškolský studijní program se nazývá progrese.

Komponenty studijního programu

2-semestr

40 kreditních hodin12 kreditních hodin platí od společnosti PathwayZbývajících 28 kreditních hodin

1-semestr

40 kreditních hodin9 kreditních hodin platí od společnosti PathwayZbývajících 31 kreditních hodinVlastnosti kurzuRozvíjet své znalosti a dovednosti prostřednictvím aktivního učení ve zvolené oblasti.Garantované umístění univerzity pro všechny úspěšné studenty.Přizpůsobit se studiu ve Spojených státech se silným zaměřením na studijní a výzkumné dovednosti.Zlepšete svou úroveň angličtiny a rozvíjejte slovní zásobu pro zvolený předmět.Studenti mají možnost uplatnit své znalosti a dovednosti prostřednictvím stáží po absolvování kurzu.Klíčová faktaDélka kurzu: 1 - 2 PřednášejícíDatum zahájení: 2019: srpen; 2020: leden, srpen; 2021: ledenPoplatky: Od $ 20,400Akademické požadavky: Minimální GPA 3,0. Bakalářský titul nebo ekvivalent v cílovém jazyce (arabština, čínština / mandarinka, francouzština, němčina, italština, ruština nebo španělština) nebo minimálně 36 hodin na vysokoškolské úrovni nad úrovní čtyři, v příslušném jazyce. Povinná práce na kurzech všeobecného liberálního umění.Požadavky na anglický jazyk: Od IELTS 5.5 nebo TOEFL 65 nebo ekvivalentníCena: Tento program Pathway vede k magisterskému umění v jiných jazycích než angličtině a TESOL na Hofstra University .Možnosti kurzu: 2 semestr, 1 semestrMožnosti vašeho kurzu2-semestr... [-]
Spojené státy americké New York
Srpen 2019
Angličtina
Denní studium
1 - 2 semestry
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Hofstra University

Program INTO Hofstra Graduate Pathway v kvantitativních financích vás připraví na zadání dalšího semestru magisterského studijního programu na Hofstra University . ... [+]

Program INTO Hofstra Graduate Pathway v kvantitativních financích vás připraví na zadání dalšího semestru magisterského studijního programu na Hofstra University .

Po úspěšném absolvování programu Pathway a splnění univerzitních požadavků na přijetí absolventů, můžete zadat následující semestr postgraduálního studia na Hofstra University . Tento přechod z programu INTO Hofstra na vysokoškolský studijní program se nazývá progrese.

Komponenty studijního programu

2-semestr

33 kreditní hodinový program9 kreditních hodin platí od společnosti Pathway24 hodinových kreditních hodin

1-semestr

33 kreditní hodinový program6 kreditních hodin platí od společnosti Pathway24 hodinových kreditních hodinVlastnosti kurzuRozvíjet své znalosti a dovednosti prostřednictvím aktivního učení ve zvolené oblasti.Garantované umístění univerzity pro všechny úspěšné studenty.Přizpůsobit se studiu ve Spojených státech se silným zaměřením na studijní a výzkumné dovednosti.Zlepšete svou úroveň angličtiny a rozvíjejte slovní zásobu pro zvolený předmět.Studenti mají možnost uplatnit své znalosti a dovednosti prostřednictvím stáží po absolvování kurzu.Klíčová faktaDélka kurzu: 1 - 2 PřednášejícíDatum zahájení: 2019: srpen; 2020: leden, srpen; 2021: ledenPoplatky: Od $ 20,400Akademické požadavky: Minimální GPA 2,5. Bakalářský titul nebo ekvivalent v oboru s alespoň jednou třídou v každé z následujících oblastí: počet, mikroekonomie, makroekonomie a účetnictví 2 ve statistikách.Požadavky na anglický jazyk: Od IELTS 5.5 nebo TOEFL 65 nebo ekvivalentníCena: Tento program Pathway vede k magisterskému studiu v kvantitativních financích na Hofstra University .Možnosti kurzu: 2 semestr, 1 semestrMožnosti vašeho kurzu2-semestr... [-]
Spojené státy americké New York
Srpen 2019
Angličtina
Denní studium
1 - 2 semestry
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Hofstra University

Program INTO Hofstra Graduate Pathway v Lékařské fyzice vás připraví na zadání dalšího semestru magisterského studijního programu na Hofstra University . ... [+]

Program INTO Hofstra Graduate Pathway v Lékařské fyzice vás připraví na zadání dalšího semestru magisterského studijního programu na Hofstra University .

