Howard College

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Howard College ( HC ) nabízí celou řadu programů. Programy přidruženého studia připravují studenty na další vzdělávání na čtyřletých vysokých školách nebo univerzitách. Programy profesního technického vzdělávání a zdravotnických profesí vybavují studenty dovednostmi a znalostmi potřebnými pro úspěch v kariérním oboru.

Howard College věří, že vzdělání je primárním účelem instituce a že programy a služby školy by měly být dostupné všem občanům, kteří z nich mohou mít prospěch. Vysoká škola se zavázala k dokonalosti při plnění svých účelů vzdělávání a v efektivním a efektivním využívání svých zdrojů při plnění vzdělávacích potřeb svých studentů a komunity.

Vysoká škola se snaží zacházet s každou osobou vysokoškolské komunity jako s jedinečným jednotlivcem a poskytovat pozitivní, povzbuzující a na úspěch zaměřené prostředí. Když se snažíme pomoci našim studentům dosáhnout jejich maximálního potenciálu, začleňujeme základní koncepty kritického myšlení do našeho každodenního podnikání a našich učeben. Snažíme se být majákem vzdělávání a celoživotního učení přemýšlením, výukou a jednáním s cílem, dovedností a sebevědomím.

Howard College usiluje o posílení ekonomického, komunitního, kulturního a osobního rozvoje v celé oblasti služeb prostřednictvím vhodných partnerství a služeb při plnění svého poslání veřejné služby. Jako komunitní vysoká škola není výzkum součástí mise Howard College . Je však podporován a očekáván průzkum inovativních postupů výuky a rozvoje studentů s cílem zlepšit učení.

Místa

Big Spring

Adresa, 1. řádek
Birdwell Lane,1001
79720 Big Spring, Texas, Spojené státy americké

San Angelo

Adresa, 1. řádek
U.S. 67,3501
76905 San Angelo, Texas, Spojené státy americké

Lamesa

Adresa, 1. řádek
Lubbock Highway,1810
79331 Lamesa, Texas, Spojené státy americké

Washington

Adresa, 1. řádek
Scott Circle Northwest,1
20036 Washington, Okres Columbia, Spojené státy americké

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Programy

V současné době žádné programy k zobrazení

Upřesněte vyhledávání výše, podívejte se na naše oblíbené níže uvedených kategorií nebo provést vyhledávání podle klíčových slov.


... or simply by choosing your degree: