Hofstra University

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Vítejte na INTO Hofstra University

Naučte se na krásném, malebném kampusu, zatímco žijete jen několik minut od všech výhod New Yorku. Studujte s našimi předními fakultami, kteří se věnují vašim akademickým a profesním cílům. Začněte pracovat směrem ke svému stupni v den prvního programu Pathway .

S poměrem 13: 1 student-to-fakulty, Hofstra klade důraz na výzkum, mimoškolní vzdělávací zkušenosti a individuální osobní pozornost s fakultou a personálem. Fakulta spolupracuje s vrcholovými manažery v každém odvětví, aby vybudovala silné programy a zajistila, že studenti Hofstra splňují potřeby trhu práce. Získat podporu zajištění výzkumu a stáže příležitosti na akademické půdě nebo ve městě. Vezměte to, co se naučíte, do světa s vědomím, že jste plně připraveni.

Žijte v pohodlí bezpečné a krásné okolí, s jedním z největších měst v okolí. Využijte kulturních, obchodních a vzdělávacích výhod New Yorku. Žijte v cenově dostupném bydlení na univerzitě, užijte si požitky z Hofstra University a okolí Long Islandu.

Využijte velké město a malou komunitu

Když studujete v našich programech anglického jazyka a Pathway , pomůžeme vám přizpůsobit se americkému univerzitnímu životu a připravit vás nejen na studium na vysoké škole, ale také na vaše profesní dráhy. Setkáte se s přáteli z celého USA a z celého světa, když se účastníte aktivit a získáváte přenosné dovednosti uvnitř i vně učebny.

117044_rsz_adobestock_125218431.jpg

Učební zařízení

Vybírání univerzity je velkým rozhodnutím, a proto je zde INTO Hofstra, aby vás podpořil. Jakmile potvrdíte svou nabídku, pomůžeme vám s úpravou bydlení a studia v zahraničí. Od pomoci vám s před-příchodem potřebuje sledovat, jak chodíte na promoce, poskytujeme podporu, kterou potřebujete k úspěchu.

Pomůžeme vám plně využít našich akademických, profesních a sociálních příležitostí. Naučte se nejlepší obchodní praktiky ve Francii G. Zarb School of Business, zbrusu nové budově o rozloze 52 000 čtverečních stop s vedoucí fakultou. Studium a výzkum fyzického a fyziologického chování spotřebitelů s nejnovějšími technologiemi v laboratoři Behavioral Science and Market Research Lab. Obchodní místnost Martin B. Greenberg nabízí jednu z největších akademických obchodních místností v zemi, která je totožná s místními finančními institucemi a je vybavena 34 terminály Bloomberg Professional.

Ať už máte zájem, budete mít přístup ke všem pozoruhodným zařízením Hofstra University . Každý zdroj a třída vás připraví na to, abyste se vydali ven a sledovali příležitosti v kampusu av New Yorku. Vyberte si ze špičkového výzkumu, stáží s globálními organizacemi a další. 99% absolventů jsou zaměstnáni, navštěvují nebo plánují navštěvovat absolventskou školu (výsledky absolventů, 2016-17).

Výhoda INTO Hofstra Advantage

Hofstra spolupracuje s INTO, aby vytvořil systém podpory pro zahraniční studenty. Naše Academic English, International Year One a Graduate Pathway programy pomohou přechod do amerického studijního programu. Vstoupíte do plně integrovaného programu, kde se spolu se svými americkými kolegy dozvíte, jak získat akademické kredity v rámci svého kurzu Hofstra při rozvíjení vašich anglických a akademických dovedností. Po úspěšném dokončení programu Pathway budete pokračovat v práci na dokončení svého kurzu Hofstra.

Bezproblémový přechod USA

Od chvíle, kdy se zaregistrujete v akademickém programu, máte přístup ke všem zařízením a prostředkům v celém areálu. Využijte nejmodernější technologie a pohodlné ubytování v areálu, které vyhovuje vašim potřebám. Chceme, abyste měli co nejlepší akademické zkušenosti během svého pobytu na Hofstra.

On-prostředky kampusu

Hofstra je plná zdrojů, které potřebujete k úspěchu. Najděte si podporu v centru INTO Hofstra, ponořte se do výzkumu v knihovně a zapojte se do studentských organizací, které rozšiřují vaše učení. INTO Hofstra fakulty vám mohou pomoci se vším, co od zadání domácí práce až po přenosné dovednosti pro vaši kariéru.

Služby před příjezdem

Podpora od INTO Hofstra začíná dnem, kdy potvrdíte svou nabídku. Poskytujeme několik podpůrných služeb před příjezdem, které vám pomohou pochopit proces udělování víz, vyzvednout vás z letiště a poskytnout vám podrobnou orientaci před začátkem školy.

Malé velikosti tříd

Udělejte si kurzy s mezinárodními i americkými studenty a pomáhejte budovat své jazykové znalosti. Malé velikosti tříd vám umožňují více interakce s instruktory a spolupráci s ostatními studenty.

Místa

New York

Adresa, 1. řádek
1000 Hempstead Turnpike, Hempstead, NY 11549
New York, New York, Spojené státy americké

Programy

Graduate Pathway
Kurzy
Undergraduate Pathway