Po úspěšném absolvování programu Pathway a splnění univerzitních požadavků na přijetí absolventů, můžete zadat následující semestr postgraduálního studia na Hofstra University . Tento přechod z programu INTO Hofstra na vysokoškolský studijní program se nazývá progrese.

Komponenty studijního programu

2-semestr

39 kreditní hodinový program12 kreditních hodin platí od společnosti PathwayZbývajících 27 kreditních hodin

1-semestr

39 kreditní hodinový program8 kreditních hodin platí od společnosti PathwayZbývajících 31 kreditních hodinVlastnosti kurzuRozvíjet své znalosti a dovednosti prostřednictvím aktivního učení ve zvolené oblasti.Garantované umístění univerzity pro všechny úspěšné studenty.Přizpůsobit se studiu ve Spojených státech se silným zaměřením na studijní a výzkumné dovednosti.Zlepšete svou úroveň angličtiny a rozvíjejte slovní zásobu pro zvolený předmět.Studenti mají možnost uplatnit své znalosti a dovednosti prostřednictvím stáží po absolvování kurzu.Klíčová faktaDélka kurzu: 1 - 2 PřednášejícíDatum zahájení: 2019: srpen; 2020: leden, srpen; 2021: ledenPoplatky: Od $ 20,400Akademické požadavky: Minimální GPA 2,5. Bakalářský titul nebo ekvivalent nebo hlavní nebo menší ve fyzice nebo inženýrství s nejméně třemi fyzickými kurzy vyššího stupně.Požadavky na anglický jazyk: Od IELTS 5.5 nebo TOEFL 65 nebo ekvivalentníCena: Tento program Pathway vede k magisterskému studiu v lékařské fyzice na Hofstra University .Možnosti kurzu: 2 semestr, 1 semestrMožnosti vašeho kurzu2-semestr... [-]
Spojené státy americké New York
Srpen 2019
Angličtina
Denní studium
1 - 2 semestry
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Hofstra University

Program INTO Hofstra Graduate Pathway v marketingovém výzkumu vás připraví na zadání dalšího semestru magisterského studijního programu na Hofstra University . ... [+]

Program INTO Hofstra Graduate Pathway v marketingovém výzkumu vás připraví na zadání dalšího semestru magisterského studijního programu na Hofstra University .

Po úspěšném absolvování programu Pathway a splnění univerzitních požadavků na přijetí absolventů, můžete zadat následující semestr postgraduálního studia na Hofstra University . Tento přechod z programu INTO Hofstra na vysokoškolský studijní program se nazývá progrese.

Komponenty studijního programu

2-semestr

33 kreditní hodinový program9 kreditních hodin platí od společnosti Pathway24 hodinových kreditních hodin

1-semestr

33 kreditní hodinový program9 kreditních hodin platí od společnosti Pathway24 hodinových kreditních hodinVlastnosti kurzuRozvíjet své znalosti a dovednosti prostřednictvím aktivního učení ve zvolené oblasti.Garantované umístění univerzity pro všechny úspěšné studenty.Přizpůsobit se studiu ve Spojených státech se silným zaměřením na studijní a výzkumné dovednosti.Zlepšete svou úroveň angličtiny a rozvíjejte slovní zásobu pro zvolený předmět.Studenti mají možnost uplatnit své znalosti a dovednosti prostřednictvím stáží po absolvování kurzu.Klíčová faktaDélka kurzu: 1 - 2 PřednášejícíDatum zahájení: 2019: srpen; 2020: leden, srpen; 2021: ledenPoplatky: Od $ 20,400Akademické požadavky: Minimální GPA 2,5. Bakalářský titul nebo ekvivalent.Požadavky na anglický jazyk: Od IELTS 5.5 nebo TOEFL 65 nebo ekvivalentníOcenění: Tento Pathway Program vede k Master of Science v marketingového výzkumu na Hofstra University .Možnosti kurzu: 2 semestr, 1 semestrMožnosti vašeho kurzu2-semestr... [-]
Spojené státy americké New York
Srpen 2019
Angličtina
Denní studium
1 - 2 semestry
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Hofstra University

Program INTO Hofstra Graduate Pathway v Urban Ecology vás připraví na zadání dalšího semestru magisterského studijního programu na Hofstra University . ... [+]

Program INTO Hofstra Graduate Pathway v Urban Ecology vás připraví na zadání dalšího semestru magisterského studijního programu na Hofstra University .

Po úspěšném absolvování programu Pathway a splnění univerzitních požadavků na přijetí absolventů, můžete zadat následující semestr postgraduálního studia na Hofstra University . Tento přechod z programu INTO Hofstra na vysokoškolský studijní program se nazývá progrese.

Komponenty studijního programu

2-semestr

33 kreditní hodinový program12 kreditních hodin platí od společnosti Pathway21 kreditních hodin zbývajících do určité míry

1-semestr

33 kreditní hodinový program9 kreditních hodin platí od společnosti Pathway24 hodinových kreditních hodinVlastnosti kurzuRozvíjet své znalosti a dovednosti prostřednictvím aktivního učení ve zvolené oblasti.Garantované umístění univerzity pro všechny úspěšné studenty.Přizpůsobit se studiu ve Spojených státech se silným zaměřením na studijní a výzkumné dovednosti.Zlepšete svou úroveň angličtiny a rozvíjejte slovní zásobu pro zvolený předmět.Studenti mají možnost uplatnit své znalosti a dovednosti prostřednictvím stáží po absolvování kurzu.Klíčová faktaDélka kurzu: 1 - 2 PřednášejícíDatum zahájení: 2019: srpen; 2020: leden, srpen; 2021: ledenPoplatky: Od $ 20,400Akademické požadavky: Minimální GPA 2,5. Bakalářský titul nebo ekvivalent v biologii.Požadavky na anglický jazyk: Od IELTS 5.5 nebo TOEFL 65 nebo ekvivalentníCena: Tento program Pathway vede k magisterskému umění v městské ekologii na Hofstra University .Možnosti kurzu: 2 semestr, 1 semestrMožnosti vašeho kurzu2-semestr... [-]
Spojené státy americké New York
Srpen 2019
Angličtina
Denní studium
1 - 2 semestry
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Hofstra University

Program INTO Hofstra Graduate Pathway programu Udržitelnost vás připraví na zadání dalšího semestru magisterského studijního programu na Hofstra University . ... [+]

Program INTO Hofstra Graduate Pathway programu Udržitelnost vás připraví na zadání dalšího semestru magisterského studijního programu na Hofstra University .

Po úspěšném absolvování programu Pathway a splnění univerzitních požadavků na přijetí absolventů, můžete zadat následující semestr postgraduálního studia na Hofstra University . Tento přechod z programu INTO Hofstra na vysokoškolský studijní program se nazývá progrese.

Komponenty studijního programu

2-semestr

30 kreditní hodinový program12 kreditních hodin platí od společnosti PathwayZbývajících 18 kreditních hodin

1-semestr

30 kreditní hodinový program9 kreditních hodin platí od společnosti Pathway21 kreditních hodin zbývajících do určité míryVlastnosti kurzuRozvíjet své znalosti a dovednosti prostřednictvím aktivního učení ve zvolené oblasti.Garantované umístění univerzity pro všechny úspěšné studenty.Přizpůsobit se studiu ve Spojených státech se silným zaměřením na studijní a výzkumné dovednosti.Zlepšete svou úroveň angličtiny a rozvíjejte slovní zásobu pro zvolený předmět.Studenti mají možnost uplatnit své znalosti a dovednosti prostřednictvím stáží po absolvování kurzu.Klíčová faktaDélka kurzu: 1 - 2 PřednášejícíDatum zahájení: 2019: srpen; 2020: leden, srpen; 2021: ledenPoplatky: Od $ 20,400Akademické požadavky: Minimální GPA 2,5. Bakalářský titul nebo ekvivalent.Požadavky na anglický jazyk: Od IELTS 5.5 nebo TOEFL 65 nebo ekvivalentníCena: Tento program Pathway vede k mistrovství umění v udržitelnosti na Hofstra University .Možnosti kurzu: 2 semestr, 1 semestrMožnosti vašeho kurzu2-semestr... [-]
Spojené státy americké New York
Srpen 2019
Angličtina
Denní studium
1 - 2 semestry
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Hofstra University

Program INTO Hofstra Graduate Pathway v řízení lidských zdrojů vás připraví na zadání dalšího semestru magisterského studijního programu na Hofstra University . ... [+]

Program INTO Hofstra Graduate Pathway v řízení lidských zdrojů vás připraví na zadání dalšího semestru magisterského studijního programu na Hofstra University .

Po úspěšném absolvování programu Pathway a splnění univerzitních požadavků na přijetí absolventů, můžete zadat následující semestr postgraduálního studia na Hofstra University . Tento přechod z programu INTO Hofstra na vysokoškolský studijní program se nazývá progrese.

Komponenty studijního programu

2-semestr

30 kreditní hodinový program9 kreditních hodin platí od společnosti Pathway21 kreditních hodin zbývajících do určité míry

1-semestr

30 kreditní hodinový program9 kreditních hodin platí od společnosti Pathway21 kreditních hodin zbývajících do určité míryVlastnosti kurzuRozvíjet své znalosti a dovednosti prostřednictvím aktivního učení ve zvolené oblasti.Garantované umístění univerzity pro všechny úspěšné studenty.Přizpůsobit se studiu ve Spojených státech se silným zaměřením na studijní a výzkumné dovednosti.Zlepšete svou úroveň angličtiny a rozvíjejte slovní zásobu pro zvolený předmět.Studenti mají možnost uplatnit své znalosti a dovednosti prostřednictvím stáží po absolvování kurzu.Klíčová faktaDélka kurzu: 1 - 2 PřednášejícíDatum zahájení: 2019: srpen; 2020: leden, srpen; 2021: ledenPoplatky: Od $ 20,400Akademické požadavky: Minimální GPA 2,5. Bakalářský titul nebo ekvivalent.Požadavky na anglický jazyk: Od IELTS 5.5 nebo TOEFL 65 nebo ekvivalentníOcenění: Tento Pathway Program vede k Master of Science v řízení lidských zdrojů na Hofstra University .Možnosti kurzu: 2 semestr, 1 semestrMožnosti vašeho kurzu2-semestr... [-]
Spojené státy americké New York
Srpen 2019
Angličtina
Denní studium
1 - 2 semestry
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Hofstra University

Program INTO Hofstra Graduate Pathway v poradně Creative Arts Therapy vás připraví na zadání dalšího semestru magisterského studijního programu na Hofstra University . ... [+]

Program INTO Hofstra Graduate Pathway v poradně Creative Arts Therapy vás připraví na zadání dalšího semestru magisterského studijního programu na Hofstra University .

Po úspěšném absolvování programu Pathway a splnění univerzitních požadavků na přijetí absolventů, můžete zadat následující semestr postgraduálního studia na Hofstra University . Tento přechod z programu INTO Hofstra na vysokoškolský studijní program se nazývá progrese.

Komponenty studijního programu

2-semestr

60 kreditní hodinový program12 kreditních hodin platí od společnosti PathwayZbývajících 48 kreditních hodin

1-semestr

60 kreditní hodinový program9 kreditních hodin platí od společnosti Pathway51 kreditních hodin zbývajících do určité míryVlastnosti kurzuRozvíjet své znalosti a dovednosti prostřednictvím aktivního učení ve zvolené oblasti.Garantované umístění univerzity pro všechny úspěšné studenty.Přizpůsobit se studiu ve Spojených státech se silným zaměřením na studijní a výzkumné dovednosti.Zlepšete svou úroveň angličtiny a rozvíjejte slovní zásobu pro zvolený předmět.Studenti mají možnost uplatnit své znalosti a dovednosti prostřednictvím stáží po absolvování kurzu.Klíčová faktaDélka kurzu: 1 - 2 PřednášejícíDatum zahájení: 2019: srpen; 2020: leden, srpen; 2021: ledenPoplatky: Od $ 20,400Akademické požadavky: Minimální GPA 2,5. Bakalářský titul nebo ekvivalent , s 18 kredity Studio Art, včetně kreslení, malby a 3D umění, a 12 kreditů z kurzů psychologie.Požadavky na anglický jazyk: Od IELTS 5.5 nebo TOEFL 65 nebo ekvivalentníCena: Tento program Pathway vede k magisterskému studiu umění v poradně na terapii umění na Hofstra University .Možnosti kurzu: 2 semestr, 1 semestrMožnosti vašeho kurzu2-semestr... [-]
Spojené státy americké New York
Srpen 2019
Angličtina
Denní studium
1 - 2 semestry
Kampus
Přečtěte si více v češtině

Kurzy

Hofstra University

Akademický anglický program vás připraví na vysokoškolské studium v USA. ... [+]

Vlastnosti kurzu

Co se naučíte:

Prezentujte mluvené a písemné nápady přesně a efektivně v angličtiněNapište výzkumné články s náležitým použitím citací a odkazůPřečtěte, porozuměte a kriticky hodnotte akademické textyPochopte a používejte slovní zásobu, která je společná akademickým oborůmVezměte užitečné a přesné poznámky v akademických přednáškách a prezentacíchPochopte americké hodnoty v akademickém prostředíKlíčová faktaDélka kurzu: 1 - 3 PřednášejícíDatum zahájení: 2019: srpen; 2020: leden, květen, srpen; 2021: leden, květenPoplatky: Od 7 400 USDAkademické požadavky: Požadavek na střední školu.Požadavky na anglický jazyk: Od IELTS 0.0 nebo TOEFL 00 nebo ekvivalentOcenění: Po dosažení požadované jazykové úrovně a splnění všech ostatních požadavků můžete postupovat do programu Pathway nebo na vysokoškolský studijní program.Možnosti kurzu: 1 semestr, 2 semestr, 3 semestr.... [-]
Spojené státy americké New York
Srpen 2019
Angličtina
Denní studium
1 - 3 semestry
Kampus
Přečtěte si více v češtině

Undergraduate Pathway

Hofstra University

Obecný mezinárodní rok vás připraví na zadání dalšího semestru bakalářského studijního programu na Hofstra University . ... [+]

Obecný mezinárodní rok vás připraví na zadání dalšího semestru bakalářského studijního programu na Hofstra University .

Po úspěšném absolvování mezinárodního ročníku a splnění univerzitních požadavků na vysokoškolské přijetí můžete zadat následující semestr bakalářského studia na Hofstra University . Tento program vás spojí s vyhrazenou fakultou, která vám pomůže uspět ve vašem prvním ročníku na Hofstra University .

Komponenty studijního programu

2-semestr

124 kreditní hodinový program30 kreditních hodin platí od společnosti PathwayZbývajících 94 kreditních hodin

1-semestr

124 kreditní hodinový program15 kreditních hodin platí od společnosti Pathway109 kreditních hodin zbývajících do určité míryVlastnosti kurzuZačněte získávat kredity na váš titul, i když nesplníte akademické a anglické požadavky na přímý vstup.Získejte další podporu pro úspěšné přesunutí vašeho prvního ročníku na univerzitu v USA.Absolvoval stejný čas jako domácí studenti.Menší velikosti tříd vám umožňují věnovat více času svým učitelům.Rozvíjení znalostí a dovedností pro svůj stupeň prostřednictvím zvolené Pathway .Klíčová faktaDélka kurzu: 1 - 3 PřednášejícíDatum zahájení: 2019: srpen; 2020: leden, srpen; 2021: ledenPoplatky: Od $ 27,400Akademické požadavky: Minimální GPA 2,5. Maturitu.Požadavky na anglický jazyk: Od IELTS 5.0 nebo TOEFL 50 nebo ekvivalentCena: Tento program Pathway vede k různým bakalářským titulům na Hofstra University .Možnosti kurzu: 1-semestrální Pathway , 2-semestrální Pathway , 3-semestrální PathwayMožnosti vašeho kurzu1-semestrální Pathway... [-]
Spojené státy americké New York
Srpen 2019
Angličtina
Denní studium
1 - 3 semestry
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Hofstra University

Mezinárodní ročník v komunikaci vás připraví na zadání dalšího semestru bakalářského studijního programu na Hofstra University . ... [+]

Mezinárodní ročník v komunikaci vás připraví na zadání dalšího semestru bakalářského studijního programu na Hofstra University .

Po úspěšném absolvování mezinárodního ročníku a splnění univerzitních požadavků na vysokoškolské přijetí můžete zadat následující semestr bakalářského studia na Hofstra University . Tento program vás spojí s vyhrazenou fakultou, která vám pomůže uspět ve vašem prvním ročníku na Hofstra University .

Komponenty studijního programu

2-semestr

124 kreditní hodinový programOd Pathway platí 30-31 kreditních hodin93-94 kreditních hodin zbývající do určité míry

1-semestr... [-]

Spojené státy americké New York
Srpen 2019
Angličtina
Denní studium
1 - 3 semestry
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Hofstra University

International Year One in Business vás připraví na zadání dalšího semestru bakalářského studijního programu na Hofstra University . ... [+]

International Year One in Business vás připraví na zadání dalšího semestru bakalářského studijního programu na Hofstra University .

Po úspěšném absolvování mezinárodního ročníku a splnění univerzitních požadavků na vysokoškolské přijetí můžete zadat následující semestr bakalářského studia na Hofstra University . Tento program vás spojí s vyhrazenou fakultou, která vám pomůže uspět ve vašem prvním ročníku na Hofstra University .

Komponenty studijního programu

2-semestr

128 kreditní hodinový programOd Pathway platí 31 kreditních hodin97 kreditních hodin zbývá do určité míry

1-semestr

128 kreditní hodinový program15 kreditních hodin platí od společnosti Pathway113 kreditních hodin zbývá k tituluVlastnosti kurzuZačněte získávat kredity na váš titul, i když nesplníte akademické a anglické požadavky na přímý vstup.Získejte další podporu pro úspěšné přesunutí vašeho prvního ročníku na univerzitu v USA.Absolvoval stejný čas jako domácí studenti.Menší velikosti tříd vám umožňují věnovat více času svým učitelům.Rozvíjení znalostí a dovedností pro svůj stupeň prostřednictvím zvolené Pathway .Klíčová faktaDélka kurzu: 1 - 3 PřednášejícíDatum zahájení: 2019: srpen; 2020: leden, srpen; 2021: ledenPoplatky: Od $ 27,400Akademické požadavky: Minimální GPA 2,5. Maturitu.Požadavky na anglický jazyk: Od IELTS 5.0 nebo TOEFL 50 nebo ekvivalentCena: Tento program Pathway vede k různým bakalářským titulům na Hofstra University .Možnosti kurzu: 1-semestrální Pathway , 2-semestrální Pathway , 3-semestrální PathwayMožnosti vašeho kurzu1-semestrální Pathway... [-]
Spojené státy americké New York
Srpen 2019
Angličtina
Denní studium
1 - 3 semestry
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Hofstra University

Mezinárodní ročník v oboru strojírenství vás připraví na zadání dalšího semestru bakalářského studijního programu na Hofstra University . ... [+]

Mezinárodní ročník v oboru strojírenství vás připraví na zadání dalšího semestru bakalářského studijního programu na Hofstra University .

Po úspěšném absolvování mezinárodního ročníku a splnění univerzitních požadavků na vysokoškolské přijetí můžete zadat následující semestr bakalářského studia na Hofstra University . Tento program vás spojí s vyhrazenou fakultou, která vám pomůže uspět ve vašem prvním ročníku na Hofstra University .

Komponenty studijního programu

2-semestr

128 - 133 kreditních hodin32 kreditních hodin platí od společnosti Pathway112 - 117 kreditních hodin zbývající do určité míry... [-]
Spojené státy americké New York
Srpen 2019
Angličtina
Denní studium
1 - 3 semestry
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Hofstra University

Mezinárodní rok jeden v oboru informatiky vás připraví na zadání dalšího semestru bakalářského studijního programu na Hofstra University . ... [+]

Mezinárodní rok jeden v oboru informatiky vás připraví na zadání dalšího semestru bakalářského studijního programu na Hofstra University .

Po úspěšném absolvování mezinárodního ročníku a splnění univerzitních požadavků na vysokoškolské přijetí můžete zadat následující semestr bakalářského studia na Hofstra University . Tento program vás spojí s vyhrazenou fakultou, která vám pomůže uspět ve vašem prvním ročníku na Hofstra University .

Komponenty studijního programu

2-semestr

124 kreditní hodinový program33 kreditních hodin platí od Pathway91 kreditních hodin zbývající do určité míry

1-semestr... [-]

Spojené státy americké New York
Srpen 2019
Angličtina
Denní studium
1 - 3 semestry
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Hofstra University

Mezinárodní ročník One Natural Science vás připraví na zadání dalšího semestru bakalářského studijního programu na Hofstra University . ... [+]

Mezinárodní ročník One Natural Science vás připraví na zadání dalšího semestru bakalářského studijního programu na Hofstra University .

Po úspěšném absolvování mezinárodního ročníku a splnění univerzitních požadavků na vysokoškolské přijetí můžete zadat následující semestr bakalářského studia na Hofstra University . Tento přechod z programu INTO Hofstra na vysokoškolský studijní program se nazývá progrese.

Komponenty studijního programu

2-semestr

124 kreditní hodinový program33 kreditních hodin platí od Pathway91 kreditních hodin zbývající do určité míry

1-semestr

124 kreditní hodinový programOd Pathway platí 17 kreditních hodin107 kreditních hodin zbývá k tituluVlastnosti kurzuZačněte získávat kredity na váš titul, i když nesplníte akademické a anglické požadavky na přímý vstup.Získejte další podporu pro úspěšné přesunutí vašeho prvního ročníku na univerzitu v USA.Absolvoval stejný čas jako domácí studenti.Menší velikosti tříd vám umožňují věnovat více času svým učitelům.Rozvíjení znalostí a dovedností pro svůj stupeň prostřednictvím zvolené Pathway .Klíčová faktaDélka kurzu: 1 - 3 PřednášejícíDatum zahájení: 2019: srpen; 2020: leden, srpen; 2021: ledenPoplatky: Od $ 27,400Akademické požadavky: Minimální GPA 2,5. Maturitu.Požadavky na anglický jazyk: Od IELTS 5.0 nebo TOEFL 50 nebo ekvivalentCena: Tento program Pathway vede k různým bakalářským titulům na Hofstra University .Možnosti kurzu: 1-semestrální Pathway , 2-semestrální Pathway , 3-semestrální PathwayMožnosti vašeho kurzu1-semestrální Pathway... [-]
Spojené státy americké New York
Srpen 2019
Angličtina
Denní studium
1 - 3 semestry
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Hofstra University

Mezinárodní ročník Jeden z výtvarných a divadelních umění vás připraví na zadání dalšího semestru bakalářského studijního programu na Hofstra University . ... [+]

Mezinárodní ročník Jeden z výtvarných a divadelních umění vás připraví na zadání dalšího semestru bakalářského studijního programu na Hofstra University .

Po úspěšném absolvování mezinárodního ročníku a splnění univerzitních požadavků na vysokoškolské přijetí můžete zadat následující semestr bakalářského studia na Hofstra University . Tento program vás spojí s vyhrazenou fakultou, která vám pomůže uspět ve vašem prvním ročníku na Hofstra University .

Komponenty studijního programu

2-semestr

124 kreditní hodinový program30 kreditních hodin platí od společnosti PathwayZbývajících 94 kreditních hodin

1-semestr... [-]

Spojené státy americké New York
Srpen 2019
Angličtina
Denní studium
1 - 3 semestry
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Hofstra University

International Year One ve zdravotnictví / Cvičení Science vás připraví na zadání svého příštího semestru bakalářského studijního programu na Hofstra University . ... [+]

International Year One ve zdravotnictví / Cvičení Science vás připraví na zadání svého příštího semestru bakalářského studijního programu na Hofstra University .

Po úspěšném absolvování mezinárodního ročníku a splnění univerzitních požadavků na vysokoškolské přijetí můžete zadat následující semestr bakalářského studia na Hofstra University . Tento přechod z programu INTO Hofstra na vysokoškolský studijní program se nazývá progrese.

Komponenty studijního programu

2-semestr

127 kreditních hodin program32 kreditních hodin platí od společnosti Pathway95 kreditních hodin zbývajících do určité míry

1-semestr

127 kreditních hodin programOd Pathway platí 16 kreditních hodin111 kreditních hodin zbývá k tituluVlastnosti kurzuZačněte získávat kredity na váš titul, i když nesplníte akademické a anglické požadavky na přímý vstup.Získejte další podporu pro úspěšné přesunutí vašeho prvního ročníku na univerzitu v USA.Absolvoval stejný čas jako domácí studenti.Menší velikosti tříd vám umožňují věnovat více času svým učitelům.Rozvíjení znalostí a dovedností pro svůj stupeň prostřednictvím zvolené Pathway .Klíčová faktaDélka kurzu: 1 - 3 PřednášejícíDatum zahájení: 2019: srpen; 2020: leden, srpen; 2021: ledenPoplatky: Od $ 27,400Akademické požadavky: Minimální GPA 2,5. Maturitu.Požadavky na anglický jazyk: Od IELTS 5.0 nebo TOEFL 50 nebo ekvivalentCena: Tento program Pathway vede k různým bakalářským titulům na Hofstra University .Možnosti kurzu: 1-semestrální Pathway , 2-semestrální Pathway , 3-semestrální PathwayMožnosti vašeho kurzu1-semestrální Pathway... [-]
Spojené státy americké New York
Srpen 2019
Angličtina
Denní studium
1 - 3 semestry
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Hofstra University

Pokud jste již dokončili vysokoškolské nebo vysokoškolské kurzy a chcete přejít na Hofstra University , je pro vás připraven náš 2-semestrový / 1-semestrový bakalářský pr ... [+]

Pokud jste již dokončili vysokoškolské nebo vysokoškolské kurzy a chcete přejít na Hofstra University , je pro vás připraven náš 2-semestrový / 1-semestrový bakalářský program (UTP). Před zahájením programu obdržíte odhad převoditelných kreditů směrem k titulu.

Komponenty studijního programu124 - 128 kreditních hodin program1 semestr: 15 kreditních hodin z UTP2 semestr: 31 kreditních hodin platí z UTPKredity zbývající do určité míry závisí na použitých převodních kreditechVlastnosti kurzuPřenos kreditů z vysokoškolských nebo vysokoškolských tříd do vašeho tituluPřizpůsobené kurikulum univerzitních kreditních kurzůZaručený postup do jakéhokoli bakalářského programu po úspěšném dokončení vašeho UTPAkademické poradenství v průběhu celého programu, včetně poradců o pokroku a úspěchu studentaKlíčová faktaDélka kurzu: 1 - 2 PřednášejícíDatum zahájení: 2019: srpen; 2020: leden, srpen; 2021: ledenPoplatky: Od $ 27,400Akademické požadavky: Minimální GPA 2,5. Maturitu. Student musí mít minimálně 24 kreditů na vysokoškolské / univerzitní transfery.Požadavky na anglický jazyk: Od IELTS 5.5 nebo TOEFL 60 nebo ekvivalentCena: Tento program Pathway vede k různým bakalářským titulům na Hofstra University .Možnosti kurzu: 1-semestrální Pathway , 2-semestrální PathwayMožnosti vašeho kurzu1-semestrální Pathway... [-]
Spojené státy americké New York
Srpen 2019
Angličtina
Denní studium
1 - 2 semestry
Kampus
Přečtěte si více v češtině

Welcome to our new partner: Hofstra University